Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43151) EFRM


EFRM
tag

az az elszomorító, hogy megint semmit nem tudtak mutatni a jatekbol ami nem staged demo vagy r&d lenne. se s42 se star citizen.. 2.6 hol is van hogy is van? a 3.0as demo build egyaltalan letezik, vagy egy beetetes es egy videora valo volt (koltoi kerdesek). van pofajuk 4.0-ig slideokat bemutatni? te jo eg

mentirist: 2017kozepe nagyon optimista, (irrealis?), tekintve, hogy mar most kesz lennie a 95%anak es fel evet siman el lehet lenni csipcsup dolgokkal utolso simitasokkal es optimalizalassal. en mostmar tippelni se tudnek, ugyerzem asseteken es az osszavissza heggesztett demokon kivul semmilyen titkos build meg jatek nincs.

(#43152) vaakuum válasza PhilBrick (#43134) üzenetére


vaakuum
addikt

Szerintem leginkább úgy lenne igazságos, hogy a fegyverek méretével arányosan nem lineárisan nő a tűzerejük (sebzésük), hiszen általában nagy méretben hatékonyabb dolgokat lehet csinálni. A technológiában a miniatürizálás az mindig kompromisszum, tehát simán el tudnám képzelni, hogy a míg mondjuk a hajók fegyverzetének fizikai mérete lineárisan nő, a tűzerő a lineárishoz képest egy kicsivel jobban növekszik.
És ezzel együtt járhatna az is, hogy a nagyobb lövegek lövedékei is egyre nagyobb sebességgel haladnak, ez megintcsak a találati valószínűséget növelné, kevesebbet kell elétartani, és a találati távon kisebb felületen tud manőverezni a hajó a nagyobb sebességű lövedékek ellen.
Ez totál finomhangolási téma, lehet, hogy még 30-szor átparamétereznek mindent. Az viszont szerintem biztos, hogy első próbára nem a hajósebességet kellene levenni, hanem inkább a lövedékek sebességének (és sebzésének) növelésével kellene játszani előbb.

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#43153) Menthirist válasza EFRM (#43151) üzenetére


Menthirist
veterán

leghamarabbra írtam a közepét, mivel semmit sem tudunk hogy mennyi van kész és mennyi nem. Az hogy "minden fejezet és játékmechanika legalább graybox fázisban van" az jelentheti azt is hogy 28-ból 27 chapter ebben az állapotban van, de azt is hogy a 28-ból csak 2-3 van grayboxban, a többi már előrehaladottabb. Szóval a leghamarabb alatt azt kell érteni, amit jelent... hogy ennél korábban egyáltalán nem várom, hanem csak ennél később.

illetve továbbra is tartom hogy ennek az előadásnak a 3/4-ede egy összedobott vész-forgatókönyv volt, nem ez lett tervezve, csak az utolsó utáni perces build nem volt bemutatható állapotban (sőt gyanítom crashelt mint a jóég)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#43154) EFRM válasza Menthirist (#43153) üzenetére


EFRM
tag

ja elkepzelheto, hogy B terv bemutato volt

(#43155) Stilinski


Stilinski
aktív tag

Ez a B terves verzió szerintem is simán lehet, a CIG az eddigi bemutatók alapján tudja, hogy mit kell mutatnia a népnek, hogy az örüljön. Nem hiszem, hogy mostanra elfelejtették volna :) Ha így van, remélem összekalapálják és bemutatják eventen kívül azt, amit itt akartak :)

Amúgy meg örök optimistaként én hozzátenném, hogy a 2.6 és a 3.0 között szerintem nem kell feltétlenül olyan nagy időkiesésre számítani, mint az átlagos frissítések között, mivel az eddigi patchek nagyjából egymásra épültek, azonban a 2.6 lényege - AC meg SM - egy mellékvágány, szóval szerintem nem befolyásolja annyira a 3.0 fejlesztését.

star-citizen.hu

(#43156) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Még jó hogy nem amradtam fennt végig... 1órakor még csak pofáztak meg ATV-t mutogattak... hát ez gáz.... nagyon gáz, széthypeoltak mindent erre lófaxt nem mutattak.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#43157) ttamashu válasza SkyS1gn (#43156) üzenetére


ttamashu
aktív tag

Maga a prezentáció is egy átlagos ATV szintje volt

Csak kicsit több bakival :DDD
(Meg sandy sírással és indokolatlan viháncolással)

[ Szerkesztve ]

Tea az élet!

(#43158) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Húú most áldom az eszem, hogy nem maradtam fenn.
Megnéztem most reggel a Con-t, legalább is az lényegi részét.
A PP v2 nekem nagyon tetszik, ez a része is baromi jó lesz majd.
Az tényleg gáz, hogy mennyit csúsztak megint és ehhez képet mást nem is mutattak. :(
A roadmap érdekes még de azt hiszem most már nem véletlen, hogy nem írtak sehova se dátumot. :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#43159) Menthirist válasza Szőrös  (#43158) üzenetére


Menthirist
veterán

"Húú most áldom az eszem, hogy nem maradtam fenn."
Hogy te milyen okos vagy, hogy tudtad előre hogy ez lesz :D :D :D

viccelek, nehogy harapj :D

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#43160) PodMAN válasza pgabor26 (#43149) üzenetére


PodMAN
senior tag

Köszi.
Kiábrándító lett :( Mármint 3.1-3.4-4.0 vakítás már megy ezerrel, holott szerintem a 3.1 goals-t majd megmutatják a jövő évi GamesCom-on is. Addigra úgysem lesz még belőle semmi, ha így haladnak.

Stilinski: Ráraboltál már a Polarisra? Nem látom a PH! listában.

[ Szerkesztve ]

(#43161) Szőrös  válasza Menthirist (#43159) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nincs harag :D Amúgy is dög fáradt voltam, aludtam vagy 8 órát és még most se vagyok egybe, ha megnéztem volna Cont akkor sztem most nem élnék :D
Amúgy meg most őszintén, eddigi tapasztalat alapján már tudjuk, hogy náluk soha nem mennek simán ezek az élő közvetítéses témák.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#43162) Stilinski válasza PodMAN (#43160) üzenetére


Stilinski
aktív tag

Rá bizony, rögtön azután, hogy kitették :D

star-citizen.hu

(#43163) Menthirist válasza Szőrös  (#43161) üzenetére


Menthirist
veterán

Én látod aludtam 3.5 órát, és most így kell kódolnom :D

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#43164) PodMAN válasza Stilinski (#43162) üzenetére


PodMAN
senior tag

:C :R Gratulálok hozzá! Remélem belefinghatok majd egyszer a kapitányi székbe.

(#43165) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

En nem vagyok annyira pesszimista, latszik, hogy gyorsul fejlesztes uteme.

SQ42 sincs olyan messze szerintem, 2017 kozepe siman lehet. Inkabb az zavar, hogy 60 kuldetes 28 chapter, es ha chapterenkent kapjuk az olyan lesz mint a Hitman. 1-2 havonta 2-3 kuldi meg 30 perc video.

(#43166) Menthirist válasza Malibutomi (#43165) üzenetére


Menthirist
veterán

szerintem a 28 chapter kb 3-4 darabra lesz vágva (4 esetén 7-7 chapter per rész), egy chapter pedig 2-3 küldetésből áll, tehát 7-7 chapter esetén is 14-17 küldi lesz. Nekem olyan infó nem rémlik hogy ennél jobban szétdarabolnák a chaptereket.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#43167) PhilBrick


PhilBrick
őstag

Csak én vagyok olyan optimista, hogy a teljes 28 chaptert várom első résznek? Egyben megjelenve! :B

Közben már nézhető a CitizenCon 2016 full presentation

[ Szerkesztve ]

(#43168) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

A 3.0 is nagyon messze van még, pedig ott mondanám azt hogy nem csak demo-kat nézegetni indítom el a játékot.

Aztán a roadmapon 3.3-ig, és 4.0-ban jönne a jumpoint. Namostha .1részek között több hónap kell, akkor a 4.0 legalább 3év még, amire meg több starsystem elkészül lesz 5-6év, aztán elvaul a grafika és csinálatják újra. :U
Baszki, kezdek hitetlenkedőnek hangzani.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#43169) Menthirist válasza SkyS1gn (#43168) üzenetére


Menthirist
veterán

hitetlen! hitetlen! :D

amúgy nem, csak kérdés hogy mennyire tudják felpörgetni a dolgokat. Mert ugye az első városka meg állomás kipörgetése belekerült vagy 3 évbe, ehhez képest most már nem fog annyi ideig tartani :) No meg lehet hogy már az alap rendszerben (vagy épp 2-3-ban) is szórakoztató lesz a játék, nem kell az összes rendszernek megjelennie hozzá. 100 rendszer szvsz sosem lesz benne. Viszont optimista vagyok, szerintem 2017 végére akár a 3.2-ig is eljuthatnak majd :) De ahogy szokott lenni, majd elválik. Nem tartom vissza addig a levegőt amíg meg nem jelenik a játék. Van épp elég más dolgom is mint ezen feszülni. Pénzt már csak max akkor látnak tőlem ha valami nagy mérföldkövet érnek el. Bár idén is talán 5 dollár volt amit ráköltöttem.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#43170) PhilBrick válasza SkyS1gn (#43168) üzenetére


PhilBrick
őstag

Na de ha az ötödik etap lesz a 4.0 akkor több, mint fél év kellene a részek között a 3 évhez. Szóval annál azért hamarabb lesz!

(#43171) Stilinski válasza Malibutomi (#43165) üzenetére


Stilinski
aktív tag

Végre valaki pozitív :D Én is többre számítottam, de elkeseredve azért nem vagyok.

star-citizen.hu

(#43172) Drenadar


Drenadar
Topikgazda

a sc ph listába beírtam magamnak a polarist, de a tábla még nem ismeri...

(#43173) Menthirist válasza Stilinski (#43171) üzenetére


Menthirist
veterán

nono, elkeseredve én sem vagyok. csalódott igen, de ki lehet engesztelni release-ekkel :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#43174) SkyS1gn válasza PhilBrick (#43170) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Lesz az a 3 hónap fél év is ne aggódj :DD Sooon!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#43175) Malibutomi válasza SkyS1gn (#43168) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

A kerdes az hol tartanak ezekkel, amirol mi nem tudunk. Az a gamescon demonal jol kuderult, hogy sokkal elorebb jarnak techben, meg belso buildekben mint amit mi latunk.
Mivel parhuzamos a fejlesztes, siman lehet, hogy a 3.0-4.0 kozott bekerulo dolgok is mar reszben keszen vannak.
Igy siman johetnek par havonta a frissitesek.
Persze ez az optimista hozzaallas.

(#43176) Drenadar válasza Malibutomi (#43175) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

máskor légyszí ha együtt nézzük, akkor nagyon tartózkodj a mindenféle hanghatásoktól... :(

(#43177) Malibutomi válasza Drenadar (#43176) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Oksa majd figyelek :)

(#43178) bladex73 válasza Drenadar (#43172) üzenetére


bladex73
aktív tag

Szerváltál polarist? Gratula. Nekem nem jön be a kinézete.

(#43179) bladex73


bladex73
aktív tag

Nekem meg befigyelt egy Terapin - Anvil Crucible upgrade. Rá is raktam, van már felfedező hajóm.

(#43180) Ronan01


Ronan01
csendes tag

És a javitások is gyorsabban jönnek majd le és nem kell ujbol az egész klienast egyböl letölse az aki játszana vele.Szerintem ez is egy nagy fejldés és az elithez képest szerintem már most több tartalom van benne ott van az elitben ezer galaxis de kevés a tartalom.Én is pozitivan látom ezt szerintem a sok idöt a motor irogatása is elvett de ezutzán ahogy léttuk már könnyeb lesz a bolygok készitése is.Ez a kiadosdi nem müködik jól nagyon kevés eset van amikor jól müködik.A közönség finanszirozás esetében is van jó és rossz példa is.Ha már ennyi idöüt és energiát beleöltek akkor megcsinálják!

(#43181) Menthirist válasza Ronan01 (#43180) üzenetére


Menthirist
veterán

az elite-ben is van most már bőven tartalom, azaz eddig is volt, de most már változatosabb és szerethetőbb. Szvsz az elite is baromi sokat javult az utóbbi 1,5 évben.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#43182) bladex73


bladex73
aktív tag

Valakinek van valami infója arról, hogy mikor lehet újra összenyitni a hangár részeket nagy hangárrá? Lesz valami összefoglaló magyarul a mai műsorról? Én nem tudtam fenn maradni, dolgoznom kellett ma.

[ Szerkesztve ]

(#43183) Menthirist válasza bladex73 (#43182) üzenetére


Menthirist
veterán

1: nincs
2: valamit a srácok biztos ügyködnek hogy legyen a starcitizen.hu-n valami cikk róla.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#43184) Link Stuart


Link Stuart
csendes újonc

Én a légköri repüléstől várok most sokat, tetszik nagyon a bolygókra készített HUD, illetve reménylem, hogy a repülés része és a légiharc is egészen új élmény lesz. Ugye az űrben mindenki megpördül azt egymás szemébe rohanva lővi egymást úgy, hogy alig látja mi történik körülötte, és ha belegondolunk ezt nem is nagyon lehet cizellálni, mert ez a valóságban is kábé így működne, viszont ha légkörre csinálnak egy a repülési képességekre építő fordulóharcot, mondjuk úgy hogy csak bizonyos típusokkal lehet helyben megállni vagy megpördülni, és tényleg repülni kell benne, nagyobb ívekben lehet majd csak kitérni, légellenállás erősen közrejátszik, ésatöbbi ésatöbbi, az akkor teljesen megreformálja a játékot. Kérdés, hogy parasztvakítás lesz-e a légkör, vagy készítenek is rá komoly fizikát, lebutítják-e annyira a vadászgépek képességeit, hogy repülni kelljen velük, mint mondjuk egy modern vadászgép szimulban.

Igazából csak egyetlen felháborító dolgot láttam a videóban, mégpedig mikor a bolygó légköréből kvantumugrott bele egy másik bolygó légkörébe. Nagyon remélem, hogy ez a zséta állapotú játék sajátja csak, nagyon nem szeretném majd, hogy ilyeneket műveljünk, mert az megöli a játékot.

(#43185) Stilinski


Stilinski
aktív tag

Elkészült a CitizenCon prezentációjának összefoglalója.

(#43182) bladex73: van :D

[ Szerkesztve ]

star-citizen.hu

(#43186) Szőrös  válasza Link Stuart (#43184) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nem hiszem, hogy csinálnának még külön légköri harc szimulációt, még az is elvinni némi erőforrást, hogy külön repmodellt faragjanak arra is.
Aztán lehet meglesz ez is, ezeknél soha nem lehet tudni, hogy mi pattan ki a fejükből. :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#43187) Link Stuart válasza Szőrös  (#43186) üzenetére


Link Stuart
csendes újonc

Na ja, de onnan indultunk, hogy légköri repülés se lesz, mert sok erőforrásba kerülne. Meg olyan bolygók se lesznek, amiken így szabadon lehet repkedni. Én nem sajnálnám rá azt a plusz 2 évet, amivel várhatóan csúszna így a project. :D

Shednek köszi az összefoglalót, már olvasom is. ;)

(#43188) Stilinski válasza Link Stuart (#43187) üzenetére


Stilinski
aktív tag

Nincs mit!

A légköri repülésen meg dolgoznak :)

Videó

Leírás

[ Szerkesztve ]

star-citizen.hu

(#43189) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Redditrol:

"From BoredGamer's video, "CitizenCon Overview | Star Citizen":

It just isn't polished enough to show according to chris... But it will be shown soon and its nothing they're going to hold back on, they're just going to show it as soon as its ready.

Talked w/ Erin Roberts at the Con, he said it was animations for different things, such as repairing and the like. It would not have looked as fluid as it was needed to be. Literally EVERYTHING else was finished. They want to have that one shot to show off SQ42 in its top condition. Hope I am paraphrasing everything correctly. I'll be glad to wait for the finished product."

(#43190) Menthirist válasza Malibutomi (#43189) üzenetére


Menthirist
veterán

ez ettől függetlenül nekem így fura. Mármint értem én hogy maximalizmus meg minden, de volt már olyan hogy itt-ott hibázott egy-egy anim, vagy itt is a live demo során villózott pár textúra. Pár animáció miatt nem hiszem hogy szégyenkezni kellett volna, ha meg igen, akkor olyan szinten magasan van a mérce, hogy ebből tényleg nem lesz soha semmi. Meg kell tanulnia hogy mikor kell hozni fogcsikorgatva is a minőséget, és mikor kell csak simán mutatni valamit 98%-os minőségben is akár. Mert ezzel így hazavágták az előadást, és ezt ők is tudják. Sokkal jobb lett volna ha mutatnak egy 98%-os prezentációt, mint az hogy egy órát hallgathattuk az online rendszerről az előadást.
Szóval pár animnál komolyabb dolognak kellett lennie a háttérben, legalább pár előadást akadályozó crash-nek.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#43191) PhilBrick válasza Malibutomi (#43189) üzenetére


PhilBrick
őstag

Erinnek nagyon becsületes képe van, de ezt így akkor sem hiszem el. :N

(#43192) Stilinski


Stilinski
aktív tag

(#43193) pgabor26


pgabor26
tag

Segítség!!!

Valaki segítsen már ezt lefordítani! Nem kell szó szerint, de most nincs fantáziám.

( Vanduul Voice ) No! No more shots! And why does this music keep telling me to “loose my tugger?” What does that even mean!?!?

A loose my tugger-re kéne valamit kitalálni magyarul.
A szöveg arról szól, hogy egy Vanduul bulizni megy Ellroy Cass-al, amit nem nagyon szeretnének a Vanduul-ok, és megadják magukat (ez egy amolyan szórakoztató műsor :D), erre a műsor közepén megszólal egy vanduul hang és a fenti szöveget mondja.
A no more shots, nyilván nem fordítható magyarra teljesen, mert a shot lövést és felest is jelent, de a másikra valami kéne.
A tugger valószínű a f@szt jelentheti. :)) De nem biztos. Nem tudom.
A szöveg további része:
Can you even imagine a Vanduul doing the tug? It’d be like watching your grandpa trying to be cool, but with slightly more stabbing.

Köszönöm, ha valaki segít! :R

[ Szerkesztve ]

(#43194) devast


devast
addikt

Ma hajnal 3kor úgy feküdtem le, hogy ezért nem igazán volt érdemes fennmaradnom :( Nagyon gyenge eresztés lett az egész. Jó páran meg egy zsák pénzért átutazták a fél világot, hogy megnézzenek egy fórum bemutatót meg egy powerpoint prezentációt. Szerintem a V2-es proc planet se volt nagy durranás, ha így haladnak vele, kb V5-re elérnek a cryengine szintjére. Megint itt vagyunk egy nagy event után, és arról, hogy a játékkal hogy lehet majd játszani megint semmi infó nincs. Csak kapjuk a szkriptelt mozi klippeket... az egész demo egy megrendezett film volt, nem is a játék része gyakorlatilag.
Egy szó nem volt az egész prezentációban a szerver oldalról, ami elég vicces annak tekintetében, hogy szerintem az lesz az egyik legnehezebben kivitelezhető része az egésznek. A cash only polaris presale-t meg sem említem már... :)
A közeljövőben valami igen nagyot kell gurítaniuk, hogy ebből a gödörből kimásszanak... remélem sikerül nekik.

(#43195) Szőrös  válasza devast (#43194) üzenetére


Szőrös 
veterán

"kb V5-re elérnek a cryengine szintjére"

Vat? Azt ugye tudod, hogy az alap CE-vel a büdös életben nem tudsz bolygó méretű területet megjeleníteni/kezelni? Pláne nem így.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#43196) Malibutomi válasza devast (#43194) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ezt hogy sikerult osszehoznod? A Cryengine-t kellett full atirniuk, hogy tudja amit ok ki akarnak hozni belole.
Nem attol fejlett valami valami hogy leraksz 3000 kis kavicsot, meg 200 fat, aztan csinalsz egy screenshotot.

Az is vicces hogy sajnalod azokat akik forum bemutato meg powerpoint miatt mentek oda, de hianyolod a szerveroldali infokat. Gondolod izgalmasabb lett volna a resztvevoknek ha leul veluk szembe ket programozo, es elkezdi taglalni a netcode rejtelmeit?

(#43197) Stilinski


Stilinski
aktív tag

Én a pénzes Polaris presale miatti panaszkodást nem tudom hova tenni :)

Ha store creditből akartad megvenni a hajót, akkor 2 nappal később meg tudtad. Hozzáteszem, a hajó valószínűleg hónapokig nem kerül hangárközelbe se, szóval ezen a 2 napon semmi nem múlik.
Ha te mégis megvetted korábban, valódi pénzért, akkor kaptál pár cuccot, ami nem is baj, mert megérdemlik, mégiscsak további pénzt tolnak a játékba. Amúgy ugyanazt a hajót kapták meg, max lesz rajta egy egyedi szám. Ami nem sokat dob rajta.

A másik oldalról pedig ott van, hogy kell a fejlesztéshez a pénz, másrészt a CIG egy üzleti vállalkozás, aminek PROFITOT IS KELL TERMELNIE, nem egy jótékonysági szervezetet vezetnek. Magyarul igen, a pénzünket akarják megszerezni. Viszont nem kötelező a pénzünket odaadni.

Na ezek után szívesen meghallgatnám, hogy mi volt a baj a pénzes Polaris vásárral.

star-citizen.hu

(#43198) Link Stuart válasza devast (#43194) üzenetére


Link Stuart
csendes újonc

A nyílt fejlesztés miatt túl sok olyan infót kap a gamer, amit nem tud helyére tenni, emiatt állandó a nyafika. Ha kap a közönség valami izgit, akkor elcsöndesedik, ha nem sikerül jól egy ilyen prezentáció, akkor meg megy a nyaf nyaf nyaf nyaf nyaf. Szerintem ezt a fejlesztők az évek során nagyon szépen megtanulták kezelni, majd 1-2 hónap múlva kapunk valami izgalmasat, és akkor megint megnyugszik a közönség. Kicsit olyan ez mint egy ország közvéleményének a befolyásolása. Chris a mi császárunk. :D

****

Izgalmas ez a polaris, főleg a hangáros megoldása tetszik, olyan lesz a carracknak is, méretben is hasonlóak, csak a carrack sokoldalúbb, izgalmasabb, modulárisabb, és fele annyiba kerül, szóval őszintén szólva fel nem tudom fogni, hogy valaki hogy képes megvásárolni úgy, hogy megvehetné helyette a carrackot is. Csak akkor fogadom el hogy valaki megveszi, ha előtte megvette a carrackot is. Ennek hiányában őrültnek nyilvánítom. :)

[ Szerkesztve ]

(#43199) devast válasza Szőrös  (#43195) üzenetére


devast
addikt

Tudom, de ha 30x nem mondták konkrétan azt hogy "crysis level fidelity on a planetary scale" akkor egyszer sem.
@Malibutomi:
Tisztában vagyok vele, hogy az 50%+ papíron, de mint feljebb látszik ahhoz nem sok köze van amit ígérgettek. Tény, hogy a V2 közelebb van hozzá mint a V1, de nem sokkal.
Azért sajnálom őket mert nagyon kontent szegény volt az egész, sok időhúzással. A szerver oldali info meg az én egyéni igényem, hogy ugyanmár ha arra fog épülni az egész pu, akkor legalább a jövő évet felvázoló dia csokorba 1-2 sort rakajanak be róla, legalább hogy készül vagy valami. Mert régebben volt róla szó, most meg hirtelen mintha elfelejtődött volna.

@Stilinski
Szerintem nem érted, hogy miért nem tartom ezt etikusnak.

@Link Stuart:
Reméljük. ps: szerintem egyáltalán nem nyílt az a fejlesztés már jó ideje. Ami nem is probléma, mert ha mindenről tudnánk, valószínűleg ez a project már nem létezne.... :) Igazából a vége a lényeg, hogy el tud-e odáig jutni. De tényleg, itt 3-4 év után (amiből mondjuk reálisan fejlesztés volt talán másfél-két év), már illene valami mást is lerakni legalább mutiba, nem csak tech demokat.

(#43200) Malibutomi válasza devast (#43199) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Abbol vonod le tovabbra is a fejlettseget az engine-nek hogy mennyi fat raknak le?
Sehol nem igertek dzsungelt szerintem (ami ugye csak azon mulik kb mennyit kattint a grafikus).

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.