Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) cowboy_bebop válasza kovsol (#1800) üzenetére


cowboy_bebop
őstag

Nekem törlődött mindkét ladderem. :(

(#1802) kovsol válasza cowboy_bebop (#1801) üzenetére


kovsol
titán

2v2 laddereim megvoltak, erre ma akarunk játszani és hiába ott hogy silver liga, kiírja na még 5 placement mecs van hátra, most toltunk egy 3-1 -t jó volna nyerni a kövit és akkor gold liga :)

May the Force be with you!

(#1803) Ptech


Ptech
őstag

Új patch(8), ladder reset, épp most.

(#1804) Winner_hun válasza Ptech (#1803) üzenetére


Winner_hun
félisten

Fent van az új patch és nem történ ladder reset. Én mindig kimaradok a jóból?:O:P

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1805) Ptech válasza Winner_hun (#1804) üzenetére


Ptech
őstag

Hát, nekem volt. Friendlist meg minden más is törlődött.
Sőt, most csináltam meg az 5 placement meccset, erre nem rakott semmi ligába, megint kiírja, hogy 5 placement match kell :U

(#1806) Winner_hun válasza Ptech (#1805) üzenetére


Winner_hun
félisten

Megnéztem most reggel is, a ladderem és a barátlistám is megvan még.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1807) kovsol válasza Winner_hun (#1806) üzenetére


kovsol
titán

most nekem se volt reset

May the Force be with you!

(#1808) Wolverine válasza Ptech (#1805) üzenetére


Wolverine
félisten

Vélhetőleg bugos még a rendszer, és a Blizzardot ismerve van lehetőség ennek a jelentésére :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1809) Huma


Huma
addikt

Kaptam meghívót. Csak egy hetet kellett várnom. :)

Hamarosan megízlelhetik az ellenfeleim milyen érzés sz@rráverni engem. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#1810) kovsol


kovsol
titán

4-1 2v2 placement után silver ligába rakott be minket :F érdekes a rendszer, ha 5-t nyerek akkor rak be csak gold vagy platinába? és akkor is hogy dönti el melyikbe ?

May the Force be with you!

(#1811) bpx válasza kovsol (#1810) üzenetére


bpx
őstag

fogalmam sincs hogy működik a rendszer, de a win/loss-on kívül figyelembe vehet még sokmindent (pontszámkülönbség, APM, meccs hossza, stb...)

(#1812) Ptech válasza bpx (#1811) üzenetére


Ptech
őstag

Imho valami WoWos Aréna-pont rendszerhez hasonlóan működhet a rangsor. Meccsek után ki is írja, hogy x pontot nyertél vagy vesztettél.

(#1813) kovsol válasza Ptech (#1812) üzenetére


kovsol
titán

placmentről volt szó

May the Force be with you!

(#1814) Ptech válasza kovsol (#1813) üzenetére


Ptech
őstag

Akkor nem tudom hogy megy.

(#1815) kutga válasza Ptech (#1814) üzenetére


kutga
nagyúr

Sziasztok!

Tegnap összeállt a gép, ki tudtam én is próbálni a játékot, igaz sok időm nem volt úgyhogy alap gép ellen mentünk 2v2-be.

Terrannal mentem, igazából csak meg akartam nézni az egységeket, mit hol lehet gyártani stb. Elsőre kicsit még furcsa a játék, ha időm engedi lenyomok egy pár igazi meccset.

Let the Zone take me if I am.

(#1816) DeadMeat


DeadMeat
veterán

Nem lehet egy rendeset játszani :D Vagy engem,vagy az ellent dobja ki a játék.... vesztettem így már 2 1v1-et,hogy félidőben kirakott.Eddig talán egy meccsem ment végig,de azt nyertem is :D

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#1817) Thome válasza kutga (#1815) üzenetére


Thome
addikt

Alap gép ellen? Wtf? Kivel mentél alap gép ellen? És hogy? Tudtommal nincs a Bnet-en gép ellen lehetőség a játékra.. :U

(#1818) jerry311 válasza Thome (#1817) üzenetére


jerry311
nagyúr

2v2-t lehet úgy is, hogy 3 gép van. :)
Ők jól el vannak egymással, te meg nézegetheted a technology tree-t közben :)
Legalábbis nekem a tapasztalat az, hogy a betaban található "Very Easy" A.I. egyáltalán nem agresszív, nyugodtan lehet építgetni, különböző egységeket próbálgatni, stb.
Ha néha betámad akkor is csak 4-6 egységgel jön.

(#1819) Thome válasza jerry311 (#1818) üzenetére


Thome
addikt

De ő úgy ír, mintha hús-vér ember lett volna a társa! Az offline játékot vágom. Sőt, már lehet csapatokat is beállítani, csak a társgép le se .... , ha véletlen letámadnak.

(#1820) kovsol válasza Thome (#1819) üzenetére


kovsol
titán

lehet battle.net játékba is AI -t hozzáadni, de csak very easy fokozatot ami kb 5 egységet gyárt óránként :F

May the Force be with you!

(#1821) Thome válasza kovsol (#1820) üzenetére


Thome
addikt

És annak meg mi az értelme? :DDD

(#1822) Flashback


Flashback
addikt

Sziasztok!
Ma kaptam én is kulcsot a Blizzardtól. A profilomban látom az SC2-t. De mikor az account nemhez beírom az email címet majd a jelszót azt írja hogy nincs az ACC-omon valid SC2...
Most akkor mi van?
Üdv

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#1823) kovsol válasza Thome (#1821) üzenetére


kovsol
titán

az, hogy berakták az opciót és késöbb meg berakják az erősebb gépet ...

May the Force be with you!

(#1824) Wolverine válasza Flashback (#1822) üzenetére


Wolverine
félisten

Írj a supportnak és kérdezd meg.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1825) Flashback válasza Wolverine (#1824) üzenetére


Flashback
addikt

Igen a B variácó ez lett volna csak gondoltam hátha vki találkozott már hasonlóval... Azért köszönöm :)

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#1826) kutga válasza Thome (#1821) üzenetére


kutga
nagyúr

Udv!

A bneten 2v2-ben toltuk egy masik sraccal 2 very easy AI ellen.

Sok ertelme tenyleg nincs, en csak a techtreet meg az egysegeket akartam megnezni ido hianyaban. :)

Az AI nem tul aktiv ezen a fokozaton, nem is tamadott egyszer sem. :))

Let the Zone take me if I am.

(#1827) D1Rect


D1Rect
félisten

Lenne egy kis gondom:
Van egy barátom, akitől kölcsönkaptam az SCII Beta Accját, nála játszottam is ugyanezzel az accal.
Hazaértem, itthon ezt kapom:

(#1828) Thome válasza kutga (#1826) üzenetére


Thome
addikt

Ja, értem akkor.

(#1829) kovsol


kovsol
titán

[link]

May the Force be with you!

(#1830) D1Rect válasza D1Rect (#1827) üzenetére


D1Rect
félisten

Megoldva, rossz kliens.

(#1831) kovsol válasza D1Rect (#1830) üzenetére


kovsol
titán

US volt és nem GB gondoltam :B

May the Force be with you!

(#1832) Ptech válasza kovsol (#1829) üzenetére


Ptech
őstag

Kamu az egész. Ráadásul az emailben nincs semmi, csak egy értesítő, hogy kaptál bétát.
Ha nem ugyanazt a kódot használja a battle.net accjánál, mint az email fiókjában, akkor nem tud belépni senki helyette.
Amúgy meg ha nem kamu, akkor simán feljelenthetné az exet, aki nyilvánosan beismerte, hogy illetéktelenül lépett be az email fiókjába.

(#1833) kovsol válasza Ptech (#1832) üzenetére


kovsol
titán

én még nem kaptam beta kulcsot, csak havernak amit küldtek key -t msn en megadta én meg hozzáadtam a accounthoz, de egy másik ismerősöm egy wow triallal csinált egy új accot és egy héttel rá kapott kulcsot, míg a másik acc amin van neki sc1 war3 és wow is arra meg most a héten kapott, míg azzal már múlt nyáron jelentkezett, de így most hiába csak két ismerős kapott key-t természetes volt, hogy odaadja kevésbé szerencséseknek, így végül mind a négy kulcs külön emberhez került természetesen ingyen :)

May the Force be with you!

(#1834) Ptech válasza kovsol (#1833) üzenetére


Ptech
őstag

Hehe, én egy svéd haveromtól kaptam, akinek van egy WoW GM ismerőse, aki elárasztja ingyen gamecardokkal, meg egy csomó egyébként fizetős WoWos cuccal :)

(#1835) jerry311


jerry311
nagyúr

A Mass recall hogy működik?
Még egyszer sem teleportált oda senkit. :(

(#1836) Winner_hun válasza jerry311 (#1835) üzenetére


Winner_hun
félisten

Így

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1837) Bibby válasza jerry311 (#1835) üzenetére


Bibby
addikt

Megjelenik egy nagyobb terület, de nem oda fognak teleportálni, hanem azt kell a kívánt csapatra vinni, és azok teleportálnak közvetlenül az anyahajó mellé.

Ελευθερια η θανατος

(#1838) cowboy_bebop


cowboy_bebop
őstag

Ezt nem hiszem el. Megint törölték a ladderem. Megint kezdhetem újra. :(

(#1839) Thome válasza cowboy_bebop (#1838) üzenetére


Thome
addikt

Én is járhatnék így... :DDD

(#1840) jerry311 válasza Bibby (#1837) üzenetére


jerry311
nagyúr

óóóóóó b+ :W
Akkor már értem :DDD

(#1841) Ptech válasza cowboy_bebop (#1838) üzenetére


Ptech
őstag

Most nekem is. Bár most megjelent a 'skip' gomb a placement matchek mellett. Bár lehet, hogy eddig is ott volt, csak én nem láttam.

(#1842) Wolverine válasza cowboy_bebop (#1838) üzenetére


Wolverine
félisten

Jelezd a Blizzardnak, lehet, hogy bug :U Van rá mód az UI-ban, ahogy láttam a screenshotokon.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1843) kovsol válasza Wolverine (#1842) üzenetére


kovsol
titán

tegnap két ismerősömnek is ment egy ladder reset... pedig platina liga első helyén és harmadik helyén volt 2v2 ben, meg hasonló eredmények

May the Force be with you!

(#1844) cowboy_bebop válasza Wolverine (#1842) üzenetére


cowboy_bebop
őstag

Tegnap játszottam 1 placement meccset, erre ma azt írja, hogy 5 kell megint. Írtam nekik. :U

(#1845) jerry311


jerry311
nagyúr

Ja, nekem is volt már ilyen reset. Mondjuk az egyiknél konkrétan kihajított a játékból, amiben csak én voltam meg egy gép. Utána vissza sem tudtam lépni, csak 2-3 perc múlva. Amikor meg beléptem, akkor láttam, hogy "0 players, 0 games" és a ladder is lenullázva.
Mondjuk ez engem annyira nem zavar... A placement meccsek függvényében copper vagy bronze liga 75 helye körül szoktam lenni, attól függ kit kapok. :))

(#1846) Flashback


Flashback
addikt

Olbaid.olbaid néven vagyok, aki akar vegyen fel. Kedd estétől leszek folyamatosan!

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#1847) Iginotus


Iginotus
őstag

Bakker de mákosak itt egyesek :(
Szinte minden blizzes játék megvan kulcsot bezzeg nem kapok :(
Esetleg valakinek van megivója? És meg is szánna egy meghívással? :)

Plug and Pray... :)

(#1848) kutga


kutga
nagyúr

No akkor.

Tegnap én is elkezdtem játszani az SC2-vel, 1v1-ben letoltam az 5 placement meccset, 5-ből 2-szer nyertem, ami tőlem nem rossz eredmény. :))

Mindkétszer terrant sikerült megvernem, a Toss és a Zergtől rendre kikapok.

Ami nem tetszett, hogy az ellenfelek alig támadtak. Régi motoros SC-sként én már az elejétől folyamatosan küldtem neki az egységeket a bázisának, volt hogy bejött, volt hogy nem, de a legtöbben még akkor sem nagyon bújtak elő amikor már tankokkal lőttem őket, néha pedig a semmiből jött elő akkora sereg hogy foghattam a fejem.

Nagyon tetszik a Banshee és a Viking, jó helyettese a Wraithnek, elég nagy káoszt lehet velük okozni ha vki felügyelet nélkül hagyja a workereit.

Amúgy nagyon tetszik a játék, a graf elég aprólékos, a hangok zseniálisak.

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#1849) D1Rect válasza Iginotus (#1847) üzenetére


D1Rect
félisten

Hogy működik ez a meghívás?
Ha van rá lehetőségem, szívesen meghívlak.

[ Szerkesztve ]

(#1850) kovsol válasza D1Rect (#1849) üzenetére


kovsol
titán

e-mailban kaptak sokan egy c-key -t amit bárkinek oda lehet adni

May the Force be with you!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.