Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) D1Rect válasza kovsol (#1850) üzenetére


D1Rect
félisten

Akkor sajna nem nyert. :(

(#1852) Flashback


Flashback
addikt

Egy útburkolós meghívót én is cserélnék beta kulcsra :)

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#1853) cettlee


cettlee
őstag

énis szivesen tolnám béta keyyel, már unoma gépet :D amugy van valahol eredeti sc-om csak nemtalálom

(#1854) bpx válasza cettlee (#1853) üzenetére


bpx
őstag

azzal semmire se mész
csak az kap kulcsot aki poénból regel egy bnet accountot wow trial-lal, vagy nem is érdekli a játék...
akinek vannak eredeti blizz játékai és évek óta játszik, annak nem adnak, mert arra számítanak, hogy úgyis megveszi majd ha megjelenik

(igen, baromira frusztrál hogy nem kaptam kulcsot, de amúgy nem kell ám komolyan venni, amit írtam :D)

(#1855) kovsol válasza bpx (#1854) üzenetére


kovsol
titán

pedig a balancot csak tapasztalt játékosok segítségével lehet belőni és ez az egyik lényege a multis betanok :(

May the Force be with you!

(#1856) Wolverine válasza bpx (#1854) üzenetére


Wolverine
félisten

A kiválasztás teljesen random. :) Van, aki mázlista és van, aki kevésbé, ennyi az egész.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1857) bpx válasza Wolverine (#1856) üzenetére


bpx
őstag

"de amúgy nem kell ám komolyan venni, amit írtam :D"

én elhiszem meg elfogadom, hogy random, csak hát na... :)
rossz látni, hogy a régi sc1-es "ismerősök" közül már kis (nagy :D) túlzással mindenki játszik meg tolja fel a replayeket, már pénzdíjas tourney-k vannak, nw-k + válogatók (na nem mintha lenne hajszálnyi esélyem is, nagyon messze vagyok én attól), azaz zajlik az élet, én meg kimaradok belőle :)

szerk:
nem szóltam, megtörtént a csoda :D

e-mail nem jött róla, csak gondoltam ránézek most is

[ Szerkesztve ]

(#1858) thomboy


thomboy
tag

Előbb bejelentekeztem, erre nem az én profilom jelent meg előttem, senki a barátlistába, stb...

Aztán megjavult másodjára, de azért nyomtam egy printscreen-t :DDD

Látszik még csak béta ;]

| Trance 4ever |

(#1859) cettlee


cettlee
őstag

csináltam acc-ot de kell hozzá egy eredeti game h jelentkezhessek bétára.

(#1860) kovsol válasza cettlee (#1859) üzenetére


kovsol
titán

wow trial elég

May the Force be with you!

(#1861) Djuree


Djuree
félisten

bassza meg a blizz. írtam a supportnak hogy feltörték a battle.net accomat és csináljanak valamit. erre jön egy mail hogy mennyire voltam megelégedve a supportal? :W :((( mondom qrvára semennyire bazzeg :(( most írok nekik megint, addig írok amíg nem b@sznak az accomnak valamit...
lehet valaki már az én SC2 beta kódommal nyomja :O

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1862) sith7


sith7
nagyúr

Sziasztok

Hogyan lehet béta kulcsot szerezni, kapni ?
Hol kell a játékot letölteni ?

Nekem megvan eredetibe a SC1, + Brood War, meg a Diablo 2 + Kieg.

Válaszokat előre is köszönöm

(#1863) kutga


kutga
nagyúr

Sziasztok!

Aki tolja bneten innen az SC2-t tudna adni bnet elérhetőséget - itt vagy inkább PM-ben?

Jobb lenne nem vadidegenekkel tolni a játékot, meg általában úgyis elkalapálnak ha random kapok ellenfelet. :)

Én kutga néven vok fent.

Let the Zone take me if I am.

(#1864) Wolverine válasza kovsol (#1860) üzenetére


Wolverine
félisten

Már nem.

cettlee, a Starcraft eredetiben 2k. Ha ennyit nem tudsz kifizetni érte... :U

#1862: regisztrálj az eu.battle.net-en, add hozzá az accountodhoz a megvett Blizzardos játékaidat, és jelöld be, melyik univerzum bétatesztje érdekel. Ekkor le kell töltened majd egy kis programot, ami a hardvered adatait feltölti a Blizzardhoz, és utána reménykedhetsz...

szerk: Djuree, itt írtál a Blizzardnak? :U Ha igen, akkor arra válaszolniuk kellett; názd meg, nem került-e ez véletlenül a spam mappádba. (illetve nem tudom, milyen mailt használsz a Battle.neten... de a Citromail és a Freemail rendszeresen nem kapja meg onnan a leveleket)

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1865) Winner_hun válasza kutga (#1863) üzenetére


Winner_hun
félisten

Az identifier is kell a barát felvételéhez:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1866) kutga válasza Winner_hun (#1865) üzenetére


kutga
nagyúr

Az lenne a bnet account? Vagy tartozik hozzá egy külön kódsor?

Let the Zone take me if I am.

(#1867) Winner_hun válasza kutga (#1866) üzenetére


Winner_hun
félisten

2 részből áll a neved, a nicknév meg az identifier. Az előbbi a beregisztrálásnál a pont előtt, utóbbi pedig a pont után lett beírva.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1868) Djuree válasza Wolverine (#1864) üzenetére


Djuree
félisten

jah itt írtam :K spam-ban nincs, vipmail-es vagyok, ide meg szokott minden jönni, freemail az nagyon szar azt tudom. megpróbálok írni mégegyszer, egyszer csak válaszolnak :))

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1869) sith7 válasza Wolverine (#1864) üzenetére


sith7
nagyúr

Nagyon köszönöm a részletes választ :R

[ Szerkesztve ]

(#1870) Ptech


Ptech
őstag

Scarborn.ptech az ID, ha valaki akar játszani egyet, abszolút casual szinten :)

(#1871) cettlee válasza Wolverine (#1864) üzenetére


cettlee
őstag

???????? már irtam h van eredeti star-om csak elhagytam valahol. nem kioktatás kértem.
mégegyszer nem fogom megvenni 500 forintér se csak azért hogy sc2 bétára legyen esélyem játszani. sc2-t majd megveszem ha kijön. ennyi. vki meghiv? :U XD

(#1872) Wolverine válasza cettlee (#1871) üzenetére


Wolverine
félisten

a) keresd meg
b) vegyél egy Diablo 2-t vagy egy Warcraft 3-at, vagy mégis még egy Starcraftot... :U Ez így működik.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1873) sith7 válasza Wolverine (#1864) üzenetére


sith7
nagyúr

Megcsináltam amit írtál, honnan tudom meg ha kapok kulcsot ?

(#1874) Wolverine válasza sith7 (#1873) üzenetére


Wolverine
félisten

Kapsz róla egy emailt, és a játék megjelenik aktívként a Battle.net-accountodon. (persze a dzsunka mailek, mint a freemail vagy a citromail épp ezért nem ajánlottak - ezekre a Blizzard levelei valahogy sosem érkeznek meg)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1875) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Úgy nézem lassacskán lehetne PH-s 2v2-t csinálni:))

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1876) sith7 válasza Wolverine (#1874) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi

Hotmail ? :F

(#1877) Wolverine válasza sith7 (#1876) üzenetére


Wolverine
félisten

Azzal nincs gond.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1878) sith7 válasza Wolverine (#1877) üzenetére


sith7
nagyúr

Akkor jó

Várom a pozitív elbírálást :P
Ez időben kb. ? Vagy teljesen véletlenszerű ?

(#1879) Wolverine válasza sith7 (#1878) üzenetére


Wolverine
félisten

Igen, véletlen. Elképzelhető, hogy egyáltalán nem kapsz majd kulcsot.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1880) sith7 válasza Wolverine (#1879) üzenetére


sith7
nagyúr

Ezt meg sem hallottam ;]

Azért örülnék neki

Mióta tart ez a béta dolog ?
Gondolom csak a megjelenésig lesz, ami kb. nyár ?

(#1881) Wolverine válasza sith7 (#1880) üzenetére


Wolverine
félisten

A béta nagyjából a megjelenésig tart majd, és kb. két hónapja kezdődött.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1882) sith7 válasza Wolverine (#1881) üzenetére


sith7
nagyúr

Értem, köszönöm

(#1883) Thome


Thome
addikt

Akik nem jutottak be a hivatalos bétára, azoknak üzenem ezt a kis szöveget:

"Gameplay Video is ready. We played a 15 minute game Zerg vs Terran and when you see it, you will understand why "partial" release would be a disaster. So be patient and it will come. Good Night."

Ez egy emulált szerver által lejátszott játék volt, talán felvételt is kapunk róla, és majd linkelem, ha érdekel valakit.. Nem kell csüggedni, 1-2-3-4 héten belül már mi is toljuk neki... :D

(#1884) Preda


Preda
aktív tag

Az igen most játszottam egy elég jó kis meccset zerg vs protoss akit érdekel felraktam ide. Én voltam a zerg. Egy óráig gyűrtük egymást, visszanézve volt benne pár hiba részéről is meg enyémről is, de igen élvezetes volt :).

(#1885) Ptech válasza Thome (#1883) üzenetére


Ptech
őstag

Miről van szó?

(#1886) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Sziasztok!

Egy ismerősöm nagy örömmel kapott meghivást SC2 re hmm Yee ez rendben is lenne de a következő kedves üzenet fogadta amikor kezdte volna a procedurát :P
[link]
Oops :P

Szegény :) Isten nem ver bottal csak blizzard-al :P
Egyébként nekem tök véletlenül megvolt még a W3 + kieg, meg egy M M ben vásárolt SC1 + Kieg. Diablo2 csak azért nem mert eladtam :P Akinek sok játéka van esélyesebb? Szerintem nem, lutri az egész.

Minden esetre SC2-höz GRAT BLIZZARD :R

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#1887) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Én nem tudom valahogy a wow soha nem izgatta a kocka fantáziám és ahogy képeket néztem róla akkor sem győzött meg igazán ezért ki sem próbáltam soha.

Mi akkor a nagy poén ebben a játékban? Aki jártas ebben elmesélhetné :)

[ Szerkesztve ]

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#1888) Djuree válasza HartgeH3-2.8 (#1887) üzenetére


Djuree
félisten

nincs benne sztem semmi különös, én nyomtam egy darabig, de dögunalom volt egy idő után, mint az összes többi mmo amit próbáltam. aki fogékony rá, vagy a való életben nem kap meg valamit, gondolom azok soha nem unják meg, nemtom...van olyan haverom aki megjelenés óta nyomja és nem unja, habár nem is csinál soha semmit csak wow-ozik, mindig szivatjuk ezzel, de amúgy nincs vele semmi baj, csak mást nem szeret csinálni :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1889) Wolverine válasza HartgeH3-2.8 (#1887) üzenetére


Wolverine
félisten

Ebben a topikban ez nam javasolt; van WoW-topic.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1890) Thome válasza Ptech (#1885) üzenetére


Thome
addikt

Emulált Sc2 szerver, amely által megoldható hogy játszatok egymás ellen, béta kulcs nélkül. Tulajdonképp felfogható egy "lan" megoldásnak. De még sok minden nem működik benne.

(#1891) Thome válasza Thome (#1890) üzenetére


Thome
addikt

Na lett videó róla, majd feltöltöm jútúbra, és belinkelem.

(#1892) Thome válasza Thome (#1891) üzenetére


Thome
addikt

Na, ezt az üzenetet még a videó megnézése előtt írtam. Fake az egész, szóval mostanában nem lesz itt semmi, úgy nézem... :o

(#1893) ollie


ollie
MODERÁTOR

A CD Galaxis oldalán ez van írva:

Starcraft 2 Collectors - Várható: kb. július

:Y

***

(#1894) Thome válasza ollie (#1893) üzenetére


Thome
addikt

A simára is. 2010.július. Nem hiszek én nekik... :))

(#1895) sith7 válasza Thome (#1894) üzenetére


sith7
nagyúr

meglátjuk...

azért jó lenne ... :DD

(#1896) Djuree válasza Thome (#1894) üzenetére


Djuree
félisten

az még hama van, főleg a blizz-nél, sztem lesz abból karácsony is...amúgy is akkor jönnek a nagy címek, ami akkor jelenik meg azt veszik mint a cukrot, ugye a jézuska nem tagadhat meg semmit :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1897) Ptech válasza Djuree (#1896) üzenetére


Ptech
őstag

Blizzardot nem nagyon szokta érdekelni egyébként, így sem szar eladásaik vannak. Legalább lehet tudni, hogy kap valamit az ember a pénzéért és nem csak a nagy hype megy az egész körül.

(#1898) bpx válasza ollie (#1893) üzenetére


bpx
őstag

pl. zavvi.com-on meg már hetek óta június 25-re van kiírva 30 fontért :)

(#1899) sith7 válasza bpx (#1898) üzenetére


sith7
nagyúr

Ne csigázzzzzzzzzzzzzzzz :O :O :O

Akkor adnak még egyáltalán ki béta kulcsot, ilyen "közel" a megjelenéshez ? :F

(#1900) Djuree válasza sith7 (#1899) üzenetére


Djuree
félisten

nincs az olyan közel. egy ilyen kaliberű multis játékot nem 2 hónapig szoktak bétáztatni...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.