Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5451) #09819904 válasza timelord1987 (#5450) üzenetére


#09819904
törölt tag

A térkép egy kalap! Minimális dolgokra jó, de ne bízd rá teljesen magad. :)

Waze-t próbáltad?

(#5452) timelord1987 válasza #09819904 (#5451) üzenetére


timelord1987
őstag

Még nem. Köszi, megnézem.

(#5453) sum-blink válasza pontyos (#5449) üzenetére


sum-blink
aktív tag

A térkép egyszer engem is félrevezetett.

A kamerával nekem 820-on volt ilyen és szervizbe kellett vinni. Minimálisát nekem is kattan ha fókuszálok.

[ Szerkesztve ]

(#5454) pontyos válasza sum-blink (#5453) üzenetére


pontyos
senior tag

A videon látni a hibát, nem tud fókuszálni [link] ez hardveres sajnos.... Kedden szervíz

(#5455) timelord1987 válasza #09819904 (#5451) üzenetére


timelord1987
őstag

Tudsz ajánlani olyan térképes alkalmazást, ami offline is működik és megbízható? Lehet fizetős is.

(#5456) Petester válasza timelord1987 (#5455) üzenetére


Petester
senior tag

Sygic nekem bejött. Sokkal többet tud, mint a térképek. 1 hétig ingyenes, ezalatt kiderül, hogy megéri e, de nem fogsz benne csalódni. :)

(ó\_!_/ó)

(#5457) timelord1987 válasza Petester (#5456) üzenetére


timelord1987
őstag

Köszönöm szépen!

(#5458) Francia91 válasza timelord1987 (#5455) üzenetére


Francia91
veterán

Sygic-re +1
1,5 éve használom, a Lumia 1020-assal kezdtem, most a 950-esen használom, itthon és külföldön is remekül navigál. Anno megvettem az Európa csomagot 70% leárazással, jó vétel volt. A Microsoft Térképeket rég nem vettem már elő, a Sygic tulajdonképpen mindenre jó, ezzel voltam erdélyi motoros túrán is, a Sygic volt a navigációm

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5459) ΞΔGLΞ válasza Petester (#5456) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Hát..pont ez a baj, a térképek egy fos lett, muszáj ezt megvenni, de droid-on szinte seggkinyalósan van megcsinálva a folyamatos frissítés kapó HERE. Eszedbe nem jutna, hogy sygic-et vegyél.

(#5460) Petester válasza ΞΔGLΞ (#5459) üzenetére


Petester
senior tag

Én a Here-t már akkor megutáltam, mikor még anno a Lumia 830-asom megvettem. Azóta a közelébe se néztem. :)
Alapjában a térkép adatbázis is más a két program között, röhejes, hogy a Navteq betegségeket nem sikerült kinőniük. Közel 10 éve is ciki volt, de mikor legutóbb használtam, akkor is simán tervezett úgy, hogy földút tiltva volt, a Here mégis simán arra vitt volna. Szóval nekem a seggnyalás ott kezdődik, ha nem ráz az út... Ezért részemről lehet bármilyen csicsás egy felület, ha a magyar adatbázis alapjaiban hibás.

(ó\_!_/ó)

(#5461) ΞΔGLΞ válasza Petester (#5460) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Az első két mondat alapján a többi már felesleges volt. :)
Nekem az autómban van gyárilag gps, de egyszer muszáj volt ezt használni és akkor tapasztaltam, hogy a végletekig kinyalja az MS (ezzel a programjával is) droidosok seggét.
A saját felhasználóitól meg mindent elvesz és igen nem is a csicsa a lényeg, hanem ha a winfos alatt is így dolgozna, akkor legtöbb felhasználónak eszébe nem jutna másikat venni. De hát itt meg is szűnt...lényegében, mint sok más program is, amit droid és ios alatt meg hetente kapják a frissítéseket.

[ Szerkesztve ]

(#5462) pontyos


pontyos
senior tag

Helló, valakinek cserélték már a kamerát a készülékben?

(#5463) Francia91 válasza pontyos (#5462) üzenetére


Francia91
veterán

Nem hallottam még, hogy 950-esben kellett volna kamerát cserélni... Miért kérdezed? A tiedben cserélni kell?

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5464) Sztyepadzso válasza pontyos (#5462) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Nekem is remegett a napokban, de én, anno egy 920-hoz vett, mágnesgyűrűs lencsét raktam rá, lehet, h az kavart be. Szétszedtem, kicsit megmozgattam a kamerát a keretben, azóta nem tapasztaltam.

(#5465) pontyos válasza Sztyepadzso (#5464) üzenetére


pontyos
senior tag

Nem merem szétszedni, de őrjítő, mivel sokat használom. Sok jó téma van napközben a városban....

(#5466) Sztyepadzso válasza pontyos (#5465) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Ha fixen tapasztalod, elő tudod idézni, amikor akarod, és van garanciád, akkor vidd el szervizbe.

(#5467) Clemi válasza ΞΔGLΞ (#5459) üzenetére


Clemi
veterán

Droidon pontosan milyen néven fut a Here? Csak hogy a táblagépen megnézzem miben más mint a WP-n volt anno.

(#5468) Petester válasza ΞΔGLΞ (#5461) üzenetére


Petester
senior tag

"hogy a végletekig kinyalja az MS (ezzel a programjával is) droidosok seggét."
Most a Térképek vagy Here a téma? Ha a Here, ahhoz már nincs köze az MS-nek és a Nokiának sem.
Amúgy a kettő között sok hasonlóságot fedeztem fel, a Térképeket a Here csapatából kirúgott win fejlesztők üzemeltethetik. Amiket utáltam a Here alatt, ugyan azt a hibát elköveti a Térképek is. ;]

(ó\_!_/ó)

(#5469) ΞΔGLΞ válasza Clemi (#5467) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

here wego

---------------------

(#5468) Petester

Igen, erről beszéltünk idáig, hogy ami frankó volt, vagy lett volna, azt "lerúgják" az áruházból, többed magával.
Mindegy...ne forszírozzuk tovább. :)

[ Szerkesztve ]

(#5470) Petester válasza ΞΔGLΞ (#5469) üzenetére


Petester
senior tag

Igen, időközben lesett, mire gondoltál... :K

(ó\_!_/ó)

(#5471) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Mostanaban egesz jo az akkuidom, ezert kiprobaltam allando uzemben a gyorsnezet kepernyot, a glance screen-t. Tenyleg jo, baratnom 650-esen is bekapcsoltam, az allapotreszleteket nala atraktam az idojarasra, a kozelsegerzekelo mindket telonal kikapcsolja a vilagitast.

[ Szerkesztve ]

(#5472) pontyos válasza Sztyepadzso (#5466) üzenetére


pontyos
senior tag

Van még gari!! De fogalmam sincs mitől ment tönkre :F

(#5473) pontyos


pontyos
senior tag

Helló, hol van működő szerviz? Arany János utcai bezárt, ahogy nézem...

(#5474) ΞΔGLΞ válasza pontyos (#5473) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

És ez?

Nokia Care Szervizpont  
Cím: Budapest, Váci út 30, 1132
Telefonszám: (20) 239 1727
Nyitva tartás: Ma nyitva · 10:00–19:00

(#5475) pontyos válasza ΞΔGLΞ (#5474) üzenetére


pontyos
senior tag

Nem veszik fel, hívtam csütörtökön és ma is. Elgurulok valamikor, köszi

(#5476) ZavaBalazs válasza pontyos (#5475) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

itt dolgozom a szomszédban, amikor lemegyek ebédelni, ha nem felejtem el megnézem, hogy nyitva vannak-e.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#5477) pontyos válasza ZavaBalazs (#5476) üzenetére


pontyos
senior tag

:R

(#5478) zsoltzsolt válasza pontyos (#5473) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Hát úgy néz ki a szervízhálózat is kezd kivonulni a platform alól...
Bár hamarosan annak a 4.5 embernek tényleg elég lesz egy szerviz az országban :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5479) sum-blink válasza ΞΔGLΞ (#5474) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Nekem ott elég idióták voltak, mikor bevittem a telefont, hogy resetel elintéztek annyival, hogy ez normális, ez olyan, mint egy pc, naponta indítsam újra...wtf?

(#5480) ΞΔGLΞ válasza sum-blink (#5479) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Én, nem ismerem őket, csak kerestem egy szervizt a gugli által.
Komolyan, manapság van olyan hely, ahol nem totál hülyék ülnek, hanem hozzáértők is?
És ezt most általánosságban kérdezem...Ha van is, sajnos ritka és egyre kevesebb, illetve kell az ismeretség szinte mindenhol. A Pécsi Nokia care-ben, ami már nem is az, az eladó felvette a hibát, majd 1 hét múlva cserélték központilag úgy, hogy végül is nem is volt baja. : )) Ez még as jobbik eset volt...

(#5481) mtm800 válasza sum-blink (#5479) üzenetére


mtm800
senior tag

A Váci úti -val nekem semmi gondom nem volt eddig....cégest jópárat sajátot egyszer gariztattam. Velem max korrektek voltak számla sem kellett, telón lebeszéltem ,megnézte online hogy garis-e aztán vitte is a sofőr következő alkalommal. 1 héten belül mindig készen volt.

(#5482) turbulencia8 válasza mtm800 (#5481) üzenetére


turbulencia8
őstag

Nekem is profin kezeltek a garit.

(#5483) ZavaBalazs válasza pontyos (#5477) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

működnek.
ha valakit érdekel, a 950-be 2000 a qi tekercs, ha már arra voltam, megkérdeztem (megint). :D

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#5484) pontyos válasza ZavaBalazs (#5483) üzenetére


pontyos
senior tag

Igen! Köszönöm, készen is van, bár vissza kellett vinnem, két perc múlva..... Működik!

(#5485) Sztyepadzso


Sztyepadzso
őstag

A törött, telefonálásra alkalmatlan 950-en FR van, angolul, míg a "normálison" magyar, normál verzió, a különbség:

(#5486) turbulencia8 válasza Sztyepadzso (#5485) üzenetére


turbulencia8
őstag

Az angol szerintem regi verzios. Amugy en kikapcsoltam a glance-t ket nap utan, erzesre 15-20%-kal roviditette az akkuidot (folyamatos uzemben, a szakaszosban meg semmi ertelmet nem lattam).

(#5487) Sztyepadzso válasza turbulencia8 (#5486) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Az angol fast ringes, a magyar meg nem insideres.
De utáltam, h töltés közben valamivel le kellett fedni, erre ezt találtam.

(#5488) Gömbike


Gömbike
senior tag

Segítséget szeretnék kérni!
950-n pinterest képeit a tegnapi naptól nem hajlandó képet menteni. Újraindítás megtörtént, de semmi változás. 7gy írja, a mentés megtörtént, de a fényképeknél csak frissít, de nem teszi be a képet.

Köszönöm!

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#5489) egykori válasza Gömbike (#5488) üzenetére


egykori
őstag

Az nem fizetős app? Lehet, hogy talán tegnap lejárt a próbaidő. Esetleg letörlöd a Pinterest és újra telepíted?

(#5490) Gömbike válasza egykori (#5489) üzenetére


Gömbike
senior tag

Köszönöm!

Hazaér a Zasszony, átnézzük ebből a megközelítésből. Erre nem is gondoltam egyébként.

Köszönöm!

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#5491) sum-blink


sum-blink
aktív tag

A Facebook nektek is tragikusabb, mint volt? Edge alatt...

(#5492) Francia91 válasza sum-blink (#5491) üzenetére


Francia91
veterán

Nekem semmi bajom nincs vele
Ami kifogásom, hogy ha a "Megnyitás új lapon"-t nem kezeli FB esetén, új lapon a kezdőlapot adja ki

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5493) sum-blink válasza Francia91 (#5492) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Ugyanez. Illetve bárhonnan egy lapot visszalépnék főoldalra ugrik. Néha keresésre is csak azt adja be.

(#5494) cal84


cal84
tag

Microsoft Lumia 950 - kiment a pénz az ablakon.

[ Szerkesztve ]

(#5495) #09819904 válasza cal84 (#5494) üzenetére


#09819904
törölt tag

Igen komplex okfejtés, tele tényekkel! :U

(#5496) #09819904 válasza sum-blink (#5491) üzenetére


#09819904
törölt tag

Mobilon Facebook klienst használok és nem Edge alatt nyomom! Igaz fapados, mint a WizzAir, de amire kell, ahhoz bőven elég!

Gépen pedig ott a bevált, ám ugyanolyan szar Chrome. :D

Szerencsére mióta 2 éves lett a fiam, azóta a géphez annyi jogom lett, mint állampolgárnak az alapvető emberi jogokhoz. Tudja, hogy létezik és megilleti, csak köze nincs hozzá! :D

(#5497) Janó1999


Janó1999
tag

Tudnátok segíteni?
4 hónapos garis, de pofára esett 950D-hez hol keressek működésképtelen készüléket, amibe átrakhatnám az alaplapot?
Köszönöm!

(#5498) Janó1999 válasza cal84 (#5494) üzenetére


Janó1999
tag

Én nagyon sajnálom. Mármint azt, hogy lepusztították. Nagyon szerettem, akkor amikor működött. 2016 leg elbaltázottabb döntése volt megvennem a 950D 4db Lumia után. Akkor már látható volt a vég, csak nem hittem el. Kicsit eltörött a kijelzője, amikor letettem az asztalra, miután nem tudtam számokat beírni a billentyűzeten. Reggel még azon filóztam, hogy el kellene adni. Hátha kapnék érte 4 hónaposan 1/4 árat, erre eltörik.
Tényleg szerettem, jó ötlet volt. Sajnos nem találok hasonlót sem, mármint más platformon. Letépném az arcát annak aki a lepusztító döntést meghozta. Előszedem az E51, az legalább működik. Nem vett el 1mp.-et sem az életemből.

(#5499) #09819904 válasza Janó1999 (#5498) üzenetére


#09819904
törölt tag

Önmagátol fogta, és reccsent egyet? :U
Valóságos Blair Witch jelenség húzódhat a háttérben!

(#5500) gyurica úr


gyurica úr
tag

Üdv,

tudnátok ajánlani 950XL-hez:

1. futáshoz karon viselhető tokot ami jó minőségű, és hogy hol lehet beszerezni (L820-at még kézben fogtam, de ez már túl nagy). Belkint meg Hamat láttam 2 ileltve 7 e ft-ért. Nem tudom indokolt e az ekkora különbség.
2. sima mezei tokot keresek a mindennapokhoz. 820-hoz még ez a "zokniszerű akármi volt amit kaptam, és a belseje olyan anyagból volt kialakítva, ami polírozta(?) a telefont mozgás közben
3. Milyen fülbe dugható fülhallgatót tudnátok ajánlani ami jó vagy jobb minőségű mint a gyári, és hol lehet megkapni jól árasítva. A Media Matyiban tegnap láttam AKG-t és Sennheiser-t de nem tudom felismeri e a telefon, vagy másképpen teljes mértékben kompatibilis vele.
4. Keresek 64-128 gigás kártyát is ami tökéletesen működik a készülékben. Erre is kérnék egy tippet.

Köszönöm előre is a válaszokat. :K

u.i. Valakinek az elvileg 25-től elérhető Creator Update meg van már, és ha igen van e vmi újdonság.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.