Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:37:15

LOGOUT.hu

Sörtípusok erjesztési eljárás alapján:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22051) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Andrássy út/Oktogon környékén, ahhoz legközelebb milyen kézműves sörözők vannak Bp-n? Kétnapos banzájon fent leszek a nagy faluban, estére kellene valami, de ha nem muszáj, a szállodától nem mennék túl messzire. Kaja nem szempont, az lesz amúgy is.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#22052) koxx válasza Dilikutya (#22051) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Az öszvérbe mindenkepp menj el, nagyon hangulatos es meglepoen olcso. Nem fancy "ujhullamos" sorozo.

(#22053) Dilikutya válasza koxx (#22052) üzenetére


Dilikutya
félisten

De én magyar kraftot akarok inni, nem Rychtář-t. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#22054) [CsuCsu] válasza Dilikutya (#22053) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

A csakajosor es a hopaholic egy kopesre van. Ezeknek van talan a legnagyobb valaszteka is Budapesten. A tulaj es valasztek nagyjabol ugyanaz, szoval tokmindegy melyikbe mesz. Hopaban mondjuk tobb az ulohely. Csap es uveglista untappden elerheto.

[ Szerkesztve ]

(#22055) proci985 válasza [CsuCsu] (#22054) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

pontosan, mondjuk a csakajosor korabban szokott zarni.

egyebkent ha villamos jatszik, akkor 4-6 korterig + nemi seta a gellertig es ott a keg es a bolcso, kegben nem szokott olyan tomeg lenni, mint a hopaholicban. a 4-6 vagy jar kesoig, bar har koran zar mindegy akkor ez mindegy. kicsit kozelebb ott a kraken is a vonalon.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#22056) looser


looser
addikt

Ez a Sierra Nevada TIPA tényleg ennyire átlagos lenne, hogy 3€-ért beszerezhető?
A kézműves (Csakajó Gergely szerint "lábműves") forradalom kezdetén elég menőnek számítottak a SN sörei.

(#22057) Jhonny06: oké, ez végül is elfogadható, csak az eredeti ára sem tűnik vészesnek. Így látatlanban sem gondolnám rossznak.

[ Szerkesztve ]

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#22057) Jhonny06 válasza looser (#22056) üzenetére


Jhonny06
veterán

Anno még én is a SN sörökkel kezdtem, de ez nagyjából átlagos ár érte. Meg valószínűleg attól nem lesz jó sör, hogy tripla ipa.

[ Szerkesztve ]

(#22058) proci985 válasza looser (#22056) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

untappdot nezzel, ne arat.

3 eur korul 4.0 jonak szamit. ha bejon a tulkomlozott vonal akkor pedig ugy altalaban is jo cucc.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#22059) qltsar válasza Dilikutya (#22051) üzenetére


qltsar
addikt

Wunder, Csakajò, Kandalló, Hopaholic; - Oktogonhoz nagyon kozel, ebben a sorrendben :).

Aktualis csaplistakat Untappden megtalalod (Wundert kiveve). Kandallot - bar etterem - azert javaslom, mert naluk eloszeretettel szokott lenni Brew Your Mind es Invitro is, valamint Wunderben is gyakran vannak ezektol a fozdektol csapon.

Csakat kiveve (10), minden 11-kor zar :(.

[ Szerkesztve ]

(#22060) Aranypatkány válasza kökény (#22048) üzenetére


Aranypatkány
tag

Kevesebb mint 24 óra alatt meg is kaptam a csomagot! :R :C Augusztus végi CAN-ek a Verdantok amúgy.

(#22061) kökény válasza Aranypatkány (#22060) üzenetére


kökény
aktív tag

Szuper, ma megrendeltem én is őket, másfél hónaposak, hmm jó lesz az... :K

(#22062) Dilikutya válasza qltsar (#22059) üzenetére


Dilikutya
félisten

Kandalló lett. Hopaholic tele volt kva drága savanyúsággal.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#22063) andor80


andor80
senior tag

Lidl -Hazafi APA?!!!!!
Mi lelte? Kb fél éve nem ittam azóta látom üveg helyett doboz de egy rossz vicc!?
Ize kb semmi illata nulla vizes de ellenben krémes borzalom...
Én balek meg vettem egy tálcával..Mindegy jó lesz wc-t pucolni.
Soproni IAP után egy ujabb szánalmas méylséges csalódás...

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#22064) #49155328 válasza andor80 (#22063) üzenetére


#49155328
törölt tag

Blokk megvan?
Vidd vissza!
Minden szart visszaviszek ami szar! :D
Ennyi!

Holnap a Soproni Búzát viszem vissza az Auchanba, mert én marha ugyanígy vettem egy kockával és egy édes borzalom.
A Kronenbourg 1664 Blanc 100x kenterbe vágja. ;)

[ Szerkesztve ]

(#22065) Dilikutya válasza andor80 (#22063) üzenetére


Dilikutya
félisten

Harcost vettem múltkor a papucs és póló mellé, már az új dobozosat. Az is elég rossz volt, pedig emlékeim szerint ezek nem voltak rossz sörök.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#22066) Aranypatkány válasza #49155328 (#22064) üzenetére


Aranypatkány
tag

Komolyan, élelmiszert, italt vissza lehet vinni és vissza is adják az árát? Én még ilyenről nem hallottam. :U :F

(#22067) #49155328 válasza Aranypatkány (#22066) üzenetére


#49155328
törölt tag

Miért ne lehetne?
Jó múltkor a büdös csirkemellet basztam oda a spáros nyanyának az asztalra. :D
Szó nélkül visszafizették az árát.

Ha nem is fizetik vissza az árát akkor max levásárolod.

De igen, mindent vissza lehet vinni.

[ Szerkesztve ]

(#22068) Aranypatkány válasza #49155328 (#22067) üzenetére


Aranypatkány
tag

Jó tudni :D

(#22069) jegenye77


jegenye77
addikt

Megérte elkísérni az asszonyt a Kauflandba ;)

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#22070) mekker


mekker
őstag

Járt már valaki a Madhouse-ban?

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#22071) Dilikutya válasza mekker (#22070) üzenetére


Dilikutya
félisten

Holnap nyit. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#22072) [CsuCsu] válasza andor80 (#22063) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

A doboz egyebkent meg jobb is az IPA-nak, mint az uveg, szoval ez dupla melypont akkor. Uveges IPA-t mar szinte semmilyen ertelmes fozde nem forgalmaz, mert marha gyorsan tonkremegy, ha feny eri.

[ Szerkesztve ]

(#22073) proci985 válasza [CsuCsu] (#22072) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

sved belpiac nagyresze uveges, igaz ott jellemzoen az alkoholmonopolnal ugyelnek arra, hogy az uveges sorok a bejarattol mindig nagyon tavolra kerulnek.

omnipollo, oppigårds, dugges, poppels... brewdog punk is meg kaphato uvegesen.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#22074) andor80 válasza #49155328 (#22067) üzenetére


andor80
senior tag

Az oké de ez nem romlott csak nem az a minőség mint volt Erre szerintem nem adnak vissza pénzt.

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#22075) mekker válasza Dilikutya (#22071) üzenetére


mekker
őstag

Uhh, az még jobb!
Igazából csak az árak színvonalára leszek kíváncsi (így saját sörökkel). A blogjuk szerint a helyieket célozzák meg. Remélem, nem az airbnb-kre gondoltak :)

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#22076) [CsuCsu] válasza proci985 (#22073) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Belteri fenytol is karosodik - nem olyan gyorsan, mint kozvetlen napfenytol, de ha napokig all az uzletben, ugyanugy problemas. Huvelykujjszabalykent uveges IPA-t jobb elkerulni.

Persze, egyesek preferaljak mert ahhoz vannak szokva. Punk IPA, uveges Omnipollo IPA-k meg nincsenek is szenne komlozva, szoval meg turhetobb. Minel komlosabb, annal rosszabb a feny. Egy ujvonalas DDH DIPA-nak viszont par ora is eleg belteri fenyben, hogy megbudosodjon. Kiserleteztunk ezzel, elegge kierezheto.

(#22077) #49155328 válasza andor80 (#22074) üzenetére


#49155328
törölt tag

Szerinted. ;]
Simán vissza veszi, Auchanban nem akadékoskodnak.

(#22078) #49155328 válasza #49155328 (#22077) üzenetére


#49155328
törölt tag

Közben vissza is vittem, visszaadták a pénzt.

(#22079) kökény válasza #49155328 (#22078) üzenetére


kökény
aktív tag

Ilyenkor mit mondasz a boltban, nem ízlett, kérem vissza a pénzt, mert a büdös csirkét értem, de ezt... :U

(#22080) Dilikutya válasza kökény (#22079) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ráadásul ismeretlenül megvenni egy egész kartonnal. :)
Amúgy szerintem nem rossz, én rosszabbra számítottam. Bár nem valószínű, hogy sokszor veszek majd, de nyáron kiderül. Télen nem lesz sláger, az biztos.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#22081) #49155328 válasza kökény (#22079) üzenetére


#49155328
törölt tag

Annyit hogy visszahoztam. Mi ezen olyan meglepő. :U.

A görögdinnyét is visszaviszem ha nem elég édes. :P
1500ft az 1500 Ft.
Megteheted, jogodban áll!
Fillerbaszás? Lehet. Leszarom.
Sok kicsi sokra megy.

[ Szerkesztve ]

(#22082) kökény válasza #49155328 (#22081) üzenetére


kökény
aktív tag

"A görögdinnyét is visszaviszem ha nem elég édes" - eladók kedvence lehetsz :D

@Dilikutya: jah sztem is elmegy,de valóban nem értem miért nem nyárra hozták ki... lesz még valami hop lagerük is, azt hallottam...

(#22083) andor80 válasza #49155328 (#22077) üzenetére


andor80
senior tag

Szerintem mondjuk suttyóság nem ízlik miatt visszavinni. ;] ÉS nem is hiszek benne ,hogy csak úgy visszaveszik. De biztos tévedek.
Sőt pont az ilyen nem édes a dinnye miatt legközelebb a normális vásárlokra is szigorubb szabályokat fognak hozni.A megbontott dinnyét biztos nem veszik vissza...Főleg most a vírus alatt.
Ember az üvegvisszaváltás is sok helyen tilktólistán volt.
De persze én tévedek tuti sajnálom. :F :R

[ Szerkesztve ]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#22084) F-ECT$ válasza #49155328 (#22081) üzenetére


F-ECT$
titán

Visszaadták a teljes tálca árát vagy levonták az 1 elfogyasztott sör árát?

andor80: a legtöbb nagyobb lánc visszaveszi, mert kevesen élnek vele, és ismét el tudják adni egy részét. Meg olcsóbb visszavenni, mint vacakolni egyesével a panaszokkal, és így a vásárló is elégedetten távozhat.

Dive ever, work never.

(#22085) jsk


jsk
Topikgazda

Mi is szeretjük a cégnél a kedves vásárlókat, akik weben megrendelik a könyvet, aztán a 14-ik napon elállnak a vásárlástól. Igaz közben lehet óvatosan kiolvasták a könyvet. Ez még le is lenne tojva, de a törvény szerint a szállítási költséget is vissza kell fizetnünk nekik. Amelyen eleve bukunk 300 Ft-ot kapásból (1100-1200 Ft-ért viszi a GLS, de a vásárló csak 800-at fizet, sőt ugye 10e felett ingyenes neki). Szóval kicsit vissza foghatná magát a fogyasztói társadalom is, mert felesleges munkát generálnak az alkalmazottaknak, valamint úgy beszélnek velük, mint a kutyával.

(#22086) #49155328 válasza F-ECT$ (#22084) üzenetére


#49155328
törölt tag

Hát ha van egy kis gógyid ilyet nem kérdezel.
Nyilván azt fizetik vissza amit vissza viszel.
Darabra van nem tálcára.

andor80 beütött a Covid para nálad úgy nézem. ;]
Majd én eldöntöm mit viszek vissza, a többi vásárló nem érdekel.

jsk jobb esetben kiolvasták, rosszabb esetben le is fenymasoltak illetve scannelték. :N

[ Szerkesztve ]

(#22087) andor80 válasza #49155328 (#22086) üzenetére


andor80
senior tag

Eldöntheted max nevetnek.Én is boltos is vagyok kinevetnélek.Semmi törvényi kötelezettség nincs belezabált dinnyét visszavenni mert nem ízlik..Ételt még webes vásárlásnál sem vesznek vissza ha beleettél.Csak ha minőségi kifogás van.A nem elég édes nem az.. De részemről itt vége.Kihasználod a jóindulatot ahogyan írtam az ilyen emberek miatt szív a többség.--- ;]
Persze csináld csak jó szorakozást :R

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#22088) OPiiPO válasza #49155328 (#22081) üzenetére


OPiiPO
addikt

péklapáttal vernélek tarkón amikor bejönnél a boltba egy félig megcsócsált dinnyével :)) mondjuk az a boltos is hülye aki ezt hagyja

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#22089) F-ECT$ válasza jsk (#22085) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha látszik a könyvön, hogy elolvasta, akkor nem kell visszavenni, nem? Bár ha tényleg óvatosan teszi, akkor ez nem biztos, hogy észrevehető. Illetve a visszaszállítást az ügyfélnek kell álnnia, ugye? Egyébként hány % jön így vissza? Miért nem kértek teljes árat a szállításért? (Valamint ha vissza kell fizetni a kiszállítás költségét, akkor nem 300 Ft-ot, hanem 1100-1200 Ft-ot bukik a bolt.)

FPSTunker: arra voltam kíváncsi, hogy megszámolták-e, vagy fizettél X-et a sörökért és azt vissza is adták, de ezek szerint figyeltek erre.

Dive ever, work never.

(#22090) #49155328 válasza andor80 (#22087) üzenetére


#49155328
törölt tag

Nevethetnél dinnyével a fejedben. ;]

A KCB-ben is visszaadták a pénzt mert véres volt a csirkecomb!

Pedig bezabáltam.mindet. :D

OPiiPO nem megcsócsált. Félbevágott, kb. pár dkg hiányzott amit megkóstoltam. :U
Mit keres péklapát a Lidl-ben? :))

F-ECT$ leszámolják persze, nem bemondásra veszik vissza.

[ Szerkesztve ]

(#22091) #49155328 válasza #49155328 (#22090) üzenetére


#49155328
törölt tag

KFC-ben

(#22092) Dilikutya válasza #49155328 (#22090) üzenetére


Dilikutya
félisten

A véres csirkecomb, meg az hogy neked nem elég édes a dinnye kurvára nem ugyanaz. A véres csirke nem relatív, az véres, nincs mit szépíteni, nem ízlés kérdése. De a dinnye nem lesz rossz minőségű, mert szerinted nem elég édes.

Amúgy ha véres a csirke, miért nem az első falat után vitted vissza? Ha mással nem, felmosónyéllel a KFC-ben is tarkón lehet vágni, vagy betolni rektálisan. Néhányan azért eléggé visszaélnek a fogyasztói társadalom fene nagy szabadságával.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#22093) proci985


proci985
MODERÁTOR

Térjünk vissza a témához :R

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#22094) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#22095) Xuja


Xuja
kezdő

Nem tudom ismeritek-e a Beerboxot, de számomra nagyon kellemes színfoltja a hazai sörös webshopoknak. Nincs akkora választék, mint a csakajó vagy a beerselection esetében, de sokkal kedvezőbb árak vannak, sokszor még a főzdei árak alá is tudnak menni (fogalmam sincs hogy csinálják :D ). Pl a First új NEIPA-ja 999 a főzdénél, itt meg 630 (!). De pl a Primátor is olcsóbb, mint a Sparban.

A külföldi kraft sörök is egyre hangsúlyosabbak (Maltgarden, Stu Mostow, AleBrowar, Brewheart, Axiom), nem mind top főzde de vannak kellemes darabjaik. Egy ráfigyelést megér azoknak akik ár / érték arányban szeretnének jót inni és nem (csak) a legjobb főzeteket hajkurásszák.

(#22096) proci985 válasza Xuja (#22095) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

ismerjuk

btw, itt van keresooldal europai webshopokra, tudod szukiteni azokra amik postaznak Magyarorszagra.

pl belga soroket szinte mindig olcsobb Belgiumbol vagy Hollandiabol rendelni.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#22097) [CsuCsu] válasza proci985 (#22096) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Egyetertek. Persze a kulfoldi szallitas dragabb, viszont a sorok olcsobbak ezert bizonyos (altalaban kozepes) mennyiseg felett jobban megeri. Es a valasztek is jobb. Magyar shopok eleg dragak nemzetkozi viszonylatban.

(#22098) Xuja válasza proci985 (#22096) üzenetére


Xuja
kezdő

Köszi, elég baba az oldal, mindenképpen használni fogom ha majd külföldről is elkezdek rendelgetni. Egyelőre még a hazai shopok kínálatában is van egy csomó cucc, amire szívesen rápróbálnék.

(#22099) jsk válasza Xuja (#22095) üzenetére


jsk
Topikgazda

Ismerjük őket. A srác, aki intézi direkt a lengyel-cseh vonalra megy rá. Valamint sok helyre ők szállítják a "ház sörét", ami ha jól emlékszem igazából egy Konrad láger szokott lenni.

Nem foglalkoznak drágább főzdékkel, mert bevallása szerint nem éri meg. A beergeek-ek legtöbbje vesz 10 félét egy-egy üveggel, és 5-en szétosztva megisszák. A Beerselection is küzd ezzel, nem véletlenül maradnak meg sokáig a drágább söreik.

(#22100) proci985 válasza [CsuCsu] (#22097) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

apropo, ha mar szobajott, nem tudom lattad-e, hogy Belgian Happinessre jott 3Fonteinen Scharbeeksee Kriek es Bio Frambozen, mindketto eleg jo aron.

Scharbeekseet szerintem nagyon meg nem lattam webshopban, a Bio Frambozen szinten ritka.

egyebkent eleg hardcoreok, az este 10kor feladott rendeles masnap 12kor mar a DPDnel volt.

mar egy ideje nem rendeltem Belgiumbol, szoval most jon egy nagyobb 20kilos csomag, jellemzoen harmadreszt geuze feltoltve meg par erdekesebb cuccal amit mar egy ideje ki akartam probalni. De Cambol berendeltem negyfelet, remelem tenyleg olyan jo, mint mindenki mondja.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.