Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42251) ThePoweR válasza SkyS1gn (#42248) üzenetére


ThePoweR
senior tag

Angol kiosztáson az őú a [].

(#42252) Diopapa válasza Stilinski (#42250) üzenetére


Diopapa
addikt

P melletti két gomb jobbra.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#42253) SkyS1gn válasza ThePoweR (#42251) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Rágugliztam énis közben az angol kiosztásra :D :R

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#42254) malacka87


malacka87
senior tag

Most hogy megjött az új kártyám gondoltam kipróbálom megint a játékot. De medium grafikán fullhd 25 fps volt. Intel procit kedveli a játék vagy lehet hogy valami driver gondja van?

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#42255) ThePoweR válasza malacka87 (#42254) üzenetére


ThePoweR
senior tag

Mindegy milyen géped van. A szervertől függ az FPS a gagyi netcode miatt.

(#42256) #45997568 válasza malacka87 (#42254) üzenetére


#45997568
törölt tag

Ne aggodj, nalam is ilyen meg ugy mindenkinel, meg nincs optimalizalva a jatek es a lassusag meg akadasok a netkod miatt vannak, dolgoznak rajta.

(#42257) kraven54 válasza malacka87 (#42254) üzenetére


kraven54
aktív tag

GTX 1080-al is annyi lenne 640x480ban. A hiba nem az ön készülékében van...Netcode a sz@r

Jó mert nem írtuk le 3an ugyanazt :DD

[ Szerkesztve ]

(#42258) malacka87 válasza ThePoweR (#42255) üzenetére


malacka87
senior tag

Ah köszi akkor megnyugodtam. Meg volt egy olyan probléma is hogy ruha nélkül mentem ki az űrbe. Haltam ugye majd respawn után magától ment a karakter. :D

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#42259) _Gugu_ válasza malacka87 (#42258) üzenetére


_Gugu_
tag

Wasd, legugol lefekszik, mindent csinál és nekem abba hagyta

(#42260) nortsen válasza malacka87 (#42258) üzenetére


nortsen
aktív tag

Meztelenül? :D

Ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani

(#42261) ttamashu válasza nortsen (#42260) üzenetére


ttamashu
aktív tag

EVA helyett Ádám kosztümben :D

Tea az élet!

(#42262) Raulblanco07 válasza #45997568 (#42245) üzenetére


Raulblanco07
aktív tag

Vedd úgy hogy a légzsilip egyben karantén :)
Őszintén szólva így is kicsit sok hosszútávon az animáció, már a hajóba beszállás, székbe beülés sem rövid, még légzsilip után egy karantén és elunom az életem mire bemegyek valahova.

Egyébként utána néztem lore-ban, nem említik a delamar leírásában hogy légzésre alkalmas-e a légkör vagy nem, de légkör volt, ez tuti, szóval akár alkalmas lehet, majd kiderül ha odamegyünk egy cabrio ursa-ban maszk nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#42263) Drenadar válasza Raulblanco07 (#42262) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Hát ha megnézitek:

Legzsilipen keresztül kellett menni a hangárhoz viszont ott kint voltak npck sisak nélkül. Szóval... Nincs semmi logika

(#42264) SkyS1gn válasza Drenadar (#42263) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nappal van légkör éjjel nincs :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#42265) Szőrös  válasza Drenadar (#42263) üzenetére


Szőrös 
veterán

Szerintem erre nem is figyeltek, csak besomtak a hangárba pár npc-t dísznek csak hogy legyenek. :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#42266) nortsen


nortsen
aktív tag

Mondjuk ha időnként sikerül kimenni ruhába az űrbe, akkor már nem tök mind1, hogy hogyan várnak minket leszálláskor? :DDD

De megvan a story: Mikor beléptünk a légkörbe, a szenzorok rossz összetételt mértek, ezért léptünk ki szkafanderben a bázisra. Az ottani személyzet meg rólunk beszélt, hogy milyen ostobák vagyunk, nem tudjuk, hogy van normális légköre a bolygónak.
A zsilipek meg fertőtlenítenek is, ezért kötelező áthaladni rajta.
Szerintem így volt. :)

[ Szerkesztve ]

Ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani

(#42267) GypsFulvus2 válasza SkyS1gn (#42264) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Jah, éjjel kifagy a metán. :)

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#42268) Raulblanco07 válasza GypsFulvus2 (#42267) üzenetére


Raulblanco07
aktív tag

A rendszer leírásánál a kép szerint a Delamar a frost zone-ban van, szóval akkor nappal is, csak világosban.
Biztos van oxigén, csak hideg van, ezért kell az ev suit, de ott a hangárban ment egy kis elektromos fűtőtest a konnektorról. Ha megnézed az NPC-k mutogatnak is felfele a videóban, pont azt beszélik hogy a francért kell kinyitni a tetőt, kimegy a meleg.

(#42269) GypsFulvus2 válasza Raulblanco07 (#42268) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Igazad lehet. Metánnal úgysem mennénk sokra; belélegezheted, de nem tesz jót. :D
Komolyra fordítva, ennyire még ők sem mentek bele; sztem is csak odatettek pár NPC-t helykitöltőnek, és nem gondoltak bele, hogy a közösség kritikusan kielemez majd minden képkockát. :)

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#42270) bladex73


bladex73
aktív tag

Ez a Anvil Terrapin nagyon bejön kinézetre, de már van Carrack. Egy új menő kinézetű mentő hajó jó volna, vagy a Cutlass Red et rendbe tennék az sem lenne rossz. Kutató mentő hajó terén nem ártana egy kis fejlődés. Javító hajóból is jó volna egy kisebb olcsóbb verzió.

[ Szerkesztve ]

(#42271) Stilinski válasza bladex73 (#42270) üzenetére


Stilinski
aktív tag

A leírás szerint a Terrapin egyik feladata a kutatás-mentés.

star-citizen.hu

(#42272) PhilBrick


PhilBrick
őstag

Offline voltam a hétvégén, most pótoltam be a videókat: A többsége igen lenyűgöző volt, de netkód nélkül az egész semmit se ér.... :N
Ráadásul év végén jobban szeretnék egy SQ42-t, mint a 3.0-t! Nem a játék miatt, ezzel is rengeted időt fogok tölteni, hanem mert 2016-ra mondták tavaly a megjelenést!
Én még mindig reménykedem a CitConon egy naaagy bejelentésben.

(#42273) bladex73 válasza Stilinski (#42271) üzenetére


bladex73
aktív tag

Én nem láttam benne orvosi részleget. Szerintem a egységek kivonására gondoltak inkább.

(#42274) #45997568 válasza bladex73 (#42273) üzenetére


#45997568
törölt tag

A Terrapin arra valo hogy a legkemenyebb kornyezetbe is be merjel menni. 3 retegu pancelzat (abbol is legmodernebb, legfejlettebb megoldas) eros pajzs es tulelo berendezes, akkora scanner a tetejen-hasan hogy azzal jo esellyel minden veszelyt idobenmegtalalsz mielott az talal meg teged.

Van par fegyvere, elore meg egy S5-os unmanned felfogatasi pont amire nem feltetlen kell fegyvert tenni, sokoldalusagot novelheti.

Raadasul mivel kissebb mint a Carrack, kisseb Jump Point-okon is at tud menni, ami nem rossz dolog :K

Nem veletlen aruljak csomagban ;)

(#42275) bladex73 válasza #45997568 (#42274) üzenetére


bladex73
aktív tag

Ezt mind tudtam köszönöm, de ettől még nem súlyos sérültek mentésére való mint a Red szerintem. Mint írtam se orvosi részleg, se vonósugár. Felderítés, kivonás akár harci zónában. Nekem ez jött le.

(#42276) bladex73 válasza #45997568 (#42274) üzenetére


bladex73
aktív tag

Nem is tudtam, hogy kisebb Jump Point is van. Nekem pont az lenne a logikusabb, hogy egy Jump Point on bármilyen hajó át tud menni.

(#42277) PhilBrick válasza bladex73 (#42276) üzenetére


PhilBrick
őstag

3 különböző méretű féregjárat van, ez egy kifejezetten jó ötlet játékmechanikailag! :K
Mondjuk egy kis hajó gyorsan átjuthat egy másik rendszerbe, a nagyoknak viszont kerülővel kell menniük. Ezen elég jól látszik szerintem.
Rhetor - Flora között direktben utazhatok az Avengerrel, de Starfarerrel már öt rendszeren át visz az út.

[ Szerkesztve ]

(#42278) bladex73 válasza PhilBrick (#42277) üzenetére


bladex73
aktív tag

Nagyon jó ez a kép köszi. Ez nem szívás a nagyobb hajóknak pl menekülésnél?

(#42279) #45997568 válasza bladex73 (#42278) üzenetére


#45997568
törölt tag

Hat ha majd nagyobb hajoval "menekulsz" akkor az lesz :P Valljuk be ha nagy hajoval kiszurnak akkor ott nem lesz olyan egyszer meglepni foleg kicsik elol, azok addig fognak feltartani ameddig a tobbiek meg nem erkeznek, ezert is jo ha Te veszed eszre elobb a rad vadaszokat :)

Amugy a Terrapin modolhatosagarol meg nincs semmilyen info, erre kivancsi leszek, a Terrapin nem mentoauto, altalanos First Aid-et meg minden hajon el tudsz latni, elsosorban Exploration hajo a Terrapin, minden mas utana.

(#42280) PhilBrick válasza bladex73 (#42278) üzenetére


PhilBrick
őstag

Menekülésnél szerintem annyira nem, rendszerenként alig egy-két jumpont van, ahol bejöttél, ott ki is tudsz menni. Nagy hajókat a cirkáló módban a sebességük miatt nem kell majd sokáig üldözni. A quantum sebesség meg állandó.
Inkább képzelj el egy városi közlekedést furgon és biciklisfutár között. Az előbbi sokat vihet főutakon, az utóbbi rövidíthet.

(#42281) kicsicsuvi válasza PhilBrick (#42277) üzenetére


kicsicsuvi
tag

Érdekes, hogy vannak olyan rendszerek, ahova nagyobb hajóval nem lehet eljutni. Egyébként az egyes hajók "jump point méretéről" lehet valamit tudni? Carrack például még közepes vagy már nagy?

(#42282) PhilBrick válasza kicsicsuvi (#42281) üzenetére


PhilBrick
őstag

Mivel még a Carrack végleges méretét sem tudják, ez majd később dől el.
És természetesen vannak még fel nem fedezett ugrópontok, amik a játékosokra várnak. Szóval majd sűrűsödni fog ez a hálózat. De remélem tényleg marad egy-két olyan rendszer, ahova nem férnek be a nagyok. :)

(#42283) nortsen válasza kicsicsuvi (#42281) üzenetére


nortsen
aktív tag

Na pont ezt akartam én is írni. Mi lesz azokkal a helyekkel ahova nem lehet eljutni bizonyos méret fölött?
Nekilódulok aztán 2 év múlva odaérek ugrás nélkül?

Ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani

(#42284) Wanderer89 válasza #45997568 (#42279) üzenetére


Wanderer89
tag

Nekem nagyon úgy tűnik, hogy ebbe a kis hajóba aligha fér el zuhanyzó/wc, és egy nagyon minimális konyha, ezek valljuk be fontosak lennének egy olyan hajónak, aminek egyedül kellene be menni akár ellenséges vonalak mögé, akár hosszú expedícióra indulni a fölfedezetlen rendszerekben. Én örülnék neki, ha a méretét növelnék, és hozzá tennének némi rakteret is.

RSI AutumnalWanderer89, Steam: Autumnal Wanderer

(#42285) ThePoweR válasza nortsen (#42283) üzenetére


ThePoweR
senior tag

Oda nem mész nagy hajóval. Ilyen egyszerű. :D

(#42286) PhilBrick válasza Wanderer89 (#42284) üzenetére


PhilBrick
őstag

Nem hosszú utakra, inkább veszélyes környezetre készült.
" Terrapin kapitányok gyakran hivatkoznak magukra sofőrként és nem pilótaként, mivel a hajó egy repülő tankra hasonlít."
Ez nem barangol az ismeretlenben, ez olyan dolgokat néz meg közelről, amit más már felfedezett, de nem tud megközelíteni.
Szerintem csapatirányítóként nagyobb szerepe lesz. Kétszemélyes, átlátja a területet, nem kell félteni.

(#42283) nortsen
Ugye kis hajóval minden rendszer megközelíthető: bemennek a Mustangok és az Origin 315-k aztán addig szkennelnek, míg találnak egy közepes járatot. Akkor jönnek a Carackok és keresnek tovább. Aztán ha találnak nagyot, jöhet az Endevaur.

[ Szerkesztve ]

(#42287) #45997568 válasza PhilBrick (#42286) üzenetére


#45997568
törölt tag

Jol latod, kb ezt is irja a leirasa hajonak, a linkeden ott a reszletes leiras, talan Stilinski leforditja idovel akkor tobbek szamara is picit erthetobb lesz. Carrack-al egyutt remek paros, majdnem mindent meg tudtok nezni alaposan, a Carrack kepes lesz minden adatot feldolgozni a fedelzeten, ez meg el tud menni majdnem mindenhova a meretenel es adottsagai/kepessegei leven.

Jo olvasmany mindenkinek, erdemes. :C

(#42288) ttamashu válasza PhilBrick (#42286) üzenetére


ttamashu
aktív tag

"Szerintem csapatirányítóként nagyobb szerepe lesz. Kétszemélyes, átlátja a területet, nem kell félteni."

Igen és én pont egy ilyen hajóra vártam :DDD

Tea az élet!

(#42289) Wanderer89 válasza PhilBrick (#42286) üzenetére


Wanderer89
tag

Valóban, elolvashattam volna figyelmesebben is a leírást.

Az UEE pack viszont rendkívül csábító. Tekintve a Carrack méretét a 4 NPC crew a player mellé nem is annyira tűnik vészesnek, főleg, ha azt is nézzük, hogy a Connie-nál kétszer akkora. Gyanítom, hogy magas biztonságú rendszerekben egyedül is elbírnék vele, miközben rakományt szállítok vele. Ship downgrade még várható?

RSI AutumnalWanderer89, Steam: Autumnal Wanderer

(#42291) Stilinski válasza #45997568 (#42287) üzenetére


Stilinski
aktív tag

(#42292) #45997568 válasza Stilinski (#42291) üzenetére


#45997568
törölt tag

Imadlak mester! :R Szenzacios munkat vegzel! Koszonet erte!

(#42293) Stilinski: hat oda kell figyelni, 20-24 koze kell belone egyeni tapasztalat alapjan :)

[ Szerkesztve ]

(#42293) Stilinski válasza #45997568 (#42292) üzenetére


Stilinski
aktív tag

Bele is betegedtem :D Na jó, lehet, hogy a 40 fokban mászkálás után klímás kocsiba visszaülésnek több köze van hozzá...

star-citizen.hu

(#42294) PhilBrick


PhilBrick
őstag

Csonti játszik.
Szegény ha tudná hogy a héten akár Fricivel és Sabrevel is repülhetett volna! :)

[ Szerkesztve ]

(#42295) MerLinh válasza PhilBrick (#42294) üzenetére


MerLinh
senior tag

dehát ez még nem is béta =/ ő valami jővőbeli buildel játszik =)

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#42296) bladex73


bladex73
aktív tag

Nincs valakinek véletlenül elfekvőbe egy felesleges Carrack ról Reclaimer re upgrade csomagja? A két hajó egy árban van. Lehet valahonnan ilyet szerezni?

(#42297) PhilBrick válasza bladex73 (#42296) üzenetére


PhilBrick
őstag

Majd októberben biztosan tudsz venni. Aztán novemberben, decemberben a vásárokon.
Egyik sem lesz készen fél éven belül, szóval én a helyedben StarG-ra upgradelnék addig is. Tényleg nélkülözhető Carrack-StarG upgradeje nincs valakinek? Kipróbálnám a bálnát én is! :)

[ Szerkesztve ]

(#42298) ttamashu válasza bladex73 (#42296) üzenetére


ttamashu
aktív tag

Van, de nem adok :P ;] :DD

Adnék, csak az ingyen upgrade-ek nem átadhatók :(

Tea az élet!

(#42299) Wanderer89 válasza PhilBrick (#42297) üzenetére


Wanderer89
tag

Én abban reménykedtem, hogy a Carrack mellé Starfarer lesz az ideiglenes hajó, már csak a méret és az ár miatt is, de csalódottan láttam, hogy egy Connie.

RSI AutumnalWanderer89, Steam: Autumnal Wanderer

(#42300) PhilBrick válasza Wanderer89 (#42299) üzenetére


PhilBrick
őstag

Andromeda a max. akármid is van. :(
Hát akkor majd októberben használok Starfarert, buyback pledge-t erre nem szeretnék használni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.