Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5401) Balu1029


Balu1029
csendes tag

Sziasztok olyan kérdésem lenne hogy hogyan lehet névjegyek importálni a telefonra. Amit már próbáltam: SIM kártyára másolással levágja a neveket és az ékezeteket. Ha bluetooth-on küldöm át akkor vagy levágja a neveket vagy kitörli a neveket és egyesével kell elmenteni minden nevet (2017 van!!) és csak outlook-ba engedi menteni.
A kérdésem pedig az hogy mit tudok még tenni?

(#5402) Petester válasza Balu1029 (#5401) üzenetére


Petester
senior tag

Honnan szeretnéd másolni?
Adatátvitel alkalmazást próbáltad?

(ó\_!_/ó)

(#5403) bnoe válasza Balu1029 (#5401) üzenetére


bnoe
tag

Adatátvitel alkalmazással sikerült nekem, de kb 100szor jelenítette meg a segélyhívást, ez utóbbit unatkozós várakozós pillanatokban törölgettem ki.

Más....frissült a skype totál kitörlődött az összes skypeos ismerősöm sajnos, androidos tabletten indítva a skypeot minden ok, mindenki megvan, de a telón senki sehol...más is járt így?

(#5404) turbulencia8 válasza bnoe (#5403) üzenetére


turbulencia8
őstag

A beta skype nevjegyzeke nalam renszeresen elszall, en mar nem is engedek neki hozzaferest a telefonos kapcsolatokhoz, mert azt is modositotta parszor (duplumokat hozott letre, korabbi allapotot allitott vissza stb).

(#5405) bnoe válasza turbulencia8 (#5404) üzenetére


bnoe
tag

Én sem engedtem neki...☹ mégis a full névjegyzékem benne skype contactnak meg híre nyoma sincs...

(#5406) bnoe


bnoe
tag

Van egy bontatlan 950xl nillkin transparent brown tokom, meg egy piros szintén nillkin hard tok ez utóbbi sima 950re való, ezt felbróbáltam a telóra, de piros mozot nem übereli ha érdekel vkit priviben írjon. Postázom is ha kell megegyezünk.

(#5407) spidersoft


spidersoft
senior tag

Üdv! A pizza.hu wp alkalmazásnak van értelme/másnak települ? Nekem a store meg se találja, böngészőből nézve meg azt írja, hogy jelenleg nem vásárolható meg.

(#5408) zsoltzsolt válasza spidersoft (#5407) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Nekem fönt van, egy ideig nem volt elérhető.
Ha a pizza.hu-ra felmész, onnan sem tudod letölteni?
Ott van direkt link.

[ Szerkesztve ]

(#5409) spidersoft válasza zsoltzsolt (#5408) üzenetére


spidersoft
senior tag

Néztem, ott sincs direkt link, csak a store link (tehát nem közvetlen a telepítőre mutat, hanem a store oldalra), és írja is, hogy jelenleg nem vásárolható meg... több programmal eljátszotta már ezt, nem tudom az okát. Megpróbálok egy reinstallt, hátha helyre jön. Úgyse csináltam még wdrt-t, lehet ráfér néha :)

(#5410) Petester


Petester
senior tag

Kíváncsiságból kipróbáltam, hogy mostantól dng-s kitejesztéssel és mentse el a kamera a fotókat.
Ami furcsa, hogy most mindkét kiterjesztést mutatja a fotók között, pedig be van állítva, hogy kapcsolja össze őket. Kellene máshol is valami beállítás? Nem rémlik, hogy kéne mókolni hozzá.
Viszont az utóbbi időkben már nincs sárgulás az elkészült fotóknál, ezért is állítottam be a dng-t, hogy megnézzem valóban így van e és örömmel vettem, hogy igen! :D
Legalább megnyugtat, hogy bár lassan, de javítják a hibákat... :DDD

(ó\_!_/ó)

(#5411) spidersoft válasza spidersoft (#5409) üzenetére


spidersoft
senior tag

No, az újratelepítés megoldotta... teszkós alkalmazás is felment, meg a pizzás is (előtte mindkettő olyan volt, hogy nem lehet megvásárolni). Viszont nagy kamu, hogy lement mindent, egy csomó alkalmazás beállítása törlődött... illetve a telefon beállításai is törlődtek (pl. folyton bekapcsolgatja a wifit, ezt egy óráról át kellett tennem manuálisra, meg még fene tudja, hogy miket nem hozott át... nézhetem át az egész beállításfát). Ezen felül reggel arra keltem, hogy nagyban fogaskerekezik, holott senki nem mondta neki, hogy frissítsen (ötletem sincs, hogy honnan frissített, éjszakára mindig áramtalanítom a PC-t/routert/modemet, szóval netet nem kapott, mobilnetem meg nincs). Ráadásnak nem találom, hogy hol lehet beállítani azt, hogy ne frissítgessen önmagától orrba-szájba, csak majd ha akarom, akkor... merre van ez?

(#5412) bnoe


bnoe
tag

Butus kérdés tudom, de nem tudjátok véletlenül, hol lehet beállítani azt, hogy ha ép foglalt a vonalam, vagyis telefonálok akkor sms értesítést kapjak arról, hogy ki hívott. Köszi.

(#5413) N€T0X|N válasza Petester (#5410) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Ami furcsa, hogy most mindkét kiterjesztést mutatja a fotók között, pedig be van állítva, hogy kapcsolja össze őket.

Mer' bugos a fényképek app is. Egy ideje már desktopon is ezt csinálja, valamelyik frissítésig pedig az legalább jó volt.

Sent from my keyBoard

(#5414) hroberto válasza bnoe (#5412) üzenetére


hroberto
veterán

Hívd fel a szolgáltatód, és velük egyeztess!

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#5415) bnoe válasza hroberto (#5414) üzenetére


bnoe
tag

Köszi.

(#5416) ΞΔGLΞ válasza Petester (#5410) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Dehogy nincs sárgulás!
A legegyszerűbb módja, ha a karod/könyök/kéz a telefon elé tartod, majd vakusan lekapod, aztán várd meg amíg az US végez az eredeti frankó képpel. A záptojás ehhez képest kutyafa...izé füle.

[ Szerkesztve ]

(#5417) Petester válasza ΞΔGLΞ (#5416) üzenetére


Petester
senior tag

És igy tényleg! Pedig mostanában még vakuztam is, de nem volt sárgulás, ezért örültem meg. A kinti fotókkal semmi baj nincs, ha nincs 2/3 arányban bőr, akkor sem vettem észre. :) De mi baja a bőr színével?
Jah, es most a legutolsó képet csak jpg-be mentette, nem látok róla dng-t... Fura...

[ Szerkesztve ]

(ó\_!_/ó)

(#5418) ΞΔGLΞ válasza Petester (#5417) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

A kinti fotóknál is elcseszi a színeket, csak ott annyira nem veszed észre.
Az biztos, személyt ezzel csak akkor érdemes fotózni (főleg) vakuval, ha már alapból májbetegsége van.

(#5419) zsoltzsolt válasza ΞΔGLΞ (#5418) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Vagy kínai 😁

(#5420) hdtomi válasza ΞΔGLΞ (#5418) üzenetére


hdtomi
senior tag

Gyári fotós alkalmazást használtok, vagy másnál is pl.: ProShot is elrontja a képeket?

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#5421) ΞΔGLΞ válasza hdtomi (#5420) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

A proshot, (saját vélemény) csak a nevében pro, nekem inkább tűnt shit-shot-nak, megvettem még anno, de nem jött be, ezért nem tudom, hogy ott is beleszól-e a szoftver. Ha fényképezni kell, akkor dng, már akinek van kedve utána még elszöszmötölni, hogy a nyers kép tényleg frankó legyen. Nekem már nincs.
----------------------

(#5419) zsoltzsolt

Ha ezt egy kínai, vagy vietkingkong olvassa, neked lőttek B+! :DDD

(#5422) Francia91 válasza hdtomi (#5420) üzenetére


Francia91
veterán

A gyári fotós alkalmazást használom, már nem fossa el annyira a jpg képeket, bár én minden képet mentek DNG-ben is

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5423) bnoe válasza hdtomi (#5420) üzenetére


bnoe
tag

Nekem a pro shot megvan, nem sárgul annyira de sajnos nem elég éles, én is feltettem anno ezt a kérdést majd...válasz hiány miatt megvettem, most személyes tapasztalat alapján neked azt tanácsolom ne tedd, én azóta se használom.

(#5424) hdtomi


hdtomi
senior tag

Köszönöm a válaszokat!

925-ről költöztem át, azon rajt volt a ProShot Classic, így rákerült erre is.

[ Szerkesztve ]

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#5425) Ste


Ste
addikt

Ma jött egy frissítés, tudja valaki hogy mi változott benne?
Gondolom ez még nem a nagy Creator's update

(#5426) zsoltzsolt válasza Ste (#5425) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Nem, ez még nm az. Az majd 28-án.
Változni? Tán csak a buildszám :DDD

(#5427) sum-blink


sum-blink
aktív tag

Miért nem lehet hívást kinyomni, csak némítani vagy felvenni?

(#5428) bnoe válasza sum-blink (#5427) üzenetére


bnoe
tag

Mert ez wp10 ☺ .

(#5429) sum-blink válasza bnoe (#5428) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Mi másért is, én hülye. 😁

(#5430) Sztyepadzso válasza sum-blink (#5429) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Ha megnyomod a főgombot oldalt, akkor szerintem némítja.
Ha meg "felhúzod" a fogadást, csinálsz, amit akarsz.

[ Szerkesztve ]

(#5431) sum-blink válasza Sztyepadzso (#5430) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Igen, de kinyomni nem engedi sehogy. :-/

(#5432) Sztyepadzso válasza sum-blink (#5431) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Szerkesztettem

(#5433) Sztyepadzso válasza Sztyepadzso (#5432) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Már úgy értem, hogy felhúzod a zöld mezőt és fogadhatod, lerakhatod meg sms-t írhatsz

(#5434) sum-blink válasza Sztyepadzso (#5433) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Köszi, ezt kipróbálom. De ha jól emlékszem a szám alatt csak a kék sáv van és ha feltolom felveszi egyből.

(#5435) meszipeti


meszipeti
aktív tag

Nekem telepíti a CU frissítést.

"A játék az nem játék"

(#5436) Petester válasza meszipeti (#5435) üzenetére


Petester
senior tag

Insideren esetleg, hivatalosan hónap végén jön.

(ó\_!_/ó)

(#5437) meszipeti válasza Petester (#5436) üzenetére


meszipeti
aktív tag

730-asomon nincs insider, arra is telepíti.

"A játék az nem játék"

(#5438) meszipeti válasza meszipeti (#5437) üzenetére


meszipeti
aktív tag

Bocs, most vettem észre, hogy a 730 is RP ringen van, mint a 950.

"A játék az nem játék"

(#5439) sum-blink


sum-blink
aktív tag

Sajnos a frissítés óta a Lara Croft Go borzasztóan szaggat lowon is, ráadásul eltűnt az áruházból, hogy újra lehetne telepíteni.

(#5440) bnoe válasza sum-blink (#5439) üzenetére


bnoe
tag

😀😂 akkor sikeresen frissítettél, lássuk az előnyeit........csend☹

(#5441) Sztyepadzso válasza bnoe (#5440) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Nekem az egyik fr-en van, most frissült.
Ilyen volt, hogy video lejátszása 360°-os videóként(angolul)?

(#5442) bnoe válasza Sztyepadzso (#5441) üzenetére


bnoe
tag

Én a release preview voltam, de onnan is kiszálltam kb 3 hete. Frissült pár napja csak úgy, skype contactot a lecsóba mentek, én egyelőre ennyit tapasztaltam a frissítésből.

(#5443) Ste


Ste
addikt

Arra van valakinek ötlete, hogy az Edge miért nem képes az index beágyazott videóinak kezelésére, lejátszására?
UC és más alternatív megoldások képesek rá

(#5444) bnoe válasza Ste (#5443) üzenetére


bnoe
tag

Most próbáltam ki nekem simán viszi.

(#5445) Francia91 válasza bnoe (#5444) üzenetére


Francia91
veterán

Eddig nekem is vitte, tegnap is néztem Index-es videót

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5446) sum-blink válasza bnoe (#5440) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Magasabb verziószám... 😁

[ Szerkesztve ]

(#5447) bnoe válasza sum-blink (#5446) üzenetére


bnoe
tag

Akkor majd jön ez is...☺

(#5448) Ste válasza Francia91 (#5445) üzenetére


Ste
addikt

Milyen builden vagytok?
Nekem pl a Ceu-s videókat nem akarja
Olyan mintha rosszul skálázná az oldalt, s nem lehet a kezelőszervekhez hozzáférni

(#5449) pontyos


pontyos
senior tag

Srácok! A napokban elkezdett a kamera hibázgatni. Azt vettem észre, hogy nem tud fókuszálni, homályosak a képek ill néha hallom az optikát zizegni. Ez sajnos nem csak a gyári progin jön elő. Valakinek ötlet? Tönkrement az optika? Volt már ilyen másnak? Köszi

[ Szerkesztve ]

(#5450) timelord1987


timelord1987
őstag

Sziasztok, a térképek létező utcaneveket nem találhatónak jelez. Mit lehet tenni ilyenkor?
Esetleg tudtok jobb alkalmazást?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.