Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43551) Drenadar válasza TESCO-Zsömle (#43547) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Ha egyszer eddig a toronyra írták hogy s4 és nem a fegyverre... Szerintem jogos volt hogy egy ekkora hajónak értelmetlennek tituláltam az s1-s2 ágyút... Szvsz.

(#43552) Menthirist válasza Szőrös  (#43549) üzenetére


Menthirist
veterán

xD

ki is ment a fejemből hogy ma AtV van. Látszik hogy sztahanovistává válok :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#43553) TESCO-Zsömle válasza Drenadar (#43551) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Tudom, poén volt. De ne tagadd, hogy hajlamos vagy borúsan hozzáállni dolgokhoz, főleg ha SC a téma. Egyébként igazad is lett volna, főleg annyi lóvéért a S1-2-es csúzlik max söprögetni jók, meg rakéta-elhárításra, ha C9-esek. Így azért már nem kicsit b@xógép a Polaris.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#43554) Stilinski


Stilinski
aktív tag

Vett innen bárki Ursát? És ha igen, megbánta?

star-citizen.hu

(#43555) TESCO-Zsömle válasza Stilinski (#43554) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nekem pillanatnyilag van egy a Carrack-hoz, de azt vissza szeretném gyúrni majd Reclaimer-ré. Ahogy én látom -mint kívülálló- az Ursával alapvetően az a baj, hogy kevésbé sokoldalú, mint egy Dragonfly. Több helyet foglal szállításkor -ami sokkal inkább limitálja, hogy mivel viheted magaddal, mint a motornál. Nem tud repülni, cserébe viszont több személyes, páncélozottabb/biztonságos és feltehetőleg jobban műszerezett/-szerezhető, ha tényleges felszíni felderítésről van szó. Ezt a Dragonfly sebességbeli előnye nemiképp egyensúlyozhatja, mert nagyobb területet járhatsz be a rosszabb szenzorokkal, de ha valamire az adott érzékelő alkalmatlan, azon az se segít, ha 20x mész el a keresett dolog mellett...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#43556) Stilinski válasza TESCO-Zsömle (#43555) üzenetére


Stilinski
aktív tag

Hát igen, meg pl. az űrben használhatatlan, szemben a Dragonfly-jal, ami ott éli ki magát igazán. Viszont a Polarisba akarok egyet, aztán lenne pár kérdésem, de ahhoz önálló Ursa kellene. Pl. úgy viselkedik-e, mint egy hajó, vagy úgy, mint a greycat, be lehet-e olvasztani, stb. :)

Szerk.: (de most nem reagálok, mert megyek aludni, majd holnap) :D

[ Szerkesztve ]

star-citizen.hu

(#43557) Fhuma


Fhuma
újonc

Sziasztok! Jelenkeztem az ORG-ba és, mivel kértétek, hogy köszönjek be így beköszöntem :D A játékban Fhuma néven lehet megtalálni :)

(#43558) TESCO-Zsömle válasza Stilinski (#43556) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nyilván, ha külön veszed meg, akkor úgy viselkedik, mint egy különálló hajó. Ha csomagban van, akkor meg úgy, mint egy csomagban levő hajó. Olvasztani pedig mindent lehet, ami nem fizikai vagy fogyóeszköz.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#43559) Eniral válasza Stilinski (#43554) üzenetére


Eniral
tag

nekünk van és nem bántuk meg :D

(#43560) pgabor26


pgabor26
tag

(#43561) #45997568 válasza pgabor26 (#43560) üzenetére


#45997568
törölt tag

Figyi, hagyj idot az embereknek olvasni is :) Koszi! :R

(#43562) PhilBrick válasza Stilinski (#43556) üzenetére


PhilBrick
őstag

Ursa asszem az ad-on kategóriába van sorolva. Kreditért veheted, olvaszthatod, nincs biztosítása. Nem olyan mint a GreyCat a Voyager Directben.
Kipróbálom majd a 3.0 PTU-ban, aztán talán veszek egyet ha befér a Cat első rekeszébe. Jól jöhet a pakolható beseje néha.

[ Szerkesztve ]

(#43563) pgabor26 válasza #45997568 (#43561) üzenetére


pgabor26
tag

Sajnos, az nem fog összejönni, holnap jön a következő. :D

(#43564) FRIZ 22 válasza pgabor26 (#43563) üzenetére


FRIZ 22
senior tag

Had jöjjön:-)
Köszönjük szépen.

Ez a Vegás esemény, hmmm.. majd az élő univerzumban, zsííír.

(#43565) Stilinski válasza PhilBrick (#43562) üzenetére


Stilinski
aktív tag

Na, jól hangzik, remélem évfordulós vásár alatt kapható lesz, Polarisba mindenképpen kell legalább egy :) Kettő meg valszeg fölösleges :D

Köszi a választ a többieknek is! Ha valaki meg akarna válni a sajátjától, akkor előtte keressen meg! :)

star-citizen.hu

(#43566) devast


devast
addikt

RTV jó volt, Nathan-t szeretem nézni, okos dolgokról beszél :)

(#43567) macy válasza Fhuma (#43557) üzenetére


macy
addikt

Üdv a klubban! :)

(#43568) OceanStorm


OceanStorm
tag

Szevasztok.

Pár napja kezdtem a játékot, eddig egész jó volt minden de most szétbasz az ideg miatta. Gondoltam ma körbenézek a küldetések táján is mert elfogyott a kezdő pénzem, eddig egyet sem csináltam gondoltam jó fun lesz. Kinéztem egy műhold javítós küldetést mert egész jól hangzott, elmentem a helyszínre, kis dogfight, spacewalk meg minden, kúrva jó, ám a műholdat miután bekapcsoltam utána újra lekapcsoltam, majd megint vissza, kíváncsi voltam hogy működik, miért ne... ÁM ! A lekapcsolás miatt a játék most már bűnözőnek könyvel el, Port Olisar helyett a GrimHEX nevezetű bázison respawnolok, szabad a fegyver használat, el sem jutsz a repülődig úgy hogy ne támadjon be valaki, a halált pedig fagyással (gamecrash) jutalmazza a játék, legalábbis az én esetemben eddig így történt. A hivatalos fórumon azt írják hogy körülményes visszakapni Port Olisar-t mert ez a része bugos a játéknak, elvileg meg kell csinálni pár küldetést ehhez, ám nekem már elment a kedvem az egész játéktól. A fun másodpercek alatt átment idegbe, először nem is értettem hogy mi a franc történik. :(((

(#43569) OceanStorm


OceanStorm
tag

Az előző hozzászólásomhoz még annyit hogy aki aktív a hivatalos fórumon is, szerintem javasolja a fejlesztőknek hogy a bűnözői titulusnak legyen már valami fokozata mint pl. a GTA Online-ban, gondolom nem én vagyok az első és az utolsó akit megszopat a játék egy ilyen kis baki miatt.

(#43570) Szőrös  válasza OceanStorm (#43569) üzenetére


Szőrös 
veterán

Most is több fokozata van a criminal state-nek. Amúgy meg nem mindegy milyen a státuszod most alfa alatt?
Majd akkor idegeskedj miatta ha megjelenés után csinálod, jelenleg ezen parázni hülyeség.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#43571) PhilBrick válasza OceanStorm (#43568) üzenetére


PhilBrick
őstag

A bűnözői létnek pont 5 szintje van jelenleg is. Te az elsőn vagy.
Könnyen jófiú lehetsz újra, nincs ott semmi komoly bug: elmész a Kareah állomásra, használod az ottani security konzolt és utána próbálsz életben maradni még pár percig. Ennyi az egész! :)

Igen, Grimhex landolóin valóban gyakori a lövöldözés. De az állomásnak több kijárata van is van! ;)
Folyamatosan halál esetén ajánlott szervert váltani. Esetleg holtidőben próbákozni, amikor kevesen játszanak.(hétköznap délelőtt)

Utolsó jótanács: Ha valóban ennyitől elment a kedved, most rögtön felejtsd el ezt a játékot! Itt a tanulási görbe és a játékélmény nagyon eltérő lesz a mostanában megszokottól....

Esetleg még azt is hozzátenném, hogy egy alfa játék esetén bőven van még esély arra, hogy a "fun átmegy idegbe"...

[ Szerkesztve ]

(#43572) Drenadar válasza OceanStorm (#43569) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Van egy állomás ahova ha eljutsz akkor tudod törölni a státuszt.
A com link lekapcsolása az bűn :-)
Ha nem megy az hogy grim hexről kijuss akkor gyere fel discordra és szólj nekem és stilinskinek és kiviszünk onnan!

Plusz sokkal nagyobb a feeling ha nem egyedül játszol...

[ Szerkesztve ]

(#43573) PhilBrick válasza PhilBrick (#43535) üzenetére


PhilBrick
őstag

(#43574) Hajdi


Hajdi
senior tag

Okt 31-ig kipróbálhatom. Ez jó. Legalább meg tudom nézni elviszi-e a vasam. :)

"The Man Who Sold the World"

(#43575) Menthirist válasza Hajdi (#43574) üzenetére


Menthirist
veterán

jelenleg a hálókód miatt nem nagyon tudsz 30 fps felé menni még gtx 1080-on sem csak ha üres a szerver.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#43576) Hajdi válasza Menthirist (#43575) üzenetére


Hajdi
senior tag

GTX 760-asom van. 18 fps és akadozik is :/ Az órajel nincsen maxon, a memória a szűk keresztmetszet..úgy látom a 2GB Vram ide már kevés lesz.

[ Szerkesztve ]

"The Man Who Sold the World"

(#43577) Drenadar válasza Hajdi (#43576) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Próbáld ki az ac free flightot is elméletileg az függ legkevésbé a net codetól.

De amúgy ja elég kevés.

Felbontast tudod levenni minden mást hiába állítasz.

(#43578) kicsicsuvi válasza Hajdi (#43576) üzenetére


kicsicsuvi
tag

Nekem 2 gigás 960-am van egy i5-4590 mellett, 20-25 fps a universe-ben, de stabil 30+ az ac-ban. Proci is sokat számít, egy havernak 4 gigás 960-nal átlag 15 fps-e van, de neki Phenom II X4 955 társaságában.

(#43579) Coyote05 válasza Menthirist (#43524) üzenetére


Coyote05
tag

Bocs, hogy régi commenthez szólok hozzá, de nagyon tetszett a Ship Scale video VR-ban.
Én még nem próbáltam milyen a VR élmény, de jó előjel, ha nem hogy tengeribeteg nem lettem a videót nézve, de közben ettem az ebédem? Akkor bírja a agyam?
Azért kédezem mert hosszútávon tervezem egy VR beszerzését.

Star Citizen: CoyoteHUN

(#43580) Menthirist válasza Coyote05 (#43579) üzenetére


Menthirist
veterán

előjelnek nem tudom mennyire előjel, nem igazán lehet videón átadni az élményt és a hatást. Mindenképp próbáld ki mielőtt vennél egyet. Sőt lehetőleg próbáld ki olyan hosszan amennyire csak lehet.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#43581) Sokimm válasza Menthirist (#43580) üzenetére


Sokimm
senior tag

Bár nem igazán on-topic, de ha veszek egy 3D-s tv-t, ami porárszűrős (passzív) technologiával jelenít meg 3D-t, akkor nem lehetne házilag is valamelyest elérni a 3D-s hatást a játékból?
Persze egy 1060 vga-val.

(#43582) Menthirist válasza Sokimm (#43581) üzenetére


Menthirist
veterán

hivatalosan nem, mert ahhoz a játéknak is támogatnia kellene a sztereoszkopikus renderelést, pl mint a 2013-as tomb raider. Ha abban bekapcsoltad a sztereo renderinget, akkor a tévé észlelte hogy ez sztereo, és át tudott váltani rendes 3d-be. Cserébe pl a TR esetében kisebb felbontásban futott ilyenkor a játék.

Nem hivatalosan valamennyit el lehet érni, mert a tévék sokszor képesek "ál-3D"-re, ami akár egy sima tévéadásnál is működik. Különféle élkereső algoritmusokkal próbálnak 2-3 rétegbe szeparálni a képet, amit így már tudnak 3d-s hatással mutatni. De ez nem valós és pontos 3d. Próbáltam már, mert a tévém 3d képes, de nem volt semmi különleges hatása így az SC-nek. Közelében nem volt pl a TR-nek. És amúgy közelében sincs az igazi vr-nak.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#43584) macy


macy
addikt

Ja hogy ingyen repülés van. Nem értettem miért van bent mindenki hornettel :D

(#43585) Farewest válasza pgabor26 (#43583) üzenetére


Farewest
csendes tag

Nagyon szépen köszönjük, ezt a sok fordítási munkát. :) Minden percét élvezem olvasás közben, minőségi munka.

(#43586) pgabor26 válasza Farewest (#43585) üzenetére


pgabor26
tag

Örülök neki. :D

(#43587) Hajdi válasza kicsicsuvi (#43578) üzenetére


Hajdi
senior tag

Phenom van nekem is, 4GHz-en és nem is nagyon dolgoztatja a játék. Igazából nem is ezzel van gondom, mert 720p-ben hozza a 30fps-t, (a vga is túlhajtva, amit bír) viszont akad a Vram miatt, szóval mindenképpen videókártya vásárlás lesz a játék tényleges megvétele előtt. Nem is újítottam volna vga-t, de annyira tetszik a játék és az egész elgondolás, hogy ez miatt érdemesnek látom.

"The Man Who Sold the World"

(#43588) macy


macy
addikt

Ha veszek másik űrrucit, akkor a mostanival mi lesz?

(#43589) PhilBrick válasza macy (#43588) üzenetére


PhilBrick
őstag

Otthagyod a boltban, de bármikor felveheted megint. (a buy opció helyén egy equip lesz.)

(#43590) pgabor26


pgabor26
tag

(#43591) macy válasza PhilBrick (#43589) üzenetére


macy
addikt

Tényleg, mint a fegyvereknél. Ez eszembe se jutott. Köszi.

(#43592) Sokimm válasza Hajdi (#43587) üzenetére


Sokimm
senior tag

Nem Hajdinak szól a kérdés, csak véletlen rányomtam, de érdekelne, hogy szerintetek lesz valami kedvezmény szülinap(om november) alkalmából? :D (vagy várjak karácsonyig a hajó upgrade-el?)
Meg mikor érdemes vga-t vennem? (most jön ugye az 1050 átrendezi a piacot, de 1060-at szeretnék)
Melyiket válasszam szerintetek? 3vs6GB?

[ Szerkesztve ]

(#43593) macy válasza Sokimm (#43592) üzenetére


macy
addikt

Szerintem 3-asat semmiképp, főleg cicizenhez ne. Az amúgy is gyengébb mint a 6GB-os. Nálam több mint 5GB-ot eszik a cici.

(#43594) macy


macy
addikt

Kurva nénikéjüket. Leszállok a connieval grimm hexen, futok befelé, bejáratnál hallom már lopják a ladikot. Megfordulok elkezdem lőni, erre valaki bentről hátbadurrant. Nem sok haszna volt a 10 perce vásárolt heavy armornak, de legalább jól néz ki :D

Drenadar: de jólesett :D

[ Szerkesztve ]

(#43595) Drenadar válasza macy (#43594) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

hát igen kellene már az a központi zár a hajókba...

de én ezért nem lövöldöztem volna ott kézi fegyverrel a hajóra :D bementem volna, és lehívtam volna újra a hajót :D :D

(#43596) PhilBrick válasza macy (#43594) üzenetére


PhilBrick
őstag

A armor rendszer még nincs inplementálva, a heavy is ugyanannyit véd. Grimhexnek pedig van hátsó bejárata is! ;)

(#43597) Sokimm válasza macy (#43593) üzenetére


Sokimm
senior tag

Köszönöm a tippet, akkor még keresek gyorsan egy kis diákmelót. :DDD

(#43598) macy válasza PhilBrick (#43596) üzenetére


macy
addikt

Tudom, hogy van hátsó bejárat, de én bátor vagyok. Vagy hülye. Majdem ugyanaz :D

(#43599) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Javelin @ AtV:

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#43600) Szőrös  válasza Drenadar (#43595) üzenetére


Szőrös 
veterán

Hmm az a hátsó bejárat merre van?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.