Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4351) pikszel válasza Francia91 (#4350) üzenetére


pikszel
őstag

Igen, ez az, de ezt eddig is tudta.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#4352) Francia91 válasza pikszel (#4351) üzenetére


Francia91
veterán

Hogy tudja? Mit és hol kell állítani? :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#4353) pontyos válasza Francia91 (#4350) üzenetére


pontyos
senior tag

Igen, de ennél kreatív dolgokat is lehetne készíteni, de nem jöttem rá még. A beállításoknál lett fotoklip készítés on off de.... :F

Újdonságként kezelik :

[link]

[ Szerkesztve ]

(#4354) Francia91 válasza pontyos (#4353) üzenetére


Francia91
veterán

Közben rájöttem, hogy a megvásárolt ProShot Classic-om is tud ilyet... :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#4355) Francia91 válasza Francia91 (#4354) üzenetére


Francia91
veterán

És ebből hogy lesz gyorsított felvétel? Új még nekem ez a dolog, egyenlőre egy rakás képet csinált csak

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#4356) Tomeeka28 válasza NGC (#4316) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

Samsung S7, S7 edge, LG 5...

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#4357) Tyibur


Tyibur
tag

T. Sztyepadzso!
Pont oda nem tudom beírni, ott nem jelenik meg, mármint: gépház, telefon, saját telefonszám: ismeretlen :((

(#4358) pikszel válasza Tyibur (#4357) üzenetére


pikszel
őstag

Valószínűleg SIM függő a dolog. Én T-s vagyok és nálam is ismeretlen a szám. Az hozzáteszem, hogy a saját számomat meg tudom jegyezni, több más számmal egyetemben. :DDD

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#4359) Sztyepadzso válasza Tyibur (#4357) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

De az nekem magától bent van..

(#4360) pikszel válasza Sztyepadzso (#4359) üzenetére


pikszel
őstag

Melyik szolgáltatónál vagy?

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#4361) Tyibur válasza Sztyepadzso (#4359) üzenetére


Tyibur
tag

A TELEKOM szolgáltató ezt nem nyújtja a telefonomon, vagy valamit kikapcsoltam. Az android telefonomba be kellett írni a telefonszámot, sőt fotót is lehetett tenni mellé, s ha jól emlékszem, a kapcsolatok felsorolásánál az elsőként mutatott szám volt, talán "tulajdonos" jelzéssel ellátva.

Pikszel: már én is megjegyeztem a saját számom :DD

[ Szerkesztve ]

(#4362) Sztyepadzso válasza pikszel (#4360) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

T-Mobile Austria,de a telefont itt két éve függetlenül adják a kettő éves hűség mellé(lehet,h az egy éves mellé is, nem tudom)

(#4363) Sztyepadzso válasza Sztyepadzso (#4362) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

De lehet, hogy amiatt van ott, hogy WDRT-s HR-et csináltam, mSD meg SIM kártyákkal a telóban

(#4364) pikszel válasza Sztyepadzso (#4363) üzenetére


pikszel
őstag

Ez nálam ugyanígy történt. Én arra tippelnék, hogy ez SIM függő.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#4365) Francia91


Francia91
veterán

Ide csak belinkelem, amit írtam másik topikba, nem írom le még egyszer

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#4366) Trevize1987


Trevize1987
aktív tag

Na srácok, sikerült eladnom a 950-et, így végleg eldőlt, hogy egy ideig most nem windows-ban utazom. A csoporttól is elköszönök és azt azért szeretném elmondani, hogy akármelyik wp közösségben voltam (értem azt a telefonteszt alatti fórumban), mindig mindenben egy rossz szó nélkül segítettek, míg most akármikor egy androidos fórumon felteszek egy kérdést, jobb esetben figyelmen kívül hagyják. Szóval jóféle közösséget veszít el szépen lassan az MS. Mi wp fanok eszméletlen jófejek vagyunk ám :D

(#4367) confuser válasza Sztyepadzso (#4201) üzenetére


confuser
senior tag

(#4368) Drag77


Drag77
senior tag

skype sms relay: link

http://draginet.hu , MCSA, MCSE, UEWA, Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associa Microsoft Certified: Windows Server Hybrid Administrator Associatete,

(#4369) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Üdv

Kipróbálás céljából kölcsönadtam kollégának a telefont és két hét után előjött egy olyan hiba hogy nem hallozta a másik felet csak kihangosítva.
A fórumon volt egy találat de választ nem találtam rá.

Itthon csináltam egy visszaállítást és nekem jó volt.
Mi lehetett a baja? :F

Választ előre is köszönöm.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#4370) garambe válasza confuser (#4367) üzenetére


garambe
tag

Ebben mi a fizetős? Letöltöttem és hibátlanul működik.

(#4371) Drag77 válasza Klaus Duran (#4369) üzenetére


Drag77
senior tag

Egyszer volt nekem ilyen. Simanrestart elég volt.

http://draginet.hu , MCSA, MCSE, UEWA, Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associa Microsoft Certified: Windows Server Hybrid Administrator Associatete,

(#4372) timelord1987


timelord1987
őstag

Sziasztok!

Hol lehet beállítani, hogy 20 megapixeles képet készítsen a telefon?
Én csak 16MP JPG-t láttam.
Nagyítva elég pixeles a kép.

(#4373) Klaus Duran válasza Drag77 (#4371) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Köszönöm.
Furcsálltam hogy 10 hónap alatt nem jött elő nekem.
Pedig repült párszor a telo.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#4374) hroberto válasza timelord1987 (#4372) üzenetére


hroberto
veterán

4:3-ra kell állítani hozzá a képarányt, de szvsz felesleges. Bőven elég a 16 MPixel.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#4375) timelord1987 válasza hroberto (#4374) üzenetére


timelord1987
őstag

Köszönöm szépen!
A szín minőségén hol tudok állítani?
Az normális, hogy a képbe belenagyítva nagyon pixelesedik a kép?

(#4376) confuser válasza garambe (#4370) üzenetére


confuser
senior tag

Keep in mind that both mobile-centric features require you to be a premium user or above in order to use them.

Személyesen nem próbáltam, nem így van?

(#4377) hroberto válasza timelord1987 (#4375) üzenetére


hroberto
veterán

Használd a HDR-t!

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#4378) garambe válasza confuser (#4376) üzenetére


garambe
tag

Premium nélkül is működött.

(#4379) Cooley18 válasza timelord1987 (#4375) üzenetére


Cooley18
aktív tag

A szín minőségén túl sokat nem tudsz állítani. HDR illetve egyes esetekben a fehéregyensúly saját kezű beállítása segíthet, de ha igazán szép képeket akarsz, akkor DNG-ben kell fényképezni, és photoshop.
Az pedig teljesen normális, ha egy digitális fényképbe belenagyítasz, és pixelesedik... :))

(#4380) confuser válasza garambe (#4378) üzenetére


confuser
senior tag

Most direkt kipróbáltam, nekem nem működik. A mobilos UWP TeamViewer appal csak az asztali Win32-es TeamViewer apphoz tudok csatlakozni, semmilyen más irány nem működik (kapcsolódás folyamatban, néznek egymásra bambán amíg le nem zár a telefon, ekkor megszűnik a kapcsolódási folyamat, vagyis látják egymást, csak valószínűleg a prémium fiók hiányában nem csatlakoznak egymásra). Egyébként az UWP app még a TeamViewer ID-mat se mutatja, egy email üzenetből kellett kikukáznom hogy a fentieket egyáltalán tesztelni tudjam.

Biztos hogy te tudod gépről vagy másik mobilról a W10M-es mobilodat irányítani prémium fiók nélkül? Ha igen, akkor én valamit nagyon elszúrok...

[ Szerkesztve ]

(#4381) NoNick válasza confuser (#4380) üzenetére


NoNick
tag

Erre én is ráugrottam, de sajnos nincs prémium fiókom.

Viszont a Teamviewer Quicksupport appal működik a dolog.

(#4382) confuser válasza NoNick (#4381) üzenetére


confuser
senior tag

És tényleg! Ami viszont érdekes, hogy csak böngészőből indítva kapcsolódik nekem (start.teamviewer.com). Az Edge egyből felajánlja, hogy átvált a Win32 app-ra, és úgy csatlakozik, de ha direktben a Win32-es app-ból vagy az UWP-s appból indulok, nem tudok csatlakozni. Nem értem az okát :/ A jó hír viszont hogy tényleg működik, és ingyen, prémium fiók nélkül :)

(#4383) garambe válasza confuser (#4382) üzenetére


garambe
tag

Nekem is ugyan ez volt, hogy böngészőből akartam megnyitni, de akkor felajánlotta, hogy töltsem le. Letöltöttem a Teamviewer 12, ami béta. Mobilra pedig a Teamviewer quicksupportot. Így simán megy az, hogy elindítom a win32-es appot a gépen, miközben a mobilon a quicksupport megy.

(#4384) confuser válasza garambe (#4383) üzenetére


confuser
senior tag

Én is a 12-es verziót töltöttem le, de mégsem megy az appból. Na mindegy, igazából csak a kollégának akartam +1 megoldási javaslatot találni, ami végülis sikerült nektek köszönhetően :)

(#4385) pikszel válasza timelord1987 (#4375) üzenetére


pikszel
őstag

Mit értesz pixelesedés alatt? A kép "színét" a fényképezőben lévő fehéregyensúly beállítással tudod úgymond módosítani.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#4386) timelord1987 válasza pikszel (#4385) üzenetére


timelord1987
őstag

Pixelesedés alatt azt értem, hogy nagyításnál kockásodik a kép

(#4387) falijja


falijja
őstag

Hali mindenki
Mi most az állásfoglalás ezzel az UWP dologgal..?
Mert vissza olvasva, az egyik komi üti a másikat, hogy megy nem megy.

(#4388) hroberto válasza timelord1987 (#4386) üzenetére


hroberto
veterán

Igen, ez a digitális fényképekre jellemző dolog...

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#4389) Cooley18 válasza falijja (#4387) üzenetére


Cooley18
aktív tag

Olyan, mint a Jeti. Mindenki hallott róla, páran azt állítják, látták is, de nincs róla kézzel fogható bizonyíték. :DDD
Viccet félretéve, lassacskán szállingóznak az UWP appok, de semmi eget rengető. Érdekes majd talán akkor lesz, amikor elkezdik - ha egyáltalán elkezdik - használni a Desktop bridge-t, illetve, ha valaha elkészül az iOS bridge. Persze addigra meg kérdéses, hogy egyáltalán lesz-e még mérhető WP felhasználóbázis.
Én minden esetre a végsőkig bizakodom! :DD Csak sajnos lassan én is kezdek afelé hajlani, hogy váltsak droidra. WP UI-val. ;]

(#4390) turbulencia8 válasza timelord1987 (#4386) üzenetére


turbulencia8
őstag

En ma fotoztam "vegig" egyszeru 8 MP-s beallitassal Kairot es a gizai piramisokat a Lumia 950-esemmel. A zoom nelkuli kepek kivaloak (gyakorlatilag kenterbe verte a kollegam iphone 6s plus kamerajat), es tajkepeknel teljesen elfogadhato a zoomolt fotok minosege is. Nagyon jo vetel volt ez a telefon...

[ Szerkesztve ]

(#4391) nikkor válasza turbulencia8 (#4390) üzenetére


nikkor
aktív tag

Eddig elvetettem a 950-et, (off N. 5x volt eddig az egyetlen célbavett telefon) pedig lumia 640-et használok és a rendszer szimpatikus: a mobilarena.hu tesztképeiből és kamerateszjéből indultam ki és nagyon elégedetlen voltam a látott képek minőségével, többet vártam.
Aztán megnéztem a gsmarena.com és a dpreview.com képeit és láttam, hogy a 950 kamerája valójában kitűnő képeket készít.
Milyennek találjátok a vételi képességeit, a hangminőséget és hangerőt telefonálás közben?

(#4392) klz80 válasza turbulencia8 (#4390) üzenetére


klz80
tag

En meg itthon fekszem torokgyulladassal, úgyhogy kicsit most utállak ismeretlenül is 😀
Esetleg ide vagy a mobilfotós topikba teszel fel képeket?

(#4393) sum-blink


sum-blink
aktív tag

Sziasztok Insideren (slow ring) vagyok, de azt hallottam eltűntek a random resetek a gyári verzióval már. Elég laikus vagyok WP ügyben. Hogyan tudnék visszaállni?

[ Szerkesztve ]

(#4394) ΞΔGLΞ válasza sum-blink (#4393) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

WDRT

(#4395) sum-blink válasza ΞΔGLΞ (#4394) üzenetére


sum-blink
aktív tag

A használatában valaki tud segíteni vagy részletesebben valahol le van írva? Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#4396) ΞΔGLΞ válasza sum-blink (#4395) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

(#4397) sum-blink válasza ΞΔGLΞ (#4396) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Nagyon köszönöm.

Szerintetek sem érdemes már insideren lenni? Visszaállítás után nem fog ismét resetelni a telefon?

(#4398) ΞΔGLΞ válasza sum-blink (#4397) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Szerintem, teljesen frankó most a rendszer.

(#4399) KrAt


KrAt
veterán

Sziasztok!

A gari hogy van MS-nél a telefonokra? 2 év, az oké, de ahhoz kell a garpapír, vagy elég az IMEI szám? Meg itthoninak kell lennie?
Tehát mondjuk van egy kis mobilboltos 1 év garos telefon, arra van 2 év MS gar automatikusan, vagy csak az itthoni, garpapíros telefonokra?

(#4400) Lauda


Lauda
félisten

Tobb helyen olvasam, hogy nem valami elegedettek a kulsovel es hogy a 650 szebb nala. Ez szerintetek is igy van? sajnos sehol a kozelben nem tudom megnezni a keszuleket eloben. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.