Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4451) Sawyer_


Sawyer_
tag

Sziasztok!

Szükségem van egy dual simes készülékre, és bár eredetileg egy Honor 8 vagy valami jobb Androidra gondoltam, mégiscsak megfordult a fejemben, hogy egy Lumia 950DS-t szerezzek be.

Két kérdésem lenne a használókhoz:

1. A készülék dual active sim-es vagy dual standby?
2. Milyen most a rendszer a 950-en? Elég gyors, nem gondolkodik sokat? Stabil? Alkalmazások milyen gyorsan indulnak? A kamera a mostani szoftverrel mennyire készít jó képeket?

A 735-öm elég lassú most, egy Lumia 640 egy fokkal jobban muzsikál...

Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

(#4452) Sjkolrd válasza pikszel (#4450) üzenetére


Sjkolrd
aktív tag

Kösz!

(#4453) Lauda válasza ΞΔGLΞ (#4446) üzenetére


Lauda
félisten

Rendeltem is egy hatlapot, koszi a tippet! Nagyon baron nez ki! Remelem eredeti lesz, azt meg lehet tudni valahonnan? :R :R

(#4454) KrAt válasza Lauda (#4453) üzenetére


KrAt
veterán

Honnan rendelted? :)

(#4455) ΞΔGLΞ válasza ZavaBalazs (#4447) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Szia!

Cserélgetni szoktam, kivéve a pirosat, mert azt egyszer felraktam, de nekem túl színes volt már.
De egyébként a fekete - ezüst nálam a nyerő, utána bőr- ezüst, majd a fehér. :)

-------------

(#4453) Lauda

Én a MOZO honlapról rendeltem még anno mindegyiket. pontosan azért, nehogy valami silány hamisítványba belefussak.

(#4456) ZavaBalazs válasza ΞΔGLΞ (#4455) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

na, ha a pirossal túl színes, akkor a barnával is, úgyhogy azt el is adhatod nekem. :P

amúgy ha valakit érdekel, a fa hátlapok le vannak akciózva a windowscentralon, de már csak a világosból maradt 2 db. 49 dollár postával.

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#4457) Lauda válasza KrAt (#4454) üzenetére


Lauda
félisten

Innen: [link] Bankkartyaval fizettem, igy 14180 ft futarral. ;)

ΞΔGLΞ Oks, remelem nem lesz vele gond. :)

A http://mozoaccessories.com/-rol rendelve amugy honnan kuldik? Mi az atfutasa es a szallitasi koltsege?

[ Szerkesztve ]

(#4458) ΞΔGLΞ válasza ZavaBalazs (#4456) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Eladóak akkor lesznek, ha kukázom a 950-et. :-)
----------

Lauda

Már pü-ben megírtam, de ne aggódj, jól becsomagolják.
Talán így jobban látszik, hogy milyen ez a hátlap. ;-)

KÉP

[ Szerkesztve ]

(#4459) Lauda válasza ΞΔGLΞ (#4458) üzenetére


Lauda
félisten

:Y :C Brutal!

Ilyenje nincs valakinek?: [link] Azt irja valodi fa, durva lehet ez is.

[ Szerkesztve ]

(#4460) zsoltzsolt válasza ΞΔGLΞ (#4458) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

A kép mivel készült?

(#4461) Ance válasza Sawyer_ (#4451) üzenetére


Ance
őstag

1. Dual standby, azonban van benne egy smart dual sim poció. Ha beállítod, akkor ahogy indítod a hívást az egyik kártyáról, azonnal átirányítja a másik kártya hívószámát rá, tehát nem kikpacsolt telefont kap a hívó fél, hanem látod, hogy hívnak a másik számon, miközben beszélsz. Ugyanez történik, ha bejövő hívásod van az egyik számra, akkor is rögtön irányítja át a másik számot arra. Próbálkoztunk vele, nagyon gyors, kb. 2-3 másodpercen belül átirányít, tehát eléggé egyszerre kell jönnie a két hívásnak a két számra, hogy ne működjön. Szerintem szuper, szinte olyan mintha dual active sim-es lenne. Persze az már a te döntésed, hogy felveszed és akkor fizetsz az átirányításért. Én a saját két számomat ingyen hívom, ezért nincs költségem ebből.

2. Szerintem nagyon gyors. Eddig egyszer kassult be, amikor sorozatban, egymás után adtam hozzá a kapcsolatokhoz fényképeket. Gyorsan nyitogattam meg egymás után és tettem be a képeket. Amikor a .jpg + .dng fotózást használom, a 30 megás .dng képek megnyitása sem mindig gyors, de nem hinném, hogy lenne olyan telefon, ahol az lenne.

(#4462) ΞΔGLΞ válasza zsoltzsolt (#4460) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

S7edge

(#4463) zsoltzsolt válasza ΞΔGLΞ (#4462) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Köszi. Jó lett a kép. Egyet fordítva is? S7-ről a 950-nel? 🙂

[ Szerkesztve ]

(#4464) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

DNG fájlokat mivel szoktátok szerkeszteni? Jó lenne, ha nem kellene hozzá Photoshop/Lightroom, van valami free alternatíva?
Néha agyrákot kapok attól, hogy bizonyos körülmények között milyen szinten belenyúl a színekbe/világosításba a 950, úgyhogy bekapcsoltam én is, hogy mentse a nyers képeket. :(( (Telefonra megvettem a Rawer nevű cuccot, egész jó, csak elég lassúcska, sok kép esetén nem jó.)

[ Szerkesztve ]

Sent from my keyBoard

(#4465) ΞΔGLΞ válasza zsoltzsolt (#4463) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

dng és belenyúltam...

[link]

[ Szerkesztve ]

(#4466) zsoltzsolt válasza ΞΔGLΞ (#4465) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Köszi! Nm is tudom melyik jobb :)
A billentyűzet sem rossz!

(#4467) ΞΔGLΞ válasza N€T0X|N (#4464) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Pl RawTherapee, és ha jól tudom ennek a programnak a fejlesztője magyar.
Nagyon jó program, régebben használtam.

(#4468) insyde5 válasza ΞΔGLΞ (#4465) üzenetére


insyde5
aktív tag

Nem akarlak kritizálni vagy valami hasonló férle ne érts.... Szerintem tud élesebbet is a 950.

(#4469) ΞΔGLΞ válasza insyde5 (#4468) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Vakú nélkül?, mert ez itt szinte sötétben készült.

(#4470) insyde5 válasza ΞΔGLΞ (#4469) üzenetére


insyde5
aktív tag

...Persze a körülményeket nem tudom :). Vaku nélkül elég jó.

(#4471) ΞΔGLΞ válasza insyde5 (#4470) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ha vakuzok, nyilván jóval élesebb lesz, meg sok millió porszemcse visszaverődése lesz látható.
Egyébként az s7edge fényereje is beleszólt a fókuszba, mert itt egy kép kikapcsolt állapotban és ez jobb lett szerintem...

[link]

(#4472) Drag77 válasza Lauda (#4459) üzenetére


Drag77
senior tag

most jó áron link

http://draginet.hu , MCSA, MCSE, UEWA, Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associa Microsoft Certified: Windows Server Hybrid Administrator Associatete,

(#4473) Sorge


Sorge
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek: 2 éves Lumia 830 leváltása előtt állok, így a kérdésem az lenne érdemes-e maradni ezen a platformon, illetve a 950-re váltanom. Az utóbbi időkig elégedett voltam a WP-al és különösebben alkalmazások sem hiányoztak, csak mostanában egyre többször leáll/újraindul a telefonom és nem tudom, hogy ez a készülék, vagy a WP10 hibája lehet-e. Köszi előre is a segítséget!

(#4474) hroberto válasza Sorge (#4473) üzenetére


hroberto
veterán

Ha nem volt bajod a rendszerrel, nyugodtan megveheted. A 10 sokkal jobban muzsikál 950-en. Ráadásul a teljesítményhez képest jó áron meg tudod venni. És a kamerája még most is az egyik legjobb.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#4475) Lauda válasza Drag77 (#4472) üzenetére


Lauda
félisten

Koszi a linket! Lemondtam a supergamerest, rendelek a mozotol majd 18 korul kijon onnan is.

(#4476) KrAt


KrAt
veterán

Kérdés: nincs valakinek egy gyári adatkábele eladó? :)

(#4477) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

valakinek nem kell még rajtam kívül barna bőr hátlap? találtam egy oldalt, ahol ha szétdobjuk a postaköltséget, akkor 2 darabra kb 14400 ft, 3 darab esetén kb 13700, 4 darabra kb 13200 ft lenne.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#4478) Sjkolrd válasza ZavaBalazs (#4477) üzenetére


Sjkolrd
aktív tag

Nekem a sötétebb fa tetszik, vagy a fekete/ezüst.

(#4479) ZavaBalazs válasza Sjkolrd (#4478) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

ja, az igazából mindegy, hogy mire dobjuk össze, a postaköltség (15 €) menne csak szét, nincs kedvezmény több azonos darab esetén (bőr hátlapok 40 €, fa 45 €). de szerintem feketét találsz ennél valamivel olcsóbban is, nem akarlak kihasználni. :)

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#4480) Sjkolrd válasza ZavaBalazs (#4479) üzenetére


Sjkolrd
aktív tag

Dehogy ez felsem merült benne, a posta költség lehet szétdobni. Mondjuk az a 15€ posta költség elég magas. Angliából royal mail-el £2 es itt a boros £35 a fa £40

[ Szerkesztve ]

(#4481) Zoli133


Zoli133
őstag

Most vettem észre, hogy nekem is kicsit kezd beégni a home gomb. Ilyenkor garisan cserélik a kijelzőt?

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#4482) Cooley18 válasza Zoli133 (#4481) üzenetére


Cooley18
aktív tag

Igen. Nekem a Váci úti Care közreműködésével egy hét alatt cserélték minden további nélkül, pedig annyira még nem is volt veszélyes.

(#4483) timelord1987


timelord1987
őstag

Sziasztok!

Budapesten melyik szervizt ajánlanátok?

(#4484) Cooley18 válasza timelord1987 (#4483) üzenetére


Cooley18
aktív tag

1 hozzászólással feljebb. ^^

(#4485) timelord1987 válasza Cooley18 (#4484) üzenetére


timelord1987
őstag

Köszi!

(#4486) confuser válasza ZavaBalazs (#4477) üzenetére


confuser
senior tag

Linkeld, aztán meglátjuk :D

(#4487) ZavaBalazs válasza confuser (#4486) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

[link]
de ha megrendeled külön, akkor a felmenőid csuklani fognak. :P :DDD

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#4488) hroberto


hroberto
veterán

Új build (.448) elérhető.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#4489) mtm800 válasza hroberto (#4488) üzenetére


mtm800
senior tag

insider-en is van elérhető 14965.

(#4490) ZavaBalazs válasza hroberto (#4488) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

Gondolom kb kiküszöböltek egy hibát, ami az egyik japán karakter leírásakor jelentkezik az időjárás appban, illetve javítottak a francia word flow-n. Ezek a kumulatív frissítések nem tudnak valahogy lázba hozni már... :N

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#4491) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Wow, nagyon orulok, hogy van Instant Heart Rate pulzusmero WP10-re is! (Blackberry-n is sokszor hasznos volt.)

(#4492) Mr_Brn


Mr_Brn
újonc

Sziasztok!

A Lumia 950 "tudja" az OTG-t?

(#4493) martin66 válasza Mr_Brn (#4492) üzenetére


martin66
senior tag

igen

(#4494) Mr_Brn válasza martin66 (#4493) üzenetére


Mr_Brn
újonc

Köszönöm!

(#4495) pprod94


pprod94
aktív tag

Sziasztok! Bugyuta kérdés, de azért reménykedem: ha belülről megroppant az érintő azt garanciában javítjáj? A zsebemben roppant meg, azaz így vettem elő. :(

(#4496) zsoltzsolt válasza pprod94 (#4495) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Szerintem nem.. de egy próbát megér.

(#4497) insyde5 válasza Lauda (#4475) üzenetére


insyde5
aktív tag

Üdv!

Tegnap rendeltem, ma megérkezett a Mozo fekete ezüst hátlapom 14280.- mindennel.
A supergamer töl. ;)

Nagyon komoly, sokat dob a telkón.

(#4498) Petester válasza ZavaBalazs (#4487) üzenetére


Petester
senior tag

Sziasztok, mától én is L950 tulaj lettem, egy L830-at váltottam le, kényszerből, a vízzel nem került jó barátságba... :D
Ha rendeltek cognac színű Mozo hátlapot, akkor én is betársulok. :) Megy emiatt nemsokára PM.

(ó\_!_/ó)

(#4499) Lauda válasza Lauda (#4432) üzenetére


Lauda
félisten

Nos, igertem, hogy irok a fejlemenyekrol. Ma erkezett az email, hogy holnap kapom a telefont, az emailben elkuldtek az imei szamot is. Felhivtam a nokia care-t, leellenoriztek, meg nincs aktivalva a keszulek, angliabol erkezik es el ra a 2 eves gyarto garancia. Szoval ugy nez ki rendben van a telefon. amugy ezt adja az imei.info:

Serial Number: Warranty: YES Care Services: Warranty Class: 24 MONTHS Product Type: RM-1104 Sales Model: Microsoft Lumia 950 Product Code: 059X4S9 Start of Warranty: 16-01-2016 End of Warranty: 16-01-2018 Activation Date: Ship-to Customer #: 126596 Ship-to Country: United Kingdom Sold-to Customer #: 126596 Sold-to Country: United Kingdom Context Date: 10-11-2016 Factory Simlock: NO Software Version: 01078.00027.15506.02015

Teljesen rendben van eszerint is.

[ Szerkesztve ]

(#4500) KrAt válasza Lauda (#4499) üzenetére


KrAt
veterán

És ilyenkor a 2 év gari 2018.01-ig él, vagy holnaptól? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.