Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5651) hroberto válasza #09819904 (#5644) üzenetére


hroberto
veterán

Irigylem az optimizmusod! :D

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#5652) #09819904 válasza ΞΔGLΞ (#5648) üzenetére


#09819904
törölt tag

Nagyon nem tud újat dobni semelyik gyártó! Egy ideig a megapixel harc ment, utána a 3D-t erőltették, azután jött a szappantartó forma, a cseppállóság, az ujjlenyomat olvasó. Csakhogy párat soroljak a teljesség igénye nélkül.
Aztán idővel ott tartottunk, hogy igazán csak a külső változott, a belső relatíve ugyanaz volt. Egy ideig a Samsung próbált egy-egy featuret villantani, aztán le is söpörte. Az LG szintén dobott egy hajlított kijelzős mobilt, meg itt-ott reszelt a dolgokon. A Sony elszüttyögött a Z szériával, meg a másik két gyártóhoz hasonlóan kidobott egy vagon készüléket. A HTC még az amelyik egy kicsit mindig eltért. De funkcióit tekintve ott sem lett olyan dolog lebasztikulizva az asztalra ami hú de nagy újítás lett volna.
De lehet konkrétan bármit belegyúrni, ha a népség igencsak túlnyomó többsége közösségi dolgokra, zenehallgatásra és fényképezésre használja a telefonját.
Mára SMS-t nem hinném, hogy tömegesen írnak. E-maileket még úgy ahogy.
Szóval alapdolgokat tekintve a W10M-en is ugyanúgy elvan az ember. Nyilván fapadosabb a droidhoz képest.
A többi gyártó újításaiból mit is használnak sokan?

(#5653) Ste válasza turbulencia8 (#5610) üzenetére


Ste
addikt

6 hónapja használom fekete bőr hátlappal, sokkalta jobb érzés. Sajnálom hogy a Fa változatot nem volt módomban kipróbálni, azt még szívesen kipróbálnám.

Egyetértek a többivel, i6 a másik telefon, de nem vagyok tőle elragadtatva. Akkuban jobb (fura mód), céges dolgokra elmegy de néha már dadog (ilyet se nagyon láttam pedig). Persze sok minden biztos jobb rá, meg jobban fut, csak engem az pont nem fog meg (ahogy Bödőcs is megmondta, lehet, hogy nem a van magasabb hegység a Kékesnél, csak nincs semmi értelme :) )

(#5654) bnoe válasza Ste (#5653) üzenetére


bnoe
tag

Ebayen még lehet találni fa burkolatos mozot, meg az amazon.de is, 30€ felett ez utóbbinál ingyenes a kiszállítás a piros mozot én 17€ vettem pár hónapja, az amazonról.

(#5655) Ste válasza ΞΔGLΞ (#5642) üzenetére


Ste
addikt

Attól függ, hogy nézzük az árakat. Szolgáltatónál vagy függetlenül
Amennyiért 14 hónapja vettem az L950-et, ahhoz képeatmost 45-öt érhet (40% árvesztés), az i6 most cca 80-at ér (50%) árvesztés, forintban számolva azonban 30k vs 80k, nekem ez nem mindegy.
Az S8+ gondolom szolgáltatói, gondolom 1 év múlva ott is meglesz az 50% Off

(#5656) #09819904 válasza Ste (#5655) üzenetére


#09819904
törölt tag

A jó kampány az amivel megszedik magukat a gyártók, aztán az áresés Őket már nem nagyon érdekli. :)

Samsungot viszont többet nem hozok ki premierbe. Egy-két hónap után ugyan nem esik az ára, de van ajándék cucc.

(#5657) Ste válasza #09819904 (#5656) üzenetére


Ste
addikt

A gyártót az érdekli, hogy minél hamarabb cseréld le az eszközöd. Hogy ebben az Sw gyártó hogy segíti a Hw gyártót az egy másik dolog.
Olyan ez mint a divat, a Zara azzal kaszált annó nagyot - amit azóta sokan át vettek - hogy negyed évente ad ki új konfekciót, hogy már ne érezd magad trendinek. Valahol némely mobil gyártónál is hasonló a helyzet. A különbségek egyre jobban eltűnnek, a marketing szerepe is növekszik

(#5658) ΞΔGLΞ válasza Ste (#5655) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Én semmit nem veszek szolgáltatótól. Az S8+-t is MM-ben vettem.
Pl a megjelenése napján a 950 XL-t is ott vettem, meg a 650-et is, vagy az edigital-ban vásárolok még, már nem emlékszem melyiket hol vettem, egy a lényeg független legyen gyártói garanciával. Egy 950-est vettem itt az aprón valamikor, pár hónap és már le is lőtték a készüléket, tiltó listán volt, persze ki gondolta volna. 3 napos telefon volt, ki sem volt bontva az eladónak meg egy rakás plussza volt, persze látom azóta már kivágták a francba azt a f@szt. Utána vettem egyet szintén 950 és edigibe, 130 körül volt még az ára...

------

Elephone S8, na azt várom, amint megjelenik veszem is, nem is érdekel, hogy mennyi lesz, de biztos nyit 250 körül, mint anno a Xiaomi MI MIX...már képről belezúgtam. De az biztos, hogy arra különösen kell majd vigyázni, mivel a káva, mint olyan nem létezik...szögletes forma, nem buzi szappantartó, mert azzal már tele a hócipőm, szóval bejön, na :)

[ Szerkesztve ]

(#5659) #09819904 válasza Ste (#5657) üzenetére


#09819904
törölt tag

Sajna emiatt a bugyuta felfogás miatt vannak elméletileg jó, gyakorlatilag fostalicska készülékek a piacon!
Ilyen a Samsung. Nagyon hosszan imádtam. Az S6-ra jobban vigyáztam, mint előtte bármire. Ennek ellenére mégis olyan kardos volt a kijelző, mint amit végighúztak az autópályán. :U Imádtam, de akkorát nem csalódtam még, mint ebben az esetben.

Anno a Lumia 920 bezzeg pofával esett lépcsőre és azon kívül, hogy újra be kellett kapcsolni, szó szerint egy gramm karist nem esett rajta! Ahhoz képest, hogy durvább védelme van papíron az S6-nak... :U

[ Szerkesztve ]

(#5660) Ste válasza #09819904 (#5659) üzenetére


Ste
addikt

Ez már a Konzumer világ sajátossága: a céget a profit és a darabszám hajtja, amit a részvény tulajdonosok elvárnak. Neked addig biztosan jó, amíg megveszed, nemhiába, hisz felkeltették benned a "must have vágyat" :)

(#5661) #09819904 válasza Ste (#5660) üzenetére


#09819904
törölt tag

A konzumer szó helyett az elkurvult sokkal szebb! :D

Az S6 esetében próbáltam tudatos vásárló lenni. Fórumokat olvastam, kézben teszteltem... Aztán a gyakorlatban mégsem vált be. Holott anyagát tekintve prémium kategóriának kellene lennie. Ehhez képest a 950-es is jobb minőségben.
Szerettem volna androidos vizeken maradni, de valahogy nekem több fejfájást okozott, mint megoldást. Anno a Lumia 800 volt az első Windows alapú készülék amit használtam. Nagyon bejött! Aztán idővel jött a 920-as. Az már sokkal jobb volt. Azután hosszan szemeztem az 1540-essel, de nem találtam eladót. Mármint olyat ami egyben is volt. Így végül maradt a 950. Ezt viszont abszolút nem bánom! Pedig bevallom, a váltáskor nagyon féltem, hogy a W10M nem fogja beváltani a reményeket. Végül nem kellett csalódnom. Az előző tulaj használata miatt egy Recovery Toolozáson át kellett esni, illetve a hibás Insider build kiadás miatt kellett Recoveryzni. Azóta csak nyelvet váltok aztán update, restart és pörög tovább.

Most néztem a desktopos Storet, vannak új dolgok azért bőven. Viszont a MS már kezdi integrálni a holografikus cuccait. Úgyhogy, ha nem tévedek, akkor Satya terveihez, - ala Surface Phone -, nem elképzelhetetlen, hogy VR ketyere is lesz. Amolyan low cost Hololens alapon.
Illetve, ha valóban x86-osra csinálják meg a ketyerét, akkor azon szélesebb palettán lehet majd alkalmazásokkal dolgozni.

(#5662) #09819904


#09819904
törölt tag

Az Áruház átmenetileg nem vagy csak korlátozottan lesz elérhető, mivel elindult a Neon frissítések kiadása.
Úgyhogy vagy ezerrel nyomkodja valaki a lap frissítése gombot vagy várakozik!

(#5663) #09819904


#09819904
törölt tag

Windows 10 Creators Update Bloatware Free Edition 1703 Build 15063 (v4)
"Windows 10 without the associated telemetry and bloatware elements, at your disposal

There you have it, an unofficial version of Windows 10 without arguably some of the most annoying bloatware components. Use it at your own risk."

(#5664) sum-blink válasza #09819904 (#5659) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Nekem 820 esett 20 centiről asztalra, azóta is off.

Más: Win 10-en instagram chat egyenlő az agybajjal.

(#5665) #09819904 válasza sum-blink (#5664) üzenetére


#09819904
törölt tag

Ha próbáltad tárgytalan: "Just press the volume down and power buttons for a few seconds to perform a soft reset."

(#5666) pontyos


pontyos
senior tag

Ma jött egy újabb frissítés, "location in Hungary" néven. Böngésző betű mérete továbbra is a legkisebb, néha gépelés közben a backspace nem működik, weboldalakat nyújtva tölti be elsőre. Bezár és újra nyitás utan jó. Hmmmm, idaig soha semmi hibám nem volt!! Fck

(#5667) turbulencia8 válasza pontyos (#5666) üzenetére


turbulencia8
őstag

Nekem most tolti a CU-t, remelem nem lesz vele hasonlo gond.

(#5668) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Nalam par csempe (outlook es naptar) fagyott le, de az par nap utan helyre szokott jonni. Mas bug nincs.

(#5669) gary89


gary89
csendes tag

Sziasztok!
Tegnap este jött végre frissítés (Telekom 950). 10.0.14393.1066-ról frissült fel végre CU 10.0.15063.297-re.
A telekomos bloatware appok visszatelepültek ismét, a pénzügy, hírek stb szintén. Jól tudom, hogy CU után már nem fognak? Vagy ez csak gépre vonatkozik?
Reggel világomat sem tudtam merre vagyok, lecserélték a gyári ébresztő hangokat és valami rettenet lett.
Valamint a beállításokon belül az összes lehetséges helyre berakták a "Kérdése van? Súgó megnyitása" illetve "Segítsen jobbá tenni a windows szolgáltatásait. Visszajelzés küldése" szekciót.

(#5670) bnoe válasza turbulencia8 (#5668) üzenetére


bnoe
tag

Nálam is lefagyott pár csempe ki bekapcs megoldotta, más minden ok, még a skype se figurázott☺

(#5671) spidersoft


spidersoft
senior tag

Üdv! Az előző frissítés megette a telefonkönyvemet. Mivel keveset telefonálok, így meg voltam nélküle 1-2 hétig... ráér még az címszóval, gondoltam úgyis lesz rövidesen megint frissítés, majd az megcsinálja. Hát nem :D

Szóval a mostani előtti frissítés azt csinálta, hogy szólt, hogy majd ő éjszaka újraindul. Gondoltam inkább csináld most. Szokásos fogaskerék, aztán írta, hogy visszarámolja a live-ról/onedriveról (nem tudom, hogy melyiket írja ilyenkor) az adataimat... Visszajött kábé minden (híváselőzmények, SMS-ek, stb), kivéve a telefonkönyv, mert az üres lett. A híváselőzményekben is csak számok vannak... felléptem a live accra, és ott is üres bejegyzések vannak. Ilyenkor mi van? Miért tűntek el a bejegyzések, és mit lehet tenni, hogy legközelebb ne tűnjenek el? Az előző telefonomról még vissza tudom húzni a telefoncserekori állapotot, de az azóta szerzett számok, módosítások gondolom elvesztek...

(#5672) #09819904 válasza spidersoft (#5671) üzenetére


#09819904
törölt tag

Nagyon valószínű, hogy hibás a szinkronizáció!
Nekem szerencsére ilyen gondom még nem volt. Gépen is rendesen látom a Kapcsolatokat.

(#5673) NGC válasza spidersoft (#5671) üzenetére


NGC
tag

A mai világban a legfontosabb, hogy mindenről legyen biztonsági mentésed...
Névjegyzék exportálása
Importálás és exportálás

[ Szerkesztve ]

(#5674) sum-blink válasza #09819904 (#5665) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Köszi. Bekapcsol csak nem érzékel, az érintő rész tropa.

Kíváncsi vagyok erre a remek frissítésre, nem írtok túl bíztató dolgokat.

[ Szerkesztve ]

(#5675) #09819904 válasza sum-blink (#5674) üzenetére


#09819904
törölt tag

Nekem az Insiderek váltak be. :) De, hát kinek a pap, kinek a paplan! :D

(#5676) sum-blink válasza #09819904 (#5675) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Azzal is próbálkoztam anno.

Hát az újítások közt ezek tűntek fel: idegesítő ébresztőhang, fura autocorrect, akadozó-bugosabb edge, új wifi beállítások...

Új appként view 3D. Az mit tud?

[ Szerkesztve ]

(#5677) sum-blink válasza sum-blink (#5676) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Csomó oldal 4-5. alkalommal jön be mobil nézetbe, amúgy full. :/

(#5678) bnoe


bnoe
tag

Nálam is frissített az éjjel, de nem vettem észre érdemi változást, és ezt most pozitívnak könyvelem el. 😉

(#5679) pontyos válasza sum-blink (#5676) üzenetére


pontyos
senior tag

sajnos igen, katasztrófa!! Nem tudom van e köze hozzá, de a közelség érzékelő is kuka néha, úrja kell indítani és utána jó! Frissítés előtt semmi bajom nem volt, talán valamikor márciusban indítottam újra.

(#5680) Sztyepadzso válasza sum-blink (#5676) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Le van írva a leírásában, hogy mire jó. Bizonyos formátumú 3D modelleket képes megjeleníteni.

(#5681) Ste válasza pontyos (#5666) üzenetére


Ste
addikt

Nekem az új lap hozzáadása során írta ki, hogy a lap nem válaszol :)
Eddig egy restart volt podcast lejátszás közben, valamint a podcast lejátszó rendszeresen felakad, majd ilyenkor közli, hogy a szinkronizáció sikertelen, próbálja újra később.
Backspace hiba itt is volt, valamint néha nem nyitja fel a billentyűzetet, ha a weblapon tartalom mezőre pöttyintek. Másodjára szokott menni. Azt hiszem kap majd gy recoveryt a hétvégén

(#5682) #09819904


#09819904
törölt tag

Na, már repül fel a 15231.0 (feature2) frissítés! Remélem ebbe már több Neon dolog lesz, mint az előzőbe!

(#5683) sum-blink válasza Sztyepadzso (#5680) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Igen csak nem értem minek rakta fel, mintha valami full alap app lenne. Jó lenne tudni milyen kiterjesztést nyit meg.

Az Edge és a billentyűzet nagyon gáz.

Bnoe: ez már pozitívum. :D

[ Szerkesztve ]

(#5684) #09819904 válasza sum-blink (#5683) üzenetére


#09819904
törölt tag

Mivel full alapnak volt tervezve a CU-ben a 3D scan fényképezés. Viszont ez valahogy még mindig nem került bele. Pedig hivatalos (reklám) videót készített róla a Microsoft!
Az Insider buildeket részben pont emiatt választottam. De valahogy még csak névben vam feature, gyakorlatban sehol!
Sebességben a mostani baromi jó. Viszont az Áruház néha elzsibbad... :U

(#5685) Sztyepadzso válasza sum-blink (#5683) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

http://m.winsupersite.com/windows-10/app-tour-view-3d-windows-10-redstone-2-creators-update#slide-0-field_images-80791

(#5686) KrAt válasza sum-blink (#5677) üzenetére


KrAt
veterán

Én is tapasztaltam, nem vagyok túl boldog... :/

(#5687) sum-blink


sum-blink
aktív tag

Köszönöm mindenkinek. Az outlook frissít Nektek?

(#5688) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok!

Navigáció közül mit ajánlotok?
Androidos telefonról jönnék ide.
Ez fontos, a kamera, meg az akku idő.
Most Z5-öm van. Ahhoz képest milyen lehet a 950?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#5689) #09819904 válasza eladogeppc (#5688) üzenetére


#09819904
törölt tag

Navit leírták már!
Üzemidő pedig használat függő, mint minden mobilnál.

(#5690) eladogeppc válasza #09819904 (#5689) üzenetére


eladogeppc
veterán

Köszönöm a minden részletet kimerítő választ. Nem akartam visszapörgetni.
Akkor muszáj lesz.

Arra tudtok válaszolni, hogy Insider-nél melyiket frissítési ütemet érdemes kiválasztani ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#5691) Clemi válasza eladogeppc (#5688) üzenetére


Clemi
veterán

Navihoz szerintem vedd meg a Sygic-et, nem drága viszont tényleg jó, bár a saját beépített navi se rossz annyira.
A kamera eléggé a toppon van még most is, de ha vakuzol vele, akkor a szoftverek rosszul kezelik a VGA színű vakufényt és eltolják a WB-t sárgásba.
A Z5-ön nem tudom milyen az akku idő, de ezen nem valami fényes sajnos. A legnagyobb zabagép az edge ha böngészel vele. Ha csak telefonálás néhány üzenet váltás viberen vagy messengeren (a messenger nagyon szar) némi fotózás és zene hallgatás esetleg offline film nézés, akkor reggeltől az esti hazaérkezésig bírja. Mindenesetre én minden este töltöm.

(#5692) eladogeppc válasza Clemi (#5691) üzenetére


eladogeppc
veterán

A Z5-öt is nyúzom sajnos, így max 4,5 óra SOT-om van.
Ebben benne van 1 óra Waze - ez ami baromi jó lenne ha jó lenne WP-n - ami a torlódások miatt jó.
Se a Sygic, se a másik amit ajánlottál nem tud online traffic infót ?

Kamerát néztem, hogy valóban toppon van, ezért is nézegetem, bár a Z5-öt nagyon lehúzták, nekem csak pozitív csalódás.

Continuum-ot használnám még mint érdekesség, bár nincs WP alá torrent. vagy van ?

Régebben volt Lumia 930-am, az nagyon jó volt. Kíváncsi lennék hogy a WP10 milyen lett.
Most megölték, megölik az OS-t, vagy ahogy olvasom még jönnek frissítések rá ??
Anniversary update, vagy Insider ? Melyiket érdemes rajta nyúzni ?

Köszi !

Szerk: Nem is értem, hogy most ez a Creator update, vagy melyiket kell ? Kicsit ezt elbonyolizálták egy kívülről jövő ember számára.

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#5693) univerzita válasza eladogeppc (#5692) üzenetére


univerzita
addikt

Én 930-on használom a Wazet, de nagyon jó a beépítetlen gyári offline navigáció.

(#5694) bnoe válasza eladogeppc (#5692) üzenetére


bnoe
tag

Szia én azért másztam rá a preview körre mert akadt sokszor a telefon, pld edge nem töltött be, skype ha hívást kezdeményeztem akadt stb. Elméletileg erre a körre azok a frissítések jönnek amelyeket amúgy is megkap az ember ha nem insideres, csak pár héttel hamarabb, vele együtt az előző rendszer hibajavításai is. Elégedett voltam vele. Azért hagytam abba az insiderezést mert a telefont nem ismerte fel a laptop, de mint kiderült ennek semmi köze nem volt az insider vonalhoz, nem insideresként is ugyanaz volt a gond, drive gond volt a laptopon azóta megoldódott. Most nem insideresként a legutolsó frissítéssel is teljesen jól megy. A camerának volt egy ideig, hogy sárgás képeket lő, ez most csak minimális az előzményekhez képest. A fb messenger 12mp alatt nyit csak ☺ , nincs videocall rajta. A whats up ok, viber is, edge is teszi a dolgát, néha belassul telefon ki be kapcs segít nálam. Az elmúlt 1 évben volt többször, hogy el akartam adni...mert pld nem tudtam felvenni a hívásokat, vagy skype kitörölte a skype contactokat most semmi ilyen nincs...a gps a gyárit használom pld...nincs gondom vele de én ezt ritkán használom sok tapasztalatom azért nincs vele...a kijelzője nagyon szép a telónak, nillkin üvegfólia van rajta és egy piros mozo tok, így elég szép minőségi érzetet ad a teló.

(#5695) #09819904 válasza eladogeppc (#5692) üzenetére


#09819904
törölt tag

Van történt kliens. Torrex néven! Ha csak letöltesz, arra a Lite bőven elég. Tudtommal seedel is. De nem akarok hülyeséget mondani.

A CU a legutolsó kész frissítés. Az AU utáni nagyobb javítócsomag.

Vannak készülékek amik nem kapnak frissítést. Ezekre CSAK az Insider kiadással lehet feltenni a frissebb rendszert. Vagyis igazán nem változik semmi, csak át kell állítani a készülék nyelvét angolra, restartol, azután frissítés és csókolom! Nekem eddig bejöttek az Insider buildek.

Egy a lényeg! Ha nagyon bajlódik a telefon, akkor PC-n rá kell ereszteni a Recovery Toolt! :)

(#5696) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Kár hogy a Waze csak álló módban működik.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#5697) ΞΔGLΞ válasza #09819904 (#5695) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

A Mikrofosnak sok pénzt kellene (illene) fizetnie már Neked, amiért napi szinten ilyen optimistán fényezed a wiccdózt. Röhej! :DDD

(#5698) #09819904 válasza ΞΔGLΞ (#5697) üzenetére


#09819904
törölt tag

Azt írtam korábban, hogy "ahogy én használom". Szóval saját tapasztalatot osztok meg.
Nyilván, ha pl. taxiznék, akkor nem a W10M lenne az a platform amin élnék. :)
Amikor Trumplandben, alá Amerikában dolgoztam, akkor sem iPhone-t koptattam, hanem Blackberry-t.
Az egészségügyi munkám során a droid vált be.
Jogi munkákhoz a droid és a WP, W10M vált be.
Persze ehhez az is hozzátartozik, hogy nekiugrok az adott készüléknek amit használok és addig nyúzom, amíg elérem, hogy úgy menjen, ahogy kell. Nyilván lesz nem kevés dolog, ami viszont nem lesz megoldva. De ettől nem fogom köpködni az adott platformot. :) Nyilván puszilgatni sem! :D

A Microsoftra visszatérve. Az ötleteik nagyon tetszenek. Bízom abban, hogy meg is valósul, akár 10 év alatt amit kiagyaltak.
Laptopon is W10 IB megy. Ott viszont már volt kemény anyázás a múltkori build miatt. Viszont úgy fest, hogy a visszajelzés megtalálta a gazdáját, mert a mostanin már nincs hiba. Ami persze gépfüggő!
Egy itthoni, régebbi laptopot például a W10 LTSB telepítése után úgy kellett visszahozni a halálból. Azóta csak linuxal működik... :U

(#5699) ΞΔGLΞ válasza #09819904 (#5698) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Az tökmindegy! :)
Mármint, ahogy te használod, a rendszer sajnos a béka segge alatt van és ígérgetéssel, ami nem valósult meg azzal tele az egész "falu" padlása, hívjuk így. Viszont sok bug és applikáció megszűnés az van, lassan már nem lesz, ami megszűnjön. Ennek az egésznek annyi.

A Desktop része lehetne akár jó is, de amíg nem célhardverre készül, hanem minden (ezerféle) a legdurvább hardverektől a legfosabb gagyira, addig soha nem lesz jó.
Én, többek között használok egy Lenovo laptopot (is 20er000cge) , ami nem éppen két fillér hanem 1 millió 100 ezer haveri alapon, mert a programok, amiket használok erős gépet kívánnak és nekem azonnal induljon minden és "2 perc" alatt konvertáljon egy 4K rendert, ha kell, szóval addig volt jó (sőt nagyon jó), amíg nem jött meg rá a CU, azóta néha már így vagyok vele, hogy micsoda használhatatlan szemét lett.

Az agyamra megy, megörülök tőle, hogy micsoda hibákat generál, inkább le sem írom.
Holnap visszarakom a régit rá.

De reménykedünk, hátha lesz még valami az MS tarsolyában.

(#5700) #09819904 válasza ΞΔGLΞ (#5699) üzenetére


#09819904
törölt tag

Valjuk meg, munkafüggő az egyik része!
Van akinek egy Mac gép kell, van akinek, mint például Te, erős gép kell. Van viszont olyan, akinek egy általános 80-200 ezer forintos laptop, esetleg desktop gép bőven elegendő. Itt is ugye megoszlik, hogy kinek elegendő a Win 7 vagy ‭‭10. Linuxból sem mindegy ugye, hogy melyik disztrot használja az ember! Az OS X pedig már egy más világ. :)
Mobillal ugyanez a helyzet egy fokkal egyszerűbb .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.