Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4301) bluemirage válasza ZavaBalazs (#4300) üzenetére


bluemirage
őstag

Egyrészről igazad van, mivel nincs L950-en, és nem is lesz, így érhető amit írsz. :B

Jó, akkor ajánljátok neki. Én meg írok neki privátban, hogy miért is ne vegye meg. :C
Van egy érzésem, hogy nekem fogja megköszönni a segítséget'. De remélem, hogy már nem későn.

[ Szerkesztve ]

Meliora sunt bono inimica

(#4302) icezozo válasza bluemirage (#4295) üzenetére


icezozo
addikt

a sors furcsa fintora,hogy most kezdodtek meg a fejlesztesek a 10-re. legalabb is pont BB vonalon.
( pl: BBM, BB hub, BB naptar, jelszomegorzo stb )

http://qwankido.hu/

(#4303) martin66 válasza icezozo (#4302) üzenetére


martin66
senior tag

Nem furcsa A Windows a régi hulladék wp7 és wp8-as appokat kitörli. És megmarad a minőségibb appok illetve az UWP appok és szerencsére már van belőlük dögivel. Amúgy ti UWP-be fogjátok fejleszteni? Mobil, PC és XBOX kompatibilisben?

Nekem ez a véleményem a 950-ről egy 930 váltása után:
Nagyon jó telefon!
Előny:
- Elképesztően szép képeket és videókat csinál a 20mpx Carl Zeiss optika.
- Gyors a készülék.
- Nagyon szép, élénk és színnel teli a kijelzője (2K AMOLED).
- Iris scanner nagyon jó pofa, sötétben is működik.
- USB C miatt hihetetlen gyorsan feltöltődik + tudja a vezeték nélküli töltést!
- Glance screen
- Continiuum
- Jó aksi idő
- Mozo piros hátlappal csodás :).
- Oprendszer nálam hiba mentesen fut és folyamatosan jönnek a frissítések + a gyári appokra is. Továbbá UWP appok is jönnek mostanában és mivel az MS erre felé viszi az egész koncepcióját egyre gyorsabban és több fog jönni (valószínűleg).

Hátrány:
- Iris scanner néha nem megy (Sajnos az utcán sétálás közben nagy napfényben, akkor nem tudja a szemedet leolvasni.)

Csak ajánlani tudom a készüléket!

(#4304) sum-blink válasza Lauda (#4294) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Bemásolom:

Slowringen használom a telefont (sajnos előtte sim és készülékcserék mellett is random resetelt, akár hívás közben), azóta resetek nincsenek, de bődületes mennyi gond van vele:
Messenger fagy az áruházban azt írják nem elég neki a hardver, 2 gb ram kellene... Úgy tudtam 3 van.
Javasolt szavak eltűnnek olykor
E-mail: Autocorrect néha kezelhetetlen
Ha videót küldenél beragad a piros ikon
Facebook böngészőből-nem lehet gépelni, eseményt létrehozni, bugos
Facebook app: Nem jelennek meg pl. Csoportokban posztok csak a nevek
Instagram élőcsempe nem releváns, késik, egy, a képet kedvelt user nevére nyomni nem lehet
Jegyzetfüzet: Összeomlik a kép sok sor, task váltás esetén
Kijelző: Ha napról mész be szobába a fényerő kontrasztos marad képernyőzárásig
Képernyőt sokszor nem lehet csak 2-3 próba után felébreszteni
Shazam: Nem működik

Fényképezőgépnek tényleg jó.

[ Szerkesztve ]

(#4305) hroberto válasza sum-blink (#4304) üzenetére


hroberto
veterán

Nem egy Prewiev verzió alapján kellene megítélni a telefont. :U
Nem mondom, hogy hibátlan, de messze nincs vele ennyi gond.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#4306) Lauda


Lauda
félisten

Koszonom szepen mindenkinek a tapasztalatokat es informaciokat! :R ;) ;)

Esetleg a masik ket dologra is tudnatok irni nekem? ;) ;)

(#4307) Ste válasza bluemirage (#4301) üzenetére


Ste
addikt

Nem szokásom ilyen vitákba belemászni, de Off-ban kíváncsi lennék mit ajánlasz neki, csak úgy a korrektség végett. Van iOs, droid, wp is a családban, BB csak volt.

(#4308) icezozo válasza martin66 (#4303) üzenetére


icezozo
addikt

biztos,hogy nem lesz UWP. kizárolag windows mobile 10-re lesz ( 8.1-en van BBM de nagyon zabalja az akkut ambar nem akar segiteni benne a microsoft ,hogy elorebb jussunk de mar megszoktuk :) )

http://qwankido.hu/

(#4309) sum-blink válasza hroberto (#4305) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Nekem a dobozból kibontott telefonokkal ugyanez volt, csak mondom: még újra is indultak. (Használom azóta is, nem a vakvilágba beszélek.)

(#4310) Ance válasza bluemirage (#4301) üzenetére


Ance
őstag

Te eléggé nagy butaságokat írsz néha (általában). A windows phone felhasználó mindig speciális, mert ált. 5, max. 10 dologra használja a telefonját. Azt viszont stabilan szeretné. E mellett tud lemondani néha dolgokról :D (pl. facebook app, ami egyébként az edge-ben meg rohadt gyors), mert annyira nem fontosak.

Az emberek többsége egyébként 5-10 dologra használja a telefonját, de ha nem ismeri a rendszereket akkor tuti droidot vesz, mert mindenhol azt javasolják elsőként, bárhova bemegy és látszik nem fog kiadni pénzt egy iPhone-ra. Aztán használja, vagy ha esetleg szembe jön valaki egy WP-vel akkor nagy valószínűséggel áttér.

Aztán van aki felismeri, hogy neki csak 5-10 dologra kell és érdeklődik a rendszerek iránt, akkor az WP-t fog venni, mert tudja, az a legbiztonságosabb, pont az Áruház szigora miatt, amit éppen szidsz.

Ezekből jön össze az a nagyon kevés felhasználó, aki a hibák ellenére elégedett, mert valószínűleg megnézte a többi rendszert is.

Aki egy kicsit hardcore-abb user, az nem fog WP-t venni, mert van esetleg egy okos-otthona, távfelügyelete, modernebb kazánja, és még sorolhatnám sokáig, ezeket azonban már csak a két másik rendszerrel tudja megoldani, WP-vel nem.

Aztán vagy te, aki ezt használja, de nem ismeri fel az előnyeit-hátrányait önmagában, csak a másik két rendszer tükrében, pedig a három az alma, körte, meg uborka, nem összehasonlítható. Szomorú élet lehet, de szerintem vegyél valami droidot....

Mielőtt ezt droid becsmérlésnek venné valaki, mindhárom rendszert használom egymás mellett, mindegyiket szeretem és utálom a maga módján.

(#4311) turbulencia8 válasza Ance (#4310) üzenetére


turbulencia8
őstag

Baratnom odaig van a 950-ert, es ha eleg sok a karogo, akkor karacsonyig lemegy annyira a hardverapros ara, hogy 650 helyett 950-et fog kapni. Neki csak csevego appok kellenek (viber, whatsapp, skype), jo bongeszo es egy offline youtube kliens, hozza NFC (tavaly bluetooth hangfalat kapott), valamint terkep es jo kamera. Ja, a duolingot is szereti, meg az iCsekk-nek kimondottan orulne. Szoval szamara van minden, es szerintem tok atlagos felhasznalo.

[ Szerkesztve ]

(#4312) Ance válasza turbulencia8 (#4311) üzenetére


Ance
őstag

Szerintem is. Pont Neki találták ki, egy droiddal lehet csak szenvedne.

(#4313) Pacee87 válasza icezozo (#4302) üzenetére


Pacee87
aktív tag

Ex BB10 felhasználóként nagyon örülök ezeknek a híreknek! Viszont véleményem szerint mindenképpen UWP-ben kéne gondolkodni! A BB HUB egy Isteni találmány (volt), szerintem W10m-en is ütős lenne egy balra simítással... A másik kettőt nem tudom annyira értékelni. BBM számomra körülményes-használhatatlan volt, naptárból pedig az Outlook legálabb olyan jó! Billentyűzetből szintén! Szóval drukkolok Nektek, de legyetek UWP!

(#4314) turbulencia8 válasza Pacee87 (#4313) üzenetére


turbulencia8
őstag

+1

(#4315) martin66 válasza icezozo (#4308) üzenetére


martin66
senior tag

"biztos,hogy nem lesz UWP." - Hát ezt nagyon szomorúan hallom. Nem akarlak elkeseríteni, de a W10M felhasználó az összes WM felhasználó 15 %-a. Kb még kevesebb letöltés várható, mint a 8.1-es appra :((((. Világszinten, ha jól emlékszek és hiteles volt a felmérés, akkor 150 millió WM felhasználó van. Ennek a 15% csak 15 millió eszköz világ szinten (és ez szerintem csökkenni fog, mivel nem igen van új WM eszköz). UWP-vel meg már most több, mint 400 millió eszközt érnétek el és ez csak nőni fog hiszen új gépek windowsból csak 10-el jöhetnek már csak ki. Illetve fokozatosan lépnek át a 10-re az emberek.

Tényleg a platform ellen beszélek, de ha nem akartok csalódást, akkor ne fejleszétek le az appot csak W10M kompatibilisre. UWP-re minden további nélkül ajánlom, hiszen ezek az appok simán használhatóak PC-n, Mobilon, Laptopon, Tableten, Xboxon folyamatosan növekvő 400 millió felhasználóval.

(#4294) Lauda
A Dual és Single között tudtommal más különbség nincs, mint a SIM foglalat.

(#4316) NGC


NGC
tag

Most őszintén: melyik droidos vagy almás telefon tudja ezt? :D

[ Szerkesztve ]

(#4317) Lauda válasza NGC (#4316) üzenetére


Lauda
félisten

Ez a funkcio nagyon tetszik nekem is a 650-ben. Hogy lett neked zold? :
Szerk: Megtalaltam, durva. :D

martin66 Koszonom szepen! :)

[ Szerkesztve ]

(#4318) bluemirage válasza Ance (#4310) üzenetére


bluemirage
őstag

Van a W10M-nek még épp elég baja, hogy lehessen ide írni olyan problémákat amin lehet még segíteni. Ezért priviben írtam.

Meliora sunt bono inimica

(#4319) icezozo válasza martin66 (#4315) üzenetére


icezozo
addikt

hivatalos allasfoglalast en nem tudok adni csak azt amit a BB Beta Zone-ban latok ezugyben.

termeszetesen alairom amit itt leirtal ( illetve be is irtam a megfelelo csatornaba )
de a BB es microsoft nincsennek nagy haversagban :(

mondjuk mivel a BB mar csak szoftver ceg lett ( vagyis ezt mondjak a hivatalos berkek) szerintem megoldhato lenne. el is kepzeltem hogy a surface gepemen megy a BB Hub.

http://qwankido.hu/

(#4320) martin66 válasza icezozo (#4319) üzenetére


martin66
senior tag

Kíváncsian várom majd a fejleményeket. Ha esetleg a jövőben lesz valami hír szívesen olvasnám. Bár nem biztos, hogy látni fogom esetleg, ha beleférne egy PM, de nem muszáj.

(#4321) Lauda


Lauda
félisten

Lattatok ezt a videot? Szetszedik ripityomra a 950-et, majd osszerakjak:

How to Disassembly and Assembly Microsoft Lumia 950 Full :D

[ Szerkesztve ]

(#4322) jeni válasza Lauda (#4321) üzenetére


jeni
félisten

azt már 10000x szétszedték,ugyanis a csavarfejek már kopottak!
ha már VIDEÓA MEGY akkor dolgozhatott volna új szerszámokkal!

[ Szerkesztve ]

(#4323) Pikkolo^^ válasza Lauda (#4321) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Nagyon egyszerű szétszedni.

(#4324) szekfizsolt


szekfizsolt
senior tag

Srácok, normális, hogy a Shazam nem megy L950-en? Csak teker, de nem talál semmit (és "szaggat" mikor görgetem).
Melyik build a legmegbízhatóbb? Érdemes a legújabbat feltenni?

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#4325) sum-blink válasza szekfizsolt (#4324) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Nem normális, lentebb kétszer említettem már ezt a hibát (is). Kicsit ilyenkor úgy érzem van egy "látszat-okostelefonom", jó fényképezővel, amin a Messenger is fagy.

(#4326) spider23 válasza szekfizsolt (#4324) üzenetére


spider23
aktív tag

Nem normális, de az app fejlesztője a hibás ebben. Egyébként úgy működik hogy elindítod a shazamon a keresést. Majd lezárod a telefont és újra megnyitod a shazamot és indítod a keresést. Innen már működni fog. ;)

(#4327) confuser válasza spider23 (#4326) üzenetére


confuser
senior tag

Vagy SoundHound.

(#4328) Francia91 válasza szekfizsolt (#4324) üzenetére


Francia91
veterán

Nálam sem megy. Letöröltem, újraraktam, de továbbra sem működik

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#4329) Drag77 válasza confuser (#4327) üzenetére


Drag77
senior tag

Vagy a Cortana is használható zene felismerésre.

http://draginet.hu , MCSA, MCSE, UEWA, Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associa Microsoft Certified: Windows Server Hybrid Administrator Associatete,

(#4330) pikszel válasza Francia91 (#4328) üzenetére


pikszel
őstag

Nálam sem, de a fentebb írt megoldással működik. Óriási...

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#4331) szekfizsolt válasza spider23 (#4326) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

2 napja vettem a 950-et, a 930 után és eszméletlen jó a készülék, de!
Megdöbbentő számomra, mert pl. a 930.-on ment a shazam.
Nem tudok bejelentkezni Spotify-ra, pedig gépen W10-en megy és az Ebay-re sem.
Mi történt? :W A fejlesztők hibája, vagy a W10M hibája?

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#4332) Pikkolo^^ válasza szekfizsolt (#4331) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Az Ebay megszűnt.

(#4333) szekfizsolt válasza Pikkolo^^ (#4332) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

Akkor marad a weboldalas megoldás, viszont érdemes lenne az Áruházból is kivenni. Gondolom a Spotify-al is hasonló lehet a helyzet...

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#4334) pikszel


pikszel
őstag

Most veszem észre, hogy ez a rettenet messenger buta sem indul. Fehér képernyő, majd kis idő múlva lelövi magát. Ha újratelepítem, akkor elindul. Egyszer. :(((

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#4335) Francia91 válasza pikszel (#4334) üzenetére


Francia91
veterán

Megfagy nálam is a Messenger (Beta) időnként. Telefon kikapcs, majd bekapcs, és egy ideig megint bírja

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#4336) pikszel válasza Francia91 (#4335) üzenetére


pikszel
őstag

Áhhh, kegyetlen. A 735-ösön meg megy. :DDD

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#4337) sum-blink válasza Francia91 (#4335) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Dettó.

(#4338) pikszel válasza Francia91 (#4335) üzenetére


pikszel
őstag

Már tegnap is feltűnt, hogy ennek a verziónak az áruházban található képei megegyeznek a bétáéval és a hozzászólások sem az új, portolt verziót tükrözik. Felraktam, lesz, ami lesz és ez ugyanaz, de és működik is. :U

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#4340) icezozo


icezozo
addikt

kapok par db telekomos 950-est amire nem lesz szukseg :)
akinek esetleg kell harmad aron az privatban megkeres.

( tudom,hogy ez nem a hirdetesi rovat, azert is off )

http://qwankido.hu/

(#4341) Vangelis válasza icezozo (#4340) üzenetére


Vangelis
nagyúr

De ez miért harmad ár? :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#4342) icezozo válasza Vangelis (#4341) üzenetére


icezozo
addikt

koszonom inkabb ugy dontottem maskepp ertekesitem azokat a keszulekeket.
innentol fogva az elozo hsz-em ervenyet veszti. :R

http://qwankido.hu/

(#4343) Vangelis válasza icezozo (#4342) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Miért? Mi történt?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#4344) sum-blink


sum-blink
aktív tag

Az enyém is eladó - talán így már maradhat.

(#4345) Tyibur


Tyibur
tag

Kérem szépen a hozzáértők segítségét!
A saját telefonszámot miként, s hova kell beírni, hogy látszódjon is? Androidnál megy :)
Köszönöm a segítséget!

(#4346) Pacee87


Pacee87
aktív tag

L950 és 650 esetében a DS modellek két SIM +SD-t kezelnek, vagy az Androidos kínai csodákhoz hasonlóan vagy két SIM, vagy egy SIM plusz SD?

(#4347) meszipeti válasza Pacee87 (#4346) üzenetére


meszipeti
aktív tag

A két kártyát és az sd-t is tudja egyszerre kezelni, három hely van bent.

"A játék az nem játék"

(#4348) Sztyepadzso válasza Tyibur (#4345) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Ha arra gondolsz, akkor a gépház->rendszer>telefon menüpont első eleme

(#4349) pontyos


pontyos
senior tag

Jó estét ;) ma jött függetlenre egy kamera frissítés, a beígért time lapse funkció viszont nem jelent meg. Két ikon csere történt, és ha jól látom más semmi.

(#4350) Francia91 válasza pontyos (#4349) üzenetére


Francia91
veterán

Nem csak függetlenre jött a kamerafrissítés. Nekem Telekomos van, arra is megjött reggel
Mi is lenne ez a "Time Lapse" funkció pontosan?
Ez lenne?

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.