Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37302) Francia91 válasza csabyka666 (#37300) üzenetére


Francia91
veterán

Én is ezért voltam kénytelen váltani. Térképek frissessége (tudom, most márciusban jött ki egy frissítés, de biztos, hogy ez volt az utolsó), Skype és Viber nekem kell, mert a családnak a fele Németországban él, és a laptop nem lehet mindig nálam....
Őszintén megvallva hardveresen én is elégedett voltam a telefonnal, itt ami beb*szott neki, az a Microsoft, hogy szándékosan elkaszálta a rendszert. Ne mondja má', hogy a Skype nem futhatott volna tovább rajta, meg egyebek....
A Lumia 1020 4,5".os kijelzője kb a maximum nálam, ami még elviselhető, de ahogy elnézem a trendeket, már nagyon be sem merészkednek 5" alá a gyártók, ha meg igen, akkor alsókategória.
N8-as márcsak az FM Transmitter miatt is marad, na meg tartalék GPS-nek tökéletes! Nekem full Európa térkép van rajta, nyáron ez navigált Erdélyben is hibátlanul :)
FM transmitter funkció is teljes mértékben jó, főleg, hogy nekem a belső 16 GB tárhely mellett még egy 32 GB-os kártya is csücsül az N8-asban...
Tehát GPS-nek, Zenelejátszónak (Transzmitteren is), fényképezőnek és videofelvevőnek biztosan jó még mindig :K

(#37301) Elims:

Nem akartam áttéríteni a topikot, csak megemlítettem, hogy akárhogy is szeretjük az N8-ast, ne legyünk annyira elfogultak, hogy asszondjuk, hogy jobb képet csinál az 1020-asnál, mindössze ennyi :B

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.