Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Szerintetek a legtávolabbi nézet nincs kicsit közel? Nagyobb teret szeretnék belátni :F Ez mondjuk egy nagy hiba számomra. Annak is örülnék ha tudnám forgtani a kamerát... Gondolom nem csak egy irányból vannak lemodellezve az egységek. Hátha ezek a véglegesben majd jók lesznek. Remélem. :K

(#1452) KrAt


KrAt
veterán

Érdekes ez az AI dolog.. Én V3-al játszottam sokat, most V5-el, és már megvan a taktikám Terrannal, amiből 10ből 8x nyerek, ha túlélem az első rush-t.. Onnantól kezdve meg csak támadgatnak, kóstolgatnak, de le vannak szedve az utolsó szálig..

Pedig nagyon nem vagyok pro gamer.. Ennyire jó lenne a taktika?

(#1453) Thome válasza KrAt (#1452) üzenetére


Thome
addikt

Most írom (módosítom a V4.0-s) AI-t. Talán hétvégére szalonképes állapotban lesz. Azt akarom elérni, hogy ne csak támadgasson. Hanem levegőből külön támadjon, építsen védelmet, de ne összevissza. Már annyit elértem, hogy 6db siege tank fainul bevédi magát, de nem terjeszkedik... De a kezdőpontja tömve van épülettel... Battlecruisert is nyom, de nem az igazi..

Aki ért egy kicsit az AI-khez, jelezze PÜ-ben, nem lenne rossz a segítsége, mert azért nem egyszerű a dolog. :))

[ Szerkesztve ]

(#1454) h.adam.92


h.adam.92
őstag

srácok a protossnál láttam a battlereportokban volt ilyen zöld kristályt. olyan volt mint a pylon csak kicsit nagyobb, az ilyen advanced pylon? lehet itt olyat csinálni, mert eddig nem nagyon találkoztam vele?

[ Szerkesztve ]

(#1455) Djuree válasza KrAt (#1452) üzenetére


Djuree
félisten

hát gép ellen ha az első rusht túléled onnantól nyert ügyed van :K

mi nyomtunk haverral 2v6-ot sokat, nagyon komolyak voltak, alig tudtunk védekezni, folyamatosan jöttek. én pro protoss vagyok, ő meg terran. ha összeraktuk a tudásunkat akkor meg tudtunk állítani 6 gépet is. a lényeg hogy be kellett védekezni 1 helyre nagyon durván és kihasználni a terran-protoss szövetség taktikai előnyeit (siege tank, photo cannon, firebat, bunker, medic, zealot, stb.). azért az jó volt mikor 3 nuclear launch detected volt egyszerre. kérdeztem havert hogy ez te vagy? azt mondja nem. mondom ne szopass (mindig szopatott hogy ezt nem ő dobja, közben meg ő volt, 5-6 atommal egyszerre köszöngetett az ellennek:DDD ), azt mondja tényleg nem ő. azt hittem szopat megint. hát nem ő volt :C na akkor buktunk is :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1456) kovsol válasza Djuree (#1455) üzenetére


kovsol
titán

hogy játszottatok közösen haveroddal ? érdekelne

May the Force be with you!

(#1457) Thome válasza kovsol (#1456) üzenetére


Thome
addikt

Szerintem SC1-ről beszél! :)

(#1458) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Azért mekkora egy ********** a blizzard már? Napok óta várom a kib.. Verify mailt de sehol semmi.Mindent jól csináltam, fiók rendben.Értem én hogy sokan akarnak de legalább a hülye accountot csinálhatnám meg.Most ha majd SC2-t se tudom beregelni biztos írok egy kedves levelet nekik.Nagy Blizzard.. :W

[ Szerkesztve ]

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#1459) Wolverine válasza HartgeH3-2.8 (#1458) üzenetére


Wolverine
félisten

Nézd meg a spam mappát is, néha oda érkezik a Battle.net-account megerősítése... Az is előfordulhat, hogy túlterheltek és csúsznak.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1460) Thome válasza Wolverine (#1459) üzenetére


Thome
addikt

Ilyen gond náluk nincs, pillanatok alatt megjött 2 alkalommal is az aktiválás, valószínűleg elfelejtette a rendszer küldeni.

(#1461) Djuree válasza kovsol (#1456) üzenetére


Djuree
félisten

még SC1 :) beta acc nélkül egyedül sem tudok, nem hogy 2-en :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1462) Thome


Thome
addikt

Úgy néz ki, pár napon belül kapunk egy multiplayer modot! :)
Csináltak néhányan egy beta testet, és működőképes a megtördelt szerver.

(#1463) Bibby válasza Djuree (#1461) üzenetére


Bibby
addikt

Ezért szerencse hogy a topikban pont jutott mindenkinek beta acc. ;]

Ελευθερια η θανατος

(#1464) Djuree válasza Bibby (#1463) üzenetére


Djuree
félisten

ja, kivéve nekem :W

ezekkel a törésekkel, moddolásokkal stb. nem akarok foglalkozni, megvárom a teljeset mostmár, azt a 2-3 hónapot fejenállva is kibirom. addig itt a supcom2 :)

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1465) Wolverine válasza Djuree (#1464) üzenetére


Wolverine
félisten

Detect of irony failed :P vazze, az ide írók közül szvsz senkinek sincs bétakulcsa :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1466) Djuree válasza Wolverine (#1465) üzenetére


Djuree
félisten

legalábbis a többségnek biztos nincs :)
de ezt a játékot nem warezolom le, többet érdemel, legalábbis nekem ;)
addig tolom a supcom-ot, azt nyugodtan lewarezolom, ritka szar lett :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1467) kovsol válasza Djuree (#1464) üzenetére


kovsol
titán

itt senkinek nincs szerintem :DDD

May the Force be with you!

(#1468) Scholes9


Scholes9
nagyúr

A teljest sokan meg fogják venni és ez a lényeg szerintem ;)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#1469) kovsol válasza Scholes9 (#1468) üzenetére


kovsol
titán

nem kérdés :K

May the Force be with you!

(#1470) Bibby válasza Djuree (#1466) üzenetére


Bibby
addikt

Ez inkább csak fél-warez... hiszen a beta nyílt, a szerencsén múlott hogy valaki hozzájutott vagy sem (feltételezve hogy egy kósza blizzard játék mindenkinek van otthon).

Ελευθερια η θανατος

(#1471) Djuree válasza Scholes9 (#1468) üzenetére


Djuree
félisten

azért hidd el hogy többen fogják lewarezolni ;)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1472) kovsol válasza Djuree (#1471) üzenetére


kovsol
titán

nekem anno a warcraft3 is elő volt rendelve, ezzel se lesz más a helyzet :K
én úgy vagyok vele kevés játékkal játszok, de azok nálam sokáig kitartanak (mivel csak multiban is tolható játékkal játszok pl: BF2, WoW, Guild Wars, warctaft3, CS, TF2, L4D), de azok mind eredetiek

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1473) h.adam.92 válasza kovsol (#1472) üzenetére


h.adam.92
őstag

de ezekkel azért is érdemes gamelni, mert sokkal többen gamelnek eredetivel ezek közül, és kevesebb a csalo is szvsz.
wow, cs, tf2 ezeknél pl teljesen értelmetlen a warez :K

(#1474) Djuree válasza h.adam.92 (#1473) üzenetére


Djuree
félisten

wow-ot meg cs-t is rengetegen tolják warezzal :U

sztem többen mint eredetivel...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1475) kovsol válasza Djuree (#1474) üzenetére


kovsol
titán

mit nem tolnak warezon többen a mai világban :( pedig aztán a cs 1000ft volt kétszer is decemberben

May the Force be with you!

(#1476) Djuree válasza kovsol (#1475) üzenetére


Djuree
félisten

hát ja, már nem pénz. de tudod az ingyen még kevesebb :(

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1477) XanD3R válasza Djuree (#1476) üzenetére


XanD3R
aktív tag

Pedig ezek minőségi játékok (legalábbis szerintem). Ha más nem, ezek megérik azt a pénzt.
Sajnos ritkák az ilyen játékok, mint például a Starcraft vagy az általatok felsorolt néhány gyöngyszem

[ Szerkesztve ]

(#1478) kovsol


kovsol
titán

én a mostani hullámban se kaptam kulcsot...
igazából nem is lepődök meg ilyenen már :((( miért kaptam volna, hiszem elsők közt regisztráltam a betara, akkor amikor még a wow accot nem is lehetett margelni, de a warctaft3 már rajt volt az accon

May the Force be with you!

(#1479) believil válasza XanD3R (#1477) üzenetére


believil
tag

Én mondjuk pont a StarCraft 2-ért nem izgulnék... teljesen igazad van. DE mivel ez multi játék, ezért aki szeretne vele komoylabban, vagy csak úgy hálózaton játszani annak meg kell vennie... persze ki lehet játszani, de szerintem pont a SC2-ből piszkosul sokat meg fognak venni. A warezolók úgyis lebuknak mostanság, és a tört játékokkal nem sokáig húzzák mondjuk egy BattlenNet 2.0-án. Én nem féltem. NAgyon várom, és a megjelenés napján megyek a boltba! :)

(#1480) Wolverine válasza believil (#1479) üzenetére


Wolverine
félisten

Törttel be sem lehet jelentkezni a Battle.netre.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1481) believil válasza Wolverine (#1480) üzenetére


believil
tag

Én is így tudtam. És ez maximálisan pozitív dolog szerintem!

(#1482) Djuree válasza believil (#1479) üzenetére


Djuree
félisten

engem a single része jobban érdekel. kiváncsi vagyok a történetre nagyon. multizni is csak lan-on fogok vele, battle.net-en nem játszok vele, miután láttam hogy egy 7(!) éves kiscsaj hogy verte szarrá magyar bajnok haverom, persze csak a játékban :C nekem esélyem sem lenne, annyira nem vagyok jó multiban. az én taktikám a védekezés, aztán egy mindent elsöprő támadás. igaz SC1-ben általában nyertem vele...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1483) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Itt azt olvasom hogy mindenki szépen megtudja nézni a replayokat.Én sajnos nem tudom megnézni.
Azt írja hogy "unable to map".Ha nem éri el a térképeket akkor hogy tudok rajtuk játszani?
Ha valaki tudja mi a gyógyír erre, akkor lécci segítsen.

(#1484) KrAt válasza believil (#1479) üzenetére


KrAt
veterán

Én is megyek, az tuti :) Eddig egy játékot se vettem meg a megjelenés napján ilyen brutális árért, de ezt meg fogom.. Remélem lesz valami díszdobozos cucc belőle :)

(#1485) Thome válasza Djuree (#1482) üzenetére


Thome
addikt

Ebben nincs lan mód. Elvileg nem tesznek bele. Szóval nem tudom hogy lesz...

(#1486) Hujikolp


Hujikolp
őstag

Üdv!

Valaki tapasztalt már olyat, hogy pattog, recseg a hang a játékban? :F

(#1487) sviba válasza Hujikolp (#1486) üzenetére


sviba
tag

szerintem ne itt tedd fel a kérdést ahol mindeki a nyálát csorgatja egy beta kulcsért... :)

A nyuszika megy az erdőbe, és egyszer csak leesik...

(#1488) Thome válasza Hujikolp (#1486) üzenetére


Thome
addikt

Egy béta kulcsért megmondom, hogy tapasztaltam-e vagy sem... ;] :))

(#1489) KrAt


KrAt
veterán

Hehe 1v1, én szokásos terran, ellen protoss. Elején nem jött rush, meg is lepődtem, mi van, visszavettem a unit gyártásból is.. Erre nemsoká' megjelent kurvasok egységgel, elkezdte szétszedni a cuccaim.. A exp-es CC-emmel sikerült "elmenekülni", berepültem arra a "szigetre" (asszem desert oasis map) ami fenn van a bal felső sarokban, és csak légből lehet megközelíteni... Gyártottam az SCV-ket, termelés (volt tőke is szerencsére) majd jött egy Factory, 4 Starport.. Majd ~30 banshee-vel megkérdeztem, mit is akart valójában.. :D

(#1490) h.adam.92


h.adam.92
őstag

MEGÁLDOTT AZ ÉÉÉÉÉÉG!!!!!
IGGGGEEEEN EZZZAZZZZZZZ!!!! xDD

(#1491) XanD3R válasza h.adam.92 (#1490) üzenetére


XanD3R
aktív tag

Most irigykedek. Bár szerintem nem csak én érzek így ;]

Egyébként most kaptad? Talán meg van remény nekünk is, kevésbé szerencséseknek .

[ Szerkesztve ]

(#1492) h.adam.92 válasza XanD3R (#1491) üzenetére


h.adam.92
őstag

0.00-kor feljöttem ph-ra nézegettem itt a hsz-eket és olvastam h kovsol irja h 2. hullámban nem kapott kulcsot. gondoltam megnézem az email-em hátha, de semmi. biztonság kedvéért felmentem az accomra és ott vigyorgott, hát egészen extrém érzés volt :DDD :DDD

(#1493) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Erre senki?? :O

(#1494) kovsol válasza h.adam.92 (#1492) üzenetére


kovsol
titán

nyald meg :DDD
nekem egy mogorva úriember van három különböző formában, semmi sc2 -_- [link]
wow beta kulcsot is harmadik körben kaptam meg, szóval reménykedek még

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1495) believil válasza Djuree (#1482) üzenetére


believil
tag

Úgy emlékszem volt egy bejelentés, hogy a SC2 nem fog tartalmazni LAN lehetőséget... ezek szerint változott volna ez? Vagy csak tippelted? Mert én örülnék a LAN-nak nagyon!

(#1496) XanD3R válasza believil (#1495) üzenetére


XanD3R
aktív tag

Én is úgy tudom, hogy eredetileg nem lesz benne offline LAN mód Ha a szomszéd szobában levő gép ellen akarsz játszani akkor is kell battlenet.

(#1497) Thome válasza h.adam.92 (#1492) üzenetére


Thome
addikt

Mennyiért adod el? :DDD
Komolyan gondolom, tehát pü-ben is jöhet a válasz! :))

(#1498) h.adam.92 válasza Thome (#1497) üzenetére


h.adam.92
őstag

nem elado sry :DDD

to all: nah most ez mi a gránát?
ottvan az accomon nemtom mi a baja. :F

[ Szerkesztve ]

(#1499) Thome válasza h.adam.92 (#1498) üzenetére


Thome
addikt

Kérdezz rá a blizzardnál... :))
Mert mi aztán sokat tudunk mondani, mert ugye itt mindenkinek 2 acc-ja van, amiből mindkettőn van SC2... :U :D

[ Szerkesztve ]

(#1500) h.adam.92 válasza Thome (#1499) üzenetére


h.adam.92
őstag

ne légy morci, nem tehetek rola h bemakkoltam :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.