Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:37:15

LOGOUT.hu

Sörtípusok erjesztési eljárás alapján:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23061) NoLF válasza [CsuCsu] (#23058) üzenetére


NoLF
addikt

Ugy latom meg mindig nem vilagos, hogy en nem vedeni akarom ezeket a szarokat, hanem en is utalom oket... en csak kifejtettem, hogy nem azert vannak a piacon, mert jok, hanem mert a sok parasztnak ez kell es kesz.

mas:



ik veglet :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#23062) looser válasza looser (#23043) üzenetére


looser
addikt

Hülye kérdés volt, Tropical Ale.

Jaffa szörpös sörrel készül a nyárra a Borsodi

Szívesen olvasnám Kontár Komlókutató véleményét az új sörökről, de ő letette a lantot. Az egyik legjobb sörblog volt.

[ Szerkesztve ]

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#23063) L4D1K válasza NoLF (#23061) üzenetére


L4D1K
őstag

Ezt én is megrendeltem.

Nem tudom mikor lesz alkalom rá h kibontsam :D

# ANTAL Tuning #

(#23064) Aranypatkány válasza Jhonny06 (#23031) üzenetére


Aranypatkány
tag

Ez engem is bosszant a Csakánál. Nem értem, ha rendelek egy csomagot tőlük és van benne BYM, akkor azt nem küldik el nekem mert nem vagyok pesti? :U

(#23065) koxx


koxx
MODERÁTOR

Hidden Lake Paranormal Brewing Co

Ezek a fajta imperial stoutok a kedvenceim. Szinte harapni lehet annyira tömény, olajos, szirupos. Hab szinte 0, szénsav dettó. Tényleg adja ezt a csokis mogyorós ízvilágot nagyon minimál keserű ízzel a háttérben. 11%-os, de egyáltalán nem érezni az alkoholt mert nagyon édes, így elég becsapós. Nem egy könnyed nyári sör, de most úgyis hideg van :)

[ Szerkesztve ]

(#23066) mekker válasza Jhonny06 (#23059) üzenetére


mekker
őstag

Ezt már sokszor leírtátok, de nem látom át, hogy miért lenne drága. A meggy felvásárlási ára kevesebb, mint 500Ft/kg, abból minimum a fele meggylé, többi 70% gyümölcshús.
[link]
Itt ~ 10:1, 10:2 és 10:3-4 arányokról beszél, ahol már ki is érezni a gyümölcsöt.

A gyártási költség inkább kapacitás kérdése, és technológiáé. És szezonális sör, tehát ha érlelni kell vagy bármi, arra van idő.

A sör már inkább 300, mint 200. De nem is ez a lényeg. Akár egészen új brand alatt is árulhatnak drágább sört, ha szerintük nem illik a márka profiljába az árazása. Ott a KőbányaiX, megtalálható a szupermarketek polcain.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#23067) [CsuCsu] válasza mekker (#23066) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

A gyumolcsot fel is kell dolgozni, pucolni utana, erleleshez pedig hordok, raktarozas es menedzsment szukseges. Sokkal komplexebb es koltsegesebb munkafolyamat, nem csak az alapanyag nyomja meg.

(#23068) looser válasza mekker (#23066) üzenetére


looser
addikt

Szóba került FB sörfőzős topicban nemrég és még azzal is kell törődni, hogy le legyen nyomva a gyömölcs, mert ha feljön a cefre tetejére, könnyen megpenészedik.

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#23069) L4D1K


L4D1K
őstag

Marston's EPA-t ismeri valaki? Jövőhéten lesz lildben 450ért a 0.5l.

# ANTAL Tuning #

(#23070) NoLF válasza L4D1K (#23069) üzenetére


NoLF
addikt

Szvsz egy teljesen normalis, lagy, egyaltalan nem kulonleges de remekul ihato tucat-ale az angoloktol. Lehet vasarolok belole nosztalgaizni kicsit :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#23071) [CsuCsu] válasza L4D1K (#23069) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Kicsit sok annyiert - oke kommersz angol sor. 300ft max.

[ Szerkesztve ]

(#23072) L4D1K


L4D1K
őstag

Ah köszi.

Csak kíváncsi voltam, nagy általánosságban milyen. :) Nyilván csodákat nem várok tőle, de hazai vonalon ennyiért nincs alternatíva.

Pont amúgy karácsonykor lett volna szükségem 2l ale-re, ahol fontos lett volna, hogy abszolút ne legyen komlóhangsúlyos. A fullers drága volt, ezért maradt a Dreher ale.

# ANTAL Tuning #

(#23073) Dilikutya válasza [CsuCsu] (#23071) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szlovákiában 1.3€, Angliában 1.59£.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#23074) [CsuCsu] válasza Dilikutya (#23073) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Attol meg nem er tobbet. Meg az angol hagyomanyosak kozott is gagyi.

(#23075) NoLF válasza [CsuCsu] (#23074) üzenetére


NoLF
addikt

annyiért árulják, amennyiért megveszik - tehát ennyit ér. én 450ért venni fogok 1et, csak mert nem élek már odakint és nem ihatok ilyen semmiket minden nap - viszont elkapott a nosztalgia.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#23076) looser


looser
addikt

Jövő hétfőtől visszatérnek a belgák (is) a LIDL-be! Nem, nem unom még őket, tökre örülök hogy ismét lehet kapni egy időre :D Ezen felül lesz még 1-2 újdonság.

"Kézműves" kínálat

Nemzetközi kínálat

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#23077) Aranypatkány


Aranypatkány
tag

Friss és ropogós!!!

Other Halfok érkeztek....

....

A bécsi Beerloversbe :W

(#23078) Aranypatkány válasza looser (#23076) üzenetére


Aranypatkány
tag

Egyedül a 4-es GD 9000 éri meg, a többi felejtős.

(#23079) Dilikutya válasza [CsuCsu] (#23074) üzenetére


Dilikutya
félisten

Igen, tudom, igazad van, és az itthoni bőséges 300 Ft-os hagyományos angol ale kínálatban nyilván vannak is ennél jobbak. Anglia is tele van 1€/1£ körüli ale-ekkel, és szállítási költséggel együtt is 450 Ft alatt marad, így biztos nem a legjobb vétel, de egyszer mindent ki lehet próbálni.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#23080) NoLF válasza Aranypatkány (#23078) üzenetére


NoLF
addikt

azért kruso 279ért nálam tuti nyerő legalább egy tálcával a kertipartik alapkellékekeként :K

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.