Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) Muton válasza ruan (#699) üzenetére


Muton
addikt

pedig úgy néz ki,h mehetsz pihizni, mert november 1. óta nem jött ki érdemi infó :(((
biztos hosszú blizzardéknál a karácsonyi szünet. vagy a fejlesztők most a vizsgaidőszakra koncentrálnak :DDD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#702) ZéZé@PH válasza Muton (#701) üzenetére


ZéZé@PH
aktív tag

Vagy inkább a WOW karácsonyi készülődése folyik.

''Elménk nem megtöltésre váró edény, hanem lángra lobbantandó tűz!'' Plutarkosz

(#708) spyduck válasza magus1 (#704) üzenetére


spyduck
nagyúr

A Tesco-ban vagy az Auchanban láttam 999ft-ért ha meg a Starcraft meg a Broodwar is kell akkor az meg 1999ft!
Szerintem ennyit megér :K

(#710) magus1 válasza spyduck (#708) üzenetére


magus1
csendes tag

mikor latad

(#711) spyduck válasza magus1 (#710) üzenetére


spyduck
nagyúr

Hát már régebben de tuti van még!

(#712) V.Stryker válasza magus1 (#709) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Amit tiltanak a fórumban:
[I]
# "Wareztevékenység", vagyis a szerzői és szomszédos jogok (vagy általában a hatályos magyar jogszabályok) által védett bárminemű szoftver/adat/hanganyag/filmanyag/stb. jogosulatlan

* használatának elősegítése (pl. regisztrációs szám, crack megosztása, linkelés ezeket tartalmazó weblapokra)
* használatára buzdítás,
* segítségkérés ezek beszerzésében, használatában;
[/I]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#713) Quarius válasza magus1 (#709) üzenetére


Quarius
csendes tag

Bazzeg 1000 ft-ot csak nem sajnálsz már a tesódtól LOL :D:D

(#714) Atlantis válasza magus1 (#710) üzenetére


Atlantis
veterán

Sürgősen fejezd be a warezzel kapcsolatos kérdéseket!!! :(((
Itt ilyesmivel nem foglalkozunk.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#717) ruan válasza Muton (#701) üzenetére


ruan
tag

Nem láttátok azt a South Park részt, mikor Cartman egy bolt előtt föl-alá járkál, és vár vár vár, hogy kiadják a Nintendo Wii-t ami már csak 3 hét, végül hazamegy.
Este próbál aludni, forgolódik nézi az órát, ránéz újra de alig telnek a mp-ek.
Ekkor támad az a "zseniális" ötlete hogy lefagyassza (hibernálja) magát.
Így a 3 hét várakozási idő az Ő érzékei szerint csak pár perc lenne.

Addig is míg nem jön ki a SC2 nézem a gameplay videókat.
Csak nekem nem tetszik a grafikája? Látványos, szép de talán az arányai miatt olyan gyerekes (SC1 hez képest), tisztára mint a Warcraft csak a SC2 egységeivel.

Valószínűnek tartom hogy ilyen marad a graff. sebaj a játékélmény biztos feledtetni fogja.

-= StarIICraft =- Hell, it's about time!

(#718) Muton válasza ruan (#717) üzenetére


Muton
addikt

nem láttam sok 10 south parkot (up to 10 max)

a grafikája nekem sem jön be annyira. már a topik elején is írtam, h túl gömbölyű :F
szerintem egy kicsit szögletesebb jobb lett volna ebben a warcraftosított világban. mondjuk annyira nem rossz, h ezen múljon a játék értékelése.

ha már warcraftnál járunk a w3 2. expansion mikor várható? remélem minnél előbb, h az sc2-ig is legyen mivel tolni ;]

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#719) Nunder


Nunder
őstag

Szevasztok! Ki informálódik folyamatosan? A 2008 elejei kiadási dátummal mi a helyzet? Két hónapja olvastam valahol hogy akkorra várható! Ez most kacsa?

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#720) Gabás válasza Nunder (#719) üzenetére


Gabás
addikt

igen

(#721) Nunder válasza Gabás (#720) üzenetére


Nunder
őstag

Nagy kár pedig már kezdtem beleélni magam... Amúgy semmi új a várható érkezésről?

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#722) Muton válasza Nunder (#721) üzenetére


Muton
addikt

Q3 volt az utolsó (és hihető) dátum eddig, ha jól tévedek

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#723) Wolverine válasza Muton (#718) üzenetére


Wolverine
félisten

Warcraft3 expansiont ne várj; jelenleg ami Warcraft a Blizznél, az WoW. Abból jövőre lesz új expansion.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#724) ZéZé@PH


ZéZé@PH
aktív tag

Új egység a terranoknál: TF-620 Nomad
Szerintem baromi jól néz ki, és hasznosabbnak tünik mint a science vessel.

''Elménk nem megtöltésre váró edény, hanem lángra lobbantandó tűz!'' Plutarkosz

(#725) CounterBoci


CounterBoci
senior tag

igen tisztelt elvtársak. a nagy találgatások közpette nem tudom felfigyelt-e már más is arra, hogy a world cyber games 2008-as játéklistáján már ott van a starcraft2. úgyhogy valószínű, hogy ha mingyárt félkezú terrán marine-okkal, meg fejetlen zerglingekkel is, de hamarosan miszály kiadniuk.

[link]

(#726) LucifeI2 válasza CounterBoci (#725) üzenetére


LucifeI2
őstag

Nem értem miért kéne kiadniuk csak azért, mert a WCG úgy döntött hogy előre kiírják arra a listára, ami még csak azoknak a játékoknak a listája amikre lehet szavazni, hogy melyik legyen WCG-n. Semmi értelme nincs annak amit mondassz, a WCG-nek semmi köze ahhoz hogy a Blizzard mikor adja ki a SC2-t. :U

You can cast your vote for the World Cyber Games 2008 event games here. A list of game choices can be found below

(#727) spyduck válasza CounterBoci (#725) üzenetére


spyduck
nagyúr

Hát ez elég gáz mert azért adtam el a gépmet 1 hete mert már nem játszok és csak a starcraft 2-re vártam!
És gondoltam magamban minek az a gép ha úgy sem használom, a starcraft 2-t meg soha nem adják ki úgy voltam vele!

De amúgy ebben a cikkben semmit nem írnak az SC2-ről!

[ Szerkesztve ]

(#728) ollie válasza Muton (#718) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Warcraft3-nak nem lesz 2. kiegje.

***

(#729) ollie válasza spyduck (#727) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezek szerint te nem tudtad, hogy idén tavasszal hivatalosan bejelentette a Blizzard az SC2-őt?

***

(#730) Whaskes


Whaskes
senior tag

jókis game lesz. asszem, ha megjelenik valami úton módon feldobok egy xp-t a gépre. :DDD

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#731) Apophis válasza ZéZé@PH (#724) üzenetére


Apophis
őstag

Akkor legalább neked bejön, én frászt kapok a kinézetétől, mint valami elavult kukáshajó, ráadásul turreteket telepít, amit nem lesz könnyű balanceolni. A hab a tortán, hogy a vessel a kedvenc terran egységem, és az egyik legváltozatosabb "caster" volt.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#732) Muton válasza Wolverine (#723) üzenetére


Muton
addikt

akkor jól benéztem a dolgot. mondjuk mondhattad volna karácsony után is :O :)

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#733) spyduck válasza ollie (#729) üzenetére


spyduck
nagyúr

Hát nem! Hol lehet erről olvasni?

(#734) Gabás válasza spyduck (#733) üzenetére


Gabás
addikt

hűha:) mindenhol, hivatalos honlap természetesen [link]

[ Szerkesztve ]

(#735) spyduck válasza Gabás (#734) üzenetére


spyduck
nagyúr

Igen pont ez a baj:(
Ha beírom ,h www.starcraft2.com ezt kapom:

[OFF]Nem jeleníthető meg az XML-lap.
A bemenő XML-adatok nem tekinthetők meg a(z) XSL stíluslap használatával. Javítsa a hibát, majd kattintson a Frissítés gombra, vagy próbálkozzon később.

--------------------------------------------------------------------------------

A program helytelen szintaxist talált egy megjegyzésben.

[/OFF]

Úgy megköszönném ha csinálnál a szövegre egy ctrl+c utána meg itt egy ctrl+v-t:)

(#736) Wolverine válasza spyduck (#735) üzenetére


Wolverine
félisten

Akkor a böngésződdel van a baj, cseréld le; nálam FF 2.0.0.11-gyel simán bejött az előbb :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#737) spyduck válasza Wolverine (#736) üzenetére


spyduck
nagyúr

Explorer 6-7, és firefoxal is ezt csinálja! Nem értem mi lehet a probléma!

(#738) spyduck válasza spyduck (#735) üzenetére


spyduck
nagyúr

Nincs ötlete senkinek?

(#739) Hujikolp válasza spyduck (#738) üzenetére


Hujikolp
őstag

Akkor ott már valami oprendszer gond van, ha nemtudja kelezelni az xml-t. :( Egy WinXP kérdések és válszok topikban tedd fel a kérdést, éehet h ott tudnak segíteni, de én erre tippelek, hogy a rendszerben van a hiba

(#740) spyduck válasza Hujikolp (#739) üzenetére


spyduck
nagyúr

Rendben megpróbálom! köszi :R

(#741) Whaskes


Whaskes
senior tag

ez milyen video akar lenni?:F [link]

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#742) Hujikolp válasza Whaskes (#741) üzenetére


Hujikolp
őstag

Ez a legutolsó StarCraft: Ghost bejelentett videó akar lenni. Én legalábbis így tudom. A hivatalos oldalon csak a rövidítettebb verzió volt, fent.

(#743) spyduck válasza Hujikolp (#739) üzenetére


spyduck
nagyúr

Az a vicc, h ott se tudják!
Mit írnak a SC2 honlapján mikor jelenik meg pontosan?

(#744) Wolverine válasza spyduck (#743) üzenetére


Wolverine
félisten

Majd. (röviden és tömören...)

Telepítsd újra a Windowsodat szvsz, ha már ennyire nem akar menni az xml :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#745) alien_


alien_
őstag

Erről tud valaki valamit? Elvileg a SC+BW cinematic-jai digitálisan újra feldolgozva, 36 percnyi film minőségű anyag, az egyik vásárló szerint. Bár az a legvalószíbűbb, hogy ezek csak nagyobb felbontásban újrarenderelt videók az eredeti játékból.

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#746) spyduck válasza Wolverine (#744) üzenetére


spyduck
nagyúr

Az lesz majd ha nagyon unatkozom megcsinálom!

(#747) alien_


alien_
őstag

Hú, ezt mióta vártam már!
MEGJELENT!! -> Project Revolution W3:TFT MOD

Swarm is coming.

(#748) Hujikolp


Hujikolp
őstag

A "szárnyas" Zergling ;]
[link]

Még 1 ling
De mamutot is tudok mutatni [link]

Say cheese

[ Szerkesztve ]

(#749) alien_ válasza Hujikolp (#748) üzenetére


alien_
őstag

ekszessz dinájd :(

Swarm is coming.

(#750) Hujikolp válasza alien_ (#749) üzenetére


Hujikolp
őstag

Előszőr megkell látogatni a főoldalt, utána lehet a linkelt képeket :K A .htacces biztos nézi h honnan jött a juser :K

Megnyit link, elmegy főoldal, majd ismét beír link :D :))

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.