Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42651) Stilinski válasza Menthirist (#42649) üzenetére


Stilinski
aktív tag

Miért 95? :) Azt mondták, hogy még idén jön, CitCon ideális rá (mint ahogy később az évfordulós vásár, vagy a karácsonyi vásár is), csak érdekel, hogy valami felett elsiklottam-e! :D Szóval nem kötekedés. De amúgy már rég nem élem bele magam, azt hittem még tavasszal kint lesz, de azóta már nem várom úgy, hogy "majd most, majd most", hanem csak úgy, hogy egyszer itt lesz :D

star-citizen.hu

(#42652) Menthirist válasza Stilinski (#42651) üzenetére


Menthirist
veterán

Azért 95, mert mind tudjuk hogy noha előrébb állnak a dolgokban mint ahogy várnánk, de annyira azért nem hogy tartani tudják várhatóan a 2016-ot. Úgyhogy inkább nem élném bele magam, max meglepnek. De alapból arra számítok, hogy 2017 Q1 vagy Q2. Csak mert mégiscsak CIG :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#42653) Drenadar válasza Menthirist (#42652) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

De most mi nem az sq42 ről beszélünk hanem a korvettről, amiről azt mondták hogy a sale jön ez évben biztosan.

(#42654) Wanderer89 válasza Stilinski (#42651) üzenetére


Wanderer89
tag

Tervezed megvenni? :D Rupsz urat is megkérdeztem, szívesen lennék majd a legénység tagja :). Szerintem az Aquila jó páros lenne mellé, mint kísérő.

RSI AutumnalWanderer89, Steam: Autumnal Wanderer

(#42655) Gilmoor


Gilmoor
csendes tag

...lehet valaki már észrevette korábban, ha mégsem akkor nektek nem volt furcsa CIG bemutatóján az amikor a freelancerrel leszálltak egy hangárba, majd CIG átgyalogolt a hangáron - néhány beszélgető civil mellett - és bement egy légzsilipbe és tovább..... Minek volt ott légzsilip?

(#42656) #45997568 válasza Wanderer89 (#42654) üzenetére


#45997568
törölt tag

Sokan fognak venni, ugyhogy lesz majd hova csatlakoznod :K Ez lesz az en bajom ezzel a hajoval, tul sok embernek lesz. Minden csak attol fugg, milyen kepeseggekkel fog rendelkezni, papir lesz, valami tuzero es mobilitas, ezek voltak regen a korvettek.

(#42657) Wanderer89 válasza #45997568 (#42656) üzenetére


Wanderer89
tag

Azt észre vettem, hogy rengeteg külföldi Youtuber, várja, arról nem beszélve, hogy játékban chaten is látom, hogy várják. Részemről inkább játékbeli cél lesz, mert túl drága lesz nekem, beolvasztani meg nem akarok semmit miatta. Egyébként gyanítom, hogy limitált darabszám lesz belőle.

RSI AutumnalWanderer89, Steam: Autumnal Wanderer

(#42658) Drenadar válasza #45997568 (#42656) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Szerintem drágább hajó lesz annál mint hogy néphajo legyen belőle

(#42659) #45997568 válasza Drenadar (#42658) üzenetére


#45997568
törölt tag

Behozza az arat majd, hidd el. Lelki szemeimmel mar a legenyseget toborzom :DDD

Csak legyen eleg rum, a tobbi jon magatol :P Zenei alafestesnek kelta punk zenet tudok javasolni ;]

Hogy kepzeli el a CIG a kalozkodast, tetszik :)

[ Szerkesztve ]

(#42660) Menthirist


Menthirist
veterán

Amiért én is feltételeztem hogy idénről csúszik az SQ42
A német GS főszerkesztő szerint CR-ék év végére fejezik be a tartalmat (küldetések, grafika, stb), de még kelleni fog némi idő az AI és a beszivárgásos küldetések fedezékrendszer-használatának csiszolására.
Szóval én továbbra is Q1 végét tippelem.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#42661) pgabor26


pgabor26
tag

Rögtönzött haltan

OP. Net #04

Amit legutóbb kitettem már töröltem, mert összekevertem egy másikkal (majd csak pár nap múlva jön), de mivel a szerverleállás miatt eltűnt az elmúlt 1-2 napi post, ez nem akkora probléma.

(#42662) Stilinski válasza Wanderer89 (#42654) üzenetére


Stilinski
aktív tag

Mindenképpen akarok egyet, már az az igazság, hogy akkor is, ha nem tetszik. :) Úgyhogy már jöhetne az a hajó :D

Amúgy itt a 29. összefoglaló videó.

star-citizen.hu

(#42663) dimre70


dimre70
tag

Üdv!
Köszönöm a tanácsokat, de nálam elég agyhalott ez a frissítés.
Lehet volt már, most nehéz visszakeresnem, ez a cucc segíthet, hogy jobban fusson, vagy legalább kocogjon a game, már azzal is kibékélnék ha nem akadozna ?
User. cfg

Vagy parkolópálya a javításig? Annyit simogattam, hogy a hangárban, AC-ben a free flight majdnem simán fut, de vandulozni és a universben diavetítés, képtelenség így egy kis pénzmaghoz jutni. :((

Lesz sör, diszkó, lámpa, meg csaj !

(#42664) MerLinh válasza Menthirist (#42660) üzenetére


MerLinh
senior tag

hmm, most ránéztem a cover systemre, jó lesz kb. már csak egy akadály mászás kéne. Mondjuk mivel annyira nem követtem a dolgokat mostanában, nem is tudtam hogy van cover system :))

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#42665) Drenadar válasza #45997568 (#42659) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Te egész eddig a polaris ellen voltál. Most akkor mi történt?

(#42666) Szőrös  válasza dimre70 (#42663) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nálam is ue van. Amíg nem jön a javított netkód addig sztem parkolópálya.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#42667) Drenadar válasza Szőrös  (#42666) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Nálam játszható. Vajon mitol függ ez? Jah igen próbáljátok meg ha nagyon nincs fps puban akkor lépjetek ki a szerverről és caatlakozzatok másikhoz.

(#42668) Menthirist válasza Drenadar (#42667) üzenetére


Menthirist
veterán

Nekem a multkor egész játszható volt, de van amikor tény hogy nagyon szar. Viszont már nem crash-el amióta leszedtem azt a fos Asus GPU Tweak-et és használom helyette megint az MSI Afterburnert (sajnos az ASUS-al tudta alapból a magas órajeleket, az MSI-nél kézzel kell húzni, de mivel előbbi instabil volt (néha még bootnál kékhalálozott tőle a rendszer), és pár app sem szerette, így letakarítottam, azóta minden sokkal stabilabb. Ez amúgy bejelentett hiba a GPU Tweak esetén.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#42669) #45997568 válasza Drenadar (#42665) üzenetére


#45997568
törölt tag

Tevedes, nem a Polaris ellen voltam, hanem mivel multicrew, itt is egyeztetni kell a haverokkal mikor ernek ra, ezert bajos lehet az allando csapattal allandoan megtolteni.

Ellenben ha vagytok 2-en allandoak es a tobbi poziciora Tortuga-n recruitolsz mint Jack Sparrov akkor mar konnyebb, adott feladatra veszel fel par embert es go :K

(#42670) vaakuum


vaakuum
addikt

[űrhajó építő program készül?]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#42671) Menthirist válasza vaakuum (#42670) üzenetére


Menthirist
veterán

a dual universe elég sok dolgot akar, nem csak ezt.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#42672) Drenadar válasza Menthirist (#42671) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Hogy van türelmed a gs cikkek alatti kommentekhez?

(#42673) Menthirist válasza Drenadar (#42672) üzenetére


Menthirist
veterán

ráértem

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#42674) Wanderer89 válasza Stilinski (#42662) üzenetére


Wanderer89
tag

Remek, akkor majd meg tudom nézni, ha egyszer készen lesz :D. Én mondjuk egy Connie-hoz hasonló formavilágra számítok, csak kétszer akkora méretben és jóval több fegyverrel :D.

RSI AutumnalWanderer89, Steam: Autumnal Wanderer

(#42675) Stilinski válasza Wanderer89 (#42674) üzenetére


Stilinski
aktív tag

Hát ha sikerül beszerezni, akkor lesz ott vadulás és természetesen szívesen megmutatom :D Csak tartanánk már ott...

star-citizen.hu

(#42676) MerLinh válasza vaakuum (#42670) üzenetére


MerLinh
senior tag

hát nem mondom hogy telepakolta thrusterekkel =) nem lesz egy szelíd paci =)

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#42677) pgabor26


pgabor26
tag

(#42678) PhilBrick válasza pgabor26 (#42677) üzenetére


PhilBrick
őstag

Köszi, némelyik tényleg szórakoztató! :)
Viszont az a "Ami előbb egy balszerencsés beszállásnak tűnt" félreérthető: itt a boarding kalóztámadást, megszállást, rajtaütést jelent nem sima beszállást.

(#42679) Wanderer89 válasza Stilinski (#42675) üzenetére


Wanderer89
tag

Szerintem az lesz a Citizencon-os hajó :D. Át érzem, én is szeretnék már látni valamit az Aquila-ból, de kétlem, hogy a közeljövőben mutatnak majd valamit :D. Sőt, gyanítom, hogy meglepetés hajó lesz, ha befejezik.

RSI AutumnalWanderer89, Steam: Autumnal Wanderer

(#42680) Drenadar válasza Wanderer89 (#42679) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Pedig az Aquilan dolgoznak. Egyik műsorban mondták.

(#42681) Stilinski válasza Drenadar (#42680) üzenetére


Stilinski
aktív tag

Jajah, én is úgy hallottam, hogy folyamatban van :) A Polaris meg citconra nagyon jó lenne.

star-citizen.hu

(#42682) bladex73 válasza Stilinski (#42681) üzenetére


bladex73
aktív tag

Mikor lesz ez a rendezvény?

(#42683) Wanderer89 válasza Drenadar (#42680) üzenetére


Wanderer89
tag

Tudom, még anno az Andromeda-s Ship Shape-ben mondták, hogy úgy fejlesztették az egész hajótestet, hogy fel osztoták részekre, így csak a hajótest azon részeit kell újra modellezni, ami más a variánsoknál, jelen esetben az orr részen. És azzal sincs annyira sok munka, mert nem sokkal másabb. Minden esetre nem számítok rá 3.0-ig :).

RSI AutumnalWanderer89, Steam: Autumnal Wanderer

(#42684) PhilBrick válasza bladex73 (#42682) üzenetére


PhilBrick
őstag

Október 9-én.

(#42685) pgabor26 válasza PhilBrick (#42678) üzenetére


pgabor26
tag

Köszi, tényleg. Sajnos a fordítás alatt néha elkerüli a figyelmem az ilyen, mert először csak végigszaladok a szövegen, utána olvasom el még egyszer, és próbálok értelmet találni a mondatokban. Sokszor csak ilyenkor esik le, hogy pontosan miről is van szó. Ez esetben nem így volt, ez elkerülte a figyelmem. Köszönöm, hogy szóltál és a jövőben is számítok az ilyenekre!
:C

Ennek örömére:
Terra Közlöny #5

[ Szerkesztve ]

(#42686) pgabor26


pgabor26
tag

Hát ha nem ír már majdnem egy napja senki semmi újat, akkor tessék:

Alkalmi randi #2

(#42687) Stilinski válasza pgabor26 (#42686) üzenetére


Stilinski
aktív tag

Jééj \o/ :D

star-citizen.hu

(#42688) #45997568


#45997568
törölt tag

Novemberre egy program otlet, ha veletlen unatkoznatok, SC tali Budapesten, erre tessek :K

(#42689) pgabor26 válasza Stilinski (#42687) üzenetére


pgabor26
tag

Köszi, ezt vártam. :))

(#42690) huncut07 válasza #45997568 (#42688) üzenetére


huncut07
csendes tag

És ezt csak így, ripsz-rupsz!?Semmi virág, bonbon!?Egyből randira hívsz mindenkit a 'verzumban!? :DDD

(#42691) pgabor26


pgabor26
tag

(#42692) Bibgr0


Bibgr0
aktív tag

(#42693) PhilBrick válasza Bibgr0 (#42692) üzenetére


PhilBrick
őstag

Caaat!!!!négy!! :C

(#42694) Volfram42 válasza PhilBrick (#42693) üzenetére


Volfram42
senior tag

Ha jól sejtem akkor tetszik neked. :DD

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#42695) Menthirist


Menthirist
veterán

Az a szem basszus... meg a szemkörnyéki izmok mozgása... beszarok

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#42696) Wanderer89 válasza PhilBrick (#42693) üzenetére


Wanderer89
tag

Aquila! :D Nem mutattak sokat, DE mutattak valamit :D.

RSI AutumnalWanderer89, Steam: Autumnal Wanderer

(#42697) Drenadar válasza Bibgr0 (#42692) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Aj de rossz hogy munkahelyen le van tiltva minden ilyen tevékenység... Szívesen megnézném mit mutatnak... Egy két jó képet betehetnétek ide onnan :-)

(#42698) Volfram42 válasza Menthirist (#42695) üzenetére


Volfram42
senior tag

Én nem értek hozzá, de nekem is feltűnt, hogy valami meseszép.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#42699) Bibgr0 válasza Drenadar (#42697) üzenetére


Bibgr0
aktív tag










[ Szerkesztve ]

(#42700) Drenadar válasza Bibgr0 (#42699) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Köszi. Izgiskepek :-)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.