Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) AlyArkhon válasza Apophis (#436) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Ott van a zergeknek az a robosztus lény , ami feljön a földből és ontja kifelé a zerg linket magából .. Az is egy érdekes lehetőség ...

Úgy néz ki annyival nő az uj lehetőségek tárháza , hogy a Starcraft 3-at mar csak 20 év múlva fogják kiadni :) :R :R

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#452) alien_ válasza Apophis (#29) üzenetére


alien_
őstag

A StarCraft 1-ben is voltak hősök =) Ott pihengettek a bázis legeldugodtabb sarkában :D

Swarm is coming.

(#453) bpx válasza alien_ (#452) üzenetére


bpx
őstag

persze,singleben

(#454) sulytalan


sulytalan
csendes tag

nekem multiban is vannak. ha vki sokat ölt, akkor szépen visszaviszem a bázisra, és ott piheg a játék végéig

(#455) AlyArkhon válasza sulytalan (#454) üzenetére


AlyArkhon
őstag

de azok csak a te hőseid :DDD

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#456) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

Jó lenne már tolni a gamét , haverjaimmal már iszoyat vártuk a második részt , szerintem a StarCraft 1-el toltuk a legtöbb lan partyt .. :R :R

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#457) sulytalan


sulytalan
csendes tag

tudom, hogy az én hőseim, csak gondoltam megosztom. :D :D

(#458) bpx válasza AlyArkhon (#456) üzenetére


bpx
őstag

egymásnak ellentmondanak a nyilatkozatok, egyik producer azt mondta, hogy már 3,5-4 éve dolgoznak rajta, és néhány hónap múlva kijön, míg volt olyan fejlesztő, aki 2008 végi dátumot emlegett :(

mindenesetre én már hihetetlenül várom, ahogy lehet rögtön előrendelem :DDD, addig meg játszom tovább sc1-el :D

(#459) alien_ válasza bpx (#458) üzenetére


alien_
őstag

Ki mondta, hogy pár hónap múlva kiadják?
Hivatalosan csak annyit mondtak, hogy még sok munka van vele, és hogy 2007 -ben már semmiképp sem jelenik meg.

Swarm is coming.

(#460) bpx válasza alien_ (#459) üzenetére


bpx
őstag

elvileg a Chris Sigaty-vel készült interjúban elhangzik, bár ennek még utánanézek mert én csak a rövidített és magyarra fordított változatot láttam :)

(#461) gamer_hun


gamer_hun
tag

én kiadási dátumnak 2008 tavaszát hallottam, végülis ha megvan a körübelüli dátum mikora lehet, hogy kijön arra rá kell még számolni kb fél, vagy egy évet.

(#462) alien_ válasza gamer_hun (#461) üzenetére


alien_
őstag

when it's done :U

Swarm is coming.

(#463) bogel


bogel
tag

Támogatni fogja a játék a widescreen monitorokat? Pl. nem alulra teszi a térképet, unit statisztikát meg a move/attack/patrol stb gombokat?

Ha nem, akkor az elég baj :D
[link]

Mod: link screenshot

[Szerkesztve]

Ni! Ni! Ni!

(#464) alien_ válasza bogel (#463) üzenetére


alien_
őstag

Passz, de a videóban mintha el lehetett volna tüntetni, ami jó 5let, úgy is a hotkey-eket használjuk csak többségben.

Swarm is coming.

(#465) LOTR


LOTR
addikt

néztem videókat sc2-ről (akarom mondani, egyenlőre csak egy jó hosszút)
főleg prot-ot mutatták be, de nekem úgy tűnik, hogy raktak bele ''pár'' főleg single-ben használatos egységet, pl az az anyahajó elég durva, vagy az immortal (vagy mi a neve), földi egységekre, hogy is mondjam elég hatásos
remélem betartják a készítők a jó szokásukat, hogy egyensúly lesz a fajok között, csak az az igazság, hogy ezek után elég nehéz lesz, bár multiba ezeket az egységeket nem is hiszem, hogy lehet majd hatékonyan használni, kb egy éven belül reméljük kiderül

One Ring to rule them all

(#466) AlyArkhon válasza bpx (#458) üzenetére


AlyArkhon
őstag

csak egy dolgot felejt el mindeki amikor az időpontokat firtatjuk , egy kérdés :
-melyik cég csinálja a StarCraft 2 -őt ??

Nos aki tudja a választ , az azt is tudja , hogy mikor fog kijönni a játék .. :W

( nem idén ) :DDD

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#467) ChromeX


ChromeX
addikt

elég idegesítő hogy az oldalukonmég mindig csak azok a dolgok vannak fent amiket indullásnál felraktak, a protosegységeknél is frissíthetnék már legalább egyel
1 db egység, olyan sokat kérek? :O :D

[Szerkesztve]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#468) Djuree válasza Motion_Blur (#445) üzenetére


Djuree
félisten

:C
mit vártál? túl jó a géped egy 10 éves játékhoz... :DDD még jó hogy lefagy ;)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#469) Djuree válasza AlyArkhon (#466) üzenetére


Djuree
félisten

''az azt is tudja , hogy mikor fog kijönni a játék ''

hát igen, a blizz tipikusan ''majd amikor kész lesz'' cég. :W

viszont amikor kijön egy játékuk, az fenekestül förgatja fel a világot :)

inkább várok, minthogy egy félkész játékot vegyek meg. (töltsek le ;] )

[Szerkesztve]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#470) alien_ válasza Djuree (#469) üzenetére


alien_
őstag

Egy biztos: a DukeNukem: Forever előtt fog kijönni :DD

[Szerkesztve]

Swarm is coming.

(#471) Djuree válasza alien_ (#470) üzenetére


Djuree
félisten

igen, ez az 1 dolog halálbiztos :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#472) Hujikolp


Hujikolp
őstag

kinek van itt kedve sc1-el b.neten összetalálozni egy ph-s csatin? ma este starcraft broodwar topikba lesz majd a megbeszélés. ;)

(#473) Dagaddt


Dagaddt
aktív tag

Hali!
Bocs, hogy ilyen marhasággal traktállak titeket:
De mit kell tenni, ha felrakom a windows live mssengert, és még fent van a windows messenger??? Azt hogyan kell eltávolítani?? :F

D°°ci

(#474) Racecam válasza Dagaddt (#473) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Talán, ha megtalálnád a megfelelő topicot és ott tennéd fel a kérdésedet, az sokat segítene. Pl. itt: ''MSN Messenger kérdések és válaszok'' [link]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#475) alien_


alien_
őstag

Hurrá :C
Kiszivárgott egy újabb gameplay video a StarCraft 2 -ből, amelyben négy új egységeket ismerhetünk meg a Protosstól!

Soul Hunter: Zöld energiasugarakkal lövöldözö Protoss egyég. Elég gyors, valamilyenm meghatározhatatlan járműve van..

Phase Cannon: Photon Cannon jogutódja, csak ez tud mozogni! :D

Tempest: Csak egy szó. CARRIER! :C

Twilight Archon: Archon. Látszólag az első részből egy az egyben átvett egység.

[Szerkesztve]

Swarm is coming.

(#476) alien_


alien_
őstag

A linket meg elfelejtettem... :B
Szóval, a videó ->[link]

Swarm is coming.

(#477) Carpio


Carpio
tag

Besz.rás ez a Blizzard. Nem vagyok egy Starcraft fan (ellenben a Dio a gyengém), de ezek a videók teljesen magukkal ragadnak.

:R :R :R :R :R :R :C :C :C

A legnagyobb télben tanultam meg, hogy legyőzhetetlen nyár lakozik bennem.

(#478) Poctar válasza alien_ (#475) üzenetére


Poctar
senior tag

Sztem A videó nagyin jó. :C

A Soul Hunter egységek erődítik egymást. külön külön gyengének látszanak, de együtt.... :D

(#479) Rent válasza Carpio (#477) üzenetére


Rent
senior tag

en meg nem neztem meg a videot, de mar meg akartam parszor. :)

(#480) ChromeX válasza alien_ (#475) üzenetére


ChromeX
addikt

hát igen kicsit odavág a video az archonnál megdobbant a szívem. az 1ben nagyon szerettem a kedvencem volt: :R

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#481) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

remélem ebben mar az összes fajjal lehet majd átállítani egységet a saját oldalunkra ..

mert ugye én a brutál hosszú gamékat szeretem , és akkor is ha már az összes faj technológiájával rendelkezem :R :R :R :R

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#482) Joe/Jordan


Joe/Jordan
csendes tag

Helló! Nem tudjátok mennyibe kerül? :F

(#483) Achill3uS


Achill3uS
veterán

ehh, a zergek se lesznek semmik.. nagyon durva video [link] :Y

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#484) Joe/Jordan


Joe/Jordan
csendes tag

Azigen!!! A Protoszok szinte nem csináltak nekik semmit! Nagyon cool!

(#485) ollie válasza Joe/Jordan (#482) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mi?

***

(#486) frame>24 válasza ollie (#485) üzenetére


frame>24
addikt

azt hitte, h már kijött a játék...(szerintem)... :D
(ami bizonyítja, h szinte 1 hsz-t sem olvasott el...)

[Szerkesztve]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#487) Joe/Jordan


Joe/Jordan
csendes tag

Persze hogy azt hittem.....ma hallottam előszőr a 2. részről....

(#488) rolko válasza Motion_Blur (#445) üzenetére


rolko
őstag

Nem sokban tér el a gépünk, de nállam normáisan fut fagyás nélkül az SC1 :B

Achill3uS: nem semmi :Y Ez ugye már Dx10-es lesz?

(#489) Joe/Jordan válasza rolko (#488) üzenetére


Joe/Jordan
csendes tag

Nálad is? Az jó! Nálam is! Mehetnénk egyet neten egymás ellen!

(#490) Armando_19 válasza Achill3uS (#483) üzenetére


Armando_19
őstag

ííjj bazz!:D
Durva lesz ez a játék...előre sajnálom az asszonyt! :C

(#491) Achill3uS válasza rolko (#488) üzenetére


Achill3uS
veterán

jo kérdés, de sztem nem..

viszont itt egy video [link] PvT buli :) nézzétek meg azt toss az egységet ami a marine-okat irtja, ilyen lézersugár jön ki belöle és folyamatosan szétvágja őket.. világok harca lopás :D

Armando_19 ;]

[Szerkesztve]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#492) rolko válasza Achill3uS (#491) üzenetére


rolko
őstag

Ez se semmi :Y téleg hasonlít a tri-botra :D csak az egy lövéssel megölte az embereket :DDD

(#493) alien_ válasza Achill3uS (#483) üzenetére


alien_
őstag

Wááá, má azt hittem, hogy végre valami normális videó került fel a zergekről :(((
Szvsz akit picit is érdekel az SC2, az már rég látta ezeket a HD gameplay videoban.. :U

Különben is, kinek van ilyen elborult lelki világa? :D :D [link]

Swarm is coming.

(#494) Rent


Rent
senior tag

azert az biztos hogy nem egy alap jatek lesz ez... :)

(#495) Apophis


Apophis
őstag

A legutóbbi ingame videókat megnézve egyre inkább kezdek félni, mert az egész nagyon hajaz a CnC3-ra, mikor pedig megláttam a Mothershipet, annak képességeit... Minden videó szaggat, nyúlós hatása van az egésznek, ala CnC. És mint tudjuk, ennél hypeoltabb és bénább RTS-t régen láttunk. A Tempest és Colossus mozgása sem a régi SC-t idézi, de az egész játék mintha lelessult volna, közben sok a felesleges és ronda effekt :( Nagyon remélem nem mennek tévútra a fejlesztők.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#496) AlyArkhon válasza Apophis (#495) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Azért ez így ebben a formában nem igaz , hála az istennek ... :D

Szerintem nagyon is megtartották a már bevált Starcraft alapjait , semmi változtatás , csak kicsit felturbózzák a grafikát , s kész .. :C

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#497) shteer válasza Achill3uS (#491) üzenetére


shteer
titán

világok harca :C nekem is ez ugrott be először :D azaz ez nem ugrott be, mert nem jutott eszembe a film neve :))

[link]

..szerintem jónak tűnik

(#498) shteer válasza AlyArkhon (#496) üzenetére


shteer
titán

ezzel annyira nem értek egyet, lesz ott 1-2 taktikai változtatás... pl protoss carrierekkel nem lehet majd csak úgy igázni

..szerintem jónak tűnik

(#499) Armando_19 válasza shteer (#498) üzenetére


Armando_19
őstag

Igázni csak a lámákat, meg a teljesen ellentétes taktikot játszók ellen lehetett.. Szerintem nem volt konkrétan olyan egység, amivel söpörni lehetett. Carrier tényleg egy **gány egység volt az igaz, de taktikailag nem érte meg.(természetesen most nem a kis lanon játszó gyerekekről volt szó, akik 20 perc fejlődési idővel játszanak big game huntersen!:D)

Viszont ezzel a cliff-re le fel dologgal nagyon megkavarták a dolgokat. Lost temple-n pl nagyon idegegítő volt, mikor valaki felpakolt pár siege tankot, és elbarikádozta minden szir szarral!:D

Nagyon nagy kíváncsisággal várom ezt a játékot..mint mindenki más is! :Y

(#500) AlyArkhon válasza Armando_19 (#499) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Az tuti hogy lesz benne annyi tactikai lehetőség , hogy csak győzzünk kiokoskodni valamit .... :R

Egyébként meg a Carrier az tényleg nem volt egy nagy durranas , márcsak azért sem , mert álltalában az ellenfél nem élte meg , hogy megpillanthassa a versenyeken :DDD
Bár mi haverokkal nyomtunk olyan csatákat is ( időkitöltés gyanánt ) , hogy fél órig senki sem támadhatott , vagy pl először lenyomtunk két gépet felszedtük a technológiáját , utanna meg 15 perc fejlesztés , és csak utánna csata .. Néha szerintem az is kell , de teljesen más tactika .. Taktika ?? A hosszú gamékban nincs is taktika , csak gyartas halomra .. :)) :DD

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.