Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4551) hedgehog válasza dvgd (#4548) üzenetére


hedgehog
senior tag

Szinte biztos, hogy zárolni fognak.

-- aka p3d3str1an

(#4552) dvgd válasza hedgehog (#4551) üzenetére


dvgd
csendes tag

Köszi, akkor B terv, ezt meg majd fokozatosan fogom használatba venni.

(#4553) vnorbi válasza dvgd (#4552) üzenetére


vnorbi
aktív tag

Meg nem csak zárolás (valójában korlátozás) várható, hanem az is, hogy a kártyás feltöltés napi limitje miatt ekkora összeget csak több napon keresztüli töltögetéssel tudnál bejuttatni (hacsak addig meg nem emelik a napi limitedet, de azt nem tudjuk, hogy ez pontosan min múlik).

(#4554) Reinkz válasza Patrol (#4544) üzenetére


Reinkz
senior tag

Én tegnap már láttam a refund-ot a net bankomban dátummal, de érdekes mod az egyenlegem nem változott mára sem,

most beszéltem BP bankkal, el nem veszett a pénzem, mert látják csak vmi nekik is fura, hogy "mintha" az egyik rendszerben kp felvétel lenne nem vásárlás. jelentsen ez bármit is.

úgy látom, nem azért nem fogjuk nagy összeggel tölteni mert félünk a zárolástól, hanem duplázástól :D

[ Szerkesztve ]

(#4555) Victorum


Victorum
újonc

Sziasztok!

Azoktól kérdeznék első körben, akik már visszakapták a duplázást, hogy ők a revoluttól vagy vhonnét kaptak üzenetet?

Ha én nem kaptam semmi üzenetet kezdjek idegeskedni? Van rajtam kívül aki K&H-s kártyával töltött?
Valakinek van infója hogy kb. mikor fog rendeződni a probléma?

Köszönöm a válaszokat előre is!
Szép napot!

(#4556) edk- válasza altntv (#4550) üzenetére


edk-
őstag

Korábbi hozzászólás itt: Ha egy héten belül regisztráltál, akkor még utólag meg tudod adni (ha máshol nem, a chaten) a promokódot, és visszatérítik a szállítási díjat (elvileg)

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#4557) Zugi válasza Zugi (#4521) üzenetére


Zugi
aktív tag

Ebben a percben jött a bankomtól az értesítés, hogy visszakaptam a duplán levont 20.000 Ft-omat! :)
Revolut-tól semmi üzenet nem jött, ott nem változott semmi, elvégre a Revolut app-on eddig sem volt ennek a hibának nyoma, csak csendben visszautalta a pénzt, most a számlavezető bankom netbankján is ellenőriztem.

[ Szerkesztve ]

(#4558) Reinkz válasza Victorum (#4555) üzenetére


Reinkz
senior tag

Szerintem a holnapot még várd meg, aztán megkérdezheted a revolut-t, bankodat, de vissza fogod kapni, ezen nem aggódnék, inkább az ügyintézés mennyisége a kérdéses.

(#4559) altntv válasza edk- (#4556) üzenetére


altntv
csendes tag

ez király, csak h szerzek kódot :F

(#4560) gzbotii válasza altntv (#4550) üzenetére


gzbotii
veterán

Szerzel egy kódot + ráírsz a supportra in-app chaten, és megkéred őket.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#4561) edk- válasza altntv (#4559) üzenetére


edk-
őstag

Streng topiktárs Revolut Ambassador, talán ő tud küldeni.

[ Szerkesztve ]

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#4562) streng válasza altntv (#4559) üzenetére


streng
csendes tag

Igen. Szóval aki meghívó linket vagy utólagos promó kódot szeretne az azért annyit tegyen meg h rámír privátban. Ne nekem kelljen lesnem, hogy kinek küldhetek. :)

Ha már regisztráltál és nem egy erre alkalmas meghívó linken keresztül, akkor még működhet, ha van hová beírni!!
Látszik neked promo code menü a profilod alatt?
Továbbiak / Profile -> Személyi adatok, Számla adatai, Díjcsomag, ez alatt kellene lennie a "Promo Code" megadási lehetőségnek.

Ha már rendeltél kártyát vagy 7 napnál több telt el a regisztrálásod óta, akkor szintén nincs mit tenni sajnos.

Plusz nem tudom meddig fog menni ez a utólagos módszer, mert változtak a dolgok. A meghívó linkek, amik ingyen kártya kiszállítást tudnak pl. azoknak is új formátuma van 2-3 hete.

[ Szerkesztve ]

(#4563) andvincze válasza Victorum (#4555) üzenetére


andvincze
újonc

Szia

Senkitől nem kaptam semmi üzenetet, a NetBankba láttam, hogy visszajött.

(#4564) Lizingrider


Lizingrider
csendes tag

Látom már vannak szerencsések... OTP-be volt már valakinek jóváírás a dupla top-up miatt?

(#4565) Patrol


Patrol
tag

A másik Revolut appban is bejelentettem a dupla top-upot és a történtekkel kapcsolatban ezt sikerült kihúznom belőle:

Nincs mit tenni várni...
Azért elég csúnya baleset ez. 250.000 helyett 500.000 -ret emelt le a számlámról...

(#4566) altntv válasza streng (#4562) üzenetére


altntv
csendes tag

irtam privátban, köszi :)

(#4567) csucsu52


csucsu52
aktív tag

Visszajött nekem is a BudapestBankos számlámra a dupla topup.

(#4568) Shummo


Shummo
aktív tag

Fél szemmel nézegetem a helyzetet. De érdeklődnék, hogy most már merhetek feltölteni? vagy várjak inkább meg? (Vagy csak hétfői befizetésekkel volt ilyen kavar?)

(#4569) Patrol válasza Shummo (#4568) üzenetére


Patrol
tag

Úgy tűnik csak a hétfőivel.
Kedden is töltöttem fel, azzal nem volt probléma.
De mivel még mindig nyomoznak és nem zárták le a vizsgálatot, ezért úgy gondolom bármi lehet. Én várnék.

(#4570) brainticket


brainticket
aktív tag

Egyébként miért nem utaltok inkább kártyás feltöltés helyett? Vagy annak otthon van költsége? Én általában úgy töltök rá pénzt itt Ausztriában.

(#4571) hedgehog válasza brainticket (#4570) üzenetére


hedgehog
senior tag

Te tudsz SEPA-utalni, mert €-t utalsz, és arra más törvények vonatkoznak. Mi csak SWIFT tudunk utalni forintot, aminek 1-2ezer Ft-os költsége van.

-- aka p3d3str1an

(#4572) brainticket válasza hedgehog (#4571) üzenetére


brainticket
aktív tag

Ja azt hittem a forint feltöltéssel ez is megoldódott.

(#4573) kosmoo81 válasza brainticket (#4570) üzenetére


kosmoo81
tag

ezzel az a baj hogy az utalás nem lesz rajt egyszerre.
nekem is kézenfekfőbb, hogy az osztrák kártyával teszek rá XX eurót, aztán befizetem vele a telefonszámlát.

ma ezt próbáltam ki. 50 eurot tettem rá az osztrák kártyáról, aztán annyit átváltottam forintra amennyiből kijött a számla, és befizettem vodás appon belül.

a revolut kártyát már régebben hozzá adtam, ez csak próba volt, de szerintem most mindenhez szép lassan hozzárendelem ezt a kártyát...

(#4574) goldister


goldister
tag

Ma töltöttem fel 130e-t, nem volt semmi probléma.
Kedden meg utaltam revoról Erste hitel számlára. Gond nélkül megjött másnap és ingyen.

(#4575) hedgehog válasza brainticket (#4572) üzenetére


hedgehog
senior tag

Nem, egyrészt nem lett továbbra sem magyar bankszámla ahova utalhatnánk, de ha lenne sem lenne mindenkinek jó.
Én pl. fizetem a tranzakciós adót (meg ha rosszkor utalok, banki jutalékot is) minden utalásom után, vagyis nekem nem éri meg utalással feltölteni még a TW-t se.

-- aka p3d3str1an

(#4576) Patrol válasza goldister (#4574) üzenetére


Patrol
tag

Két nap a könyvelési idő, míg a zárolt tételből tényleges levonás lesz.
A hétfői top-upok problémái szerdán jelentkeztek először...

(#4577) goldister válasza Patrol (#4576) üzenetére


goldister
tag

Zárolt tételek között sincs probléma

(#4578) Patrol válasza goldister (#4577) üzenetére


Patrol
tag

Ne is legyen...
De a dupla levonások sehol sem látszódtak. Zárolva meg pláne nem.

(#4579) hedgehog válasza Patrol (#4576) üzenetére


hedgehog
senior tag

Egyébként az az érdekes, hogy én is töltöttem fel 90K-t hétfőn, és nekem nem jelentkezett a probléma. Most látom, hogy valószínűleg azért, mert még mindig nem könyvelték le.
Gondolom amikor beütött a krach, a bankok/kártyaszolgáltatók megálltak a terhelések könyvelésével

[ Szerkesztve ]

-- aka p3d3str1an

(#4580) alex devil


alex devil
senior tag

Pár órája a Revolut kártyával fizettem egy üzletben. Elsőre sikertelen volt másodszorra jó. Az appban mind a két fizetés benne van de egyelőre függőben. Pár nap múlva az egyiket sztornózzák?

S23

(#4581) Alexios válasza alex devil (#4580) üzenetére


Alexios
veterán

Nekem tegnap volt ilyen, este sztornózták a sikertelent.

(#4582) Broki1


Broki1
tag

A Raiffeisen-es számlámra ma délután jött meg a hétfői dupla levonás jóváírása.

(#4583) devilzero


devilzero
tag

Sziasztok!
Tudna valaki privatban kuldeni ingyen postazos kodot? Koszi!

(#4584) nyirzoz válasza alex devil (#4580) üzenetére


nyirzoz
aktív tag

Nem tudom van-e közös metszőpont, de ma délután az összes Erstés vásárlásom elsőre elutasítva, majd újra próbálva sikeres fizetés és természetesen duplán levonva. Az Erste ügyfélszolgálat tud róla és majd jóváírják.
Kísérteties hasonlóság a heti Revolutos levonásokkal.

(#4585) simson51


simson51
csendes újonc

Nekem is jóváírták ma.
Kommunikációt azért nem viszik túlzásba. Simán dobhattak volna a hibáról appon belül egy jelzást, amilyet néha szoktak. Meg most a javításról/jóváírásról egy notificationt.

(#4586) vnorbi válasza Lizingrider (#4564) üzenetére


vnorbi
aktív tag

Nálam most, 6 óra után jelent meg az OTP-s számlán a visszatérítés. A szerdai feltöltés ezzel egyidőben rendeben könyvelődött, most nincs semmi várakozó állapotban.

(#4587) Lizingrider


Lizingrider
csendes tag

OTP számlára megjött a hétfői dupla top up jóváírás! Hallelujah!

(#4588) II.Démonlord


II.Démonlord
tag

Nemrég telepitettem az alkalmazást és szerettem volna kártyát is rendelni, de sajnos nem sikerült.
Töltöttem fel egyenleget is, de amikor rámegyek a fizikai kártya rendelésre és kiválasztom a Standart-ot, akkor a pin kódnál egyszerűen kifagy.
Van valami ötlet, hogy ez mitől van?

(#4589) gzbotii válasza II.Démonlord (#4588) üzenetére


gzbotii
veterán

Telefon újraindítás, app újratelepítés megvolt?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#4590) Patrol


Patrol
tag

Ebben a pillanatban jelent meg az OTP netbankos felületén +250.000 Ft visszatérítés, szóval én is megkaptam a hétfői dupla top-upot.
SMS nem jött róla, Revolut értesítés szintén nem.

(#4591) nyirzoz válasza II.Démonlord (#4588) üzenetére


nyirzoz
aktív tag

Némely androidos telón ez van sajna!
Ígeret van a javítására, de addig másik androidos telóval vagy Ios.
Én egy IPad- el hidaltam át.

[ Szerkesztve ]

(#4592) II.Démonlord válasza gzbotii (#4589) üzenetére


II.Démonlord
tag

Megpróbáltam, de sajnos nem segített.

@nyirzoz
azért ez így elég nagy szívás. Sajnos nincs sem ios készülékem, se más andoridos.

(#4593) Brandynew


Brandynew
őstag

Hát ez a Revolut eddig sokkal inkább bejött, mint a Curve. Azt már csak azért használom, mert mindenki, aki a meghívó kódomon keresztül regisztrál, automatikusan kap 1800 Ft-ot, velem egyetemben. De maga a mobilapp és a funkciói elég silányak. Revoluton meg már tudok bitcoint váltani :)

[ Szerkesztve ]

(#4594) MasterMark válasza Brandynew (#4593) üzenetére


MasterMark
titán

A kettő két tök másra való dolog.

Switch Tax

(#4595) Brandynew válasza MasterMark (#4594) üzenetére


Brandynew
őstag

Mi az, amit a Curve tud, de a Revolut nem?

(#4596) MasterMark válasza Brandynew (#4595) üzenetére


MasterMark
titán

Ez most komoly? Két teljesen különböző dologra való.

A Curve alá különböző bankkártyákat tudsz csatolni, és azok közül választva fizetni. A Revolut inkább olyan mint egy bankszámla.

Switch Tax

(#4597) Brandynew válasza MasterMark (#4596) üzenetére


Brandynew
őstag

Ahaaa, most utánaolvastam, így már világos. Igazság szerint nem jött még meg a bankkártyám, nem kezdtem még el használni.

(#4598) Nyugger1


Nyugger1
újonc

Duplázás kedden. Én kedden töltöttem a Revolut-ra a Curve alá rendelt forintos OTP kártyámról 100 eurót. A feltöltés sikeres volt és másodpercek alatt megtörtén, jött is az email a Curve-től. Csütörtökön ismét kaptam emailt a Curve-től, hogy sikeres volt a feltöltés a Revolut felé, noha én semmilyen tranzakciót nem kezdeményeztem. A Revoluton nincs új pénz, de az OTP-s számla függő, nem lekönyvelt tételei között van 32 162 Ft minuszom. Duplán levonták a 100 euró forint ellenértékét. Miután írtam a Curve-nek, a Revolutnak és az OTP-nek, jelenleg ott tartok, hogy a Curve-nél megjelenik a refund, ez az OTP-nél még nem jelent meg, ők még vizsgálják a helyzetet. A Revolutnál pedig érdemleges, elfogadható választ nem kaptam.

(#4599) andvincze


andvincze
újonc

Sziasztok,

Meddig tart ez a jövedelem ellenőrzés? Azt írják 48 óra nekem meg már 4 napja húzódik, és nem történik semmi.

(#4600) Watcher45 válasza Nyugger1 (#4598) üzenetére


Watcher45
tag

Csak kérdezném, hogy a Curve alá csatolt OTP kártyádat elsődleges kártyaként hagytad-e a feltöltést követően is? Én a fizetések után mindig átállítom a Curve app-ban, egy minimális összeget tartalmazó másik kártyát téve meg elsődlegesnek. Elvileg így nem teljesülhetne róla további fizetés.

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.