Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43901) Menthirist válasza bladex73 (#43900) üzenetére


Menthirist
veterán

igen, beszéltük redditen is hogy van annyira emlékezetes ez a forma hogy azonnal beugorjon sok embernek hogy hol is látta :) Nekem nagy kedvencem volt ez a hajó :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#43902) SkyS1gn válasza Menthirist (#43901) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Én sose láttam :D

StarMarinet várom azért, mint nagy FPS fan.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#43903) Drenadar válasza Menthirist (#43901) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

És veszel egyet? 😄

(#43904) Menthirist válasza Drenadar (#43903) üzenetére


Menthirist
veterán

450-ért? Nem :D

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#43905) _Gugu_


_Gugu_
tag

Megmondom őszintén a star marine nekem egyelőre csalódás, nem nagyon láttam a taktikai fps részét :(((

(#43906) Menthirist válasza _Gugu_ (#43905) üzenetére


Menthirist
veterán

én majd holnap megnézem, amennyire néztem, sandbox fps, szóval az van benne amit a userek belevisznek :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#43907) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Felrakták a zenés verziót :)) Istenem ez a zene! :B

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#43908) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

En mar az elejen a Big Guns resznel elegedetten doltem hatra, a SM annyira nem erdekel, sosem voltam kompetitiv FPS fan.

Ez allat: Bengal 2012 vs 2016

[ Szerkesztve ]

(#43909) Drenadar válasza Malibutomi (#43908) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

szerintem sem kell az fps-ről elhamarkodottan dönteni, mert nagyon számít az, hogy ki játsza :)

plusz sztem még nagyon félkész, vagy legalábbis sok mindent nem mutattak, amit bele akartak tenni...
pl a pajzs amit fedezéknek lehet használni, emp gránát, többi gránát, stb.

(#43910) #45997568


#45997568
törölt tag

en leszek akkor az egyeduli aki meg nem latta es nem is tudom mirol van szo :C este inni fogom a sort es a szavaitokat :)

(#43911) Volfram42 válasza _Gugu_ (#43905) üzenetére


Volfram42
senior tag

Számomra csak ízelítő és pont azért vártam, mert talán előrevetíti, hogy milyen lesz a PU-ban. Na ott legyen taktikus. Itt meg szerintem úgy is marad egy egyszerű kompetetív fps lövölde, mint a CS nem több. Sokaknak ez bőven elég. Ezért is jó, hogy beletették.

A belső határidők megosztása viszont nem lehetett egyszerű döntés. Én mondjuk örülök neki és CR azt írta, hogy ha jó lesz a fogadtatása akkor minden héten frissítik is.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#43912) Stilinski válasza #45997568 (#43910) üzenetére


Stilinski
aktív tag

Én is csak most nézem, kicsit másképp alakult az éjszaka, mint terveztem... :D

[ Szerkesztve ]

star-citizen.hu

(#43913) Drenadar válasza Volfram42 (#43911) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

apropó... ígértek fedezékrendszert... látott bárki olyan részt tegnap a videóban, amiben csak kicsit is használt fedezéket a player?

talán lesz ott is több játékmód, ahol pl nincs újraéledés, ahol fontosabb lesz a taktika is.

(#43914) #45997568


#45997568
törölt tag

Az asztalt Star Citizen Hungary nevre foglaltam, vagy keressetek az egyre hangosabb es novekvo szamu brigadot :)

(#43915) Drenadar válasza #45997568 (#43914) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

miért, te már ott vagy? :D

(#43916) skiner2222


skiner2222
csendes tag

Tudja valaki hány Javelin volt most vásáron?

Köszi, eszembe sem jutott, hogy esetleg oda leírták :)

[ Szerkesztve ]

(#43917) Drenadar válasza skiner2222 (#43916) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

50 db. naponta van ennyi, és a cikkben írják is.

(#43918) #45997568 válasza Drenadar (#43915) üzenetére


#45997568
törölt tag

Sosem lehet tudni ;) Indul a bugyborekolas hamarosan, melegiteni kell :DDD

(#43919) pgabor26


pgabor26
tag

(#43920) tkondor


tkondor
tag

mi a különbség a Gladius Valiant sima a és a UEE Warbond Version között? leszámítva a 12 dollárt?

Star Citizen nick: Horus

(#43921) PodMAN válasza tkondor (#43920) üzenetére


PodMAN
senior tag

A UEE Warbond Version csak friss ropogós befizetésre vehető. Store creditből csak a drágább .

(#43922) RazoR


RazoR
veterán

Tudom hogy már volt, de ezt tátott szájjal néztem!!! :Y

Van még pár érdekes...
[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#43923) bladex73


bladex73
aktív tag

Kicsit variálgattam, bezúztam pár kis hajót.:) Orion a zsákban.:)

[ Szerkesztve ]

(#43924) Drenadar válasza bladex73 (#43923) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

nah.... hogy hogy?
és te hogy hogy nem jöttél az SC talira? :)

(#43925) Menthirist


Menthirist
veterán

Köszönöm Urak a remek estét, majd még ismételhetnénk (ha pesti akkor biztos mennék :D)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#43926) pgabor26


pgabor26
tag

(#43927) #45997568


#45997568
törölt tag

Szuperek voltatok tegnap sracok! Nyarra mar vannak otletek :DDD Remelem mindenki epsegben hazatalalt ;)

(#43928) bladex73 válasza Drenadar (#43924) üzenetére


bladex73
aktív tag

Szeretném elkészíteni Thor kalapácsát, és minden szabad időm most erre megy el munka után, és hétvégén is.

(#43929) Stilinski


Stilinski
aktív tag

Jajah, csúcs volt, jó volt találkozni a fórumnevekkel :D Rupsz, köszi a szervezést, király volt a hely, meg a program :)))

star-citizen.hu

(#43930) zsuha


zsuha
aktív tag

thx a szervezést, jó buli volt :)

(#43931) GypsFulvus2 válasza #45997568 (#43927) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Köszi a szervezést, nagyon jól éreztük magukat! :R

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#43932) TESCO-Zsömle válasza #45997568 (#43927) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Köszönjük, hogy ott lehettünk. Nagyon jó volt. Bármi jöhet, ha meló engedi, én ott leszek. :R

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#43933) #45997568


#45997568
törölt tag

Reszemrol a megtiszteltetes, koszonom hogy eljottetek es jol ereztuk magunkat. :R

Jovo nyarra is tervezunk majd egy hasonlot, hosszu hetveges, balcsizos-pancsolos, kajalos-pialosat, igyekszem mielobb beloni nagyjabol hogy legyen, akkor tudunk ra tervezni.

Aki tud jon az elejetol, aki csak par orara vagy egy napra jonne azt is kitalaljuk, remelhetoleg CIG is tartja az utemterveit es lesz mirol diskuralni :)

Balaton, csajok, grill, jo borok :DDD

udv, rupsz

(#43934) Malibutomi válasza #45997568 (#43933) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Jovo nyaron otthon leszunk kb 3 hetet, eskuvore menes aztan 2 het balcsi a terv, akkor talan eljutok en is.

(#43935) Volfram42 válasza #45997568 (#43933) üzenetére


Volfram42
senior tag

Ha jól jön ki a következő év akkor én is megpróbálok elmenni. Idén sajnos semmi esély nem volt se a nyárira se a hétvégire.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#43936) Bibgr0 válasza #45997568 (#43927) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

Jó este volt :-D

Köszi Rupsz a szervezést és jó utat haza!

(#43937) Szőrös  válasza #45997568 (#43933) üzenetére


Szőrös 
veterán

Klassz este volt koma, köszi a szervezést meg minden mást. :R

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#43939) Stilinski


Stilinski
aktív tag

A harmadik nap.

lol, táncoló bikinis csajok... :D

[ Szerkesztve ]

star-citizen.hu

(#43940) csiak válasza zsuha (#43930) üzenetére


csiak
tag

barnamackó :))

"Sok loot disznót győz!"

(#43941) csiak


csiak
tag

Szőrös Te élsz még? :DD Mikor legutoljára láttunk, épp a robotpilóta fogta a kezedet! :DDD

"Sok loot disznót győz!"

(#43942) Stilinski válasza csiak (#43941) üzenetére


Stilinski
aktív tag

Szerintem a pincércsaj bedzsinázta Szőröst :D

star-citizen.hu

(#43943) #45997568 válasza csiak (#43940) üzenetére


#45997568
törölt tag

rofl, ja, barnamacko :)

(#43944) Szőrös  válasza csiak (#43941) üzenetére


Szőrös 
veterán

Robotpilóta?
Ja amúgy élek, kicsit beütött a pálesz. :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#43945) Menthirist válasza Szőrös  (#43944) üzenetére


Menthirist
veterán

:C :C
Maradjunk annál a verziónál inkább hogy a pultos csaj próbálta felszedni a jóképű srácot :D

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#43946) pgabor26


pgabor26
tag

(#43947) Menthirist


Menthirist
veterán

Reddit szerint a 2.6-ban elég jelentősen változik a repülésmodell, amire Twerk17 (evocati-s, de mivel résztvett a live stream-en is, így az ottani dolgokról beszélhet az NDA-tól függetlenül) azt mondta, "these flight changes are the best thing to happen to the flight model yet", szóval a legjobb dolog ami a repülésmodellel eddig történt. Amúgy a Boost-ot nyúlkálták meg elsősorban, eddig úgy működött hogy volt a PRE állapot, majd v-vel átkerültél SCM állapotba, ennek a sebessége csökkenni fog kb a felére a 2.6-ban. Tehát ha eddig 300 volt a max sebességed SCM-ben, ez kb 150 lesz 2.6-ban. Megszűnik a Boost, a Space brake és a Cruise mód. Ezek helyett lesz utánégető. Utánégetővel lehet elérni azt a tempót, ami eddig a max cruise mód sebesség volt, tehát pl 600. Nyomva kell tartani a gombját, és amint elengeded, elkezd visszalassulni a hajó, a véleménye szerint jelenleg még túl gyorsan.

1:05:00 körültől beszél róla

Közben megerősítette egy CIG-s hogy a space brake továbbra is benn van, csak nem így hívják, és némileg máshogy működik, de többet tud. De erről majd lesz a 2.6 megjelenése előtt vagy megjelenésekor egy poszt, hogy mi és milyenre is változott. Benne van a brake, de némileg máshogy kell használni.

Szóval érdekes lesz látni ezt verseny közben, és talán jobban kijön majd a durván gyorsuló hajók és a lomhábbak között a különbség, ugyanakkor meglátjuk hogy PU-ben mennyire lesz jó folyamatosan úgy tartani (semennyire) és csinálnak-e valami ki-bekapcsoló gombot rá (vagy decoupled módban hagyni a hajót hogy ne lassítson be), bár ez kérdés hogy üzemanyag szinten mit fog jelenteni. Mindenesetre a srác írta hogy élvezetesebbé vált a harc. A redditen megoszlanak a vélemények, van aki azt mondta már évek óta ezt szorgalmazzák, másoknak nem tetszik már látatlanban sem.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#43948) Diopapa válasza Menthirist (#43947) üzenetére


Diopapa
addikt

Én annak örülnék, ha jobban érződne, hogy a hajóknak van tömege.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#43949) Menthirist válasza Diopapa (#43948) üzenetére


Menthirist
veterán

Annak én is mindenképp, legalábbis annak hogy ne forduljon olyan fürgén egy Connie pl. De hátha majd most.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#43950) Drenadar


Drenadar
Topikgazda

Hát most biztos hogy minden sokkal lassabban fog fordulni, így hogy a boostot is elvették. Kíváncsi vagyok, hogy ezek után mennyivel fog többet vagy éppen kevesebbet érni a fordulékonyság a játékban.

Viszont fura hogy a féket is ki akarják venni...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.