Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4751) Zoli133 válasza ddudas (#4749) üzenetére


Zoli133
őstag

Tényleg fontos az esés mikéntje, én már méterről is ejtettem le nem egyszer a 950et, de karcolás sincs rajta.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#4752) bandi94


bandi94
tag

Sziasztok!

Az enyém is leesett az ágy széléről.A külső üveg nem tört el, csak az alatta lévőn van egy repedés.Kép nincs, csak villan néha.Szerintetek megdögölhetett az alaplap is, vagy csak a kijelző hányt be? Mert hangokat azt ad.Próbáltam, hátha csak a kijelző csatlakozója mozdult ki, nem.

Epiphone Les Paul with Seymour Duncan SH2-SH4 Hot Rodded set

(#4753) hroberto válasza bandi94 (#4752) üzenetére


hroberto
veterán

Valószínűleg a kijelző tört. Előfordul az ilyen, hogy a digitizer ép marad. Amúgy teljesen mindegy, mert egyben van a kettő, így cserélik.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#4754) bandi94 válasza hroberto (#4753) üzenetére


bandi94
tag

Azt tudom, hogy egyben van, csak azon reszketek, hogy nehogy az alaplap is meg legyen dogölve.Néha ilyen haloványan felvillan egy pillanatra néhány csík.

Szerk:Azóta megcsörgettem, csörög meg rezeg ahogy kell.Remélem azért valami kijelző vezérlő rész nem szállt el.

[ Szerkesztve ]

Epiphone Les Paul with Seymour Duncan SH2-SH4 Hot Rodded set

(#4755) Ance válasza bandi94 (#4754) üzenetére


Ance
őstag

Pont ugyanígy halt el még az előző 650-esem, minden működött, csak a kép nem volt, néha villant. Kijelzőcserét kapott, de utána nem ment a glance screen és a távolságérzékelő sem. Még a szervízben van, nem tudom mi lett a megoldás. Bocs a rossz hírért, reméljük Neked nem így lesz.

(#4756) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

Az utolsó simítások csak akkor futnak le a telefonon ha megnézem a képet, ha nem akkor nem rontja el. Ezt más is tapasztalta már?

(#4757) ZavaBalazs válasza Pikkolo^^ (#4756) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

Schrödinger simítása, az US lefutása/nem lefutása attól függ, hogy megfigyeled-e a képet, vagy nem. :DDD

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#4758) insyde5


insyde5
aktív tag

Hátlapot honnan érdemes rendelni?
Használja valaki úgy , hogy hátlapot cserélt és szilikon tokot tett rá?

(#4759) sum-blink


sum-blink
aktív tag

Nekem mostanában Edge alatt nem működik a Youtube. Csak tölt, vagy akadozik. Nettel semmi gond. Már restartoltam. Operából működik. Nektek nincs ilyen gond?

[ Szerkesztve ]

(#4760) bnoe válasza sum-blink (#4759) üzenetére


bnoe
tag

Most probáltam ki, nekem simán nyitotta a youtubot, méghozzá gyorsan.

(#4761) sum-blink válasza bnoe (#4760) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Megnyitni megnyitja simán. A videókkal erőlködik nekem. :-/

(#4762) bnoe válasza insyde5 (#4758) üzenetére


bnoe
tag

Igen én piros mozora átlátszó nillkint használok. Ok nekem. Most a mozoldalon van fehér, piros és egyik típusú fekete jó áron. mozoaccesories.com

Amúgy az edge - be nyitva a youtube videot is lejátssza, nem akad.

[ Szerkesztve ]

(#4763) laccy88


laccy88
senior tag

sziasztok! szeretnék beszerezni a 950-hez töltőt, illetve vezeték nélküli töltő padot.
Ár érték arányban tudnátok ajánlani valami jót?
Van itthon 1-2 kínai töltőm, amik fogalmam sincs mekora árammal tudják tölteni a telefont, de a 950-et elég lassan töltik. A gyári töltője 3A-t tud elvileg. Ezzel nagyon gyorsan feltöltőik :) Gondolom ehhez hasonló tudású töltőt/padot kell keresnem.

(#4764) Joe215 válasza hroberto (#4747) üzenetére


Joe215
aktív tag

Akkor is értettem.
Nálunk meg ennyi.

(#4765) ZavaBalazs válasza laccy88 (#4763) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

hát a 3 amperes vezeték nélkülihez sok sikert. :D most néztem meg a DT-900-at, 750 mA-t ad le. ha olyat találsz valahol, az pl jó vétel, bár az még jobb lenne, ha USB kábellel működne, ha már 3 elemre szétszedhető.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#4766) jeni válasza laccy88 (#4763) üzenetére


jeni
félisten

Az aksinak az a jó ha minél lassabban töltődik fel. Ha pedig gyors töltőn van akkor hamarabb megy tönkre az aksi.Az 1 óra alatti feltöltődésnek akkor látom az értelmét ha 1 1/2 órán belül el kell utaznom.

(#4767) laccy88 válasza ZavaBalazs (#4765) üzenetére


laccy88
senior tag

magyarul felejtsem el, hogy vezeték nélkül is olyan gyorsan tudom tölteni, mint a saját töltőjével? :DDD

(#4768) hroberto válasza laccy88 (#4767) üzenetére


hroberto
veterán

Pontosan! :K

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#4769) MercedesAMG


MercedesAMG
csendes tag

Szombaton vettem töltőpadot az Euronicsban, mert még lejjebb nyomták az árát a "black friday" miatt.
De még így is jó áron van, szerintem, 4000-ért.
Volt nekik DT-901 és DT-910. Végül a 910-eset vettem, remekül tölt, és jól áll benne a telefon. :C

(#4770) laccy88 válasza laccy88 (#4763) üzenetére


laccy88
senior tag

akkor a kérdésem az, hogy valaki használ-e vezeték nélküli töltőt 950-hez? Ha igen, milyet? :)

(#4771) Pikkolo^^ válasza laccy88 (#4770) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Én DT-901-et, még a 920 után maradt meg.

(#4772) hroberto válasza laccy88 (#4770) üzenetére


hroberto
veterán

Persze. Nokia DT-900-assal töltöm csak.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#4773) laccy88 válasza hroberto (#4772) üzenetére


laccy88
senior tag

ugye jól tudom, hogy ezeknek tartozéka a hálózati adapter is? Kb mekkora távolságról működnek? Ha a telefon hátuljára rakok egy +tokot azon keresztül is működik?
Valaki, aki nem Nokia vezeték nélküli töltőt használ? :)

(#4774) Petester válasza laccy88 (#4770) üzenetére


Petester
senior tag

Én az Ikea egyik, bútorba rejthető töltő padját használom. Fogalmam sincs, mi a tudása, de elég lassúcska, több, mint 2,5 óra, mire tele lesz.
Van rajta usb csati is, az 2 A-t ad le.

[link]

[ Szerkesztve ]

(ó\_!_/ó)

(#4775) jeni válasza MercedesAMG (#4769) üzenetére


jeni
félisten

Én próbáltam korábban és én is vissza vittem a DT-910-t.
Ott az a gond,hogy a tekercsek nem oda esnek ahol a mobil esetén van.
Lehet,hogy a Nokia pont bele esik de más márkájú telókra viszont gond.
Annyi a pozitívuma a DT-910,hogy van benne NFC.

"Egy Samsung Galaxy Edge +, ill. egy Samsung Galaxy S6-al próbáltam ki a töltőt, de sajnos egyikkel sem tökéletes. Álló helyzetben sajnos nem tudom használni, mert nem ott van benne a tekercs ahol a két telefonomban. Így csak fektetve lehet tölteni a készülékeket. Sajnos vissza fogom vinni a boltba."

(#4776) ZavaBalazs válasza jeni (#4766) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

a gyári töltő is folyamatosan csökkenti a töltés mértékét, az első fél órában durván kétszerannyi áramot vesz fel, mint a töltés vége felé. logikus, az elején gyorsan kitolja a parazónából, utána meg már kíméli az akksit.

nem tudom, hogy itt végig mértem-e a töltést, vagy hogy használtam-e közben.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#4777) graffin


graffin
csendes tag

sziasztok!

nem tudja valaki, hogy a glance beállitásai hol vannak a registry-ben?
Nem lehet megpatkolni, hogy töltésnél nem menjen a glance?

Mert ugye a legutóbbi frissités eltüntette ezt a mnüpontot, igy meg a nap 24 órájából 18-at megy a glance...

köszi, üdv
g

(#4778) Sztyepadzso válasza graffin (#4777) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Fordítsd lefele a telefont, vagy rakj valamit a tetejére, pl pzs.-t

(#4779) graffin válasza Sztyepadzso (#4778) üzenetére


graffin
csendes tag

ok, tudom, ez a javasolt "megoldás", csak nem túl elegáns egy felső kategóriás telefontól.
munkában döntött tartóban pihen a telefon, kicsit bénán néz ki, hogy ráteszek egy zsepit :)

(#4780) Petester


Petester
senior tag

A legutóbbi frissítés óta a Facebook saját (nem beta) alkalmazása gyakorlatilag használhatatlan, állandóan belefagy a böngészésbe.
Gondoltam írok egy szívhez szóló véleményt, de nem enged véleményt írni: " Ehhez az alkalmazáshoz olyan hardver szükséges, amely az Ön eszközében nincs meg, így nem tudja az eredeti teljesítményét nyújtani. Az értékelés és véleményezés nem érhető el." Mi a f...? :U Mi kell neki, ami nincs meg a 950-ben? :(((

(ó\_!_/ó)

(#4781) ZavaBalazs válasza Petester (#4780) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

valamiért a 3 giga ramot kevesebbnek találja, mint a követelménynek megadott 2-t. :U

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#4782) Petester válasza ZavaBalazs (#4781) üzenetére


Petester
senior tag

Én is erre gondoltam elsőre, de csak nem... :N
Lehet úgy írták meg a selectet, hogy ha a RAM nem egyelő kettővel, akkor kuka... :DDD

[ Szerkesztve ]

(ó\_!_/ó)

(#4783) turbulencia8 válasza ZavaBalazs (#4776) üzenetére


turbulencia8
őstag

Ez mondjuk jo hir, eddig csak remeltem, hogy kimeli az akkut a 3 A-s gyari tolto.

(#4784) ZavaBalazs válasza Petester (#4782) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

nem, 930-on se tetszik neki a ram. mindenesetre ügyes, így senki nem tudja megírni, hogy miért szar az app. :(

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#4785) Petester válasza ZavaBalazs (#4784) üzenetére


Petester
senior tag

Vajon az az egy vélemény az aktuális verzióhoz miről jött? Hp Elite X3-ról? ;]

(ó\_!_/ó)

(#4786) ZavaBalazs válasza Petester (#4785) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

vagy idol 4s, ebben a kettőben van 2^2 giga ram is.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#4787) bnoe válasza Petester (#4780) üzenetére


bnoe
tag

SlimSocial for Facebook ezt használom az Áruházból töltöttem le nekem bevált. Nem kell a 2gb neki és gyorsabb is mind az eredeti fb app vagy a beta.

(#4788) Sztyepadzso válasza bnoe (#4787) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Én sohasem tudtam, hogy mennyire okés egy harmadik féltől származó appba beírogatni a jelszavaidat, legyen az FB vagy GMail pl.

(#4789) Sztyepadzso


Sztyepadzso
őstag

Azt egyébként nem tudja valaki, hogy miért enged egyes szavakat felvenni a telefon a szótárába, egyeseket meg nem?

(#4790) laccy88 válasza Petester (#4780) üzenetére


laccy88
senior tag

tegnap frissítettem az appot, mert a képe alapján jónak tűnt.. hatalmas hibát követtem el

(#4791) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Sziasztok
Mivel nincs összefoglaló tőletek kérnék infót. Vannak hibái a telefonnak? Mennyire használható a win10 rajta? G4-ről néznék be, mi az ami hiányozhat(navi,böngészés,zene,kamera,gmail,mail amik kellenek)?

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#4792) bnoe válasza Sztyepadzso (#4788) üzenetére


bnoe
tag

Köszi, töröltem.

(#4793) insyde5


insyde5
aktív tag

Sikerült már megtalálni valakinek a hangjelzés beállítását, amikor aktív hívás van, és bejön még1 ? Elég zavaraó, hogy dumálok, és közben keresnek, majd fél óra múlva leteszem, és akkor látom, hogy volt hívásom. :F

(#4794) hroberto válasza Quqesz (#4791) üzenetére


hroberto
veterán

A telefonnak nincsenek típushibái, a szoftver is normálisan fut rajta egy-két kisebb bugtól eltekintve.
Az általad leírtaknak tökéletesen megfelel, kamerában még mindig a legjobbak között van.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#4795) Petester válasza Quqesz (#4791) üzenetére


Petester
senior tag

Nekem az akku a gyenge láncszem, de ettől eltekintve szeretem a telefont.
Navira minden nap a waze-t használom, arról tudok nyilatkozni. Eléggé el van maradva az ios és droid verzióktól, de ez a Google sara. Ettől függetlenül teszi a dolgát.
A saját, Térképek nevű naviját nem használom. Anno offlineból a Sygicet próbáltam, jobban tetszett mint a Here, márcsak a sávinfó miatt is, de a fő ok, amit utáltam, az az volt, hogy állandóan kihangosítón akarta adni az itinert, elnémítva a rádiót. Ez idegesített. A Sygic a telefon saját hangszóróján kommunikált. Ezt nem tudom hogy hogy oldotta meg az MS a Térképekben, de ma este hazafele ki is próbálom. :)
Böngészésben nekem a L830 után már kiváltja a tabletet is, ezért sem bírja annyira az akku nálam. :)
Kamera nagyon jó, de ha még jobbat akarsz, rawba kell menteni, és akkor nem fog zavarni az időnként besárguló jpg.

(ó\_!_/ó)

(#4796) Petester válasza laccy88 (#4790) üzenetére


Petester
senior tag

Tegnap óta a beta klienst használom. Ezzel úgy tűnik nincs gond. :)

(ó\_!_/ó)

(#4797) Tomy Yayo válasza insyde5 (#4793) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

Ez érdekes, én úgy emlékszem, hogy alapból van hangjelzés. Mindig tudtam, ha hívtak hívás közben, beszélgetés közben adott valami konszolidált sípoló hangot a fülembe a telefon. Sőt, mostmár biztos vagyok benne, hogy volt hangjelzés, mert olyankor ha eltartottam a fülemről HOLD-ra is tudtam tenni az aktuálisat, és felvenni a másikat. Azért beszélek múlt időben, mert 2 hónapja váltottam rendszert, de egyébként WP7-8-10 összes változatát végigzongoráztam kb. 5 éven át és nagyon úgy rémlik, hogy van hang. Beállítás a menüben erre vonatkozóan viszont szinte biztos nincs.

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#4798) hroberto válasza Tomy Yayo (#4797) üzenetére


hroberto
veterán

Volt... Az RS frissítés hozta ezt a csodálatos bugot, és azóta is csesznek javítani! :(

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#4799) ΞΔGLΞ válasza hroberto (#4798) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Vagy csak egyszerűen nem is bug. :-)

(#4800) Sztyepadzso válasza bnoe (#4792) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Nincs mit :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.