Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) Janoska26 válasza alien_ (#598) üzenetére


Janoska26
addikt

baró, egyik linkedet sem nyitja meg ez a retek mozilla :F

(#602) Muton válasza Janoska26 (#601) üzenetére


Muton
addikt

nekem megnyitja a ff

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#603) spyduck válasza Muton (#602) üzenetére


spyduck
nagyúr

Nekem meg ezt írja ki:

Nem jeleníthető meg az XML-lap.
A bemenő XML-adatok nem tekinthetők meg a(z) XSL stíluslap használatával. Javítsa a hibát, majd kattintson a Frissítés gombra, vagy próbálkozzon később.


--------------------------------------------------------------------------------

A program helytelen szintaxist talált egy megjegyzésben.

(#604) ChromeX válasza Muton (#600) üzenetére


ChromeX
addikt

jah nem igazán használja :) lehet hogy csak az elrettentés céljából szerelték fel vele
ezt írja fegyverzetnek: Armament: ''Thor's Hammer'' Particle Accelerators, 250mm Bombardment Cannon mintha a thors hammer lenne

mothership:[link]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#605) Hujikolp válasza spyduck (#603) üzenetére


Hujikolp
őstag

nbézd meg ie alatt, előszőr nemhozza be, majd csak frissítésre fogja, amúgy mien ff-et használsz?

(#606) spyduck válasza Hujikolp (#605) üzenetére


spyduck
nagyúr

Firefox 2.0.0.6 és internet explorer alatt is ezt csinála!
Mond azt, hogy van ötleted :O

(#607) Wolverine válasza spyduck (#606) üzenetére


Wolverine
félisten

Nekem simán bejött :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#608) Muton válasza ChromeX (#604) üzenetére


Muton
addikt

pont ez a bajom. mert szerintem is az a főfegyver, viszont így a leírás eltér a grafikától. nem is kicsit. de az megnyugtat, h akkor nem csak én látom rosszul :)

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#609) ChromeX válasza Muton (#608) üzenetére


ChromeX
addikt

jah elég kétértelmű a kiírás mert a hammert végülis nagy ütőerejű fegyvernek képzeljük, de utána meg ott van az a cannonami nem lehet más mint a hátán lévő ágyú, de akkor a hammer micsoda :F :)

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#610) Muton válasza ChromeX (#609) üzenetére


Muton
addikt

szerintem itt csak azt jelezné, h a cucc olyan pusztító, mint Thor kalapácsa (ha jó emlékszem Thor a villámok istene), ami viszont nagyon is az :)
illetve a leírásban említett részecskegyorsítós technika jelképesen hasonlíthat a villámra :U

illetve a gép 'kezén' mintha lennének tüzelőnyílások, és a 'keze' sokkal nagyobb, mint a hátán akármelyik ágyú, így én arra gondoltam, a 'kezébe' épített ágyú a főfegyver és a hátán lévők, meg csak kiegészítő cucc. de akkor miért nem csinál vele semmit??

lehet, h azért, mert a leírás és a grafika köszönő viszonyban sincsenek :( vagy valamit jól benéztem :D

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#611) ChromeX válasza Muton (#610) üzenetére


ChromeX
addikt

lehet hogy igazad van, meg az is lehet hogy még a blizzardosok nem foglalkoztak thor kezével ezért azt még nem használja lehet hogy amikor mi játszunk majd vele akkor lessz valami ikon és azzal külön lehet aktiválni a hátán az ágyukat alapból meg a kezét fogja használni :)

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#612) Hujikolp


Hujikolp
őstag

[link] up

(#613) Apophis válasza ChromeX (#611) üzenetére


Apophis
őstag

A Thor alapból a két ''kezéből'' tüzel, a hátán lévő ágyú a speciális képessége, hasonlít a siege tankéhoz - meg kell hozzá állnia, extra range, splash damage, lassú RoF. Az már biztos, hogy a fordulási sebessége bitang lassú, így önmagában nem fog játékot nyerni, de a bombázásáról még csak spekulációk vannak - nehéz lesz multira balanceolni egy ilyen superunit jellegű egységet, a P mothersipet sem véletlenül változtatták meg. Én mindenesetre terran játékosként imádom az eddigi változtatásokat :D

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#614) alien_


alien_
őstag

Új StarCraft 2 Terran Video [665MB]
[link]

Swarm is coming.

(#615) spyduck válasza alien_ (#614) üzenetére


spyduck
nagyúr

4-5KB/s-el töltök vajon mennyi ideig tartana letölteni?:)

(#616) alien_ válasza spyduck (#615) üzenetére


alien_
őstag

Akkor szerintem várd meg hogy valaki felrakja youtube-ra!
De a lényeges újításokról úgyis majd lesz cikk/post/akármi.

Swarm is coming.

(#617) spyduck válasza alien_ (#616) üzenetére


spyduck
nagyúr

nem az a probléma hanem, hogy nekem netkártyám van és itthon csak a gprs megy!

(#618) alien_


alien_
őstag

Nagyon sok új információt tartalmaz a Terran-okról az új videó, íme egy lista a fontosabbakról:

Barracks: Reactor Add-on
Megépítése után megduplázódik a Barracks-unk gyártó kapacitása, kettesével tudjuk gyártani az egységeinket!

Tech Lab Add-on
Az Academy-t hivatott leváltani, de az épület érdekessége hogy Barracks-hoz, és Factory-hoz is egyaránt jó. A mellérakott épület függvényében éretelem szerűen más-más fejlesztéseket kapunk.

Sensor Tower
Új védelmi épület, melyet Radar Tower-ré fejlesztve látjuk a közeli ellenséges mozgásokat - a Fog of War mögött! Kis piros körökkel jelöli a szürke homály alatt az ellenséges egységeket a hatósugarán belül.

Command Centre Upgrades
A főépületünk képes most már maximum 5 darab SCV szállítására, ezzel jóval felgyorsítva az expelést.
Az épületet tovább fejleszthetjük Fortress-é, így egy hatalmas ágyúval gazdagíthatjuk.

Battle Cruiser - Plasma Ray
Lehetőséget kapunk az egyedi feljesztésre, a jó öreg Yamato mellett most már gyalogosok ellen is igen hatékony Plasma Ray-el is felszerelhetjük, ami területre ható lézerek záporával boldogítja az enemy-t.

Reaver - Magnetic Mine
Kedvenc szöcskéink aknákat is tudnak telepíteni, amik pár másodperc alatt a földdel teszik egyenlővé azt, aki (vagy ami) nem tud elhúzni jó gyorsan a közelből.

Supply Depo
Ez egy hihetetlenül hasznos upgrade: Supply Depo-inkat a földbe tudjuk süllyeszteni, ezzel efektíve kapuként funkcionálnak, így csak akkor lehet közlekedni rajtuk keresztül, amikor mi úgy akarjuk. Supply-k mögé a Siege Tank-et taktika =)

Thor
Alap támadása a kezén lévő ágyúkkal történik, de Artillery mode-ba kapcsolva elképesztő erővel kezdenek tüzelni a hátán elhelyezett ágyúk. Az egység érdekessége, hogy nem a Factory-ban kell legyártani, hanem egy SCV külön épületként építi.

Cobra
Új egység! Gyors mozgású, könnyű páncélzattal ellátott tank, apró railgun-okkal felszerelve. Első ránézésre olyasmi, mint a Vulture volt az első részben.

Ghost
Kommandósaing most már tudnak erősítést is hívni, egy kapszulányi Marine formájában, amik azonnal megérkeznek a kijelölt célpontra.

Ezen kívül még hasznos újítás, hogy végre egyszerre végtelen (vagy max 96) egységet is lehetőségünk nyílik mozgatni.

Az eddigiek alapján nagyon erős mindekét bemutatott faj, majd meghalok a kíváncsiságtól, hogy végre a Zergek-ről is többet megtudjunk!



Swarm is coming.

(#619) alien_


alien_
őstag

A hivatalos oldalon már kint van, hogy
''Zerg section: Coming Soon''!

Swarm is coming.

(#620) alien_ válasza alien_ (#619) üzenetére


alien_
őstag

Itt egy kép a Cobra-ról, és az ára:
[kép]
[kép]125 [kép]50 [kép]2

[Szerkesztve]

Swarm is coming.

(#621) Hujikolp válasza alien_ (#618) üzenetére


Hujikolp
őstag

végtelen kijelölés?

(#622) ChromeX válasza alien_ (#619) üzenetére


ChromeX
addikt

az már azóta kinn van hogy megnyílt az oldal:) de szerintem lassan elkezdenek szivárogni a zerg infók is

mindenesetre a terranok nagyon jók

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#623) Apophis


Apophis
őstag

Tudtommal a nagy videó csak a régi Terran Gameplay nagyobb felbontású változata, azért szedem én is, fél nap alatt lejön :).

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#624) alien_ válasza Hujikolp (#621) üzenetére


alien_
őstag

Ha nem is végtelen, akkor is 5x24 egységet biztosan ki lehet jelölni.
Zergeknél (is) ez ütős lesz!

Swarm is coming.

(#625) alien_


alien_
őstag

Az új kijelölési rendszer így néz ki:
[kép]
Véleményem szerint max 5 oldalnyi egységet jelölhetsz ki egyszerre, oldalanként 24 egységgel, de eddig videóban max két oldalat láttam, szóval ez csak tipp egyenlőre.

Swarm is coming.

(#626) laci06 válasza spyduck (#615) üzenetére


laci06
senior tag

nekem most igy este 580körül jön:)

(#627) laci06


laci06
senior tag

Nah lejött, megnéztem, eddig is vártam már valamennyire, de mostmár tényleg jöhetne:)
Valami infó van a megjelenés várható időpontjáról?

(#628) Apophis válasza laci06 (#627) üzenetére


Apophis
őstag

2008 Q2 a legkorábbi jóslás, de a reális Q3, több helyen október elejét említik.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#629) laci06 válasza Apophis (#628) üzenetére


laci06
senior tag

Szal akkor kb 1év:(
Nah akkor gyorsan kiverem a fejemből, úgysem élvezhetem még egy jó darabig:(

(#630) Muton


Muton
addikt

nem is :DDD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#631) Muton válasza Muton (#630) üzenetére


Muton
addikt

mégis
új egység a honlapon: Battlecruiser

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#632) ALI_G válasza Apophis (#628) üzenetére


ALI_G
veterán

nem idén karácsonyról szólt a fáma?
stupid laktársam azt mondta, hogy már kijött, mondom no way!
Akkor még semmi konkrét időpont? :W

(#633) Muton válasza ALI_G (#632) üzenetére


Muton
addikt

ha megnézed a honlapot: a zergek sehol sincsenek, a terran, protos épületek szintén. ehhez még hozzávéve a blizzard tempóját... egy év minimum

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#634) ALI_G válasza Muton (#633) üzenetére


ALI_G
veterán

respect, köszi.
egyébként az oldal számomra átláthatatlan.

(#635) ChromeX válasza ALI_G (#634) üzenetére


ChromeX
addikt

miért? szerintem elég logikus és szép :)) , blzrd rlz :R

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#636) Muton


Muton
addikt

"Carrier has arrived" :C :DD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#637) CallaoW


CallaoW
tag

Szerintetek,kb mennyi egységre számíthatunk sc2-ben?
Jelenleg a Protossból 11et mutattak meg,a terranból 6-ot,a zergből még semmit,max a legelső vidben láthattunk párat.
A SC:BW ban kb 13 egység volt fajonként,szerintem ez pont jó arány volt,nem hiszem,hogy max 15/fajnál több lesz(ebben benne vannak az olyan alapegységek,mint pl SCV,vagy Observer)

Más:Már volt róla szó.de kiváncsi leszek,hogy a Xel'Naga féle történetvonalból,mit hoznak ki.
Az biztos,hogy valamilyen formában szerepelni fog,mégha nem játszható fajként is.

Valamint nem tudom páran biztos emlékeztek a BW titkos pályájára,ott valami olyasmi hangzott el,hogy sokkal erősebb,mint amit el lehet képzelni,de ezt nem Xel'Naga mondta,ugye?Pontosan nem emlékszem erre a jelenetre. :F

(#638) Apophis válasza CallaoW (#637) üzenetére


Apophis
őstag

Plusz 1-2 egység fajonként elképzelhető, ennél több nem nagyon. A limit is marad 200. Több spell és upgrade lesz. Ami még komoly változást hoz, a fejlesztett UI, így nem megy el 150 APM csak a macrora. Szerintem ez mindenképpen használ a játéknak.

A titkos pályán Samir Duran tevékenykedett (potenciális Xel'Naga túlélő). Nyilván a fennmaradt technológiájuk, illetve a kitenyésztett hibridek jelennek meg, abból is kevés (annyi van, amennyit Duran létrehozott különböző holdakon; nem sok), viszont brutálisan erősek. Remélem ezt jól összerakják, a Zerg szálból szvsz már kihozták, amit lehetett.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#639) alien_ válasza CallaoW (#637) üzenetére


alien_
őstag

A Xel'Naga-tól kell majd megmentenünk a világot, mert jönnek egy jó nagy radírral, hogy ezt a sok balhés népséget történelemmé tegye =)

Swarm is coming.

(#640) Hujikolp


Hujikolp
őstag

StarCraft_II_Fansite_Kit szedjétek, mert nagyon jó.

(#641) Muton válasza alien_ (#639) üzenetére


Muton
addikt

ja. és a könyv szerint pont a buta protoss és zerg erők ébresztettek fel egyet, ami el is nyelte a két sereget egyből. xel nagákban van póver :DD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#642) Muton válasza CallaoW (#637) üzenetére


Muton
addikt

szerintem protossból több nem nagyon lesz (max observ, vagy még valami), a többi majd a kiegészítővel érkezik.

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#643) frame>24 válasza Apophis (#638) üzenetére


frame>24
addikt

2 kérdés:
- UI = user interface?
- APM = ? erre már nem találtam semmit... biztos valami per minute, de mi az?

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#644) Hujikolp válasza frame>24 (#643) üzenetére


Hujikolp
őstag

Attack per minute?

jön még az observer, meg a reaver is. probe nincs még kint. meg az új egység(ek).

(#645) ollie válasza Hujikolp (#640) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mire jó ez? Ha csak weboldalak gyártására, nincs sok értelme szerintem (legalábbis nekem).

***

(#646) Hujikolp válasza ollie (#645) üzenetére


Hujikolp
őstag

aha, pl, de új képek készítésénél is nagyon jó! kár h a starcraft felirít külön nem méretezhető :S ha azt is odaadták volna... :U

(#647) Nite


Nite
őstag

scii.hu :)

Paid my dues!

(#648) Bibby


Bibby
addikt

Tudom volt már szó gépigényről, és igazából még találgatni is nagyon nehéz, de ti mennyire tippelitek 3d kártya igényesnek a grafikát? Szeretnék beruházni egy laptopba mostanában, és nem vagyok egy gamer szellem, de ha ez megjelenik tuti szeretnék játszani vele. :) Körbeolvasgattam, azt írják nem kell félni, szóval ha veszek egy alap 128 megás kártyásat (nem integrált), azzal is elmegy. Nagyon bízom benne (nem kell nekem semmi csicsa, mai napig jókat játszom az összes blizzard remekművel)!

Ελευθερια η θανατος

(#649) Hujikolp válasza Nite (#647) üzenetére


Hujikolp
őstag

jó oldal, csak kár h a zerg videót nemtudom megnézni :S

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.