Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4151) egykori válasza pontyos (#4150) üzenetére


egykori
őstag

Nekem már régóta nincs gond a Wifivel, kb. anniversary óta. Azelőtt sok probléma volt, mindig újra kellett indítani a telót, igaz, akkoriban 930-am volt még.
Az akkuidő nagyon jó, és úgy érzékelem, hogy a .321 még ezen is javított. Két nap normál használattal 33% maradt tegnap estére. Féléve egy napra volt ez jellemző.
Most teljesen hibátlannak tűnik a teló működése, nagyon meg vagyok elégedve - csak maradjon is így! :K

[ Szerkesztve ]

(#4152) pontyos válasza egykori (#4151) üzenetére


pontyos
senior tag

Az autós kihangosítóról való, random leváslási hibán kívül nekem sincs volt gond! Imádom a telót, de a .321 óta a full jelet félig érzékeli kb, és a másik szobában már nem is csatlakozik. A 930 at elővettem a dobozából, az azonnal fent van!

[ Szerkesztve ]

(#4153) egykori válasza egykori (#4151) üzenetére


egykori
őstag

Talán egyedi probléma lehet a telódnál, mert nálunk három WP telefon van, mindhárom azonnal ugrik a Wifire és nem veszíti el - még a 930 sem, amivel, mint írtam, sok gondom volt régebben.

(#4154) Gusztáv válasza Trevize1987 (#4146) üzenetére


Gusztáv
addikt

Ami a legjobban, az a Homeasy nevű app, ezzel szoktam a kiadásaimat nyomon követni. Ez működött telefonon / tableten és pc-n is, és szépen szinkronizál az eszközök között. A másik meg a Series Tracker, persze van hasonló Androidon is, de a dizájnjuk nem jön be annyira.

Laci

(#4155) kutitomi73


kutitomi73
aktív tag

Sziasztok!Alapra visszaraktam a telót de azóta nem látja a kártyán lévő fényképeket?Mi lehet a baj?

"A remény hal meg utoljára"

(#4156) Hallosz válasza kutitomi73 (#4155) üzenetére


Hallosz
senior tag

Törölte?

Mert lakni, muszáj.

(#4157) Tyibur


Tyibur
tag

Nálam is minden jól működik. A kapcsolatok, a naptár, az időjárás, a hírek csempék, mint egy kaleidoszkóp (csak ez drágább:-) úgy mozognak. A wifi stabil, ha telefonálok, hallom - hallanak, a fényképező gyors, a rádió jól hangzik.
Hiányzik viszont az, hogy a megnyitott alkalmazásokat egy mozdulattal le tudjam zárni.
Nagy lehetőség kihagyásának tartom, hogy a MS nem készít egy olyan készüléket billentyűvel, mint amilyen az Asus Padfone 2. Mintha bágyadt álomba merültek volna. Az operációs rendszerük a számítógépek, stb. több, mint 75%-át működteti, de hogy ehhez ütős eszközöket is készítsenek... "Kénytelen" vagyok Lumiát és Padfone-t is használni, ez utóbbi már a tabletem.

[ Szerkesztve ]

(#4158) Pacee87 válasza pontyos (#4152) üzenetére


Pacee87
aktív tag

Ez milyen autó kihangosítója? Ő lett frissítve?

(#4159) pontyos válasza Pacee87 (#4158) üzenetére


pontyos
senior tag

Hú, hát egy régebbi típusú, gyári Nokia, de nem azzal van gond. Hívás befejezés után, időnként a kijelző sötét marad. Hosszan nyomott középső gombbal feléled, de alig látni. Újraindítás segít rajta.

(#4160) Boha


Boha
aktív tag

Formázott telefonról vissza lehet hozni
dokumentumokat, képeket (nem a memóriakártyáról)?

OBORZIL

(#4161) JamesLavelle válasza Trevize1987 (#4146) üzenetére


JamesLavelle
tag

Úgy látszik, nem csak én ugrálok a platformok között. Jelenleg nekem is Xiaomim van, tök jó telefon, de hiányzik a WP néha.
Amúgy a "mi az ami WP-n van és androidon nincs?" kérdésre: biztos vannak guruk, akik ezt jobban tudják, de én WP-n imádtam, hogy a böngésző keresősávja lent van (sokkal kényelmesebb a használata mint Androidon, persze lehet h csak én nem találtam ott még ilyet), WP-n már régóta lehetett háttérben/lezárt képernyőzárral youtube-ozni különböző appokban, egy ideje Androidon is, igaz ott ha jól tudom még mindig nem alkalmazással, hanem mondjuk csak firefox-szal, esetleg chrome-mal), illetve én a WP letisztultságát mindennél jobban szeretem, engem az appok hiánya sosem zavart igazán..

(#4162) hroberto válasza Boha (#4160) üzenetére


hroberto
veterán

Nem lehet.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#4163) bluemirage válasza Boha (#4160) üzenetére


bluemirage
őstag

Neked, nekünk tényleg nem, :( de a műszakilag helyes válasz:
Mivel a formázás szerintem itt is csak logikai' ezért, nagyon sok pénzért vannak akik visszahozzák már közel 30 éve:
Kurt

[ Szerkesztve ]

Meliora sunt bono inimica

(#4164) bcl


bcl
senior tag

PPT Sampler még 5 órán keresztül 0 Ft-ért vihető.
Ha kell valakinek.

Leírás

(#4165) timelord1987


timelord1987
őstag

Sziasztok!

Be kell valahol külön állítani, hogy gyors vagy normál töltést szeretnék?

(#4166) pikszel válasza timelord1987 (#4165) üzenetére


pikszel
őstag

Szia. Nem kell, illetve nem tudsz beállítani ilyet.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#4167) timelord1987 válasza pikszel (#4166) üzenetére


timelord1987
őstag

Szia!
Köszi! A készülék hogy dönti el, hogy gyors vagy normál töltést végez?

(#4168) ZavaBalazs válasza timelord1987 (#4167) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

meg a töltő. ;]

amúgy igen, alacsonyabb töltöttségi szintnél nagobb az áramfelvétele, ahogy emelkedik az akku százalék, úgy lassul a töltés. ha érdekel, akkor délután rakok be róla grafikont, azt hiszem pár hete lemértem egy 20%-ról 100%-ra töltést.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#4169) pikszel válasza timelord1987 (#4167) üzenetére


pikszel
őstag

Attól függ, milyen töltőn van. Ahogy én látom, ha használod közben a telefont, akkor sem erőlteti a dolgot.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#4170) Pacee87 válasza Trevize1987 (#4106) üzenetére


Pacee87
aktív tag

Viselhető eszköz / okosóra témában az alábbiakra leltem a Windows Centralon!

Az Amazonról egészen emészthető áron beszerezhető.

Esetleg valaki használ ilyet?

(#4171) fcbarca


fcbarca
őstag

Sziasztok.Jo ez a "kis" lumia duosba?LG G Flex 2 -re megéri elcserelélni?

(#4172) Account1995


Account1995
csendes tag

Sziasztok,

Budapesten, vagy Győrben vennék egy Dokkolót (HD500)

Akinek van eladó kérem jelezze!

Előre is köszönöm!

Üdvözlettel: Bence

(#4173) Sztyepadzso


Sztyepadzso
őstag

Srácok,
tudtok nekem olyan programot ajánlani, ami USB-s vagy WiFi-s(ugyanaz a hálózat) kapcsolatot tud létrehozni egy Win7 laptop és a telefon között, úgy, hogy a telefon kijelzője élő képként látszik a laptop kijelzőjén, és az egérrel használható is?
-A Share my Screen App nem játszik, mert nem irányítható;
-A Teamviewer idevágó appja pedig - ahogy észrevettem - mindenképpen igényli a netet(gondolom a szerverein át futnak a jelek), hiába vannak egy hálózaton a gépek. Ez egyébként nem zavarna, csak az otthoni feltöltési sebességem szégyenből inkább nem írnám ki...

Amire használnám, hogy jobban átlássátok a dolgot:
Csillagásztávcsőre vettem adaptert, amivel ráekecsölöm a telefont, a laptoppal meg nézném a képek minőségét, és közben nem ráznám agyba-főbe az egészet. Tudom, hogy lehet késleltetni a felvételt, de addigra kb minden elmegy a képből(arról nem is beszélve, hogy előtt mennyi ideig tart a zoomot beállítani), mire a rezgése megáll a távcsőnek.

Remélem, tudtok segíteni.

Más: Leálltam egy WDRT frissítés után az Insiderrel, és olyat tapasztaltam, hogy a telefon(a fényviszonyok változás nélkül) kb teljesen lehúzza a fényerőt(nem a képernyőzár előtti sötétülésre gondolok), és csak akkor jön vissza a fényerő, ha ki-bekapcsoltam a kijelzőt az oldalsó gombbal vagy duplakoppokkal. Semmi körülményhez nem tudtam egyébként kötni..

Köszi előre is!

(#4174) klz80 válasza Pacee87 (#4170) üzenetére


klz80
tag

Szerintem nem sok embernek van itthon Vector okosórája. Szerintem hivatalosan nem is lehetett kapni, meg nagyon drága volt. Ez a KB 50.000 ft vajon mindent tartalmaz már, Áfa, vám stb? Nincs amazon fiokom, es csak ezert nem szeretnek regisztralni, hogy megnezzem. Esetleg neked van?

En most egy Pebble classic okosorat hasznalok a 950hez, hivast nem akarja jelezni, de minden mas ertesites atjon. Viber, mail, sms, programok stb

(#4175) hdtomi válasza klz80 (#4174) üzenetére


hdtomi
senior tag

Van Amazon fiókom, nem veszem meg az órát, de a fizetésig elmentem:

Order Summary
Items: HUF 53.384,92
Shipping & handling: HUF 2.776,02
Total before tax: HUF 56.160,94
Estimated tax to be collected: HUF 0,00
Import Fees Deposit HUF 15.164,28
Order total: HUF 71.325,22

Applicable Exchange Rate
1 USD = 296.582901308 HUF

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#4176) Pacee87 válasza hdtomi (#4175) üzenetére


Pacee87
aktív tag

Emagon van itthon ugyanez 130 000Ft-tól. Ahhoz képest értem a jó árat!

(#4177) confuser válasza Sztyepadzso (#4173) üzenetére


confuser
senior tag

Continuum-mal van olyan opció, hogy ne a kiterjesztett asztali nézet legyen, hanem 1:1 a telefon kijelzőjét másolja, bár ha jól értem a célod neked mindkét nézet elég lenne (a kamera app uwp app, tudod használni asztali nézetben is).
Más megoldást még nem próbáltam, nem tudom hogy másképp is tudod-e irányítani. Ami még hirtelen eszembe jut, hogy project my screen-nel kivetíted a képet, a telefonra meg usb-c->usb átalakítóval rákötsz egy egeret (akár wireless), és úgy használod.

(#4178) Trevize1987 válasza Pacee87 (#4176) üzenetére


Trevize1987
aktív tag

Amúgy én úgy tudom ennél sem rendesen működnek az értesítések. Régen biztos, hogy az volt, hogy a hívást nem jelezte real time, csak ha már nem csengett tovább az elmulasztottat. Azóta sok idő eltelt, lehet csináltak valamit, de nem hiszem. Mind1, max egy pebble full támogatás mentett volna meg a váltástól. Nem hittem volna, hogy WP-sként még visszasírom Ballmer-t :D

(#4179) Hallosz


Hallosz
senior tag

Kedves fórum társak!
Tegnap kiszálltam a Winmobil platformból, elvesztettem a meggyőződésem és türelmem.
Sziasztok!

Mert lakni, muszáj.

(#4180) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

Én éppen beszálltam néhány napja és olyan kérdésem volna, hogy másnak is megesik, hogy kijelző feloldás után nem reagál semmire a telefon? Ha lezárom és újra feloldom, akkor minden oké. De ma megesett, hogy az ébresztést nem tudtam lenyomni azonnal szintén emiatt. Ez kicsit azért... :U

Sent from my keyBoard

(#4181) hroberto válasza Hallosz (#4179) üzenetére


hroberto
veterán

Én is nagyon közel állok ehhez...

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#4182) zsoltzsolt válasza hroberto (#4181) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Én meg készültem :)
A telefonom, L930, azon w10m van és Telekomos.
Vettem mellé egy androidos tabletet, ami meg Telenoros
:D
Így mindent megtalálok :DDD

(#4183) hroberto


hroberto
veterán

A "csodálatos GG" ismét bizonyított. Egy székről leesést már nem bírt ki. A digitizer keresztbe repedt.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#4184) klz80 válasza hdtomi (#4175) üzenetére


klz80
tag

Köszi hogy megnézted. Az ár tényleg jó az itthoniakhoz képest, de ha nem számít annyira a kinézet, akkor inkább egy Pebble Time vagy Time Steel-t vennék helyette. Bőr szijjal egész elegáns tud lenni mindkettő, színes kijelzős, és dettó ugyanezt tudja már, mint a Vector (értesítések stb), viszont jóval több számlapból és app-ból lehet válogatni. Ja, és kb fele annyi, bár garancia nélkül.

(#4185) pprod94 válasza hroberto (#4183) üzenetére


pprod94
aktív tag

Tényleg lóf**** ... Nekem csak zsebben van tárolva, eddig semmi baja nem volt, egy hét alatt csodaszép karcok lettek rajta. 2db, de irgalmatlan bosszant, mintha hajszál lenne a kijelzőn. Mondjuk ezért sem fogom tokban tartogatni, nem hímes tojás, meg nem is én vagyok érte. :D Ettől független a kis 635 sem karcolódott így.

(#4186) Trevize1987 válasza pprod94 (#4185) üzenetére


Trevize1987
aktív tag

érdekesség inkább az, hogy az 1020-on anno 1 év után jelent meg az első hajszálkarc (fólia utálat, zsebben hordás, állandó tisztogatás alkoholos törlővel), míg a 950-en kábé 1 hónap után. pedig gg3 mindkettő.

(#4187) hroberto válasza hroberto (#4183) üzenetére


hroberto
veterán

45 000 a kijelző csere. Azt hittem több...

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#4188) Hallosz válasza N€T0X|N (#4180) üzenetére


Hallosz
senior tag

Igen előfordul. És még ilyenebbek is. Például: hívás közben, amíg a füleden van a készülék, lezár a képernyő, és úgy tudod feloldani, hogy oldalsó gomb, és felfelé pöccint. Mintha nyugalmi állapotban lett volna.
A fórumon találsz bőven.
Üdv 1 ex W10-es :R

Mert lakni, muszáj.

(#4189) Hallosz válasza hroberto (#4181) üzenetére


Hallosz
senior tag

Így utólag, nem tudom magamnak sem megmagyarázni, mi a f@sz3'rt sz0pattam magam ezzel.

Mert lakni, muszáj.

(#4190) N€T0X|N válasza Hallosz (#4188) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Bár kicsit rosszul fejeztem ki magam, mert 735-ről jövök (azelőtt 520, szóval a WP nem új számomra), de ezek szerint 950-en lesznek új vicces dolgok is, amiket eddig nem ismertem. :D
Pl. korábban ezzel a feloldós/lezárós furcsasággal nem találkoztam... de sebaj. Eddig azért szeretem a telefont, meg amúgy az OS-sel sincsenek különösebb problémáim. Csak hát vannak dolgai. :))

Sent from my keyBoard

(#4191) btudos válasza hroberto (#4183) üzenetére


btudos
veterán

A GG-nel meg mindig nem a toresallosag a lenyeg, karcallosagra van kihegyezve (az mas kerdes, hogy abban hogy teljesit).

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#4192) hroberto válasza btudos (#4191) üzenetére


hroberto
veterán

Persze, értem én, de azért egy fél méteres "zuhanást" illene kibírnia.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#4193) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

beadtam múlt héten a telefont vezeték nélküli töltés közben csíkozódó kijelző miatt. kipróbáltam a 2 saját DT-900 töltőmmel, az egyiket vittem magammal a care-be, ott az egyik ott dolgozó srác hátlapjával is kipróbáltuk, meg az én telefonom hátlapjával az övét. csak az én telefonom produkálta a hibát, de az minden permutációban ment, és minden esetben sikerült előcsalni pár mp leforgása alatt.

most jött vissza szervizből, komment: "nem talált hibát - a készülék megfelelően működik". elmész a pba, kedves iqor :)
a care-s srác rendes volt, felajánlotta, hogy holnap hozzam vissza töltőstül, kipróbáljuk másik akkuval is, meg beadjuk töltővel együtt, hátha lesz belőle valami, mert persze a hibajelenség ugyanúgy fennáll.

az a baj, hogy levideózni se tudom ennek a magasan képzett központi szerviznek, mert felvételen magától is összevissza csíkozódik a kijelző :(((

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#4194) Clemi válasza hroberto (#4192) üzenetére


Clemi
veterán

Nekem is kb fél métert repült, ráadásul egy küszöb éléről pattant tovább... De volt rajta egy 600 Ft-os üvegfólia, ami a kijelző 2 szélén sugárszerűen elrepedt, és a kijelző pici műanyag keretén lett egy alig körömnyi benyomódás és ennyi lett a baja. Szóval nálam az üvegfólia bizonyított.

(#4195) Tomeeka28 válasza hroberto (#4192) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

Én múltkor mérgembe leba...am a földre :DDD semmi baja nem lett... számít az is milyen szögből éri az ütés. Utána döntöttem úgy hogy megy vissza a fiókba inkább veszek magamnak rendes telefon... és így is lett...

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#4196) Hallosz válasza N€T0X|N (#4190) üzenetére


Hallosz
senior tag

Szó mi szó, tényleg vannak dolgai :B
Az, hogy az @icloud.com fiókomat nem tudtam hozzáadni, bosszantó, de hogy a @outlook.hu fiókommal hibaüzenetet generál minden frissítésnél, szerintem több mint figyelmeztetés.
A navit olyan pazar lett, hogy 3-4 kocsi hossznyit késik a valósághoz képest. (LUMIA 950)
Good luck! :R

Mert lakni, muszáj.

(#4197) pprod94 válasza Trevize1987 (#4186) üzenetére


pprod94
aktív tag

Nekem is jobban bírta a 635, de még egy Alcatel POP C1 is. Valami nem stimmel itt. A szoftveres bakikat elnéztem eddig, de ez, ennyi pénzért kihúzta a gyufát.

(#4198) ZavaBalazs válasza ZavaBalazs (#4193) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

na round 2, beadtam egy DT-900-zal karöltve. remélem round 3 már nem lesz, bár simán kinézem belőlük, hogy visszaküldik egy új DT-900-zal, holott egyértelműen nem az a hiba. átvenni nem fogom, max még egy hetet nyüstölöm a 930-at...

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#4199) klz80


klz80
tag

Csak hogy pozítív vélemény is legyen a telefonról:

- én is üvegfóliával használom, kb fél éve tettem rá, már nem emlékszem hol vettem. De nem válik el, nem megy alá semmi stb, mint amire már többen panaszkodtak
- Mozo barna bőr hátlap, szintén több mint fél éve, semmi karc a bőrön, az ezüst keret is tökéletes állapotban.
- Navira a WAZE-t használom, nekem az jött be, Térképet meg se szoktam nyitni. A Waze tökéletes, régebben kidobált, de W10 óta bárhova elvisz, igaz frissítések nem jönnek rá, de ugyanúgy jelzi ha valaki trafit jelentett előttem, vagy balesetet, vagy újratervez ha talál jobb útvonalat stb. Sőt, pl én rendszeresen elküldöm a páromnak az ÉVI-t (útvonalat) amikor megyek haza, van mikor a céges iphone-ról és neki pl a windows-os ÉVI jobban bejön, mert azon "real-time" tud követni, látja ahogy halad az autó, míg a másikon pár 100 méterenként frissít. Mondjuk lehet beállítás kérdése csak és iphone is tudna így küldeni.
- Fagyni soha nem szokott, én szoktam újra indítani kb heti 1x, mert a képernyő feloldás megbolondul és többszöri gombnyomásra hajlandó csak feléledni a kijelző.
- Ami kell program (nekem) minden megvan rá, most már gyors és működik is pl a Viber. Messenger csak első indításkor lassú, ha simán "home" gombbal lépek ki akkor a visszatérés is gyors.
- Játszani nem nagyon szoktam, de azt látom, hogy erre a OS-re kevés igazán szép és igényes játék van, a másik kettőre valóban több.

Na kb ennyi, másra Ti se szoktatok panaszkodni asszem :)

(#4200) Francia91 válasza klz80 (#4199) üzenetére


Francia91
veterán

Én meg semmire sem panaszkodom, nekem úgy jó a 950-es és a rendszer, ahogy van :)
Nem véletlen váltottam 1020-asról 950-esre. Az 1020-ason ismerkedtem a Windows 10-essel Insiderezéssel
Navira Sygic-ot használok, játszani nem játszok telefonon. Fényképezésben és videózásban nekem hibátlanul megfelel a 950-es, bár az 1020-as és Nokia N8-as után picit hiányzik a Xenon vaku (nincs kizárva, hogy csakazértis venni fogok egy 1020-ast, mert azt a minőséget nem éri el a 950-es, csak közel van hozzá)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.