Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5251) hroberto válasza Palko11 (#5248) üzenetére


hroberto
veterán

Ha a számlád nem tűnk el, érvényesítheted a garanciát itthon is.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#5252) hroberto válasza bnoe (#5249) üzenetére


hroberto
veterán

Mondjuk nekem ilyen bajom sosem volt.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#5253) bnoe válasza Palko11 (#5248) üzenetére


bnoe
tag

Szia, én is lelkes voltam, megbántam, hogy ezt a telot megvettem. Sorolom: Jó a kamera de van egy utolsó simítás cucc rajta, ami elfossa a képeket sárgába, fb lassú a nokia 8 symbiannal egyszerre nyitja meg , messenger nincs videocall 35mp video elküldése egy óra kb, viber kilép vagy újraindul amitől az sd kártyád megbolondul, most összekötöttem a pc lumiával, nem ismeri fel...ráköltöttem eddig 85 telo , display dock20, mozo tok 10, üvegfolia nillkin tok....olyan 130at....ebből meglenne mindjárt az s7 és az még működik is. ( a fényképező miatt vettem a telot, akkor az s7 kb 190 mozgott)

(#5254) bnoe válasza bnoe (#5253) üzenetére


bnoe
tag

És nem a telefon a hibás, mert az ok lenne, hanem a platform amin működik...vagy inkább nem működik sokszor, egy hónap minden akadás mentesen megy, ép elégedett lennék, és akkor viberen hívom a külföldön élő ismerősöm, újraindul, majd kiírja hibás az sd kártya...gyakorlatilag csupa izgalom az élet vele, sose tudod mikor dobja be a törölközőt vmi app bug miatt....kb egy éve van meg....Eagleal egyetértek, egy idő után elég idegesítő a wp-al az élet. Lehet lehurrognak majd sokan, de én nem venném meg mégegyszer, a kamera miatt sem. Nem tudom a többi rendszer nyavalyáit mert symbianról váltottam azt 5 évet használtam.

(#5255) ΞΔGLΞ válasza bnoe (#5254) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Sajnos, rendesen tönkrebaxták már ezt a rendszert, de ha mégsem ez lenne mérvadó, és ezt már jó párszor leírtam, szóval, ha ez nem direkt van, akkor amiatt, mert másik hardveren tesztelik, hogy minél jobban működjön azon, nos minket ez nem vigasztal. Mert itt meg konkrétan már lassan használhatatlan kategóriába lép.

.-----------------

Viszont felraktam az RP, nem is tudom miért, de egyelőre működik. At utolsó simítások ott is elcseszi a képet, főleg igaz ez a vakuval készítettekre, elfossa sárgába még mindig, ahogy írtad is, ennek a kiváló kamerának a képét, de egyébként stabil és elég jó az akkuidő. Mármint a stabilt arra értem, hogy feltudnak hívni és megkapom az üzeneteimet, mert másra már nem használom. Hogy a market-et meg folyamatosan építik le, illetve szűnnek meg a még megmaradt frankó applikáció, az már egy másik téma. Azt mondom/írom, hogy próbáld ki az RP-t, hátha... :)

Szerintem itt mindenkinek, illetve főleg, akik még az elején vásárolták egy rakás pénzébe került a telefon, amivel semmi baj nem lenne, mert lehetne ez a legjobb is, sajnos (MEGINT) nem így lett és én már hányadszor szoptam be...omg :U

(#5256) hroberto válasza bnoe (#5254) üzenetére


hroberto
veterán

Hasonló problémák miatt adtam el én is a 950-et. A rendszer bugjai, az alkalmazások hibái, hiányosságai... Betelt a pohár, holott szerettem a rendszert, sőt bizonyos dolgok átgondoltabbak, egyszerűbbek mint droidon. De sajnos tesz rá az MS, a fejlesztők szintén, emiatt lassan tényleg közelít a használhatatlanhoz.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#5257) ΞΔGLΞ válasza hroberto (#5256) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Végül eladtad? Már a fiókban sem bírtad elviselni gondolom... :U

(#5258) hroberto válasza ΞΔGLΞ (#5257) üzenetére


hroberto
veterán

Sokkal kellemesebb használni az S7-et, úgyhogy semmi késztetést nem éreztem, hogy kézbe vegyem.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#5259) ΞΔGLΞ válasza hroberto (#5258) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Tudom miről beszélsz. :K Ennyi elég is.

(#5260) turbulencia8 válasza hroberto (#5258) üzenetére


turbulencia8
őstag

En egyedul az uj Blackberry KeyOne-nal erzek nemi kesztetest a valtasra, de a BB-vel mar voltak rossz tapasztalataim (rosszabbak, mint a 950-nel).

[ Szerkesztve ]

(#5261) bnoe válasza ΞΔGLΞ (#5255) üzenetére


bnoe
tag

Insider preview - ringen vagyok én is, arra tudsz megoldást esetleg, hogy pc felismerje a telót? Kivettem az sd, és úgyis próbáltam de semmi....win 7 van a laptopon, de korábban felismerte ezzel nem volt gond....csak a gyári visszaállítás segít?

[ Szerkesztve ]

(#5262) ΞΔGLΞ válasza bnoe (#5261) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nem tudom a w7-nek mi a baja, én tízest használok már minden gépemen, azzal nincs ilyen gond, hogy fel sem ismerik egymást. Sok más van, de ez nincs.
Próbáltad több USB-ben is?

(#5263) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

egy WDRT-vel később a hangszóró még mindig sistereg, ha némítva van, de a használt appnak kéne hangot adnia.
próbáljátok már ki légyszi, mondjuk valamelyik yt klienssel (most megnéztem, mytube-nál is előjön). nem hangos sistergés, csak fülhöz tartva / nagyon halk szobában hallatszik. ha másnál is csinálja, nem fogok ezzel szervizbe rohangálni, mert úgysem tudnak vele mit kezdeni.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#5264) pprod94 válasza bnoe (#5261) üzenetére


pprod94
aktív tag

N-es Windows 7? Telefonból neked/nektek nem esik kifelé a kábel? Nekem amiatt ismeri fel nehezen, tokban egyáltalán nem. Win 7 alatt is mennie kellene egyből! Ennyi tippem van, hátha. :)

(#5265) bnoe válasza ZavaBalazs (#5263) üzenetére


bnoe
tag

Szia kipróbáltam semmi sistergés nincs nálam. Mytube, perfect tube...semmi. Ez még megy.

(#5266) bnoe


bnoe
tag

Több usb -n is kipróbáltam, illetve win 7 két gépem is van, de sajnos nem megy egyiken sem...mindkettőn korábban vitte. Jól illeszkedik a kábel a teloba és a számítógépben is.

(#5267) ΞΔGLΞ válasza bnoe (#5266) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Akkor ott nagyon ki néz egy WDRT...már.

(#5268) bnoe válasza ΞΔGLΞ (#5267) üzenetére


bnoe
tag

Köszönöm a sok választ mindenkinek...na ez egy szép délutáni műsör lesz, a kontakt listán meg ismét vagy 300 szor megjelenik a segélyhívás....bingo de az is lehet így hagyom és minden kép és doc a formatált sd re megy. Köszi még egyszer a segítő hozzászólásokat.

(#5269) bnoe válasza bnoe (#5268) üzenetére


bnoe
tag

Nem úszom meg a wdrt....pld. böngészés közben, de naponta egyszer legalább újraindul ☹ ....mindegy egy pár óra alatt újra teszem az appokat ...ez van

(#5270) sum-blink válasza bnoe (#5269) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Legszívesebben kivágnám az ablakon sokszor.

Nektek is random kihúz sárgával szavakat e-mail íráskor?

(#5271) bnoe válasza sum-blink (#5270) üzenetére


bnoe
tag

Igen ....😀. Í helyett szürke kocka....klassz 😆.engem is idegesít nézem már az utódját.

(#5272) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ez a rendszer nem képes jelezni, ha kevés már töltöttség? Az előbb úgy megdöglött, illetve már amikor észrevettem, hogy be sem lehet kapcsolni, hogy töltőre dugva is kellett pár perc mire egyáltalán magához tért, de semmi jelzés, vagy valami, hogy dugj már töltőre.

(#5273) Petester válasza ΞΔGLΞ (#5272) üzenetére


Petester
senior tag

Nekem 10 %-ra érve jön egy üzenet, hogy akku töltöttség kritikus vagy valami hasonló. De több nincs.

(ó\_!_/ó)

(#5274) ΞΔGLΞ válasza Petester (#5273) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Akkor lehet, hogy volt valami, csak nem hallottam. Majd a következőnél figyelem.

(#5275) Sztyepadzso válasza Petester (#5273) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Nekem 20 és 10%-nál is

(#5276) hroberto válasza ΞΔGLΞ (#5274) üzenetére


hroberto
veterán

Biztos, hogy figyelmeztet. Pontosan nem tudom a százalékos értékeket, de szól.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#5277) Tomy Yayo válasza ΞΔGLΞ (#5272) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

20 és 10%-nál is jelez a telefon, talán még 5-nél is, de azt nem gyakran vártam meg :)

Ha be van állítva, akkor valahol a takarékos módot is aktiválja, alapjáraton 20%-nál, és ezt is jelzi üzenettel, meg akku melletti levélkével. Ha nem jelzett semmit kikapcsolás előtt, az talán akkor fordulhat elő, ha halódik az akkud, és mondjuk 20% feletti töltésről hirtelen leugrik kikapcsolást aktiváló értékre. Elhasználódott akkunál nekem egy idősebb BlackBerry csinált ilyet, de laptopban is volt már, hogy 20-30, aztán már 40%-os akkunál is egyszerűen kikapcsolt, mert már rég nem valós értéket mutatott.

[ Szerkesztve ]

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#5278) ΞΔGLΞ válasza Tomy Yayo (#5277) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Megfigyeltem most, nem jelez. Nyilván bugos lett, meg sem lepődök.

(#5279) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

Visszajött a hosszú í az Outlook-ba! :C

Sent from my keyBoard

(#5280) Ance válasza N€T0X|N (#5279) üzenetére


Ance
őstag

1. Meg normálisan kezeli az egyszerre több e-mail fiókot. Gyors a fiókok közötti váltás.

2. Meg lehet nyitni több emailt egymás után :) Legalábbis nálam korábban mindig csak 1 ment, utána be kellett zárni, újraindítani. Persze csak akkor, mikor mind a 2 email fiókomat kezeltem vele, 1 fiókkal nem volt gond.

3. Áthozta a névjegyzékből a képeket, színes monogrammokat.

Egyelőre ennyit láttam.

(#5281) ΞΔGLΞ válasza Tomy Yayo (#5277) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Egyébként RP-én vagyok, ezt leszámítva most, hogy nem jelez, ami a rendszer hülyesége, teljesen jól működik. Már, ami tud működni, az teszi a dolgát. Az utolsó simítások itt is elcseszi a képet.

(#5282) sum-blink válasza N€T0X|N (#5279) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Olvassa a MS a fórumot. 😁 Végre pozitív változások, köszönjük!

[ Szerkesztve ]

(#5283) sum-blink


sum-blink
aktív tag

Nektek csinál olyat az edge, hogy nem tudtok semmit csinálni? Hiába van wifi jel. Mintha befagyna, vagy nem lenne net, fehér oldalak... Ki-be lépek. Aztán egyszercsak jó. Baromi idegesítő.

(#5284) martin66


martin66
senior tag

Mint tudjátok a hívás várakoztatás hangjelzés nem megy jól már egy ideje, ezért kérlek, szavazzatok a Feedback appba, hogy javítsák. Köszi.
https://aka.ms/u3gbdv

(#5285) Petester


Petester
senior tag

Egy kis ötletelőt vetnék fel. :)
Szerintetek ha a fényképek közül időnként eltűnnek fotók, majd újra megjelennek, az memória kártya hiba, vagy WDRT lesz az én barátom?
Előbbit én azért zárnám ki, mert ha egyszer sérült a kártya és a szektor, akkor onnan nem jönne vissza semmi. Meg más adatvesztést sem vettem még észre...
Mellesleg úgy van beállítva, hogy a fényképek között csak a készüléken tárolt fotók jelenjenek meg, sőt a Onedrive-on már más mappában is vannak a képek, nem a képek mappában, így ha szeretné se tudná már megjeleníteni a képek között.
Szerintetek?

(ó\_!_/ó)

(#5286) zsoltzsolt válasza Petester (#5285) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

W10m

(#5287) bnoe válasza zsoltzsolt (#5286) üzenetére


bnoe
tag

Ez Eagle tippje volt egy állandó sd hibaüzenetre, vagy 2 oldalt kell visszaolvasnod csak...., de wdtr előtt kipróbálnám a helyedbe....tel sd kártyáról mindent másolj Pcre, formatált az sd a lumiába, majd figyeld meg újból csinálja vagy nem? Hátha segít ...nekem segített az sd hibaüzenet eltűnt, bár a többi nyavalyája megmaradt a telonak 😁

(#5288) Petester válasza bnoe (#5287) üzenetére


Petester
senior tag

De nekem nem jön semmilyen hiba üzenet. Egyszerűen csak 1-2 kép eltűnik. Majd visszajön random időre. Hiába indítom újra, az se oldja meg. Egyszerűen csak mint a mesékben. Hol volt, hol nem volt, majd megint volt...

(ó\_!_/ó)

(#5289) zsoltzsolt válasza bnoe (#5287) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

W10m óta csinálják időnként egyes telefonok. 8.1 alatt nem volt.

(#5290) bnoe válasza Petester (#5288) üzenetére


bnoe
tag

Hát akkor wdtr marad☹ ...

(#5291) sum-blink


sum-blink
aktív tag

Bugreport:

Edge fb siralmasabb, mint volt. Pl. Elmentesz könyvjelzőbe egy oldalt, rányomsz egy keresési találatra erre ugyanúgy a kezdőlap jön be.

Instagram: Rákeresel egy kulcsszóra, kiad profilokat, görgetnél lefele, de folyton felugrik a tetejére.

Használ itt valaki ios, androidot emellett a csoda mellett?

(#5292) T0rnad0 válasza sum-blink (#5291) üzenetére


T0rnad0
addikt

Volt i6, most S7E van. Már alig veszem elő a 950-et...

Z Fold 4

(#5293) zsoltzsolt válasza sum-blink (#5291) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Én pl. androidos tabletet, no, annak is megvannak a nyűgjei

(#5294) sum-blink válasza T0rnad0 (#5292) üzenetére


sum-blink
aktív tag

iPhone megéri az árát? Tényleg annyival jobb stabilabb stb, vagy csak az alma logo miatt annyi az ára. Eskü lecserélném egy régebbire, ha valóban úgy van.

[ Szerkesztve ]

(#5295) ΞΔGLΞ válasza sum-blink (#5294) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Valóban úgy van. Ha valamivel nincs(en) gondom, az mások által szidott iphone. Csak teszi a dolgát, amit feltelepítesz, az stabilan gyorsan működik és itt sem tudsz olyat kitalálni, ami nincs a store-ban.

(#5296) T0rnad0 válasza sum-blink (#5294) üzenetére


T0rnad0
addikt

Vegyél nyugodtan, ha a kamera nem számít annyira, nem bánod meg. Mondjuk én i6-tól javaslom, ha hosszabb távra gondolkodsz.

Z Fold 4

(#5297) sum-blink válasza T0rnad0 (#5296) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Számított, azért vettem ezt a telefont, brutál jó a kamerája, de hogy nem csak bugokat nem javítanak, de visszafele fejlődjenek az már dühítő. 5s-et kínáltak anno cserére itt. 6 előttiekkel mi a baj?

(#5298) turbulencia8 válasza sum-blink (#5297) üzenetére


turbulencia8
őstag

A frissitesek belassitjak a regebbi szifonokat, ismeroseim szerint leginkabb 5 SE-t erdemes venni.

(#5299) sum-blink válasza turbulencia8 (#5298) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Hát az használtan se 2 Ft. ☹ De köszi. Még van pár idegszálam a Lumiára. De fogy...

[ Szerkesztve ]

(#5300) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Pedig holnap én is 950 tulaj leszek....Eddig úgy néz ki. :D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.