Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5701) ΞΔGLΞ válasza #09819904 (#5700) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Én "mekkes" vagyok 99 óta, de jelenleg ez a program, amit használok még nem készült el osx-re.
Win rendszert csak emiatt használok/lunk.

(#5702) bnoe válasza ΞΔGLΞ (#5697) üzenetére


bnoe
tag

Szerintem is ez egy halott platform, amíg megvannak még az alap appok addig kihúzom....de itt lehet olvasgatni egy csomó projectről fele se valósul meg...vagy ha igen akkor jobb minőségben a másik két platformra kidolgozott app gördülékenyebb...most pld a backspace nem megy miközben irogatok...ettől tudok falnak menni ...mindig más jön elő

(#5703) #09819904 válasza bnoe (#5702) üzenetére


#09819904
törölt tag

Amerikában annyira nem halott!
Ugyebár ott a Windows 10 S, amit kiálmodott a Microsoft. Elég érdekes agymenésnek tűnik. Viszont biztos, hogy van igény rá, hiszen anélkül nem áldoztak volna időt rá!

Az alkalmazások fejlesztéséről csak annyit, hogy amennyi Windows rendszer van használatban, ahhoz képest igen brutális, hogy ennyire kevés alkalmazás van. Úgyhogy erre az a véleményem, hogy ez inkább a lustaságnak róható fel!
Nem egy alkalmazás van az Áruházban, amin tényleg minimálisan kellene reszelni, mégis a fejlesztő szarik rá!

Nem akarom a droidot bántani, de ott hiába van kínálat, ha állandóan irtania kell a Googlenek. Úgyhogy a zártabb rendszer azért biztonsági szempontból jobb. Nyilván más téren pedig nem. :)

A Windowsos mobiloknak is meglenne amúgy a piaca, ha egy kicsit menne a kampány.
Illetve nem kevés ember látna is!
Jelenleg Samsung, LG, Sony, Huawei, stb. az a paletta amit vesznek igazán. (A teljesség igénye nélkül.)
A felhasználó pedig alapvetően olyan alkalmazásokat használ ami ugyanúgy megvan a Windows platformon is!
Zenehallgatás, böngésző, Facebook, Messenger, Skype, Viber, térkép. Valjuk meg nagyon őszintén, a mellettünk elsuhanó emberek ezeken kívül nagyon nem használnak mást!
Tény, hogy a Windows platformnak is megvannak a hibái! Csupán annyi kellene, hogy ne ragadjanak le az emberek!

Ami viszont bosszant, az az, hogy a Windows Mobile le van szólva igen erős kritikával! Ha ugyanez felmerül a droid esetében, akkor ott egy legyintés mellé odavetik, hogy "úgyis frissítik". Aztán, ha mégsem akkor pech van... :U

(#5704) eladogeppc válasza #09819904 (#5703) üzenetére


eladogeppc
veterán

Sajnos én is azt tapasztalom, hogy az android is folyamatosan frissül. 6.0, 7.0, 7.1, 7.1.1 ....

De azt is tapasztalom, hogy egyre rosszabb.
Van sok újítás a Droid esetén ami egyre kényelmesebbé teszi, de evvel jönnek a hibák is.

A mobilokban 3,4,6GB RAM-ok vannak, de az a rohadék Android simán telepakolja. Így egy mai 3GB RAM-al szerelt android, csupán 1GB szabad RAM-al garázdálkodik.

DE !

Azért látni kell, hogy a Windows beépített navigációja például nagy gyenge. Se forgalom figyelés, se semmi. Puritán az egész.

Ha éppen zenét hallgatok, akkor úgy levágja a navigáció a hangot, hogy a zene megszakad, majd folytatódik.

Ilyen apró baromságokkal rontja el a Microsoft.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#5705) sum-blink


sum-blink
aktív tag

Ezt az Edge bugot komolyan gondolják, hogy így marad? Gyakorlatilag 4 indításból 3x rossz..

[ Szerkesztve ]

(#5706) ΞΔGLΞ válasza bnoe (#5702) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Persze, hogy halott, már régóta az. Ami jó volt azt is elcseszték és nem javítják, ami számomra fontos, megszűnt, vagy nem is létezett. Kicseszett butatelefon lett ez, arra is alkalmatlan, hogy legalább azt stabilan ellássa, de még butaként is bugos.
Lehetne írni regényeket, mint itt fentebb, hogy droid így meg úgy, meg az ios is dettó. A különbség az, hogy mind a kettőt, kb akkor indítottam utoljára, mikor update jött rá. A 950 ezt hetente 2-3-szor magától megteszi, mert csak. :) És ha már applikáció, ha az egyik nem oké, van helyette másik frankó 50. Sokáig ne húzd, mert két fillért, annyit nem fog érni a telefon.
Én megtartom, hogy ilyen is volt/van. Bárkivel, bármibe fogadok, jövő ilyenkor ez az egész trágyadomb már csak történelem lesz. Mostani készülékekre értem...
2010 óta a platformon vagyok, tehát az elejétől, sok éven át védtem, teszteltem, hekkeltem, hogy a legjobb legyen...
Elegem lett nekem is a több millió folyamatos lelépővel és átvert felhasználóval együtt.

[ Szerkesztve ]

(#5707) pontyos válasza sum-blink (#5705) üzenetére


pontyos
senior tag

Borzalom! ....a kedvenceim kiraktam a főképernyőre, így mindig új ablakban, rendesen megnyitja.

(#5708) laccy88


laccy88
senior tag

Sziasztok! Frissítés óta esetleg van valakinek gondja a kamerával? Nekem nagyon rosszul működik. alig tud fókuszálni, hullámzik a kép. Valószínűleg hardver hiba lesz :\

(#5709) bnoe válasza laccy88 (#5708) üzenetére


bnoe
tag

Camera gondom nincs☺

(#5710) pontyos válasza laccy88 (#5708) üzenetére


pontyos
senior tag

Nekem kamera csere volt, hullámzott és hibásan fókuszált. Garancia van meg rá, így szerencsésen megúsztam.

(#5711) laccy88 válasza pontyos (#5710) üzenetére


laccy88
senior tag

igen. ugyanez a jelenség. Telekomos a készülék. oda kell bevinnem?
másik: zseblámpa funkció? ~10 másodperc után kikapcsol magától.

(#5712) #09819904 válasza laccy88 (#5711) üzenetére


#09819904
törölt tag

Legalább nem ég ki a led idő előtt! :D

(#5713) turbulencia8 válasza eladogeppc (#5704) üzenetére


turbulencia8
őstag

A beepitett navigacioban csak be kell kapcsolni a forgalomfigyelest, ami alapjan ujra is szokott tervezni.

(#5714) pontyos válasza laccy88 (#5711) üzenetére


pontyos
senior tag

Nokia Care pontba tudod vinni, PL: VIII. Ker. Corvin sétány 1/D

(#5715) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Laptopon kifejezetten bejott a CU, de telon az Edge neha durvan kifagy, az egesz telot ujra kell inditani. Es csak most esett le, hogy az automata fenyeroszabalyzot kikapcsolta a frissites (utobbit konnyu volt megoldani).

(#5716) laccy88 válasza pontyos (#5714) üzenetére


laccy88
senior tag

Sajnos vidéki vagyok :-\ a közelemben nincsen Care

(#5717) bcl válasza laccy88 (#5711) üzenetére


bcl
senior tag

Csak akkor, ha lezárt képernyő mellett kapcsolod be.
Ha kinyit, zseblámpa bekapcs, utána le is zárhatod a telefont, marad.

(#5718) #09819904


#09819904
törölt tag

A Messengerben végre lehet hívást kezdeményezni normálisan!

(#5719) pprod94 válasza #09819904 (#5718) üzenetére


pprod94
aktív tag

Hogyan? 😀

(#5720) #09819904 válasza pprod94 (#5719) üzenetére


#09819904
törölt tag

A chat ablakon belül a kis telefon ikonnál megjelenik a zöld pötty, rányomsz és már indul is! Nekem ma működött!

(#5721) pprod94 válasza #09819904 (#5720) üzenetére


pprod94
aktív tag

Feltennél egy screenshot-ot? Kontakt résznél inaktív, máshol nekem nem dob telefon ikont.

(#5722) insyde5


insyde5
aktív tag

A frissítéssel sikeresen eltávolították a Diktafon lehetőséget a hívásrögzítésre!

Rá jött már valaki, hogy milyen módon lehet orvosolni?

(#5723) Sztyepadzso válasza insyde5 (#5722) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Nekem a magyar RP-s, meg az angol FR-en is van, és beállítható a diktafon.

(#5724) laccy88


laccy88
senior tag

Garanciális ügyintézéshez szükség van a nyomtatott papírra? Azt mondták hogy nem kell vinnem

(#5725) zsoltzsolt válasza laccy88 (#5724) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Nem igazán szokták kérni, de ha megnyugtat és megvan, akkor vidd magaddal.

(#5726) ΞΔGLΞ válasza laccy88 (#5724) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Garanciális ügyintézéshez még garanciajegy sem kell. IMEI-t nézik, de azért azt vidd magaddal.

(#5727) Boha


Boha
aktív tag

reset után a felhőből visszatöltődnek a képek a telefonra?

OBORZIL

(#5728) insyde5 válasza Sztyepadzso (#5723) üzenetére


insyde5
aktív tag

Az alábbi képernyő miatt nem enged valasztani.

(#5729) Sztyepadzso válasza insyde5 (#5728) üzenetére


Sztyepadzso
őstag


:F

(#5730) sum-blink


sum-blink
aktív tag

Frissítés óta lassulás, vagy fényerő gondokat tapasztalt valaki?

(#5731) turbulencia8 válasza sum-blink (#5730) üzenetére


turbulencia8
őstag

Az edge neha belassul es leall. Ha olyankor tovabb piszkalod az egesz telot ujra kell inditani. A fenyeronel vissza kell kapcsolni az automatikus szabalyzast. A BKK Futarban nem lehet celallomast megadni, ami nagyon zavaro. Laptoppal viszont jol mukodik a dinamikus zarolas.

(#5732) zsoltzsolt válasza turbulencia8 (#5731) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Én meg azt hittem, hogy csak az én telefonom csinálja ezt 🙂

(#5733) insyde5 válasza Sztyepadzso (#5729) üzenetére


insyde5
aktív tag

Hmm.

Ez zsír. WDRT??? :W

(#5734) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

nem kapom a mail értesítőket, csak csempén jelenik meg. mi a hosszadalmas és bonyolult sámántánc, ami visszahozza őket?

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#5735) sum-blink válasza turbulencia8 (#5731) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Köszi. Egyre zavaróbbak ezek. Miféle frissítés az, ami többet árt, mint használ?

Nekem csempén se jelenik meg, ha levelet kapok.

(#5736) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Laptopon nagyon jo a CU, a bejelentkezesnel megadhato dinamikus zarolas L950-nel: kb. egy percen belul zarolja a laptopot, ha kimegyek a szobabol es nem erzekeli bluetooth-on a telot. A bongeszot ugyis javitjak, a BKK Futar jobban hianyzik. Mondjuk tartaleknak egesz jo a gyari Terkepek is. A csempekkel nalam nincs gond.

[ Szerkesztve ]

(#5737) sum-blink válasza turbulencia8 (#5736) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Nekem még annyi van, hogy a térkép alkalmazás nem mutatja az én poziciómat.

(#5738) Clemi


Clemi
veterán

Azért azt remélem sejtik a drága aranyos szívemcsücske feljlesztő barátaim az MS-nél, hogy ha én lennék a főnökük, egyesével rugdosnám le őket az egyik közeli toronyház tetejéről. Eddig tényleg csak annyi bajom volt a 950-el, hogy néha nem találtam meg a platformra a szükséges alkalmazást és a FB csoport programjai használhatatlan szemetek, de a CU óta olyan fagyásokat belassulásokat produkál a drágám, hogy a hétvégén a dunába akaratam dobni.... a frissítés óta nem volt se HR se WDRT de a sok idióta barom feljelsztő megsúghatná, hogy miért is kellene nekem nulláról belakni a telefont egy elqrt frissítés miatt?

(#5739) sum-blink válasza Clemi (#5738) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Hát én gyakorlatilag amióta megvan árulom...

(#5740) sum-blink válasza turbulencia8 (#5731) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Nekem automatán van a fényerő, de frissítés óta néha csontra leveszi sötétben is.

(#5741) Sztyepadzso válasza insyde5 (#5733) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Gőzöm sincs. Nekem is, anno volt aztán nem volt...(egy éve kb). Külön ezért wdrt-t nem nyomtam. Nem is tudom, segítene-e.

[ Szerkesztve ]

(#5742) Sztyepadzso válasza sum-blink (#5740) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Nekem is csinált olyat, hogy a legsötétebb volt beállítva, erre ragyogott az egész, meg el volt tolva a kontraszt, ha körbekattintottam, hogy sötétebb, javasolt- etc.. Akkor visszaállt a sötét sötétre. Aztán elmúlt.

(#5743) gyurica úr


gyurica úr
tag

azért még mindig van élet:-)

http://winblog.hu/2017/05/16/joe-belfiore-microsoft-nem-adja-fel-windows-phone-t/
:R

(#5744) turbulencia8 válasza sum-blink (#5740) üzenetére


turbulencia8
őstag

Az a lenyege, en pont azert szeretem.
A BKK Futart minden este karbantartjak mostanaban, remelem helyreall hamarosan.

(#5745) sum-blink


sum-blink
aktív tag

Böngészés után kimennék a menübe és 10 mp-ekre megakad a rendszer. A billentyűzet meg néha Edgeben nem jön fel. Földhöz vágnám...

(#5746) NGC válasza sum-blink (#5745) üzenetére


NGC
tag

Lekopogom, ilyet még soha nem tapasztaltam, mióta megvan a 950-esem. Még az hiányozna, ha valami baja esne...

(#5747) laccy88


laccy88
senior tag

ma aggódva leadtam a Telekomnál a telefonomat kamera problémával. Állítólag 15 napon belül hozza vissza a futár. Ezt be szokták tartani?

(#5748) zsoltzsolt válasza laccy88 (#5747) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Nem volt a közelben egy Nokia Care?

(#5749) pontyos válasza sum-blink (#5745) üzenetére


pontyos
senior tag

Frissítés óta tipikus, backspace nem működik, edge hibásan tölt be, stb... Röhej!

(#5750) sum-blink


sum-blink
aktív tag

Ha az outlook valakinek nem frissítene, nekem egy reset megoldotta!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.