Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5951) bnoe válasza turbulencia8 (#5950) üzenetére


bnoe
tag

Igen, a.wp 10.csak a messageing összemosás szűnik meg, azt sose használtam, de azért bánom, hogy a párom 1020án megszűnik a skype 🤔

(#5952) ΞΔGLΞ válasza Zoliee (#5948) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Pontosan ezt akartam írni, meg kérdezni is. xD
Egyébként, tényleg mi a ló...sz értelme van ennek. Az valami kicseszett nagy innóváció, hogy listából tudom méretezni a csempéket. Már ha veszek új MS telefont, mert a mostaniakra semmi nem lesz már. És valóban, ez aztán gyerekek...hát ez qrva fontos, hogy egy ilyennek hírértéke legyen az MS (egyik) hivatalos oldalán. Igaz, hogy a rendszer - nem is ezer, hanem már amennyi létezik mindenhonnan vérzik, de ez baxki megváltja a világot...
Nonszensz, idióták megérdemelnék, hogy csődbe menjenek, de hát erre nem kerülhet sor 600 milliárdnyi usd vagyonnal a hátuk mögött.
Agymosottak előnyben!

(#5953) pontyos


pontyos
senior tag

Srácok, valaki tud rendesen működő bluetooth kihangosítót a telefonhoz? Autóba természetesen.

[ Szerkesztve ]

(#5954) #09819904 válasza ZavaBalazs (#5947) üzenetére


#09819904
törölt tag

Ha a Microsoftnak egy kis esze lenne, akkor a 950-re elérhetővé teszi, amellett, hogy kihozza az új shelles rendszert pl. a 960-al! Így egyszerre két legyet ütne.
Az már más kérdés, hogy Satyusnak mi fortyog a fejében?!

(#5955) #09819904 válasza bnoe (#5951) üzenetére


#09819904
törölt tag

Ott a Viber! Nekem mióta felpakoltam, azóta a Skype csak hagyományőrzés miatt van fent! :)

(#5956) Sztyepadzso válasza pontyos (#5953) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

A toralcar vagy az index tesztelte egyszer az Ladi termékeit, ott a kihangosító akkor(kb 16 vége) működött minden oprendszerrel, a wp-is. De az szezontermék elméletileg.

(#5957) turbulencia8 válasza #09819904 (#5955) üzenetére


turbulencia8
őstag

Fizetos szolgaltatast tekintve a Viber Out nagyon gyenge a Skype-hoz kepest.

(#5958) bnoe válasza #09819904 (#5955) üzenetére


bnoe
tag

Ja használom is a vibert, néha megszakad de amúgy egész jól használható az utóbbi időkben, a whats up stabilabb, csak a family idősebb generációja akinek Pcje van , azokkal csak skypeon tudok dumálni....meg hát a családban több mindenkinek van wp Nokiája, azért az 1020on kicsit fájt, hogy skype se lesz...de ja van egyelőre más app amin lehet beszélni...

[ Szerkesztve ]

(#5959) Gymnova81 válasza Drag77 (#5946) üzenetére


Gymnova81
tag

Upsz, bocs Drag77, ez nem neked ment volna válaszba, hanem ZavaBalazsnak. :)

ZavaBalazs

A 950 tulajokat szerintem is ki fogják hagyni, tették már ezt meg más telókkal is......

Zoliee

Jaj de kis gonosz vagy..... :D
Bár lehet azért nem tudják gatyába rázni a jelenlegit, mert az összes erőforrásukat az új felületre koncentrálják, oda összpontosúl a fejleztés és a figyelmük. Nem tudom.. tudja a fene.....
Egyébként azt én is észrevettem, hogy volt egy-két vágás a videóban. Biztos volt fagyás a demo alatt, 1000%. :) Nem bízom el magam, vagyis nem tudom már elbízni magam a demo láttán, már oly sokszor estünk pofára a drága MS miatt, hogy nem tudnak már meglepni. Jó azért látni, hogy próbálkoznak, csak hát sajnos a próbálkozásaikból eddig sosem lett semmi maradandó. Minden esetre jó lenne egy harmadik versenyző a két állandó mellé.

[ Szerkesztve ]

(#5960) Sztyepadzso válasza Sztyepadzso (#5956) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

ALDI*

(#5961) ZavaBalazs válasza #09819904 (#5954) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

960? :) nem lesz itt már semmilyen 960. valami mobilméretű surface előbb-utóbb lesz, de arra fogadni merek veled, hogy több lumia már nem lesz.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#5962) #09819904 válasza ZavaBalazs (#5961) üzenetére


#09819904
törölt tag

Már több napos hír a 960! Nem tetszett tán olvasni? :U

(#5963) ZavaBalazs válasza #09819904 (#5962) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

úgy érted a ki nem adott, elkaszált 960? de, olvastam.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#5964) pontyos válasza Sztyepadzso (#5956) üzenetére


pontyos
senior tag

Vettem egy Jabra Drive-ot, most próbáltam ki, tökéletes!

[link]

[ Szerkesztve ]

(#5965) ΞΔGLΞ válasza #09819904 (#5954) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

(#5966) #09819904 válasza ΞΔGLΞ (#5965) üzenetére


#09819904
törölt tag

(#5967) bnoe válasza pontyos (#5964) üzenetére


bnoe
tag

Komoly cuccnak néz ki.

(#5968) bnoe


bnoe
tag

Minden nap amikor visszanézem az aznapi vagy tegnapi fényképeim egy egy kép így jár.....eddig nem volt ilyen gondom, rögtön fényképezés után megnyitva nincs gond , egy párszor megnyitom utána ilyen.lesz, de mondjuk 10ből kb 1 kép. Samsung pro 128 gb kártyára vannak mentve, kb 2 hónapja volt formatálva a kártya a telóban, kb 110gb szabad.

Ötlet, mi ennek az oka, esetleg tipp megoldásra? Köszi

(#5969) turbulencia8 válasza bnoe (#5968) üzenetére


turbulencia8
őstag

Szerintem serult a memoriakartya, altalaban akkor szokott ilyen lenni egy kep. Asztali gepre mentve is ilyen csikos/foltos ez a kep?

(#5970) Sztyepadzso válasza bnoe (#5968) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Szerintem, ha lemásolja a hibás kártyáról, akkor se lesz jobb, szeritem már nem lesz belőle normális kép.
Próbálj meg egy ideig a telefonra menteni, , hogy akkor is ilyen lesz-e. Ezzel kizárhatod, vagy megerősítheted a kártyahibát.

(#5971) bnoe válasza turbulencia8 (#5969) üzenetére


bnoe
tag

De mitől sérült?, ez egy 100€kártya, márkás, nem volt leejtve stb, kétszer volt kivéve a telefonból?...telora mentem most a képeket, megnézem este laptopon, hogy viselkedik a sérült kép....Pont az sd kártya és fotóképességeiért lett ez a teló...pont helyrejött a camera, kisárgultunk, most meg az sd kártya....aaaah 😔 . Este ha sikerült leüríteni a pcre még írok mi lett.

[ Szerkesztve ]

(#5972) #09819904 válasza bnoe (#5971) üzenetére


#09819904
törölt tag

Ha valami drága akkor már csak jó lehet? :U
Valószínűleg sérült rajta pár szektor. Emiatt adatvesztés lett a kör vége!

(#5973) bnoe válasza #09819904 (#5972) üzenetére


bnoe
tag

Jaj pszihiáter dugulj már el a beszólásokkal, csak azt akartam mondani, hogy márkás sd kártya van benne, nem no name amire 64gb van írva és reálisan csak 8gb...de szerintem a többiek értették, neked meg a köszi a beszólást hidd el most jobb lett ettől, azóta egy kép se csesződött el...😋

(#5974) Sztyepadzso válasza bnoe (#5973) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

:C

(#5975) Cooley18 válasza bnoe (#5973) üzenetére


Cooley18
aktív tag

A stílustól függetlenül igaza van. Teljesen mindegy, mennyibe kerül valami, épp úgy tönkre mehet, pláne, ha valamilyen elektronikai eszközről van szó. A legjobb, amit tehetsz, amit korábban javasoltak, hogy telóra mentesz, illetve meglesed egy másik eszközön, hogy mi a helyzet a kártyával. Aztán ha bebizonyosodik, hogy az a ludas, akkor vagy gari, vagy sajnos újat kell venni.

(#5976) #09819904 válasza bnoe (#5973) üzenetére


#09819904
törölt tag

Butaság volt talán azt írni, hogy 100 €-s, márkás kártya! Az ilyen megjegyzéseknek az amcsi filmekben elpuffogtatott 1000 $-os óra meg hasonló eseteknél addig volt értelme, amíg volt minőség! Mára a nagy márkák úgy kurvultak el, mint Kelemen Anna fiatal évei!
Mindezt félretéve. Egy technikai eszköz bármikor meghibásodhat! Az adattárolás során adatvesztés vagy durvább hiba főleg előfordulhat!

A tényeken pedig nem változtat semmin amit írtam! :P

(#5977) bnoe


bnoe
tag

Köszi a válaszokat, szóval egy új sd kártya vásár elé nézek, esetleg javaslat milyent vegyek? ... Ami esetleg másnak bevált?
Szerintetek formatálás segíthet esetleg vagy ennek a kártyának már annyi ?

(#5978) bnoe válasza bnoe (#5977) üzenetére


bnoe
tag

Storno a kérdés szerintem nem veszek bele másik sd kártyát.

(#5979) Sztyepadzso válasza bnoe (#5977) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Kipróbáltad, telefora mentve a képeket?

(#5980) bnoe válasza Sztyepadzso (#5979) üzenetére


bnoe
tag

Igen, úgy semmi gond nincs. Bizti az sd kártya ment meg sajnos☹ . Úgy döntöttem inkább nem veszek új sd kártyát bele, nem tudom más hogy van vele de az utóbbi időben nagyon forrósodik a telefon töltés közben, még a képernyő is forró, szerintem ez se tehet jót az sd kártyának. A segítségetekkel most már látja a pc a telefont...majd letöltögetem.

(#5981) bnoe


bnoe
tag

Na nem az sd a ludas sajnos, mai fényképezéskor a camera app ezt a hibakódot dobta ki :error 0xa00f4271 (0x8007139f) . Nem engedett fényképezni csináltam.egy screenshotot róla, aztán visszanyíl és utána tudtam használni. Nincs gari rá.

(#5982) Cooley18 válasza bnoe (#5981) üzenetére


Cooley18
aktív tag

Nem találtam meg, hogy ez a hibakód pontosan mit is takar, úgyhogy én nem állítanám, hogy összefüggésben van a kettő. Átállítottad, hogy a telefonra mentsen?

(#5983) bnoe válasza Cooley18 (#5982) üzenetére


bnoe
tag

Igen az eszközre menti a képeket. És amikor elindítom a camera appot( a gyárit használom) és megnyomom a kör alakú gombot, hogy fényképezzen akkor ezt a hibakódot nyomja ki, nem fényképez, majd vissza nyíl és utána már enged fényképezni.

(#5984) bnoe


bnoe
tag

(#5985) Sztyepadzso válasza bnoe (#5984) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Itt azt írja, hogy egy restart segített neki. [link]
Egy soft resetet próbálj meg.

(#5986) bnoe válasza Sztyepadzso (#5985) üzenetére


bnoe
tag

Ok kipróbálom.

(#5987) bnoe válasza bnoe (#5986) üzenetére


bnoe
tag

Soft reset segített köszi.☺

(#5988) Sztyepadzso válasza bnoe (#5987) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Nincs mit.

(#5989) pontyos


pontyos
senior tag

Elképesztő, hogy az új kocsim gyári kihangosítója a "világ" összes mobilját rendesen kezeli, csak a 950est nem!! Mindegy, hogy milyen rendszer, milyen teló működik, párosítom az enyémmel és kampec.... Fiam öt éves, a fiókból elővettel is! :(( :O

[ Szerkesztve ]

(#5990) sum-blink


sum-blink
aktív tag

Szeretném a segítségeteket kérni.

Beégett a telefon kijelzője, illetve a sim kártya foglalat itteni tippek alapján hibás volt. Elvittem a care-be, kicserélték a kijelzőt és sajnos volt egy szoftverfrissítés is, szerintük a sim hiba szoftveres volt.

A kérdésem: ha mindenhol bejelntkeztem a live fiókomba, hogyan tudom a névjegyeket, appokat stb. visszaállítani? Első bekapcskor a varázslót skippeltem, nem tudom ez baj-e. :R

(#5991) #09819904 válasza pontyos (#5989) üzenetére


#09819904
törölt tag

"Fiam öt éves" - Oszt? Boldog szülinapot neki!

(#5992) ZsoltG60 válasza sum-blink (#5990) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Simán jelentkezz be utólag a microsoft fiókodba és onnan majd automatikusan szinkronizálja a névjegyeket, stb

Lumia 950XL

(#5993) sum-blink válasza ZsoltG60 (#5992) üzenetére


sum-blink
aktív tag

OK, az appokat úgy látom le kell szedni, beállítások, téma, csengés stb. mind manuálisan.

(#5994) zsoltzsolt válasza #09819904 (#5991) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Szerintem a telefon ötéves, ami a fiáé :D

(#5995) ZsoltG60 válasza sum-blink (#5993) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Ha volt biztonsági mentésed minden visszakerül...de ahhoz az első indításnál kell bejelentkezned, utólag erre már nincs lehetőség, vagy telepíted manuálisan vagy nyomsz egy gyári visszaállítást...

Lumia 950XL

(#5996) sum-blink válasza ZsoltG60 (#5995) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Igen, ezt mondta care-ben is a srác. De ez milyen hülyeség, hogy utólag nem lehet... Na mindegy. Már kb. megcsináltam. :W

Észrevételek: a Microsoft nem csak, hogy nem támogat régi appokat, de TÖRÖL is az áruházból, olyanokat, amik a telefonomon még mentek pár napja. Szóval ha reinstallálom a rendszert számíthatok 1-2 app eltűnésére. Angry Birds, Vine, Phone Guitar, Drop of Life.... Most nem azért, mert olyan fontosak, de akkor is... ez milyen már?

Lara Croft Relic Run/ Rayman Jungle Run: hiába van live-om/ fb bejelentkezés/ one drive fiók... minden egyes rohadt újratelepítés után újra kell kezdeni. Nem tudja felhőbe tárolni a mentéseket?

A rendszer gyorsabb, egy két app frissebb is (picit másképp néz ki), mint azelőtt. Twitter teszem azt rondább.

Messenger élőcsempén már nincs ott az üzenet első sora, csak XY üzenetet küldött. :F

Mintha lenne egy-két új értesítési hang is, bár én azokat úgyis kikapcsolom... Hirtelen ennyi.

***

Végül - nagyon olcsó rajzfilmes tok, nekem pár hét alatt megjött, pont ma: :)

http://www.ebay.com/itm/300-Phone-Model-Patterned-Soft-TPU-Rubber-Back-Skin-Gel-Silicone-Case-Cover-/371821934956?var=&hash=item569250796c:m:mRRwT0fBDxLwX3NfJw7I0AQ

[ Szerkesztve ]

(#5997) laccy88 válasza laccy88 (#5889) üzenetére


laccy88
senior tag


Na végre....

(#5998) sum-blink


sum-blink
aktív tag

Valaki megtudja mondani hol lehet sd kártyáról mp3 csengőhangot betenni és a file-ok mentési helyét megadni? Köszönöm.

(#5999) bnoe válasza sum-blink (#5998) üzenetére


bnoe
tag

Szia, gépház---tárterület és ott be tudod állítani, hogy mit mentsen sd re és mit telefonra. Más csengőhangot nem próbáltam feltenni még a telóra....üdv .

(#6000) Ance válasza sum-blink (#5998) üzenetére


Ance
őstag

Ringtone Maker programmal lehet legegyszerűbben csengőhangot betenni. A másik progi, ami még jó, a ZEDGE Ringtones & Wallpapers. Eléggé sok csengőhang van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.