Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) Syz


Syz
senior tag

Eddig is utáltam a zergeket,ezentúl még jobban fogom.Atomot nekik :R Megnéztem minden videót amit csak lehetett,ha a balanszot eltalálják a fajok közt akkor semmi sem fogja majd meg ezt a játékot hogy ismét a stratégiai játékok királya legyen. :R Egyébként pedig az új játékok fejlesztőinek oda kell figyelni az optimizáltságra mert senki sem fog 1 játékért gépet fejleszteni kéthetenként,szóval nem lesz gond a gépigénnyel itt sem :U :U

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#652) Ry0K3N válasza Syz (#651) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Én tuti fogok neki új gépet venni de mire kijön a gém a gépem amúgy is lesz 6 éves :D szóval amúgy is megérik addígra rendesen a gépcsere.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#653) Syz válasza Ry0K3N (#652) üzenetére


Syz
senior tag

Valóban időszerű akkor :U De ez a játék meg is érdemli :R

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#654) spyduck


spyduck
nagyúr

azért remélem tisztában van mindenki vele, hogy ez a játék nem nagyon fog kijönni 2008 végénél előbb!
Ha belegondoltok abba, h még alig van kész néhány eber meg épület! Az is hosszú idő lesz mire az alkészül de mire megcsinálják a küldetéseket!
Mondjuk azt nem értem miért csak 40 ember dolgozik rajta! Meg mi tart nekik eddig mert azt mondják 2003 óta dolgoznak rajta!

(#655) Muton válasza spyduck (#654) üzenetére


Muton
addikt

az épületekkel szerintem sok gond nincs (a videókban látni, h a grafikája megvan).
ami szerintem a sok időt elviszi, az egységek és az épületek tulajdonságainak finomhangolása, h kb uo erősek legyegyenek a fajok, és mindennek meg legyen az ellenfele

az meg nem baj, ha 2k8 Q4-ben jön ki, mert addigra kapkodás nélkül letudom majd a Mafia II-t :)

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#656) Hujikolp


Hujikolp
őstag

zerget :O

(#657) spyduck válasza Hujikolp (#656) üzenetére


spyduck
nagyúr

Egy picit várjál még:)

(#659) Muton válasza Hujikolp (#656) üzenetére


Muton
addikt

starcraft2.com>>artwork: Kerrigan hátulról :DD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#661) Hujikolp


Hujikolp
őstag

Hahó! Új egység :)

(#662) Muton válasza Hujikolp (#661) üzenetére


Muton
addikt

aranyos a kicsike :)

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#663) Hujikolp


Hujikolp
őstag

Régen úgy pörgött a totyik, mint qva a lavorban :B Mostmeg? :U

(#664) Quarius válasza Hujikolp (#663) üzenetére


Quarius
csendes tag

Ez azért lehet mert olyan kevés infót adnak nekünk, hogy már a legapróbb kérdést is átnyálaztuk 3 szor :D Már egyetlen kérdés se jut eszébe senkinek legalábbis olyan amire tudhatja vki a választ :D De ha gondolod megkérdezhetem hogy mikor jelenik meg a game??;)

(#665) Hujikolp válasza Quarius (#664) üzenetére


Hujikolp
őstag

Már megkérdezték, és adtak is rá választ :Y

StarCraft II Béta!? :Y

(#666) Quarius válasza Hujikolp (#665) üzenetére


Quarius
csendes tag

Tudom hogy megkérdezték azért raktam mgé smile-t. Viccnek szántam...
Egy Bétának meg már igencsak örülnék. Mondjuk nemtom mennyire igaz mindez de ha megjelenik elsők közt szedem le :D:D:D

(#667) Polacheck válasza Quarius (#666) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Na ezért a beszólásodért most begyűjtöttél egy figyelmeztetést. Itt a PH!-n maximum a boltok polcairól szedünk le játékot.

less qq more pewpew!

(#668) Muton válasza Polacheck (#667) üzenetére


Muton
addikt

gyilkos farkastörvények uralkodnak a ph!-n :DD

szerintetek egy 7600 gt elég lesz a sc2-höz 1680-ban?

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#669) Gh0sT válasza Polacheck (#667) üzenetére


Gh0sT
addikt

Elnézést, hogy belepofátlankodok, de hadd védjem meg a kollégát. Ha jól látom, akkor a publikus Bétáról van szó, ami tudtottam mindenki számára szabadon letölthető és tesztelhető. Maximum annyit tudok elképzelni, hogy regisztrációhoz kötött a tesztelés, de úgy gondolom ezért még nem járna figyelmeztetés.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#670) konrad válasza Gh0sT (#669) üzenetére


konrad
aktív tag

Asszem akkor 1 új szerverparkot is szerezhetnek, mert sokan kiváncsiak rá... :C

Búcsúbeszéd a villanyszerelők főnökének temetéséről: - Jó vezető voltál, mindig nagy volt körülötted a feszültség. De most, hogy kiverted a biztosítékot, földelünk.

(#671) spyduck válasza Muton (#668) üzenetére


spyduck
nagyúr

Azt írják mindenhol, h nagyon jól lesz optimalizálva a játék, és simán elfut gyöngébb konfigokon! SZVSZ elfuthat de lehet 1-2 beállítástól meg kell vállnod!

(#672) spyduck


spyduck
nagyúr

Amúgy lehet kicsit le vagyok maradva de ti milyen BÉTÁról beszéltek????????????????
Talán megjelent vmi teszt verzió?

(#673) Gh0sT válasza konrad (#670) üzenetére


Gh0sT
addikt

Én még azt is elképzelhetőnek tartom, hogy torrent oldalakra is felrakják majd a betat. :U

spyduck: itt olvashatsz róla.

[ Szerkesztve ]

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#674) spyduck válasza Gh0sT (#673) üzenetére


spyduck
nagyúr

sajnos nekem nem jön be az oldal! megkérhetnélek rá h szúrd be ide? :) :R

(#675) Gh0sT válasza spyduck (#674) üzenetére


Gh0sT
addikt

"StarCraft II béta???

Minden idők egyik legjobban várt játékának folytatása hamarosan bétafázisba kerül. Legalábbis belső források ezt jelentették...
2007. november 9., 21:23

Ráadásul nem is akárki kottyintotta el a hírt. Enoyls, azaz Rob Pardo az egyik fórumon reagált a rajongók kérdéseire, kommentjeire, ugyanis egyre többen kezdték hiányolni Pardot Azerothból, aki maga is nagy WoW fanatikus.

Enoyls elárulta, hogy rengeteg dolga van, nem nagyon jut ideje hódolni hobbijának és a kommenthez hozzáfűzte, hogy jelenleg gőzerővel a StarCraft II-ön dolgozik, melynek megjelenése annyira közel van, hogy nem hinnénk el - állítja Pardo. Ez egyben azt is jelenti, hogy a béta világhálóra kerülése a nyakunkon van.

Persze konkrét dátumokkal nem állt elő Pardo, de bízunk benne, hogy nem csak az agyunkat húzza... "

MOD: nagyon fos ez az új bekezdés szintű formázás... :(

[ Szerkesztve ]

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#676) spyduck válasza Gh0sT (#675) üzenetére


spyduck
nagyúr

Húúú ez nagyon jó hír!!!
köszi szépen a beszúrt szöveget :R

(#677) Quarius válasza Polacheck (#667) üzenetére


Quarius
csendes tag

Gh0sT-nak teljesen igaza van és ugy gondolom hogy ez a hsz-emből is látszik.

(#678) Muton válasza spyduck (#671) üzenetére


Muton
addikt

nem vagyok hajlandó kompromisszumot kötni, akkor vga csere lesz :D

sőt, egy belkin n52te-t is be akarok szerezni amint lehet, h mire kijön a sc2 már hozzá is legyek szokva (mert azt mondják az is idő, nem is kevés).

meg mondjuk ha kicserélném a háttérvilágítást fehér fényűre, még jól is nézne ki

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#679) Muton válasza Gh0sT (#673) üzenetére


Muton
addikt

vagy saját mini torrentklienssel fog működni a dolog, mint a terran és protos gameplay videók

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#680) Hujikolp


Hujikolp
őstag

Elindult a starcraft2 .hu :R :C

plusz a blizzard oldalűán megjelent a starcraft története is ;)

(#681) Muton


Muton
addikt

origami :D

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#682) alien_


alien_
őstag

(#683) grimetime


grimetime
tag

varjuk :DD

(#684) Hujikolp


Hujikolp
őstag

Nah, kezdenek hamarosan a zergekről is szállingózni a képek és az infók. (blizzard) gamestaron tessék rákeresni :K

(#685) alien_ válasza Hujikolp (#684) üzenetére


alien_
őstag

Thx! =) Végre, kedvenc fajom!
Lustáknak, a screenshotok:
1
2
3

Swarm is coming.

(#686) alien_


alien_
őstag

StarCraft 2 - 2008-ban!

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#687) Gh0sT válasza alien_ (#686) üzenetére


Gh0sT
addikt

Jók a kommentek... :)

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#688) Muton válasza alien_ (#685) üzenetére


Muton
addikt

link 1, 2 alapján lesz Medic is. én ebből brutál zergeket olvasok ki :))

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#689) alien_ válasza Muton (#688) üzenetére


alien_
őstag

Ezt nem is figyeltem :C
Hát, Protoss meg Terra már most überbrutálállat, pedig még nem is láttunk minden egységet, az egyensúlynak pedig meg kell lennie, szóval lesznek itt húzós zerg egységek! Pláne zergeknél lesz jó az új kijelölési rendszer... Nem kell majd 1-7 ig bindelt csapatokban nyomnom a hydrákat :))

Swarm is coming.

(#690) Muton válasza alien_ (#689) üzenetére


Muton
addikt

úgy érzem, h az escé2ben a zergek lesznek nekem a legkedvesebbek és nem a protik. jó lenne, ha már valami infó alátámasztaná ezen igényemet :DDD siess bizzard!

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#691) spyduck válasza Muton (#690) üzenetére


spyduck
nagyúr

Amúgy ha jól belegondolsz....
Ha te csinálnád a Starcraf 2-t melyik népet készítenéd el legelőször? Hát azt amelyiket szereted és amelyiket szereted az lesz a legjobb! Igaz egyensúlyra törekszenek de szerintem a protosok legkeményebbek!

(#692) Bibby


Bibby
addikt

A harmadik terran képen azok a védelmi lövegek is jól néznek ki.

Ελευθερια η θανατος

(#693) Muton válasza spyduck (#691) üzenetére


Muton
addikt

ha én csinálnám, már évek óta kész lenne, már a 3 is ;]

amúgy most a zergekkel kezdeném, mert az sc-ben a terranok voltak először, a bw-ban a protik és ha fejlesztenék, akkor azokat csinálnám meg először, akik a történetben először jönnének (és most a zergeken lenne a sor). persze ezt laikusként mondom, mert nem vérprofi rts-fejlesztő volt a jelem az oviban :D

a protikat meg csak a kihívás miatt szerettem, mert szerintem az a faj igényelt a legtöbb ügyességet

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#694) Quarius válasza spyduck (#691) üzenetére


Quarius
csendes tag

Sztem pedig a fejlesztők tökéletesen tisztában vannak azzal hogy a tökéletes egyensúly a nyerő egy ilyen játéknál és már csak ezért is arra törekszenek. Egyébként pedig a fejlesztők között sztem bőven van mind három fajnak szimpatizánsa és azok nem hagyják hogy elgyengüljön bármelyik is :D Úgyhohy nagyon remélem hogy ennyi idő alatt ujra sikerül nekik egy halhatatlan játékot kihozni.

(#695) Quarius válasza Muton (#693) üzenetére


Quarius
csendes tag

Sztem a terran igényelte a legtöbb ügyességet és ezt annak ellenére mondom hogy csak azzal nem voltam jó sosem. Nagyon durva dolgokat tudnak azzal csinálni az igazán profik. Persze meglehet hogy itt is mindegyikhez tökéletesen ugyanannyi ügyesség kellett mivel annyira kiegyensúlyozottak a fajok :C

(#696) Muton válasza Quarius (#695) üzenetére


Muton
addikt

ez mondjuk keményen pályafüggő. kis pályán mutliban a protoss a csumbi. mire megérkezik az első zealot, addigra már mindenfelé zergek és marie-ek kolbiznak. de ha túléled az elejét akkor már más a helyzet ;]

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#697) spyduck válasza Muton (#696) üzenetére


spyduck
nagyúr

Én nem tudom, h te, h játszol de az elején zealotokkal simán lehet nyerni!

(#698) Muton válasza spyduck (#697) üzenetére


Muton
addikt

na ennek maholnap utána fogok nézni, h mennyi zergling rendelkezik egy zealot harcértékével és mennyi idő legyártani őket, meg a második, harmadik kört :)

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#699) ruan válasza spyduck (#697) üzenetére


ruan
tag

:K
Nem bírom tovább, nekem most kell a starcraft 2.
Lefagyasztatom magam, mikor kijön a game olyan mintha csak 1 percet vártam volna.

-= StarIICraft =- Hell, it's about time!

(#700) spyduck válasza ruan (#699) üzenetére


spyduck
nagyúr

Már várjuk egy ideje, jó régóta és akkor lenne nagy poén ha kijönne és egy kalap sz@r lenne az egész!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.