Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) megint én


megint én
őstag

Halihó!!!
Meghívtak engem BETA-ra!!!
:))
:DD
Nagyon állat, tetszik, hogy nem olyan mint a többi sztatégiai game... Pl, ageo ahol hozol egy katapultot bevéded íjászokkal, és ennyi, itt mindennek van ellenszere...
Amúgy kicsit gizdulok.... PLATINUM LIGÁS VAGYOK!!! x)
Azon belül 37. helyezés voltam vasárnap, csak 1 kicsit lecsúsztam, mert hétköznap nem játszottam...

(#1702) cettlee


cettlee
őstag

tegnapelött irtam blizzardnak hogy bétáznék, ma megjött a kulcs jeeeeeee

(#1703) Thome válasza megint én (#1701) üzenetére


Thome
addikt

Topictévesztés? :DDD

Wolverine: Majdnem patch-nek olvastam :) ...Hát az.. Pech..

(#1704) megint én


megint én
őstag

Amúgy észrevétel, hogy a Zerg roach, vagy mi a rkákos fene, kicsit imba. Pl, "Z v Z" -ben, és "P v Z" -ben, ha valaki rushol egy 6os lingel, és utána rágyúr roach-ra hát nem sok esélyed van. Terrannal még a bunker megmenthet, de ha a földalá lemenést is kifejleszti, akkor 2 sec és maxon a HP... szóval a legutóbbi patchban még 125/20 volt az ára, ha most pl 125/30 lenne, akkor már épp pont jó lenne... amúgy a Terran kissé gyengére sikerült. Onnan is látni, hogy az 1. terran az a 10 öszetettben.. :S

(#1705) megint én válasza Thome (#1703) üzenetére


megint én
őstag

Topictévesztés? miért? mi? Hogy érted?

(#1706) Thome válasza megint én (#1705) üzenetére


Thome
addikt

Így... :DDD

"ageo ahol hozol egy katapultot bevéded íjászokkal, és ennyi, itt mindennek van ellenszere...
Amúgy kicsit gizdulok.... PLATINUM LIGÁS VAGYOK!!!
"

Wtf?! He?! ;)

(#1707) megint én válasza Thome (#1706) üzenetére


megint én
őstag

Mind1, úgy tűnik nem értetted meg... ageo = Age Of Empires
Ahol ugye nem kell nagy skill, mert 1 féle egységgel is lehet nyerni... De most nehogy megsértődj... :U

(#1708) Thome válasza megint én (#1707) üzenetére


Thome
addikt

B@zzeeg... Nem figyeltem a "Pl." -t... :C
Én kérek elnézést, ezt benéztem... :B

(Egyébként ha már itt tartunk, nem úgy szokás az "Ageo"-t nevezni, hogy Age of, vagy AoE? Mert ebből amit írtál rá nem jöttem, lehet ezért is néztem be)

(#1709) megint én válasza Thome (#1708) üzenetére


megint én
őstag

Ja, de... Akkor én is elcs.sztem :B
De a lényeg a lényeg, hogy kiegyensúlyozott a game... mindennek van ellenszere.
SZERK.: Tetszik, ez a +4 to mechanikal, meg hasonlók...

[ Szerkesztve ]

(#1710) Wolverine válasza Thome (#1703) üzenetére


Wolverine
félisten

Egyébként néhány fansite-on lehet kulcsot nyerni; elvileg a starcraft2.hu is köztük van. (érdemes az sc2pod Bluetrackerét figyelni...)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1711) Thome válasza Wolverine (#1710) üzenetére


Thome
addikt

Gamestar.de-n is lehet.. Oda is regeltem... :DDD Köszi a segítséget!

megint én: Nem baj, elbeszéltünk egymás mellett, nagy ügy. :) Bár azért még ahogy látom, vannak a balanszban gondok. Jó lesz ez, a Blizzard nem szokta elrontani a játékokat.

(#1712) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Gépigényről vélemény? Ki mivel tolja? Alapjáraton nálam mindent maxratett ami nem tetszett meg én szentírásnak tekintem hogy ha multizok soha semmit nem teszek maxra mert az szerintem nem jó..nem tudom lehet van akit nem zavar de fullon nagyon pici aprókat ezred másodpercekre de döccen ha egérrel nézelődök a map-on.Mindegy 1-2 dolgot visszavettem és megszünt.

HD 4670 (1680 x 1050) High

Akkor a gépigény kérdés ezek szerint nem lesz vészjósló..
(Mondjuk 1v1 be próbáltam ki egy viszonylag átlagos csata alatt nem tudom mondjuk 3 v 3 ban egy rakás egységgel mi történne) Memóriát úgy láttam annyira nem eszi.

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#1713) Thome válasza HartgeH3-2.8 (#1712) üzenetére


Thome
addikt

Nálam 1280x800, a Shadereket kivéve (low) minden ultrán van (40-70fps)... 2 okból.
1.: A shadereket bekapcsolva akár mediumra, úgy elkezd akadni a játék, mint annak a rendje.
2.: Ez, hogy minden csillog, eléggé "elb@ssza" a starcraft 2 kissé sötétebb, darkosabb hangulatát..

[ Szerkesztve ]

(#1714) HartgeH3-2.8 válasza Thome (#1713) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Helyesbítenék amit ő ajánl fel az (High) rosszul írtam hisz van ott még Ultra meg egyéb történet..Akkor mondjuk azt hogy 1680 x 1050 erős medium.
Úgy kapok én is kb 70-80 FPS-t, annyi elég kéne legyen zűrösebb esetekre is.

Thome Ha Shader OFF , akkor a többi mehet még feljebb? Hmm..
No megnézem bár én az a fajta játékos vagyok aki a gyorsaságot részesítem előnyben nincs annál idegesítőbb mint egy nagyon szép játék képregényben.De nem?

Ez a grafika kontra gyorsaság arány marad vajon a végleges verziónál is..??

(A Blizzard tud játékot csinálni alapon)

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#1715) Thome válasza HartgeH3-2.8 (#1714) üzenetére


Thome
addikt

A shader eszi meg a gépet. Ha azt letolod, nem lesz csillogás (meg az árnyék is elhal..a franc vinné el..), viszont fps-ben a csillagos eget súrolod. ;)

(#1716) Furious válasza kutga (#1681) üzenetére


Furious
tag

Kipróbáltam. Most este lenyomtam 6 kört (1:5 W:L) ...az első 3 játékban szépen elkalapáltak, a 4.-5.-ben már egész yo voltam, de csak kikaptam, aztán berakott a bronzeba, és aztán sikerült egyet nyernem. Végig Protossal mentem...csak Terran és Protoss ellenfelem volt. Nagyon yora sikerült szerintem a játék.
Azért így könnyebb lesz a videókat értelmezni, mint látatlanba néztem :D
Ha lesz valami nagyon kemény rushom, akkor felrakom :P
Addig mindenkinek yo játékot ;)

“Work hard in silence, let your success be your noise.” - Frank Ocean.

(#1717) h.adam.92 válasza Furious (#1716) üzenetére


h.adam.92
őstag

2hét kihagyás után ma 2v2ztünk haverommal 2-t, meggyaláztak mint az állat :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1718) MZsoltee válasza Wolverine (#1691) üzenetére


MZsoltee
veterán

Hol tdom bejelölni az accban hogy milyen béták érdekelnek?

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#1719) Winner_hun válasza MZsoltee (#1718) üzenetére


Winner_hun
félisten

Beta Profile Settings

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1720) MZsoltee válasza Winner_hun (#1719) üzenetére


MZsoltee
veterán

Így jók vagyunk?

Mi alapján rangsorolnak? Érdemesebb valmi ritkább konfiggal regsiztrálni, hogy többféle gépen ki tudják próbálni lehet azzal nagyobb az esély, nem?

[ Szerkesztve ]

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#1721) Winner_hun válasza MZsoltee (#1720) üzenetére


Winner_hun
félisten

Azt állítsd be amelyik érdekel;)
Nem tudom mi alapján.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1722) MZsoltee válasza Winner_hun (#1721) üzenetére


MZsoltee
veterán

mind3 be van pipálva.

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#1723) Wolverine válasza MZsoltee (#1720) üzenetére


Wolverine
félisten

Így minden Blizzard-bétára jelentkezel (Diablo, Starcraft és Warcraft - beleértve a WoW-ot is), szóval igen :) Az esélyed tuningolására nem lehet semmit sem mondani, mert a Blizzard nem árulta el, mi alapján válogatnak.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1724) Winner_hun válasza MZsoltee (#1722) üzenetére


Winner_hun
félisten

Öcsémnek csak a StarCraft volt bejelölve és első körben kapott kulcsot:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1725) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Ez a shader kikapcs tényleg műxik, elég sok FPS tartalék lett :)

Please help, Dark Templar ellen ami tud olyat hogy láthatatlan lesz, az ellen Terran-al mivel lehet legjobban védekezni?? Építettem ilyen Sensor tornyot de se kép se hang..

:F

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#1726) Hujikolp válasza Winner_hun (#1724) üzenetére


Hujikolp
őstag

Ráadásul egy tök vacak konfigra, ahol csak az sc1 megy el :DDD :DD

#1725: készíts Ravent :) Nagyon hasznos :) [link]

[ Szerkesztve ]

(#1727) sh4d0w válasza HartgeH3-2.8 (#1725) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Hogyan lehet kikapcsolni?

https://www.coreinfinity.tech

(#1728) HartgeH3-2.8 válasza sh4d0w (#1727) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Én írtam rosszul elnézést :) Shader levétele low állásba :) OFF az nincs :)

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#1729) Ptech válasza HartgeH3-2.8 (#1725) üzenetére


Ptech
őstag

Missile Turret / Raven / Scanner Sweep

(#1730) h.adam.92 válasza Hujikolp (#1726) üzenetére


h.adam.92
őstag

ezt érdemes volt megnézni :DD

[ Szerkesztve ]

(#1731) Furious


Furious
tag

Túl újabb meccseken...mentem zerggel is 3-4szer és csak egyszer kaptam ki Terrantól :P
Kitaláltam egy új taktikát Protosshoz, így elég yol lehet vele aprítani :D
Zergnél egyszerűen hihetelenül yol működik a Roach invázió...nem lehet ellene nagyon mit tenni...Maraduer vagy Stalker...de általában sikerül megelőzni mindkettő gyártását és kész a "gg" :D Ha valakit érdekelnek replayek, írjon pmbe ;)

“Work hard in silence, let your success be your noise.” - Frank Ocean.

(#1732) Ptech


Ptech
őstag

Ha nincs bétád annál csak az a rosszabb, ha van, de használható géped nincs épp, amin elfutna :(((

(#1733) HartgeH3-2.8 válasza Ptech (#1732) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Szia köszönöm az infokat kipróbálom majd :)

Egyébként ha ezt a hsz-t a saját gépedre értetted akkor a shader (minimalizálása) sokat segíthet fps tekintetében.Én is FRAPS-al teszteltem tényleg hatásos. :)

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#1734) h.adam.92 válasza HartgeH3-2.8 (#1733) üzenetére


h.adam.92
őstag

CTRL+ALT+F-el is lehet fps-t mérni sc2ben :K

(#1735) Thome


Thome
addikt

Mikor lesz újabb kulcsosztási hullám? :U

(#1737) Winner_hun válasza Hujikolp (#1726) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nono, nem szidni az első gépem:P

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1738) megint én


megint én
őstag

!!!FIGYELEM!!!

Kimagaslóan jó játékost keresek 2v2re társnak.
Következőket kérném:
-Mikrofon (ventrilo 2.1.4, vagy TS3)
-18+
-Nehogy tahó legyél!
-Minimum gold liga, de inkább platina (mivel szerény személyem platinás)
-Heti min. 2-3 nap online KB este 9 körül
-Kitűzött cél, 2v2 top 10ben benne lenni!!!
/ha lehet akkor terrannak örülnék a legjobban mivel én protos vagyok, és T+P kombó a legerősebb de jöhet más is.
Privát üzit dobjon aki jönne... Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#1739) cettlee


cettlee
őstag

érdekelne h milyen fontosabb hotkey-ek vannak sc2ben.
mint pl hogy ctrl-al az összes azonos egységet kilehet választani, shiftröl is tudok, meg hogy csoportokat lehet csinálni.

de pl főépület kiválasztása egy gombbal nem lehetséges?azoktol kérdezem akik már régota tolják hogy milyen billentyüket szoktak használni? épitkezésnél meg spelleknél énis használom a bill-t mondjuk.

(#1740) Angelo69 válasza Thome (#1735) üzenetére


Angelo69
senior tag

2-3 het...

"Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

(#1741) Thome válasza megint én (#1738) üzenetére


Thome
addikt

Én azt überprofi vagyok, csak még nincs kulcsom.. :DDD Egyébként Terran vagyok, ha vagyok, és egész jó.. Csak legyen kulcsom, és kiderül hogy kb hova vagyok valós.. :)

Angelo69: Kösszke.. Mikor volt legutoljára osztás?

(#1742) DeadMeat


DeadMeat
veterán

Kicsit dühítő,hogy eddig 5 játékot játszottam,ebből 2 ment végig,a másik 3 mindig dropped végeredménnyel végződött.Az elején lezúzták szerencsétlen társam,esély nem volt odaérni sem,aztán kirakott engem is a játék.... Miért van ez?Net volt,utána rögtön tudtam indítani másik játékot.És persze mind vesztes meccsnek veszi....

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#1743) Angelo69 válasza Thome (#1741) üzenetére


Angelo69
senior tag

2.-an. ;)

"Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

(#1744) Djuree


Djuree
félisten

battle.net accomba akarok belépni, valami autentikátor kodot kér :F ez mi a rosseb? eddig nem kért ilyet...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1745) Thome


Thome
addikt

Walaki dobjon már egy kulcsot wazzeg?! :DDD :)) Még mindig adok érte díszdobozos UT3-at...

(#1746) Thome


Thome
addikt

Ez mit tesz?

"Please note that the World of Warcraft trial edition does not count toward this requirement."

Ha jól sejtem, annyit, hogy várhatok egy darabig arra a bizonyos megváltásra, sohasem fog bekövetkezni? :U

(#1747) Wolverine válasza Djuree (#1744) üzenetére


Wolverine
félisten

Feltörték a Battle.net accountodat (valószínűleg egy WoW-os keylogger segítségével) és hozzáadtak egy Authenticatort. Nyilván a nemlétező WoW-accodra pályáztak... Fordulj a Blizzardhoz itt.

Thome: ez annyit tesz, hogy bár eddig egy trial WoW elég volt ahhoz, hogy kulcsot kaphass, mostantól kell egy boltban megvett Blizzard-játék (Starcraft, Diablo 2, Warcraft 3 vagy WoW) az accountodon, hogy legyen esélyed bétázni.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1748) Thome válasza Wolverine (#1747) üzenetére


Thome
addikt

Akkor biz várhattam rá.. :O A választ azért köszi.

(#1749) Wolverine válasza Thome (#1748) üzenetére


Wolverine
félisten

A boltban 2k egy Starcraft+BW, ha jól emlékszem. A többit találd ki magadtól... :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1750) megint én válasza Wolverine (#1749) üzenetére


megint én
őstag

Az a jó, hogy a Blizzardhoz legalább lehet fordulni! xD Az már kevésbé, hogy meg lehet egyáltalán csinálni a lopást.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.