Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5351) ZsoltG60 válasza hroberto (#5350) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Kösz :R Holnap kérek árajánlatot a 930 LCD cserére ha meglesz, hogy mennyi az annyi akkor tudok csak dönteni mi lesz..

930-on is W10 volt több mint 1 évig ( bár nem tudom megegyezik azzal ami a 950-en van )
szóval nem lesz újdonság :)

Lumia 950XL

(#5352) Petester válasza ZsoltG60 (#5351) üzenetére


Petester
senior tag

Nem típus, hanem tervezési hiba inkább a nagy felbontású kijelző kis akku kapacitás páros.
Nekem nem ritka az a nap, hogy 24 órán belül kétszer is enni kér. Vagy combosabb akkuval vagy kisebb felbontású kijelzővel élhetőbb lenne. Lumia 830 volt ezelőtt, ott 1-1,5 nappal is elvoltam egy töltéssel...
Ennek ellenére szeretem, nem bántam meg a vételét. Kettő is van belőle, a másikat a feleségem használja, ő se panaszkodik (nagyon).
Használtan ki lehet fogni 60 körül is, vannak kiábrándult emberek, akik szabadulnának a platformtól... Láttam már 55-ért is garanciás darabot.
Ha eddig nem volt nyűg a w10, akkor a 950-nel még annyira sem lesz, sokkal jobban használható azokon a készülékeken, amiket eleve ezzel a verzióval adtak ki.

(ó\_!_/ó)

(#5353) egykori válasza ZsoltG60 (#5344) üzenetére


egykori
őstag

Hét hónapja használom e 950-t, de maximálisan meg vagyok vele elégedve. Nem régiben csináltam rajta először egy resetet, mert a mail fiók rakoncátlankodott és nem bírtam kivárni a frissítést.

Meg van még a 930-asom, de másod telefonként az is helyt áll. Ezt azért szeretem, mert nagyon minőségire sikerült, még a 950-hez képest is - jó megfogni, bár kissé nehéz (van benne anyag ;] ).

(#5354) HarleyCustom válasza egykori (#5353) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Minőségre nagyon jó volt a 930,a kijelző elválást leszámítva...nehéz is volt,igen.
A 950 sztem jobb és könnyebb is. Nem olyan bumfordi... :)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#5355) sum-blink


sum-blink
aktív tag

Az edge nektek is egyre katasztrofálisabb? A facebookot pl megnyitom, böngészek, rákattintok valamire és ha olyanja van visszaugrik a főoldalra...

[ Szerkesztve ]

(#5356) zsoltzsolt válasza sum-blink (#5355) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Hát vannak különcségei, ne tagadjuk :DD

(#5357) EnzoBosco válasza ZsoltG60 (#5351) üzenetére


EnzoBosco
csendes tag

Szia. Nekem is volt 930-am majd egy évig, aztán cseréltem 950-re(kihagyhatatlan ajánlat volt). Ha megteheted, megéri akár váltani, nagyon egetverő különbség nincs ugyan a kettő közt, de mégis más. Ami mindenképp előnyösebb, az a bővíthető memória, könnyen cserélhető akksi-hátlap. Részletre nem igazán fogsz kapni sajnos, de 50 körül már van pár eladó darab.

(#5358) #09819904


#09819904
törölt tag

Üdv ismét! :)

Gondoltam leszek olyan bátor, hogy a 1703 (10.0.15063.0)-as buildet megnézem. Igen ám, de a frissítésnél közli, hogy az 1607 (10.0.15051.0)-as build a legfrissebb. :U
Valahol volt leírás, hogy hogyan lehet külön letölteni firmwaret és feltuszkolni. Lehet vak vagyok és béna, de nem találom!
HA valaki megdobna vele, azt előre is köszönöm!

(#5359) mtm800 válasza #09819904 (#5358) üzenetére


mtm800
senior tag

Usa régió és nyelv.... aztán frissül 51-ről 63 ra. Nálam is így ment fel csont nélkül.
A 15051 et fel kell tenni hozzá....onnét lesz nyelv és régió átállítás után frissités keresésnél 63-as

[ Szerkesztve ]

(#5360) sum-blink


sum-blink
aktív tag

Az mitől lehet, hogy az "outlook fiókbeállításaim elavultak", de hiába nyomok a javításra nem csinál semmit. Valahányszor belépek, újra kiírja.

(#5361) #09819904 válasza mtm800 (#5359) üzenetére


#09819904
törölt tag

Egyesült Államokon van mindkettő. Újraindult, a felirat fele magyar, de frissítés nyista!

(#5362) mtm800 válasza #09819904 (#5361) üzenetére


mtm800
senior tag

Akkor passz egyenlőre ....magyar nyelven és régión a 051 végűt telepíti, utána régiót és nyelvet váltottam usa-ra ,és simán ment fel a 63... az 55 végűt ki is hagyta...

[ Szerkesztve ]

(#5363) #09819904 válasza mtm800 (#5362) üzenetére


#09819904
törölt tag

Bocsi és köszi egyszerre! :)

Annyi volt a köztes galiba, hogy a billentyűzet nyelvét "Fel" kellett sorolni, ekkor átvált az egész telefon nyelve angolra, jön ugye a restart és utána hibátlan a dolog.
Mea culpa!

(#5364) Dzsosy válasza sum-blink (#5360) üzenetére


Dzsosy
senior tag

Nálam is ez a gond. Tegnap délután volt egy kis leállása az ms szolgáltatásoknak, de elvileg estére megjavult, viszont én azóta sem tudok telón belépni.. :S

(#5365) zsoltzsolt válasza Dzsosy (#5364) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Restart megvolt?

(#5366) Dzsosy válasza zsoltzsolt (#5365) üzenetére


Dzsosy
senior tag

Párszor. Hozzáadtam újra is a fiókot, de semmi..

(#5367) sum-blink válasza Dzsosy (#5364) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Hihetetlen ez a telefon. Egyre több hibája van, nem egyre kevesebb.

(#5368) zsoltzsolt válasza Dzsosy (#5366) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Neten, gépről be tudsz lépni?

(#5369) #09819904 válasza sum-blink (#5367) üzenetére


#09819904
törölt tag

Nekem elvétve dobja ezt. De akkor bejelentkezek újra és semmi gond.
Mondjuk nekem Gmailes címem van.

(#5370) mtm800 válasza #09819904 (#5369) üzenetére


mtm800
senior tag

Nálam hál istennek nem volt még ilyen....talán egyszer l830-on........kopp kopp /gmail-es nálam is /

[ Szerkesztve ]

(#5371) Dzsosy válasza sum-blink (#5367) üzenetére


Dzsosy
senior tag

Nekem semmi gondom vele mióta befejeztem az insiderezést. Ez sem a telefon gondja szerintem, hanem a tegnapi ms leállás utózöngéje.

Zsoltzsolt:
Netről meg edge-ről betudok. Otthon majd meglesem a pc-s klienst.

[ Szerkesztve ]

(#5372) zsoltzsolt válasza Dzsosy (#5371) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Igen,, én is most adok egy utolsó esélyt az insidernek, ha valami gond lesz megy vissza az utolsó stabil, hivatalos w10m, az kezd egyre stabilabb lenni.

(#5373) sum-blink válasza Dzsosy (#5371) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Én tudnék mesélni bugokról, pedig hónapok óta nem insiderezek, akkor is csak a random resetek miatt...

(#5374) Dzsosy válasza Dzsosy (#5371) üzenetére


Dzsosy
senior tag

Akit érint, annak itt a megoldás. ;)

(#5375) #09819904 válasza Dzsosy (#5374) üzenetére


#09819904
törölt tag

Több időt emészt fel, mint amennyi idő alatt frissítek... :D
Beírom a jelszót, ha nagyon akarja, aztán már el is halkul. :)
Igaz nálam elég ritkán jön elő ez a jelenség. (Talán a mostani frissítés meg is oldja.)

(#5376) Dzsosy válasza #09819904 (#5375) üzenetére


Dzsosy
senior tag

Szerintem nem ugyanarról a problémáról beszélünk. :D

(#5377) thxer


thxer
aktív tag

Sziasztok!

Használja az eszközt valaki rendszeresen bluetooth fül/fejhallgatóval zenehallgatásra?
Ha igen, tapasztalsz akadozást, szaggatást időnként?

Kíváncsi lennék, hogy az én készülékemben van a hiba, vagy általános probléma-e.
14393, és a legfrissebb insider builddel is tapasztalom a hibát, hard reset után is.
Általában Edge, Messenger, Instagram futtatása közben jön elő, de van hogy más appoknál is.

(#5378) Petester válasza thxer (#5377) üzenetére


Petester
senior tag

Nekem Spotify szól hifiről BT kapcsolaton keresztül. Nem tapasztaltam akadozást. Ha sikerült a Spotifynak elindulni persze... ;]

(ó\_!_/ó)

(#5379) Zoli133 válasza thxer (#5377) üzenetére


Zoli133
őstag

BT fülhallgatóval szoktam futni, teljesen stabil a dolog, ha jó helyen tartom a telefont. (jobb oldalamon, mert jobb fülben van a bt modul, bal oldalról sozkott akadozni, de amúgy stabil)

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#5380) ΞΔGLΞ válasza thxer (#5377) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ilyen gond nincs és nem is volt ezzel, azzal inkább. hogy az egyébként frankó és minőségi érzékelők tömkelegével ellátott Lumia telefonok, köztük ez is a világ legszarabb dac-ját kapták, ami talán még dac-nak sem nevezhető.
Értsd: Egy két filléres droid is jobban (tud) szólni.

[ Szerkesztve ]

(#5381) Sztyepadzso válasza thxer (#5377) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Épp most volt, de egy BT ki-be megoldotta

(#5382) turbulencia8 válasza ΞΔGLΞ (#5380) üzenetére


turbulencia8
őstag

Leirnad a DAC tipusat is?

(#5383) Clemi


Clemi
veterán

Hali! Most direkt a 950 tulajokat kérdezem. Nekem a teló telepítve van a Shazam és a Soundhoud is, de egyik se akar normálisan működni. A Shazam mondhatni soha, a Soundhoud a sokadik próbálkozásra ismeri fel a hallott zenét. Most direkt kipróbáltam a nejem 640-es telóját mellé tettem az asztalra és egyszerre indítottam el mindkét telefonon a két alkalmazást. A 640-es néhány mp után találatot adott.

Az enyémen kipróbáltam. A kihangosítás mikrofonja tökéletesen működik (hallani a másik telefonban tisztán érthetően akár 1 méterről a hangot), film felvétel közben a hangminőség teljesen elfogadható, igaz a hangzás annyiban furcsa, hogy az én hangom az egyik, akit felveszek, annak a hangja a másik hangfalon hallatszik (ha a PC-n játszomle a hangot.

A kérdés az, hogy nálam lehet valami hardware hiba, vagy másnak sem működik rendesen a 950-en a két zene felismerő?

Tudtok valami alkalmazást, amivel a mikrofonokat külön külön lehet tesztelni? A Hardware test nevű progit ismerem, az csak a kihangosítás mikrofont teszteli és az rendben van.

(#5384) Francia91 válasza Clemi (#5383) üzenetére


Francia91
veterán

Shazam nálam a kezdetek óta nem működik, az 1020-ason pedig fasza volt. SoundHound pedig néha jó

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5385) hroberto válasza Clemi (#5383) üzenetére


hroberto
veterán

A Shazam nálam úgy működött, hogy elindítás után lezártam majd feloldottam a kijelzőt. Ezek után már ment.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#5386) Clemi válasza hroberto (#5385) üzenetére


Clemi
veterán

:C :C :C és igen valóban! Shazam indít, képernyő lezár/felold és azonnal találat! Egyszóval szoftver hiba, ami a 950-hez kötődik, mert a 640-en ennélkül a trükk nélkül is azonnal találatot ad.

(#5387) karburátor válasza Clemi (#5386) üzenetére


karburátor
tag

Egyébként WP-n már nem is támogatott. Ha jól emlékszem, a Shazam már nincs is fent a store-ban.

(#5388) hroberto válasza Clemi (#5386) üzenetére


hroberto
veterán

Igen, csak 950-en működik így. Vajon miért?! :W

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#5389) sum-blink


sum-blink
aktív tag

Mennyit ér most egy egy éves ilyen telefon kijelzővédő üveggel, tokkal (magyarul tökéletes állapotban) T-mobile-osan? Köszönöm.

(#5390) Clemi válasza hroberto (#5388) üzenetére


Clemi
veterán

Nem tudom miért, de azért jól pofán tudnék csapni néhány fejlesztőt az MS-nél!!! A 640-en miért jó és a 950-en miért nem ugyanaz a szoftver??? Ebben csak az a bosszantó, hogy meghallok a rádióban vezetés közben egy tök jó számot, hogy na ezt majd jól beteszem a kedvenceim közé a Spotify listámon, csakhogy ez a szar baromira nem találja meg mit hallgatok.
De egyébként telefonálni meg fényképezni azért lehet vele, csak az okos részét ne akarjuk használni.....

(#5391) Drag77 válasza Clemi (#5390) üzenetére


Drag77
senior tag

Cortana működik, felismeri a zenéket.

http://draginet.hu , MCSA, MCSE, UEWA, Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associa Microsoft Certified: Windows Server Hybrid Administrator Associatete,

(#5392) EnzoBosco válasza sum-blink (#5389) üzenetére


EnzoBosco
csendes tag

Szia. 50e körüli összegért vannak..

(#5393) Clemi válasza Drag77 (#5391) üzenetére


Clemi
veterán

Köszi, de ékes anyanyelvünkön használom a rendszert... sajna az englishem nem elég jó az USA nyelvi és régió beállítás használatához.

(#5394) zsoltzsolt válasza Clemi (#5393) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Simám használhatod mini angol tudással.
Én még oroszt tanultam :DDD , angolt sose, de a számítástechnika terén, ami tám ragadt, az elég hozzá.

(#5395) sum-blink


sum-blink
aktív tag

Van akinek van tapasztalata kínai érintőpanelekkel? (ebay)

(#5396) sum-blink válasza EnzoBosco (#5392) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Köszi, feltettem annyiért.

(#5397) meszipeti


meszipeti
aktív tag

Olyan kérdésem lenne, hogy eddig írta a dual simes 950 hálózatnál az Lte-t (telenor). Beletettem egy másik sim-et (Vodafone) a telenoros kártyám mellé, de valamit elállított, mert mos csak a 4G-t írja, az Lte-t nem. Korábban is csak egy sim volt benne, semmi gond nem volt vele. Hol lehet ezt visszaállítani.

"A játék az nem játék"

(#5398) bluemirage válasza meszipeti (#5397) üzenetére


bluemirage
őstag

A 4G és az LTE ugyanaz. Elképzelhető, hogy a hálózatok más azonosítót adnak vissza szolgáltatónként és így pl. a 950 ettől függően hol 4G-nek, hogy LTE-nek jeleníti meg. Tehát ez csak egy listázási, megjelenítési bug. Ne foglalkozz vele.

Meliora sunt bono inimica

(#5399) pprod94 válasza bluemirage (#5398) üzenetére


pprod94
aktív tag

Ahogy emlékszem szolgáltatótól is függ, valahol csak L betűt ír.

(#5400) meszipeti válasza bluemirage (#5398) üzenetére


meszipeti
aktív tag

Érdekes, hogy egész addig, amíg nem raktam bele a vodás kártyát a telenoros mellé, addig lte-t mutatott a telenornál. A múlt hónapig 2 telenoros kártya volt benne, akkor mindegy volt melyiken ment a net, mindkettő Lte-t mutatott. Pár hete vettem ki belőle az egyik kártyát, akkor is ezt mutatta. A múlt héten tettem bele a vodás kártyát, a net maradt a telenoroson, és akkor tűnt el. Hiába vettem ki a másik kártyát. Na, nem olyan hatalmas probléma ez, csak érdekes.

[ Szerkesztve ]

"A játék az nem játék"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.