Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42601) glovasi válasza Menthirist (#42600) üzenetére


glovasi
tag

Nyilván aki sok időt fektet bele, annak megéri ilyen hajókkal támogatnia az RSI-t.
Én sajna előbb azt is megnézem ingyen, hogy a legolcsóbb hajós csomag megvétele megéri-e :) Az óvatos duhaj szobrát rólam mintázták :D Aztán ha jó lesz, akkor elrepkedek vele ide-s-tova, nézegetem a nagyobb hajókat, kipróbálom a free-flight-okban, és megvárom míg kijön a játék maga. Ha kijött, akkor egy prémium előfizetésre már hajlandó vagyok a gyorsabb megszerzés érdekében ;)

(#42602) nortsen


nortsen
aktív tag

Star Marine-ben nem tudjátok hány pályát akarnak?

#42601) glovasi: Ezzel nem vagy egyedül. Én is csak egy Aurorával rendelkezem, és pont annyit költöttem rá, mint egy normális játékra.
Aztán lesz ami lesz.

[ Szerkesztve ]

Ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani

(#42603) Drenadar válasza glovasi (#42601) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

A játék mostani állapota még nagyon nem arról szól, ami majd a végleges lesz, túl sok mindent nem tudnál meg.
Elég sok gameplay videó van, érdemes a mostani gamescom 3,0-ás demot megnézni.

(#42604) Stilinski válasza nortsen (#42602) üzenetére


Stilinski
aktív tag

Nem hallottam ezzel kapcsolatos információt.

star-citizen.hu

(#42605) Wanderer89


Wanderer89
tag

Mi a véleményetek a Reliant Kore-ról? Próbálkoztam megszeretni, de sajnos nekem nem jött be, vissza tértem a gyökerekhez, és vettem helyette egy Avenger Titan-t. Nem olyan rég ki is próbáltam, hogy kapott némi sebesség buff-t, ami szerintem ráfért.

RSI AutumnalWanderer89, Steam: Autumnal Wanderer

(#42606) PhilBrick válasza Wanderer89 (#42605) üzenetére


PhilBrick
őstag

Az űrpingvin a legjobb és a legszebb a kategóriában. :K De talán kicsit elfogult vagyok. :B
A Reliantban egyedül a műszerfal tetszik. Egyébként kevés a fegyverzet, sok hely kell neki a landoláshoz, azt a nagy vitorlát könnyű eltalálni.

(#42607) pgabor26


pgabor26
tag

E napon történt #8

Olvassa valaki egyáltalán ezeket a cikkeket, vagy csak a magam kedvéért fordítom? :D

(#42608) PhilBrick válasza pgabor26 (#42607) üzenetére


PhilBrick
őstag

Kitartás, hálásak vagyunk érte és nagyon hasznos háttérinfókat fognak majd adni egyszer ha már tényleg élni fog a PU.
De bemérős sztori nekem már most is bejött!

(#42609) Wanderer89 válasza PhilBrick (#42606) üzenetére


Wanderer89
tag

Egyet értünk ebben, valahogy nem tudok túl hosszú időre megválni tőle, kipróbálok mást a kategóriájában, de nem tudják űberelni :D. Remélhetőleg majd a modularitást lassan megkapja a hajó, és akkor megveszem hozzá a Stalker és a Warlock modulokat.

RSI AutumnalWanderer89, Steam: Autumnal Wanderer

(#42610) GypsFulvus2 válasza pgabor26 (#42607) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Én olvasom. Régen én is fordítottam ezeket, de most semmi időm sincs, sajnos. Köszönöm a munkádat.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#42611) Drenadar válasza PhilBrick (#42606) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

lehet rá tenni még egy fegyvert :)

(#42612) FRIZ 22 válasza pgabor26 (#42607) üzenetére


FRIZ 22
senior tag

Köszi szépen a fordításokat, rendszeresen olvasom. :)

(#42613) pgabor26 válasza GypsFulvus2 (#42610) üzenetére


pgabor26
tag

Köszönöm mindenkinek! Akkor csak van értelme.

Kérnék egy kis segítséget, ötletet. Valamilyen úton-módon rendszerezném a cikkeket, mert ha mondjuk egy zöldfülű fellátogat az oldalra, és úgy dönt, elkezdi olvasni a Hírszemlét, nem fogja érteni, hogy mi történik, mert nem sorrendben fogja olvasni. Ha mondjuk elkezdte a Hírközlőt, és végigolvassa a jelenlegi 13-at, akkor már kb. a háttérsztori felénél fog tartani, és egy csomó összefüggést nem fog érteni, amit a többiből lehet kiolvasni, ha sorrendben halad. Majd egy következő sorozatban újra elölről kezdi az egészet stb.

Kéne valamiféle útjelző, de egy olyan, amit biztos nem kerül ki az ember, vagy egy lista vagy nem tudom, hogy lehetne ezt megoldani szerintetek. Jelenleg az egyetlen mód, ha valaki egyenként visszalapoz vagy 1000 oldalt és nézi, hogy milyen sorrendben tettem fel tavaly és idén a cikkeket.

[ Szerkesztve ]

(#42614) Stilinski válasza pgabor26 (#42613) üzenetére


Stilinski
aktív tag

Szerintem a legjobb megoldás, ha létrehozunk egyetlen kategóriát, "háttértörténet", vagy ilyesmi, amit minden egyes cikk megkap és kap sorszámot is. Csak figyelni kell, hogy már az elejétől 0001, vagy 001 legyen a neve, mert különben 100-on vagy 1000-en felül megbolondulna a rendszer :)

star-citizen.hu

(#42615) pgabor26 válasza Stilinski (#42614) üzenetére


pgabor26
tag

Sajnos én is csak ezt találtam egyelőre ki. Esetleg, hogy egy sorszámot kap a cikk a saját kategóriájában, de akkor meg állandóan keresgélhet az olvasó. Nem tudom, mi lenne a jó megoldás.

(#42616) Stilinski válasza pgabor26 (#42615) üzenetére


Stilinski
aktív tag

Azért jobb szerintem az általános számozás, mert ezek épülnek egymásra, attól függetlenül is, hogy nem ugyanaz a típusú műsor.

star-citizen.hu

(#42617) PodMAN


PodMAN
senior tag

Az új Terrapin Q&A-ben olvastam egy aggasztót. A fő size5 fegyver csak "vicc". Valójában az 2xsize2-es. Legalábbis zsenge angolommal ezt vettem ki belőle. Valaki ránézhetne, hogy nehogy félreértelmezzem.

(#42618) Drenadar válasza PodMAN (#42617) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

mert nem a fegyver a size5 hanem a felfogatópont. Innentől kezdve meg gondolom érted.

(#42619) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Jo gondolatai vannak a krapeknak: [link]

(#42620) pgabor26


pgabor26
tag

Sötét Megfigyelő #2

[ Szerkesztve ]

(#42621) Wanderer89 válasza Malibutomi (#42619) üzenetére


Wanderer89
tag

Valóban. Tény, hogy nagyon kellett már ez a prezentáció, mivel eleinte én is azt gondoltam, hogy nem sokkal vannak előrébb a devbuildek, később rá jöttem, hogy sokkal kevesebbet mutatnak meg, mint amijük készen van.

Hmm, nagyon úgy tűnik, hogy a Tali lett a szeptemberi előfizetői hajó.

RSI AutumnalWanderer89, Steam: Autumnal Wanderer

(#42622) Stilinski


Stilinski
aktív tag

Baker-rendszer leírás.

star-citizen.hu

(#42623) Wanderer89 válasza pgabor26 (#42620) üzenetére


Wanderer89
tag

Köszi a fordítást :)

RSI AutumnalWanderer89, Steam: Autumnal Wanderer

(#42624) pgabor26 válasza Wanderer89 (#42623) üzenetére


pgabor26
tag

Nincs mit.

(#42625) pgabor26 válasza Stilinski (#42622) üzenetére


pgabor26
tag

Elfelejtetted a képet. :))

(#42626) Menthirist


Menthirist
veterán

Na végre sikerült crash és disconnect nélkül eljutni Grimhex-be. Elég jól néz ki, de a legjobb maga az volt, ahogy az aszteroidák között megjelent maga az épület. Nagyon jól be lett gyógyítva a környezetébe :) Már elkezdtem keresni Anthony Tanaka szobrát, amikor leesett hogy az majd nem itt lesz :D

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#42627) Drenadar válasza Menthirist (#42626) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

igen hangulatos. kellene majd rendezni egy össznépi játékot, megnézni hogy mennyien tudunk gond nélkül játszani, bejutni egy szerverre. megnézni, hogy van e értelme armort venni, melyik fps fegyver mit ér.... stb.

(#42628) pgabor26


pgabor26
tag

Kész van a kategorizálás. Lett egy új kategória Háttértörténet néven; ide kerül majd minden cikk 20-as elosztásban, külön-külön megszámozva. A hírszemle kategória is ide került, ahol ugyanúgy műsorokra bontva lesznek a cikkek.
Így azért sokkal átláthatóbb,nem lesz keveredés az újaknak. Remélem jó lesz.

Más: Azt vaaki meg tudja mondani, hogy a Discovered sorozat hogyan kapcsolódik a műsorokhoz?
https://robertsspaceindustries.com/comm-link/spectrum-dispatch/14224-Discovered-Vanguard-System

Most kellene ezeket fordítanom, de ahogy elnézem ez olyan, mintha egy napló lenne. Nem illik ide. Ha valakinek lenne ingerenciája, lefordíthatná, mert én ezekhez majd csak a mostani kategória elkészültével vágnék neki, ha egyáltalán elkészülök vele valaha. :)

[ Szerkesztve ]

(#42629) Stilinski válasza pgabor26 (#42625) üzenetére


Stilinski
aktív tag

Hm, köszi! Pedig emlékszem, hogy beállítottam, nem először tünteti el a képet, miután beállítottam :(

De itt az augusztusi Town Hall.

star-citizen.hu

(#42630) pgabor26 válasza Stilinski (#42629) üzenetére


pgabor26
tag

Nincs mit, én már el is olvastam. :DDD

(#42631) Wanderer89


Wanderer89
tag

Az ATV zseniális volt :D. Nem is tudom eldönteni, hogy melyik tetszik jobban, az Ursa rover, vagy a Dragonfly :D.

RSI AutumnalWanderer89, Steam: Autumnal Wanderer

(#42632) Menthirist válasza Wanderer89 (#42631) üzenetére


Menthirist
veterán

Mondjuk én kicsit többet vártam volna a rakterek terén, mert oké hogy kézzel fel lehet venni a kis dobozokat, de ugye nem mutatták a nagy antigrav targoncákat, és nagyon remélem hogy nem fogják kihagyni.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#42633) PhilBrick válasza Malibutomi (#42619) üzenetére


PhilBrick
őstag

Ha visszanézitek az elmúlt évek bemutatóit, kb. egy évvel az implementáció előtt szokták nekünk megmutatni a dolgokat. PU demot például 2014 citizenconon láttuk és 2015 végén kaptuk meg mi. Tavaly a Morrow Tour volt :)
Ráadásul tavaly óta a létszám is másfélszeres lett, jobban kell haladniuk és persze a fizetések miatt gyorsabban fogy a pénz is.

Szóval én továbbra is erősen bízom benne hogy CitizenCon után 42 nappal a Sq42 megjelenik! :B

(#42634) PodMAN válasza Drenadar (#42618) üzenetére


PodMAN
senior tag

“If one more yahoo rocket jockey calls my Terrapin ‘a literal tough nut to crack,’ he’s getting a taste of size five…”
- “L-T” Jordan Halveston, Terrapin Driver

Na ebből gondoltam, hogy egy size4 gimbal vagy fix size5 fegyó felpakolható lesz. Mert Jordan Halvestontól senki sem félne, ha a 2*s2 fegyverével ijesztgetné a többieket. :)

(#42635) PhilBrick válasza PodMAN (#42634) üzenetére


PhilBrick
őstag

Az íroknak elfelejtettek szólni, hogy közben mekkora lett az M7A fizikai modellje...

(#42636) Drenadar válasza PodMAN (#42634) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Hát de elméletileg ha leveszi az ember a tornyot akkor oda lehet tenni egy s5 fix fegyvert.

Vagy már változtattak ezen a rendszeren is.

(#42637) PhilBrick válasza Drenadar (#42636) üzenetére


PhilBrick
őstag

Ez még mindig így van. Csak Q&A-ban azt írták, hogy alakítanak rajta, mert nem fér oda egy valódi S5. Gondolom olyan lesz, mint a Horneten: Elméletben S5 a torony, de az adapterrel csak S4-es fix megy rá.
Mondjuk egy M7A annak is legalább az orráig érne. :)

(#42638) Drenadar válasza PhilBrick (#42637) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Mindegy... Amúgy se nagyon harcra van az a hajó...

(#42639) Wanderer89 válasza Menthirist (#42632) üzenetére


Wanderer89
tag

Ez valószínűleg csak az első verzió lesz. Arra leszek kíváncsi, hogy 3.0-ra meg tudják-e oldani a pingvin esetében, hogy, ha tele pakolom a rakteret rakománnyal, be tudok-e majd szállni a közvetlenül a pilóta fülkébe, mint a Warlock variáns esetében.

Arra szintúgy kíváncsi leszek, hogy a 3.0 megjelenésére animálva lesz-e a Connie széria turbina rendszere atmoszférában.

#42633
Legyen igazad :).

[ Szerkesztve ]

RSI AutumnalWanderer89, Steam: Autumnal Wanderer

(#42640) Drenadar válasza Wanderer89 (#42639) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Azt már tudjuk hogy bárhova nem tehetsz rakományt. Azt le is kell fogatni stb mindenképpen marad közlekedésre egy sáv.

(#42641) vaakuum


vaakuum
addikt

Az űrruha az egyben páncél is valamilyen szinten? illetve a páncél az űrruha is, amiben lehet lebegni az űrben?
Vagy mindig öltözni kell, ha az ember mászkál/pilótáskodik?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#42642) Wanderer89 válasza Drenadar (#42640) üzenetére


Wanderer89
tag

Nekem úgy tűnik, hogy a Titan rakterét teljes mértékben lefedik a mágnese rögzítők. Egyébként is tervben van CIG-nek az, hogy a többi Avenger variánshoz is megcsinálják a pilóta fülkébe való közvetlen bejutást, de, ha jól tudom addig semmiképp sem lesz ilyesmi, amíg az Item System 2.0 teljesen bele nem lesz építve a motorba.

(#42641) vaakuum
A páncélok is szkafanderként szolgálnak, gyanítom, hogy ez később is így lesz majd.

[ Szerkesztve ]

RSI AutumnalWanderer89, Steam: Autumnal Wanderer

(#42643) Menthirist válasza Drenadar (#42640) üzenetére


Menthirist
veterán

Sőt szigorúan megadott helyre mehet csak rakomány, és itt is ugye minden rakomány cargo unitokba lesz rendezve. Tehát van 1, 2, 4, 8, stb (meg lehet hogy 3, 6) CU méretű konténer, amik a megadott helyen pontosan elférnek

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#42644) Volfram42 válasza vaakuum (#42641) üzenetére


Volfram42
senior tag

Eddig úgy van, hogy különböző méretkategóriában lesznek a ruhák is. Ezt jó régen találták ki, de azóta nem beszéltek róla.
A páncélozottabb ruhák már nem férnek be egy sima pilótafülkébe. Olyankor le kell venni. Ha csak fülke van akkor átöltözni se nagyon lehet majd. Illetve a ruhák is lemerülnek és fel kell tölteni őket.
Biztos fognak még róla beszélni. Jelenleg ennyit tudunk dióhéjban. Persze CR beszélt róla sokat, de most ki nem keresem. Badarságokat meg nem akarok írni, mert már kopott az emlék.:D

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#42645) Stilinski


Stilinski
aktív tag

(#42646) #45997568 válasza Stilinski (#42645) üzenetére


#45997568
törölt tag

Kiraly :) A Reverse-ben emlitettek hogy a Polaris mar eleg csinos, uh lassan Sale! :DDD

Meg egy honap CitizenCon-ig :K

[ Szerkesztve ]

(#42647) Wanderer89 válasza #45997568 (#42646) üzenetére


Wanderer89
tag

Az remek, mióta a Connie magával ragadott szépen lassan átveszi az RSI a kedvenc gyártó címét, szóval nagyon kíváncsi vagyok a Polaris-ra, valószínűleg elsődleges cél lesz megszerezni :D. Tervezed megvenni?

RSI AutumnalWanderer89, Steam: Autumnal Wanderer

(#42648) Stilinski válasza #45997568 (#42646) üzenetére


Stilinski
aktív tag

Aaaaa, lehet, hogy ezt hozzák a CitizenConra? Jajj de várom, remélem nem kell csalódnom :D

star-citizen.hu

(#42649) Menthirist válasza Stilinski (#42648) üzenetére


Menthirist
veterán

95% hogy nem. Ne éld bele magad :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#42650) Stilinski


Stilinski
aktív tag

RtV 2.05-ös rész :)

star-citizen.hu

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.