Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5001) jeni


jeni
félisten

Érdekes a dolog a 950XL kapcsolatban. Több helyen akciós és olcsóbb a 950 sima telefonnál a nagyobb 950 XL!

(#5002) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

létezik 950-re hátlap helyett feltehető, mozo színvonalú, de nem mozo hátlap?

kb egy hete leejtettem 1 méterről, és a barna mozo jobb alsó sarka szanaszét zúzódott, végigrepedt, most vettem észre, hogy már a bal alsó sarkon is van repedés.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#5003) ΞΔGLΞ válasza ZavaBalazs (#5002) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Olyan minőség, mint a Mozo, egyszerűen nincs. :/

(#5004) ZavaBalazs válasza ΞΔGLΞ (#5003) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

hát az kár, mert a pereme ennek is silány. mondjuk ehhez nem kellett volna leejteni, mert azelőtt is így gondoltam...

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#5005) ΞΔGLΞ válasza ZavaBalazs (#5004) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Helyesebben fogalmazva, ami ennyire jól néz ki és minőségi cucc, az csak mozo. Szerencse, hogy a kijelződ megúszta.

(#5006) timelord1987


timelord1987
őstag

Sziasztok!

Szerintetek ez jó tok lehet Lumia 950-hez?
Megéri megvenni?

(#5007) bnoe válasza timelord1987 (#5006) üzenetére


bnoe
tag

Szia a mozo saját honlapján most akciós a fehér tok 25€, én személyszerint nem szeretem a flip tokokat, mozo piros hátlappal használom és egy nillkin üvegfóliával, a piros tok felső bal sarkán minimális kopás látható közel egy éves használat mellett. Imádni fogod a telód egy mozo tokkal, szép is meg nem csúszik, jó a fogása nem recseg nem ropog.

(#5008) Petester válasza timelord1987 (#5006) üzenetére


Petester
senior tag

Bordót akartam venni, de a telefon kotyogott benne, ahogy a flip részét nyitottam. Visszavittem és lett belőle fehér. De a kedves feleségem csak 1 hétig használta. Lejtette, a belső oldalon lévő két fül letört és már nem fogta a telefont.
Ha nem ejted le, akkor jó, de akkor meg minek a tok? :D
Most úton van egy flipes, piros mozo hátlap, addig ezt használja. Nem olyan rossz, bár a Nillkin jobb lett volna.

(ó\_!_/ó)

(#5009) Petester válasza ΞΔGLΞ (#5003) üzenetére


Petester
senior tag

Vannak más hátlapok, mint a Mozo? Mármint ami gyári hátlap helyére pattintható és nem arra rá.

(ó\_!_/ó)

(#5010) bnoe válasza Petester (#5009) üzenetére


bnoe
tag

Van ebayen találsz több színben is, de nem tudom milyen minőség....1000-2000 ftot kérnek érte.

[ Szerkesztve ]

(#5011) Petester válasza bnoe (#5010) üzenetére


Petester
senior tag

Még nem néztem meg, de ezekben akkor gondolom semmi nincs. Mármint se NFC, se Qi töltésre nem alkalmasak.

(ó\_!_/ó)

(#5012) ZavaBalazs válasza Petester (#5011) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

párban látok NFC-t, de sajnos qi matricát egyikben sem, pedig az lenne a lényeg :(
mondjuk ha a mozo állapota tovább romlik, lehet, hogy beruházok egy ilyen filléres színesre, és átrakom bele a matricákat.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#5013) turbulencia8 válasza Petester (#5008) üzenetére


turbulencia8
őstag

Ugyanilyen tarca jellegu tokot rendeltem 650-re kemeny ezer forintert ebay-en.

(#5014) scbb


scbb
tag

Sziasztok! Miért lehet az, hogy néha nem töltődik a telefon. Ilyenkor dugom rá a számítógépre akkor sem történik semmi. Egy sima újraindítás után újra tölt és lehet csatlakoztatni is... Egy hete csináltam hard resetet, nem szeretnék megint. Van valami ötlet?

nincsbéhúsz és szarazakksi

(#5015) Ance válasza turbulencia8 (#5013) üzenetére


Ance
őstag

Azért ne hasonlítsunk össze egy 1.000 forintos tokot egy Nilkin tokkal minőségben. Ég és föld a kettő. Nekem volt 1.000 forintos is, most pedig Nilkin van, úgyhogy közvetlen a tapasztalat. A pár különbség, ami rögtön eszembe jut, amiben jobb a Nilkin, mint a régi:

- Olyan a kialakítása, hogy enyhén túlnyúlik a kamerán, így védi azt
- sokkal keményebb, erősebb műanyagból van
- nem sárgul be (a másik átlátszó tok besárgult 2 hónap alatt)
- ott, ahol fogom a telefont, be van recézve, így nem csúszik
- a tok lezárja az USB-C portot, tehát nem megy bele por és már kb. 200-szor volt ki-be hajtva a töltő rádugása miatt és nem fáradt el az anyag
- a hátsó kis lyukaknak is ki van vágva a helye, ami az olcsóbb hátlapokon nem túl jellemző

Ennyi csak így hirtelen, ami miatt nem nagyon érdemes egy Nilkint egy noname tokhoz hasonlítani.

(#5016) turbulencia8 válasza Ance (#5015) üzenetére


turbulencia8
őstag

Meggyoztel, kiprobalom. Az elolap, ill. a kijelzo szeleit mennyire vedi az atlatszo tok?

[ Szerkesztve ]

(#5017) timelord1987 válasza bnoe (#5007) üzenetére


timelord1987
őstag

Szia, köszönöm szépen.

(#5018) Boha


Boha
aktív tag

Lehet csak nekem tűnt fel, de az elmúlt időben mintha alább maradt volt a szoftveres fejlesztés a windows-os platformon, tudom nem pörgött azelőtt sem nagyon de mióta már nem (nokia) név van elől azóta belassultak. Szoftveres újdonságok se jöttek, az appok se sokkal bővültek alap felhasználási appok sem javultak. Nokia-s időbe több készülék jelent meg (vagy szivárogtattak ki készülék infókat) szerintem mondhatom ezt hogy utóbbi egy évben új készülék nem jelent meg, evvel a win10-el mintha az utolsó próbálkozása lenne a microsoft-nak. De lehet csak én látom így, lehet majd idén felpörgetik az eseményeket (vagy bedobják a kulcsot).

OBORZIL

(#5019) Ance válasza turbulencia8 (#5016) üzenetére


Ance
őstag

Azt semennyire. Talán fél mili sincs a túlnyúlás. Valószínű inkább arra mentek rá, hogy ne akadályozza semmi a kijelző kezelését.

Ez az: http://nillkin.org/smartphones-accessories/microsoft-smartphones-1/microsoft-lumia-950-accessories/nillkin-microsoft-lumia-950-microsoft-mclaren-talkman-rm-1106-nature

(#5020) #46482688 válasza spider23 (#4946) üzenetére


#46482688
törölt tag

Üdv
Nekem tavaly nyáron kezdődött ugyanez a jelenség,és decemberre majdnem a képernyő aljáig ment le a csík függőlegesen.Be is vittem a váci úti szervízbe.Mivel a telefonom garis,így nem kellett fizetnem érte.Azt mondták pontosan nem tudják mitől van ez,de 950-re nem jellemző ez a hiba.De nem variáltak,kaptam egy új kijelzőt.

(#5021) bnoe


bnoe
tag

Nokia 8 vagy Supreme ez lesz a köv telóm, persze ha piacon lesz majd, na meg már 1 éves szülinapját is megülte, mert utána lesz csak reális áron. ☺

(#5022) ZavaBalazs válasza bnoe (#5021) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

a márkanév miatt?

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#5023) bnoe válasza ZavaBalazs (#5022) üzenetére


bnoe
tag

A kamera miatt😁

(#5024) ZavaBalazs válasza bnoe (#5023) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

ja...oké :)
a helyedben azért megvárnám, hogy ténylegesen milyen lesz, pláne, hogy a pureview a microsofté, nem a kamunokiáé.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#5025) bnoe válasza ZavaBalazs (#5024) üzenetére


bnoe
tag

Persze...nem is bizti, hogy lesz ilyen...csak kompromisszumot kötöttem a wp-al a jó kamera miatt, de hát nem mindig hozza az általam elvártakat ...sárgaságban szenved néha😁

(#5026) Amiens válasza bnoe (#5021) üzenetére


Amiens
tag

Diótörő? :W :DD

iPhone 11 Pro / LG G6 / Lumia 950 / Nokia E72

(#5027) sum-blink válasza Amiens (#5026) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Woooow. 😀

(#5028) csucsu54


csucsu54
tag

Dilemma,vennék L950,melyiket válasszam:független,bolti garancia már lejárt,csak szoftver gari,vagy T-s még több mint egy év garancia!?Véleményeket kérnék pro és kontra,köszönöm!

(#5029) turbulencia8 válasza csucsu54 (#5028) üzenetére


turbulencia8
őstag

Nekem nagyon megerte a keszulekgarancia, a 950-em minden elozmeny nelkul behalt december 23-an. A Nokia Care-ben adtak egy gagyi cseretelefont, amig a szerviz fopanelt cserelt relative gyorsan (jan. 3.) es ingyen. Nem kellett az ugyintezeshez meg szamla sem.

[ Szerkesztve ]

(#5030) hroberto válasza csucsu54 (#5028) üzenetére


hroberto
addikt

Nyilván jobb lenne a garanciás, csak meg kellene bizonyosodni róla, hogy nem fogják tiltani.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#5031) Petester válasza hroberto (#5030) üzenetére


Petester
senior tag

Csak az a baj, hogy ez tulajdonképpen lehetetlen. Írhatnak a letiltásról valamit, de a szolgáltató azt nem fogja figyelembe venni... Max. bízni lehet a jószerencsében.

(ó\_!_/ó)

(#5032) hroberto válasza Petester (#5031) üzenetére


hroberto
addikt

Valóban. Én függő telefont csak ismerőstől vennék.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#5033) csucsu54 válasza hroberto (#5030) üzenetére


csucsu54
tag

Köszönöm mindenkinek a segítő véleményeket,én is a garancia irányába hajlottam,csak talán jobb lett volna függetlenbe!Köszi még egyszer! :R

(#5034) ΞΔGLΞ válasza csucsu54 (#5033) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Hát én lehet, hogy hamarosan megválok ettől...
Független, gyári garanciás (bő 1 év még biztos), patika állapot, mozo hátlap, eredeti gepard tempered glass és a nyáron kapott vadiúj continuum-mal együtt fogom kivágni az apróra a gyári tartozékokkal és dobozával együtt természetesen, olyan 70-80 ezer körül, ami egy elég jó ár lesz szerintem...

(#5035) csucsu54 válasza ΞΔGLΞ (#5034) üzenetére


csucsu54
tag

Nagyon zaklatott vagy,mi a bajod a telefonnal,bár gyanítom a rendszerrel nem vagy kibékülve!?Majd meglátom,a continumra nincs szükségem,meglátom,hogy haladok a tárgyalásokkal!

(#5036) ΞΔGLΞ válasza csucsu54 (#5035) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Zaklatott?
Ezt most miből szűrted le? :)
Egyáltalán nem vagyok az, csak 2010 óta herótóm lett az egésztől. :DDD
---------------------

Már semmilyen elvárásaim nincsenek a rendszerrel kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

(#5037) csucsu54 válasza ΞΔGLΞ (#5036) üzenetére


csucsu54
tag

"fogom kivágni" arra engedett következtetni,hogy valamivel nagyon tele lehet a nemesebbik test részed!

(#5038) ΞΔGLΞ válasza csucsu54 (#5037) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Jaaaaah, nem :) Csak most így fogalmaztam, de semmilyen, ismétlem nulla düh sem volt mögötte.

[ Szerkesztve ]

(#5039) csucsu54 válasza ΞΔGLΞ (#5038) üzenetére


csucsu54
tag

És mi lesz helyette!?Átmész almába vagy droid?

(#5040) ΞΔGLΞ válasza csucsu54 (#5039) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Én mind a hármat használom már régóta, ezek szerint te (még) nem tudtad. De igen, maradok a másik kettőn továbbra is.

(#5041) bnoe válasza ΞΔGLΞ (#5040) üzenetére


bnoe
tag

Üdv és mit vennél most helyette? Galaxy s7 és lumia közül melyik csinál jobb képet?

(#5042) ΞΔGLΞ válasza bnoe (#5041) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Szia!

Amíg el nem cseszték azzal a "frankó" utolsó simításokkal, a 950 képe egyszerűen szebb volt, de az s7 edge képminőségét nagyon sokat javították közben. Az első kérdést meg nem értem, bocsi. :)
Nem akarok venni semmit.
Használom továbbra is a samu-t és az ájfon7 plus-t. <---- Ezt egyébként nem olyan rég cseréltem 6s+-ról, nem akartam, mert mind a kettő nekem formavilágra ronda, de kaptam egy jó ajánlatot és alig fizettem rá valamit az újra. Amiért az ios-t is használom, az a rendkívüli stabilitás. Nekem ez mindennél fontosabb manapság. Egyszerűen a windows-ból lett elegem, amit soha nem gondoltam volna, mint őskövület felhasználó, de tettek róla.

[ Szerkesztve ]

(#5043) bnoe válasza ΞΔGLΞ (#5042) üzenetére


bnoe
tag

Köszi a választ, és iphone 7 plus és a samud közül, melyik lő jobb fotót, nagy a minőségi különbség?
Úgy értettem a kérdést, hogy ha jó fotós telót kéne venned a lumia 950 helyett mit választanál? De végül is megválaszoltad hiszen alma 7+ birtokosa vagy ☺ .

(#5044) ΞΔGLΞ válasza bnoe (#5043) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Igazából beállítás kérdése, ha nagyon finomra hangolom, akkor az S7-tel baromi szép képeket lehet csinálni, de zsebből előkapva (és ugye a legtöbben így fotóznak), akkor az ájfon alapból szebbet lő....szerintem, de ezek már minimális eltérések és jelenleg a mobilok csúcsai. Ennél jobbat csak akkor fognak csinálni, ha nagyobb optika kerül bele, vagy valami elképesztő fejlődés lesz ezen a téren. Nagy objektíveket még sem rakhatnak a mobilokra :DDD

(#5045) bnoe válasza ΞΔGLΞ (#5044) üzenetére


bnoe
tag

Köszi 😊.

(#5046) laccy88 válasza ΞΔGLΞ (#5042) üzenetére


laccy88
senior tag

Hát ezaz. Nagyon dühítő, hogy lövök egy képet, gyorsan visszanézem, nagyon jó a kép, de mikor kész van az utolsó simításokkal, sok esetben a minőség elkeserítően megromlik :( nem hiszem hogy ezt a microsoft-nál senki nem vette még észre. Van esély rá, hogy valaha javítják? Emiatt nagyon visszasírom a 1020-at :(

(#5047) ΞΔGLΞ válasza laccy88 (#5046) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Én, már nem is tudom mióta van így, hogy ennyire elcseszi a képet a US, talán már fél év is lesz lassan!
Amikor ez kikerült ennyire trágyán, "2 perc" múlva már egy javítást illett volna kiadni, vagyis ez direkt lett ilyen és/vagy direkt nem is javítják. Látják, hallják, olvassák, vagy nem is olvassák a feedback-keket, hogy ez van, mégsem történik semmi.

(#5048) gg72


gg72
veterán

A nyers dng képeket is érinti/elcseszi ez az "utolsó simítások" valami?

(#5049) ΞΔGLΞ válasza gg72 (#5048) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Azt nem, viszont semmi kedvem emiatt PC-én még dolgozni vele.

(#5050) ΞΔGLΞ válasza gg72 (#5048) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Mert addig, ugye úgy volt, hogy előkaptam a zsebemből, alapból lőttem vele és lealázott mindent, mármint a többi mobilt minőségben az elkészült képek, amit azonnal küldhettem is tovább.
De most az US miatt ezt nem lehet, mert ha pl személyt fotózol, mire elkészül a kép, úgy fog kinézni, mint Roark junior.

Most viszont, vagy dng-be csinálod és utána pc-re másolva utódolgozol vele, vagy hagyod a francba az egészet. Na, én inkább hagytam...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.