Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43451) vagabor válasza Stilinski (#43441) üzenetére


vagabor
aktív tag

Képzeld el a szitut mikor nagy nehezen megnyered a kalóz elleni csatát, majd a jeladó hatására megjelenik a haverja egy bengállal. Vagy a meteornak csapódás után jön is a segítőkész pilóta és közli hogy segít csak add át a rakományod:D én tuti hogy az összes vészjelet potenciális csapdaként fogom kezelni :)

ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

(#43452) Stilinski válasza vagabor (#43451) üzenetére


Stilinski
aktív tag

Hát igen, érdekes szituációk lesznek :D

star-citizen.hu

(#43453) csiak


csiak
tag

Használ valaki thrustmaster t16000 m joy-t SC-re?

Kíváncsi lennék a beállításokra, mert sajnos eddig nekem nem sikerült maradéktalanul beállítani...

"Sok loot disznót győz!"

(#43455) devast válasza Malibutomi (#43421) üzenetére


devast
addikt

Az működik még? Én még júliusban beadtam a csatlakozás kérelmet, de semmi nem történt :D Pár hete vontam vissza.

(#43456) macy


macy
addikt

Nálatok sem lehet crusaderben respawn után egérrel irányítani a karaktert? WASD működik, egérre nem reagál.

(#43457) Menthirist válasza vaakuum (#43427) üzenetére


Menthirist
veterán

nincs véletlenül letiltva vagy borzasztó kicsire véve a virtuális lapozófile? Nálam is le volt véve 1-2 gigára, gondoltam a 16 giga ram mellett minden játéknak legyen elég ennyi, erre kapásból nem indultak olyanok mint Rise of the Tomb Raider, vagy épp a DOOM elhalt nagyobb felbontáson. Nincs mese, jó pár játék bőséggel pakol oda is, annak ellenére hogy van szabadon ram. Amióta felvettem az ssd-n 2-4, a vinyómon pedig fixen 16 gigára, azóta semelyik játékkal nincs memória gondom.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#43458) macy


macy
addikt

Várom, hogy kinyisson a bolt :D

(#43460) bladex73 válasza Fred23 (#43440) üzenetére


bladex73
aktív tag

Én nem szoktam beleszólni más játékába, de én nem vállalok közösséget olyan játékossal aki kalózkodással teszi tönkre más játékélményét. Gondolom te sem örülnél ha nehezen megszerzett. esetleg súlyos pénzekért megvett hajódat ki szedi alólad egy unatkozó vér Pistike.:) Ez nem személyes, semmi bajom veled nem neked szól csak. Ez elvi kérdés nálam. Akiről megtudom, hogy kalózkodik kárt okozva más játékosnak azt semmilyen módon nem segítem, hajóját nem javítom stb. Ez nem fenyegetés, csak a mihez tartás végett. Amúgy mindenki azt csinál amit akar.:) Akinek ezzel problémája van azt megértem, és tiszteletben tartom a döntését, de fenti dolgokra számítson tőlem. A kalózhajóknak nincs kegyelem nálam.:)

[ Szerkesztve ]

(#43461) csiak válasza bladex73 (#43460) üzenetére


csiak
tag

És ha zsíros százalékot kapsz a "bevételből"??? :DDD

"Sok loot disznót győz!"

(#43462) Drenadar válasza bladex73 (#43460) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Ők is a játék része, fel lehet és fél kell készülni ellenük.

(#43463) PhilBrick válasza bladex73 (#43460) üzenetére


PhilBrick
őstag

Először is felhívnám a figyelmedet a tervezett 1:10-hez arányra az NPC-k javára. Szóval bőven akad nem játékos célpont és bőven lesz nem játékos kalóz is, aki ugyanúgy kiszedi alólad a hajód.
Másodszor nem unatkozó vérpistike, hanem olyan valaki, aki egy másik foglalkozást választott a játékbeli lehetőségek közül.
Harmadszor most rajzoltál célkeresztet magadra! ;]

[ Szerkesztve ]

(#43464) bladex73 válasza Drenadar (#43462) üzenetére


bladex73
aktív tag

Fel is fogok. Attól nem kell félned.

(#43465) bladex73 válasza PhilBrick (#43463) üzenetére


bladex73
aktív tag

Az a 1 lehet bármikor egy játékos. Én nem teszem tönkre más játékos szórakozását, ha a játék része ha nem. A fentebb írtakhoz tartom magam. Ha célpont lettem nálad akkor te is felkerültél nálam a fekete listára.:)

(#43466) csiak


csiak
tag

Mire megjelenik a játék, ezen már régen túl lesztek :))

"Sok loot disznót győz!"

(#43467) Szőrös  válasza bladex73 (#43460) üzenetére


Szőrös 
veterán

"Én nem szoktam beleszólni más játékába,"

Akkor ne is tedd. A játék része ez is. End of story.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#43468) bladex73 válasza Szőrös  (#43467) üzenetére


bladex73
aktív tag

Ha nem értesz egyet és te is szeretnél kalózkodni nem gond. Akkor azt írjad, legalább tudom hányadán állunk. Ez ilyen egyszerű.

(#43471) Szőrös  válasza bladex73 (#43468) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ez max akkor tartozik Rád ha egy orgban leszünk.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#43472) bladex73 válasza Szőrös  (#43471) üzenetére


bladex73
aktív tag

Látod ebben most maximálisan egyetértek veled....Igazából a hajó listában leírtak, és a reakciód önmagáért beszélt nem kell mondanod semmit.:)

[ Szerkesztve ]

(#43473) Szőrös  válasza bladex73 (#43472) üzenetére


Szőrös 
veterán

Bizony, nem kell mondanod semmit. Ezzel szerintem le is lehet ezt az egészet zárni.

Más téma: tegnap írtam OFF topikba, hogy megadta magát a 7870-es videó kártyám. Most rendeltem újat, MSI GeForce GTX 1060 6GB kerül a gépbe. Ha minden igaz este ki is tudom próbálni akkor majd írok, hogy SC-re nézve milyen változást hoz mert a régivel Grim Hexnél majdhogynem diavetítés volt.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#43474) Sokimm válasza Szőrös  (#43473) üzenetére


Sokimm
senior tag

Érdekelne, hogy mit hoz a vga-d, mert hasonló teljesítménnyel dolgozok én is, de zavar az akadás. (amit megnyugtattak: a szerver is okozhat)

A procid van húzva?

(#43475) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Ez most mi a f@x volt? Olvasok, olvasok, erre kirántjátok előlem a bulvárlapot? Vagy tán nem illett a topic témájához?

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#43476) PhilBrick válasza TESCO-Zsömle (#43475) üzenetére


PhilBrick
őstag

Poe volt.

Ilyenkor a neki írt válaszok is repülnek.Az offtopikban tegnap az okát is megtudtuk.

[ Szerkesztve ]

(#43477) Fred23 válasza bladex73 (#43460) üzenetére


Fred23
nagyúr

Semmi gond, más játékélményre vágysz kicsit, mint amit a játéktól kaphatsz; ezzel így vagyok én is, de aki játszik, az kompromisszumot köt azzal, amit CR-ék kínálnak! Én leginkább kalózként tudom elképzelni az életem a Star Citizenben, de nem is túl rég írtam arról, hogy ez ha korláttá válna, azért zavarna engem is. Kipróbálnám például a bányászatot vagy a kereskedelmet, de ha az egyetlen regem már bűnözőnek könyvel el mindenütt, akkor baxhatom. Főként ezért szeretnék lehetőleg tiszta névvel kalózkodni, ha ez megoldható. :D

Ha én vagyok a kereskedő, és engem lő ki egy kalóz, nem háborodok fel, számomra ez oké, sőt ilyen kockázatok nélkül nem is érdekelne annyira a játék! Az űr legyen csak dzsungel! :D Meg ahogy többen is írtuk, 1:10 lesz a játékos-npc arány; ha az összes ember hithű katolikusként akarna viselkedni, akkor is ott lenne 90%-nyi npc -köztük sok kalóz is!

huncut07: Én is valami alap procit teszek bele először a lapomba, aztán ha már ott tartok valamikor 2017 közepe vagy vége felé, hogy backer leszek egy Cutlassal, akkor veszek csak új procit (olcsóbban). Nagyon remélem, hogy a Zen hatalmasat fog ütni, és az Intel kénytelen lesz árat csökkenteni mindenütt!

[ Szerkesztve ]

(#43478) #45997568 válasza bladex73 (#43460) üzenetére


#45997568
törölt tag

ez egy jatek, ha ugy erzed hogy a kalozkodas gonosz dolog akkor maradj uee teruleten, en egeszen biztosan tollni fogom, van benne kihivas, izgalom, mindent gyorsan es nagyon precizen kell csinalni, nincs ido varosnezesre.

mindig van igeny rossz fiukra, a puha nyapicok meg futnak ha tudnak vagy fizetnek masoknak hogy megvedjek oket.

Yarr!

(#43479) Sokimm


Sokimm
senior tag

youtube
Érdeklődnék, hogy milyen fegyverrel lő, hogy "one shot one kill" megoldja a problémát 5:05-nél? (és még utána jó párszor)
Nekem azért rendesen szórnom kell az ellent, hogy szétessen. :\
Szerintetek?

[ Szerkesztve ]

(#43480) macy válasza Szőrös  (#43473) üzenetére


macy
addikt

Fura, de kb. két napja nálam olyat csinál, hogy megáll a kép pár másodpercre. Olyankor nem tudom hirtelen, hogy lefagyott vagy csak akadozik valamiért. Tegnap is útban Grimm Hex felé elkezdte csinálni. Először azt hittem a videó felvevő miatt van, de miután kilőttem ugyanúgy csinálta.
Tegnap csináltam a küldit, mikor el kell menni a jeladóhoz felszedni a cuccot. Kedves player koma szétlőtte a hajót mikor épp kászálódtam vissza EVA-ból. Őszintén szólva addig ütöttem volna míg el nem fáradok :D

Sokimm: Ott van bal oldalon a műszerfalon, Omnisky VI laser cannon meg Sledge II. De ez több mint egy éves videó, azóta biztos változtak a dolgok.

[ Szerkesztve ]

(#43481) PhilBrick válasza Sokimm (#43479) üzenetére


PhilBrick
őstag

Ott van a HUD bal oldalán:
Sledge II
2 db Omnisky VI

Mondjuk O300-ra én inkább ezt tenném az azonos pip és a ballisztikus miatt:
1 Broadsword
2 Tarantula

[ Szerkesztve ]

(#43482) #45997568 válasza csiak (#43466) üzenetére


#45997568
törölt tag

a fo kalozkapitany, admiralus generalis :) most voltam egy csempeszhajon, eleg jo impulzusokat kaptam, majd jon a cucc :DDD

(#43483) Sokimm


Sokimm
senior tag

Szuperek vagytok, köszönöm! :)
Most mókolnak a szerverrel, mert eddig, ha kiszálltam a hajóból az űrben, nem repült el tőlem, most viszont nem érem utol annyira elszáll... (meg pörög, meg asd)

(#43484) Eniral válasza Sokimm (#43483) üzenetére


Eniral
tag

[link]

Tessék szavazni ! Aki nem lenne jártas a témában vagy nem ismerné valamelyiket. Kérem előtte tájékozódjon ! ;)

[ Szerkesztve ]

(#43485) Eniral


Eniral
tag

Bocs véletlen ment válaszként !

Közbe találtunk egy fórumos szavazást is erről . [link]

(#43486) aerosmith


aerosmith
őstag

Kickstarteres backer vagyok de nem nagyon foglalkoztam a hajók csereberélésével eddig.
Most LTIvel van egy Aurorám, aki követi a shopban a változásokat, meg tudná mondani mire lenne érdemes upgradelnem épeszű keretek között? Beolvasztás visszakérés upgradelés ilyesmiket olvastam de nem igazán vágom hogy mi most a jó lépés.

(#43487) PhilBrick válasza aerosmith (#43486) üzenetére


PhilBrick
őstag

Eredeti csomagot en nem olvasztanek be. Tegyel ra egy Avanger upgradet, sokkal hasznosabb es elvezhetobb hajot kapsz!
My Hangar - Ship upgrade

[ Szerkesztve ]

(#43488) Stilinski válasza PhilBrick (#43487) üzenetére


Stilinski
aktív tag

Szerintem az Avanger csúnya :D De ettől még lehet jó hajó :D Én Gladius felé fejlesztenék, bár az csak harcra jó...

star-citizen.hu

(#43489) Sokimm


Sokimm
senior tag

Azt nem értem, a hajókat illetően, hogy mért kell ilyen kiálló szárnyacskákat rátenni, ha amúgy se tudok vele bolygóra szállni? (ott lenne értelme a terelőlapátoknak)

Lehet én vagyok az egyetlen degenerált, aki egy "kockával" (értsétek jól) szeretne menni, és nem ilyen "erre is-arra is" kilógó szárnyacskájú hajóval. (ezért tetszenek a nagyok, mert azok ilyen "zömökek")

(#43490) PhilBrick válasza Stilinski (#43488) üzenetére


PhilBrick
őstag

:R Beware the mighty space penguin! :R

Én a Freelancer kályhacsőezüstjét viselem nehezen, de akkor is az lenne a javaslatom 100 dollár felett.

(#43489) Sokimm
Le lehet szállni a bolygókra a későbbiekben. Ha eddig nem láttad a CitCon-os videót, meg kellene nézned... :K

[ Szerkesztve ]

(#43491) Sokimm válasza PhilBrick (#43490) üzenetére


Sokimm
senior tag

https://www.reddit.com/r/starcitizen/comments/3u5ra0/avenger_titan_cargo_capacity/
All models loaded with cargo cannot land planetside. Unloaded they can.
Vagyis inkább úgy mondom, hogy minek megyek le, ha nem hozhatok fel semmit?

(#43492) PhilBrick válasza Sokimm (#43491) üzenetére


PhilBrick
őstag

Te most komolyan egy 10 hónapos reddit hozzászólást tekintesz biztos információnak?! :)) :DDD :U
Szerk, megtaláltam, pontosan így szól: "the Hull series can all land planetside but only without their cargo."
Ami ráadásul a Hull sorozatról szól. A Hull C, D és E akkora konténerszállítók, hogy fizikailag képtelenek leszállni konténerekkel együtt. De azoknak szárnyuk sincs. :N

[ Szerkesztve ]

(#43493) Sokimm válasza PhilBrick (#43492) üzenetére


Sokimm
senior tag

Oké, elavult a forrás. :DDD
Akkor se tetszenek a mustang-hoz hasonló szárny kiállások. :B

(#43494) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Na gyerekek megvan az új kártya, már itt dorombol a gépben.
A Star Citizen most gyakorlatilag új életre kelt nálam. FullHD felbontás, medium beállítás mellett olyan szépen megy hogy csak na. Most éppen grim hexnél vagyok, 7870el ahogy korábban írtam annyira akadt, hogy le se tudtam szállni. Ennek meg se kottyant. :D
Örömboldogságvan. :)

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#43495) Menthirist válasza Szőrös  (#43494) üzenetére


Menthirist
veterán

üres szerveren? :D

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#43496) Menthirist


Menthirist
veterán

közben az evocati elkezdte nda mellett tesztelni a 2.6-ot.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#43497) devast válasza Menthirist (#43496) üzenetére


devast
addikt

"We're currently testing some very early and iterative game balance changes that will go into 2.6.0. "
A ship balance dolgokat már kb 2 hete tesztelik, ami majd a 2.6 része lesz. De tudtommal star marine még nincs.

(#43498) Fred23 válasza Szőrös  (#43494) üzenetére


Fred23
nagyúr

Sok boldogságot a kártyához!

Tök jó, hogy most megint szép ütemben fejlődnek a VGA-k! Egyre kevesebb pénzért egyre jobb SC-élményt fogunk kapni! Mi lesz itt 2018-ra?!

(#43499) Menthirist válasza devast (#43497) üzenetére


Menthirist
veterán

szinte sosem a teljes patch-et kezdik végigtesztelni az első perctől, hanem mindig a patch egy részén kezdik, és úgy haladnak tovább.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#43500) Hajdi


Hajdi
senior tag

Sziasztok!

Szeretném megvenni a játékot. Mit kell tennem, hogy játszhassam vele? Próbáltam az oldalra belogolva hajót és single player kampányt egyszerre megvenni (pakkban), de nem ad továbblépési lehetőséget. Nem utolsó sorban, hogyan működik a vásárlás menete? Címet kér, azt látom. Nem lehet online fizetni?

Sajnálom, ha túl alapvető kérdésekre kérek választ.Jelenleg csak 2 óra szabadidőm van sajna naponta az is evés, fürdés.

"The Man Who Sold the World"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.