Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4401) Lauda válasza KrAt (#4399) üzenetére


Lauda
félisten

A hivatalos szerviz imei szam alapjan beazonositja a telefont es ha az eu-s keszulek, akkor tudja fogadni. Ha nem, akkor csak az uzletnek tudod elkuldeni ahol vetted es ki tudja hol kot ki.

Penteken beszeltem nokia care uzlettel, ok mondtak.

[ Szerkesztve ]

(#4402) sum-blink válasza ΞΔGLΞ (#4398) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Akkor egy próbát megér. Ahogy olvasom nem hard reset. Így akkor megmarad minden app, beállítás?

(#4403) Drag77 válasza Lauda (#4400) üzenetére


Drag77
senior tag

talán ez segít: link

http://draginet.hu , MCSA, MCSE, UEWA, Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associa Microsoft Certified: Windows Server Hybrid Administrator Associatete,

(#4404) KrAt válasza Lauda (#4401) üzenetére


KrAt
veterán

Frankó. Annó volt vmi MS weblap, ahol lehetett gart ellenőrizni. Van az még? :)

(#4405) Lauda válasza Drag77 (#4403) üzenetére


Lauda
félisten

:R Amugy nem ertem a microsoftot. A 650 tenyleg frankon nez ki, kepekrol valoban nem er fel hozza a 950. Valahogy ennek forditva kellene lenni. :F

(#4406) Lauda válasza KrAt (#4404) üzenetére


Lauda
félisten

Nem mukodik mar sajnos. Egyik mobilos uzlettel leveleztem csutortokon, ok irtak, hogy barmelyik nokia care fogadja a keszulekeket 2 evig. Es most jon a lenyeg: penteken felhivtam a kozeli nokia szervizt es ok erre csak annyit tudtak mondani, hogy ha megvan a keszulek, vagy meg vetel elott hivjam fel oket es megmondjak az imei alapjan, hogy rendben van-e. Ha eu-s a keszulek, akkor barhova te magad is beviheted szervizelni. Ha nem eu-s, akkor csak oda, ahol vetted.

[ Szerkesztve ]

(#4407) ΞΔGLΞ válasza sum-blink (#4402) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Mi nem HR? A WDRT az igazán HR, az mindent legyalul, mint egy bomba, utána semmi nem marad meg.

--------------

(#4405) Lauda

MOZO hátlapot kell venni rá, ez a minimum és akkor máris a minőségi kategóriába lépett.

(#4408) Lauda válasza ΞΔGLΞ (#4407) üzenetére


Lauda
félisten

Koszonom a tippet! :K :R Igy viszont vehetek feheret is, az olcsobb, kicserelem a hatlapot es kesz is vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#4409) hroberto válasza KrAt (#4404) üzenetére


hroberto
veterán

Számla vagy garanciajegy hiányában előfordulhat, hogy megtagadják a garanciális javítást.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#4410) Lauda válasza hroberto (#4409) üzenetére


Lauda
félisten

Csak es kizarolag a garanciajegyet kerhetik. A szamla megkovetelese jogszabalyba utkozik:

Jótállási igény érvényesítése kizárólag a számla/blokk ellenében lehetséges

Lévén, nem csak és kizárólag a számla/blokk felmutatásával bizonyítható, hogy a terméket a fogyasztó az adott forgalmazótól vásárolta, úgy amennyiben a jótállási jegyen szereplő adatokból megállapítható az eladó fél személye, és a fogyasztó ennél jelenti be igényét, úgy jogellenes egy ilyen kikötés.

[link]

(#4411) Ance válasza Lauda (#4408) üzenetére


Ance
őstag

Fekete marhabőr mozo hátlapot vettem hozzá. Soha nem nézegettem telefonomat annyit, mint ezt azóta, hogy milyen szép. Egy magyar (azaz inkább szlovák asszem) boltban is lehet kapni, keress rá. Bárhogy is nézegettem, kb. ugyanannyi, mintha messziről jönne, csak ez 3 nap alatt nálam volt.

(#4412) Lauda válasza Ance (#4411) üzenetére


Lauda
félisten

Linket tudnal irni? :) :) Nezegettem, nekem a barna tetszik piszkosul! :Y

(#4413) Ance válasza Lauda (#4412) üzenetére


Ance
őstag

Nekem is az tetszett, de sehol sem találtam. A Mozo honlapján is azt írták, hogy nincs éppen csak 950XL-re. Itt a link:

http://www.supergamer.hu/mozo-premium-bor-hatlap-microsoft-lumia-950-blacksilver-p-344153.html

Itt a barna. 1-2 hét és jó drága, amíg ideér:

http://mozoaccessories.com/product/back-cover-for-lumia-950-brown/

[ Szerkesztve ]

(#4414) Lauda válasza Ance (#4413) üzenetére


Lauda
félisten

Koszi szepen! En itt neztem a barnat, a szallitas nem tudom hogy mukodik .

szerk: na akkor egy helyen neztuk. :DD :R

[ Szerkesztve ]

(#4415) hroberto válasza Lauda (#4410) üzenetére


hroberto
veterán

Mindegy! Ha helyben nem javítható a készülék, akkor számlával vagy garanciajeggyel fogják csak átvenni a telefont. ( Tapasztalat).
Ha EU-s a telefon, akkor olyan nyelvű számlával kell igazolnod a telefon eredetét, amelyik országban forgalomba hozták. Ez a gyakorlat!

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#4416) ZavaBalazs válasza hroberto (#4415) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

nemrég járta meg kétszer a központi szervizt a számla nélküli 950-em, kijelző és akkucserével jött vissza.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#4417) bcl


bcl
senior tag

Bocsi, most a szervizelős témához picit off... :)

HR nélkül lehet valahogy fiókot cserélni a telefonon?
A családban adnám tovább, és az illető egy 520-ról költözik majd.

Tudtommal nem, de mintha valahol olvastam volna valami utalást, hogy lehet fiókot törölni HR nélkül is.

(#4418) hroberto válasza ZavaBalazs (#4416) üzenetére


hroberto
veterán

Ez lenne a követendő példa, de sok helyen nem így megy sajnos.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#4419) sum-blink válasza ΞΔGLΞ (#4407) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Ez sajnálatos. De most elkezdem. Csak ne reseteljen, mert akkor jöhetek vissza insiderre.

(#4420) ΞΔGLΞ válasza hroberto (#4418) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Jah a Care-ben csak a jótállást kérik. Amikor bevittem a dock-ot, aminek, mint kiderült utána semmi baja nem volt, de csesztek rá, inkább adtak egy zsír újat. :D Szóval, nem nagyon szerelgetnek, inkább cserélnek azonnal és ez a legjobb hozzáállás.

(#4421) Cooley18 válasza hroberto (#4418) üzenetére


Cooley18
aktív tag

Ami azt illeti, a Microsoft termékekkel a Care-eken keresztül így megy mindenhol. Én se vittem semmi papírt róla, és simán cserélték a kijelzőt (enyhe beégés miatt).

(#4422) sum-blink válasza sum-blink (#4419) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Feltettem. A telefonszámokat honnan lehet visszaimportálni? Outlookból annyira nem csinálja... Amúgy minden ugyanolyan kinézetre, a kamera bénább, nincs panoráma opció. Ezekre tudtok valami megoldást?

(#4423) sum-blink válasza sum-blink (#4422) üzenetére


sum-blink
aktív tag

A kamera megoldódott, külön frissíteni kellett.

(#4424) klz80


klz80
tag

Lotfi Begi és Mező Misi - Csak egy szó klipben kb 2:30-nál Misi egy fehér Lumia 950-nel fotóz bele a kameraba 😀 Zene is jó, és meg értelmesen is választ telefont, meglepődtem 😀

(#4425) sum-blink válasza sum-blink (#4422) üzenetére


sum-blink
aktív tag

A telefonszámok is "megérkeztek".

(#4426) Sztyepadzso válasza klz80 (#4424) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Bruce Wayne-nek is ilyenje van :)

(#4427) timelord1987


timelord1987
őstag

Sziasztok!

Nálatok is néha reccsen egy kicsit a hangszóró?

(#4428) Lauda


Lauda
félisten

Skacok, segitenetek egy kerdesben?:

Nezegetem egyik oldalon a telokat es nem ertem a megjelolest es az arakat sem:

Microsoft Lumia 950 Dual White EU Ez a legolcsobb, pedig dual simes.

Microsoft Lumia 950 LTE White EU Ez dragabb, pedig egy simes.

Microsoft Lumia 950 LTE Black EU Majd ez kovetkezik.

Ha jol tudom mindegyik tudja az LTE-t ugye? A sima es a dual sim is. Ezert nem ertem, miert a megjeloles, bar ez ha ugy vesszuk nem jelent semmit. Egyaltalan hogy lehet a dual simes olcsobb? :D

szerk:

Na kozben annyit talaltam a microsoftnal, hogy LTE-ben nem egyformak. Lefelezodik a letoltesi sebesseg a dual simnel, gondolom 300-at tud max a kartya es ez van elosztva a ket sim foglalatra.

[ Szerkesztve ]

(#4429) Lauda válasza Lauda (#4428) üzenetére


Lauda
félisten

Meg annyi, hogy nektek a telefon milyen foliaban volt? Aminek nyitva a teteje es kihuzhato belole a telo, vagy amelyik teljesen be van foliazva es ugy kell rola lehamozni?

Olvastam a topikban, hogy nincs duplakoppintasos ebresztes. Vagy azota mar belekerult? A 650-ben is van.

[ Szerkesztve ]

(#4430) pikszel válasza Lauda (#4429) üzenetére


pikszel
őstag

Hámozós fóliában volt az enyém. A duplakoppos ébresztést a zárolási képernyő beállításai alatt találod meg.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#4431) ZavaBalazs válasza Lauda (#4428) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

akkor jól értem, 1 simmel használva nem feleződik?

én dualost használok 1 simmel, mert ezt fogtam ki nevetségesen olcsón. igazából ha 1 simmel is feleződik, az se zavar, kellően gyors így is, csak szeretem tudni a miérteket. :)

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#4432) Lauda válasza ZavaBalazs (#4431) üzenetére


Lauda
félisten

Sajnos nem tudom. :) :)

Rendeltem egy feketet a turbadorol, penteken erkezik. Majd referalok rola. Megnezetem az imeit is hivatalos szerzzel, hogy rendben van-e.

(#4433) spider23 válasza Sztyepadzso (#4426) üzenetére


spider23
aktív tag

A múltkor néztem F1 közvetítést és ott is az egyik csapatnál egy 950xl volt csatlakoztatva a monitorhoz és a versenyző azon nézte az adatokat. Azt már nem tudom ki volt a pilóta, mert csak a mobil maradt meg hogy jééé nézd már.... :)

(#4434) zsoltzsolt válasza spider23 (#4433) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Ferrari

(#4435) N€T0X|N válasza Ance (#4413) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Ezek a hátlapra ülnek rá vagy azt helyettesítik? Lehet, hogy egyértelmű, de nem bírok rájönni. :B

Sent from my keyBoard

(#4436) pikszel válasza N€T0X|N (#4435) üzenetére


pikszel
őstag

Komplett hátlap, tehát nem tok, QI töltéssel és NFC-vel.
Én is gondolkodom egy feketén, de már nem találok teljesen feketét (keret, gombok), pedig volt.

[ Szerkesztve ]

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#4437) Pacee87 válasza pikszel (#4436) üzenetére


Pacee87
aktív tag

Ebay azzal van tele, ráadásul magához képest olcsón.Én félek tőle, mert csupaszon zsebben hordom a telefont, az ezüst keretest tartósabbnak vélem. [link] Hétvégén még ingyen postával volt, nincs szerencséd, de szerintem érdemes lehet a black friday akciókat figyelni....

[ Szerkesztve ]

(#4438) Ance válasza N€T0X|N (#4435) üzenetére


Ance
őstag

Sőt, még az oldalsó gombok is benne vannak, annyira cseréli az egészet. Nem is lötyögnek annyira, amennyire az eredeti. Na jó, az sem lötyögött nagyon, de miután cseréltem, érezhető volt a különbség.

(#4439) confuser válasza Pacee87 (#4437) üzenetére


confuser
senior tag

Ha lesz valami akció, linkeljétek légyszi, hátha mi nem vesszük észre :)

(#4440) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

na, a barna bőrösből meg kifogyott a világ? pont mostanság akartam beruházni egyre tizenaljaezer pénzért, erre sehol nem találom. :(

igen tudom, a mozo oldalán van, 48 euróért, +10 euró postadíjjal. kösz nem, az már majdnem 20...

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#4441) Francia91 válasza Ance (#4438) üzenetére


Francia91
veterán

Szerintem nagyon gáz az oldalsó gombsor egy ilyen kategóriás telefonnál. Nekem ez az egyetlen, amibe bele tudok kötni a 950-esbe. Cserélni fogom én is a közeljövőben a hátlapot valami normálisabbra

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#4442) timelord1987


timelord1987
őstag

Sziasztok!

Valaki tud ebben segíteni?

(#4443) ZavaBalazs válasza timelord1987 (#4442) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

Nekem nem szokott.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#4444) ΞΔGLΞ válasza Francia91 (#4441) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Az lenne az elso amit cserelni kell, ami gyarilag tajta van egy filleres gane. Az enyemen ez van, de van borben...feherben...pirosban is...de ezt szeretem a legjobban es ezeken nincs semmilyen gomb lotyoges.

Sorry telorol potyogtem.

(#4445) Lauda válasza ΞΔGLΞ (#4444) üzenetére


Lauda
félisten

Neked melyik fajta hatlapod van? ;)

(#4446) ΞΔGLΞ válasza Lauda (#4445) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Mindegyik. Ami a képen van az a fekete es ezüst mint látható.

(#4447) ZavaBalazs válasza ΞΔGLΞ (#4446) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

barna nincs eladó? :B

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#4448) Sjkolrd válasza ΞΔGLΞ (#4446) üzenetére


Sjkolrd
aktív tag

A fém keret (alu) festett vagy elaxalt? A festéssel egy gondom van idővel lekopik...

(#4449) Sjkolrd válasza Sjkolrd (#4448) üzenetére


Sjkolrd
aktív tag

Eloxalt

(#4450) pikszel válasza Sjkolrd (#4449) üzenetére


pikszel
őstag

Nincs ott semmiféle alu, pláne nem eloxált. Az polikarbonát egy aranyfüst rétegnyi fémmel.
Premium finishing with vacuum metal coated polycarbonate.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.