Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4251) Joe215


Joe215
aktív tag

Ok akkor megveszem, köszönöm mindenkinek.

(#4252) ZavaBalazs válasza ZavaBalazs (#4193) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

na, második kör letudva, kaptam új kijelzőt, új akkut :B meg valami alaplapi elemet cseréltek. kipróbálni még nem volt alkalmam, hogy még mindig vibrál-e, azt majd holnap.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#4253) Hallosz válasza martinkeet (#4237) üzenetére


Hallosz
senior tag

Nos sok választási lehetőség nincs. Jómagam már túl vagyok rajta, 950 single SIM volt az utolsó Win telóm.
A3 2016-tal próbálkoztam 2 hétig, utána, s7-tel. Win után agybajt kaptam tőlük.
Beneveztem a másik "buta" rendszerre. Sokkal gyorsabban ráállt az kezem mint gondoltam. KB 48 óra volt megszokni. Az idegeim kisimultak, és élvezem annak a tökéletes szimbiózisnak minden előnyét, ahogy a szoftver dolgoztatja a hardvert.
Nekem csak használnom kell, nincs is gondom.
(igaz, nem volt filléres tétel :Y )

[ Szerkesztve ]

Mert lakni, muszáj.

(#4254) martinkeet válasza Hallosz (#4253) üzenetére


martinkeet
aktív tag

Igen ,Én is amellett döntöttem...
Gondolkodtam még a HP Elite X3 telefonon ,de nem normálisak ha azt gondolják ,hogy több mint negyed millió forintért bárki megveszi !

(#4255) Account1995


Account1995
csendes tag

Sziasztok!
Valahogy sehogy nem tudom összehozni hogy a continuumon keresztül a hang is átmenjen a tv-er (okos tv)
szóval HDMI-vel van összedugva.
Olvastam a tesztben, hogy hangátvitel is van a HDMI-n keresztül, kérlek segítsetek, mert nem találok erre alkalmas beállítási lehetőséget sem.
Ha már volt korábbi hozzászólásban téma akkor elnézést, de nem akartam végig bogarászni 4000 kommentet.

sorry, megoldódott, de ha agyonütnének sem tudnám megmondani, hogy eddig miért nem ment átt a hang is, lehet a csatlakoztatás sorrendje is lényeg, sőt ez a leg értelmesebb magyarázat :D

[ Szerkesztve ]

(#4256) hroberto válasza martinkeet (#4254) üzenetére


hroberto
veterán

Nyilván csak a szifon ér meg ennyit, sőt többet... ;]

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#4257) Ance


Ance
őstag

Sziasztok! 650-ről váltottam 950-re és olyan dolgokkal találkozom, amivel ott nem volt gond. Az egyik, hogy az értesítések és műveletek menübe nem kerülnek be telepített programok. Pl. feltettem a Vibert, nem került be, ezért nem is tudom beállítani, hogy mi legyen a hangjelzés, ha kapok valamit, nincs is hangja.

A másik, hogy furán működik az automata fényerő állítás. Teljes sörtétségben túl nagy, a 650-es jobban levette, míg nagy fényben túl kicsi. A javasolt beállításon van a fényerő. A 650-en ez is jobban működött.

Az, hogy jobban merül az egy dolog, de lehet, hogy azért van, mert sokat piszkálom, majd meglátjuk.

Előre is köszi.

(#4258) Francia91 válasza Ance (#4257) üzenetére


Francia91
veterán

Az értesítésekbe az első értesítés megérkezése után fog bekerülni, a Messenger és a Viber is. Aztán ott lesz a többi alkalmazás mellett

Nekem 950-esem van, de a .321-es frissítés óta eléggé észrevehetően jobb az üzemideje a telefonnak,k folyamatos mobilnetkapcsolattal is

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#4259) Ance válasza Francia91 (#4258) üzenetére


Ance
őstag

Erre nem gondoltam. Köszi!

(#4260) martinkeet válasza hroberto (#4256) üzenetére


martinkeet
aktív tag

Én is csak annyit szánnék rá ,amennyiért 1 éve az XL-t vettem.
Pont annyi volt mint egy szifon.
Az véleményed szerint rendben volt?
Csak egy szóban légyszíves...

[ Szerkesztve ]

(#4261) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Én tegnap szereztem egy 640.est... remélem beválik...

De amiket itt olvasni :(

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#4262) sum-blink


sum-blink
aktív tag

Sziasztok. Slowringen használom a telefont, azóta resetek nincsenek, de bődületes mennyi gond van vele:

Messenger fagy az áruházban azt írják nem elég neki a hardver, 2 gb kellene
Javasolt szavak eltűnnek olykor
E-mail: Autocorrect néha kezelhetetlen
Ha videót küldenél beragad a piros ikon
Facebook böngészőből-nem lehet gépelni, eseményt létrehozni, bugos
Facebook app: Nem jelennek meg pl. Csoportokban posztok csak a nevek
Instagram élőcsempe nem releváns, késik, egy, a képet kedvelt user nevére nyomni nem lehet
Jegyzetfüzet: Összeomlik a kép sok sor, task váltás esetén
Kijelző: Ha napról mész be szobába a fényerő kontrasztos marad képernyőzárásig
Képernyőt sokszor nem lehet csak 2-3 próba után felébreszteni
Shazam: Nem működik

Másoknál minden oké? Patika állapotban mennyiért lehet eladni?

(#4263) Sztyepadzso


Sztyepadzso
őstag

Na vettem ebayen teleszkóp-telefon adaptert, ma belőttem, erre beködösödött. Magyarán holnap igyekszem nektek valami asztronómiai képpel kedveskedni!

(#4264) Francia91 válasza sum-blink (#4262) üzenetére


Francia91
veterán

Én nem Insiderezek, de pl a Shazam nálam sem működik.
Valamint Edge-ből, FB-ra képet feltöltve nem lehet hozzá szöveget írni

A többi leírt hibáddal nem találkoztam

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#4265) ΞΔGLΞ válasza ZavaBalazs (#4234) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Van ennél még jobb is [pl ez], elég naprakész IMEI-ben ez az oldal. Mint írtam is a windows topikban, a kenyi74-től vásárolt telefonra is az alábbit dobta egyből, persze a franc sem gondolta, hogy ez lesz majd...még megy a huzvavona részéről, eddig nagyon nem értem rá ezzel foglalkozni. De az biztos, hogy már 180 fokot fordult, mert az elején olyanok írt, hogy ő nem felelős! Hát B+! :-D Aztán sok szóváltás után megértette, hogy ebből csak szarul jöhet ki! Aztán tegnap ide küldött nekem egy (talán kinézetre is, csomagolás, doboz, kiegészítők gyári csomagolása alapján) zsír új 950-es független készüléket, csak ebből meg az eredeti számla hiányzik. Hozzáteszem, a letiltott is nálam van még, csak akkor küldöm vissza neki, ha ezzel minden rendben lesz.

Na most a számla már/még hiányzik, a gyári jótállási jegy benne van, IMEI-vel egyező, természetesen nem blacklistás és minden más is oké. Én bontottam ki szinte mindent a gyári csomagolásból.
Baxxa meg, soha az életben nem vettem használt függő telefont, de mivel a 950 XL-t elnyomtam, mert idegesített a nagysága és láttam az értékelést, na meg hogy a telefon szinte nem is volt használva 2 év gyári (telenor) garanciával, hát bevállaltam, csak éppen már akkor feketelistára rakták, mert az eredeti eladó baxott fizetni a részleteket, ennek ellenére én egy teljes 135 ezerről szóló számlát kaptam, ami igazából nem is tudom, hogy valós-e, akár lehet az is, de furcsa, hogy nincs feltüntetve, hogy ez részletre vették.
De mint írtam nem jártam már ennek utána, egyrészt külföldre ingáztam egész héten ide-oda, másrészt ment a levelezgetés pü-ben.

A vége az lett, amit írtam, ide került a fent említett készülék, csak számla nélkül. A faszi nagyon felületes, aki tőle vásárolt és ezt írtam is, jobb ha tudja, hogy nála a telefonok csak "átmennek", bármikor letilthatják, ha függő! Emiatt kilátásba volt/van még az is, hogy simán kivágatom innét egy szép feljelentéssel az ügyvédem részéről megspékelve, ha nem rendezi tisztességesen az egészet. Na....Erről ennyit... :-D

[ Szerkesztve ]

(#4266) sum-blink válasza Francia91 (#4264) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Sajnos előtte (készülék és sim cserék után is) random újraindult. Slow ring óta ez nincs.

(#4267) icezozo


icezozo
addikt

üdv skacok. hozzám került fejlesztés miatt egy 950-es ( BBM )
olvasom itt a hszeket a "sok" bug miatt ez elkeserítő :(
és főleg azért mert a régi WP-sek is sorra hagyják el a platformot....

illetve biztos lesz majd pár kérdésem.

[ Szerkesztve ]

http://qwankido.hu/

(#4268) icezozo


icezozo
addikt

ez ugyben tortent mar elore lepes?
[link]

http://qwankido.hu/

(#4269) icezozo válasza icezozo (#4268) üzenetére


icezozo
addikt

megoldva :)
frissites utan . ( 10.0.14393.321)

http://qwankido.hu/

(#4270) sum-blink válasza icezozo (#4267) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Patika állapotban mennyiért lehet eladni?

(#4271) Sjkolrd válasza icezozo (#4267) üzenetére


Sjkolrd
aktív tag

Mit fogsz fejleszteni? :U Elég sok minden már megoldódott, csak éppen app hiány van. Azaz a szokásos, nem lehet rajta játszani, egy két bank app-ja, nincs, hbo go stb stb stb.. amik a nagy siralmak manapság ezen a platformon és amiért mindenki vándoról a másik platform valamelyikére.

(#4272) Sjkolrd válasza sum-blink (#4270) üzenetére


Sjkolrd
aktív tag

Milyen telefont szeretnél eladni? 950 ?! 80.e körül

[ Szerkesztve ]

(#4273) sum-blink válasza Sjkolrd (#4272) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Igen. Annyiért árultam pár hónapja is de semmi, csak egy csereajánlat. De annak már lőttek. Na majd megint meghirdetem, köszi.

[ Szerkesztve ]

(#4274) Ance válasza sum-blink (#4273) üzenetére


Ance
őstag

68-ért vettem múlt héten még egy év garival, patika állapotban, gondolkodás nélkül. Egy másik boltban 79 volt, annyiért nem kellett. Gondoltam egy vásárló véleménye segít a beárazásban. :)

(#4275) sum-blink válasza Ance (#4274) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Köszi. (Bár lenne jobb megoldás.)

(#4276) turbulencia8 válasza icezozo (#4267) üzenetére


turbulencia8
őstag

Amugy varhato WP10-re BBM?

(#4277) icezozo válasza turbulencia8 (#4276) üzenetére


icezozo
addikt

Azert is kaptam hogy megnezzuk a lehetoseget. Erdemes lenne. De nem kifizetodo.

http://qwankido.hu/

(#4278) Ste válasza Hallosz (#4253) üzenetére


Ste
addikt

Kíváncsi leszek meddig tart: iOs10 óta ha csörög, nem mindig tudod felvenni, lagos, ha a hívott fél foglalt, a kijelző foglalt jelzésen marad bt kapcsolat esetén, a kapcsolatok között keresgélni majd visszamenni agyrém. Az iOs 10 képi világa szerintem hátrányára változott a 9-hez képest, valahogy nagyon akartak hasonlíta a robotos rendszerre.
Vannak jó dolgai, de az árát nekem nem érte meg. Mondom úgy hogy csak céges ügyekben használom átlag napi 12 órát (telefon, email).
A kijelző a 950 után nagyon gagyi, a kamera határeset, mindegy nem sorolom tovább.
Van akinek bejön a "prémium érzés" :)

[ Szerkesztve ]

(#4279) sum-blink válasza Ste (#4278) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Az ember már nem tudja mire váltson a sok jóság közül...

(#4280) Ste válasza sum-blink (#4279) üzenetére


Ste
addikt

Elejétől voltam droidon vagy 5 évig, 8.1 óta Wp-n vagyok, mellette Január óta használok iOs-t. Biztos perverz vagyok, de még a Wp-vel vagyok el a legjobban, bár mindnek vannak hibája. Ha lenne alternatíva, lehet mennék tovább, de se Firefox Os, se Ubuntu, se az Amazon féle platform.

(#4281) martin66 válasza icezozo (#4277) üzenetére


martin66
senior tag

Nem akarok okoskodni. De az UWP miatt több, mint 400 millió eszközre lehetne felrakni az appot, mobil, PC, tablet, laptop, xbox stb. Üzenetküldő appot ezeken az eszközökön használnak. Így sem kifizetődő?

(#4282) timelord1987


timelord1987
őstag

Milyen kijelzővédő fóliát javasoltok Lumia 950hez?

(#4283) pikszel válasza Ste (#4280) üzenetére


pikszel
őstag

Nálam is hasonlóan alakul a történet...

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#4284) sum-blink válasza Ste (#4280) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Nekem a 8.1-el semmi bajom nem volt. Fagyott, voltak hülyeségei, de az a telefon Lumia 620 annyiért azt tudta, szépen fotózott stb. A 950-nél azért bosszant, mert kényszerből váltottam és ha már ilyen drága telefon, egy messenger menjen már el rajta. Nekem se a pokémon hiányzik, a csempés rendszert meg szeretem. Nem akarnék bajlódni sznobphonera váltással.

A 620 kijelzője sajnos berepedt de ha nem kerülne ennyibe javítani, visszatérnék oda. 2 os meg nem játszik, mert nincs céges telefonom.

[ Szerkesztve ]

(#4285) icezozo válasza martin66 (#4281) üzenetére


icezozo
addikt

minimalis letoltesi szam ( 8.1 )miatt lassan indul a 10-nek a fejlesztese. ( ha egyeltalan lesz belole valami)

hiaba a BBM nem elterjedt a windows-os rendszereken....

http://qwankido.hu/

(#4286) Ste válasza sum-blink (#4284) üzenetére


Ste
addikt

Nekem Ativ S-> L730 -> Ativ S -> L950 eddig. A legjobban az Ativ-ot szerettem, de mivel a Samu hozta a kötelezőt, W10m nincs rá, csak insideres, ami nem az igazi.
A W10m nekem tetszik, persze ahogy mondtam nem tökéletes. Vannak appok amiket hiányolok (Casio Gshock Bt támogatás, Withings, etc) de amióta összehaverkodtam a Band-el, azóta egy macerával kevesebb.
Wp-n valahogy nem kell a telót újraindítani (van build amivel megoldja magának :) ) s nincs lagolás 6hónap után se, program telepítés után se.
P9 lite van körülöttem pár, probléma ott is van.
Szvsz nincs tökéletes rendszer, csak olyan aminek a kompromisszumaival együtt tud élni az ember.

(#4287) icezozo válasza Ste (#4286) üzenetére


icezozo
addikt

Szvsz nincs tökéletes rendszer, csak olyan aminek a kompromisszumaival együtt tud élni az ember.

+1

http://qwankido.hu/

(#4288) zsolt11111


zsolt11111
csendes újonc

Helló,

1, Hogy tudom beállítani hogy a kikapcsolt kijelő mellet, a böngészőben elindított Youtuben szóljon zene ?
jelenleg ha kikapcsolom a kijelzőt zene megáll..
eliveg a böngészőben a háttéradatforgalom engedéylezve van ( windows kezeli).

2, korábban azzal riogattak hogy a teefon minden nap frisíteni fogja magát. én 1 hete használom egyszer sem frisstette magát. van a családban Michrosoft 550. az kb 2 naponta frissül? beállítás kérdése ?

3, Cortanát hogy lehet feltenni?

4, diktálás angolul, magyar billenytűzet mellet nem müxik. nincs rá gomb... Nokai 625 ezt tudta :). van rá vmi megoldás ?

(#4289) Ste válasza timelord1987 (#4282) üzenetére


Ste
addikt

Nekem vmi dzsunka üvegfólia van rajta, ami nagyon szépen fed, s sehol nem akar elválni.
Cserébe van rajta egy homályos folt alul, valszeg kapott vmikor szállítás alatt egyet.
Hátránya, hogy némileg ront a kijelző jobb alsó fertályi érzékenységén.
Hátlapnak ha teheted vegyél ez bőr Mozo-t, hihetetlen érzést ad a plasztik után

(#4290) sum-blink válasza zsolt11111 (#4288) üzenetére


sum-blink
aktív tag

1. Sehogy nagy bánatomra.

Persze, hogy kell kompromisszum csak idegesíti az embert az ár-érték arányt tekintve a lustaságból ki nem javított kényelmetlenségek száma.

[ Szerkesztve ]

(#4291) confuser válasza zsolt11111 (#4288) üzenetére


confuser
senior tag

1. Böngészővel sehogy. IE tudta, Edge még nem. Youtube appal - pl. myTube - megy, ha beállítod.

2. Ugyanazokat a frissítéseket kapja meg mindkét telefon. Gondolom az 550 tulaja túlzott kicsit.

3. Fent van, de csak támogatott régió és telefonnyelv esetén jelenik meg. Pl. USA.

4. Passz. Feltételezem, hogy hasonló a helyzet, mint a 3-as pontnál.

(#4292) zsolt11111 válasza confuser (#4291) üzenetére


zsolt11111
csendes újonc

1, mytube-sem ment, nem is nagyon volt opció beállításra. mondjuk a prova verziot probáltam ki, lehet azért viszont így még 0,99 dollárért se kellene megvenni.. ellenben UCBrowser úgy nz ki működik

2, mikor volt az utolsó frissítés?

[ Szerkesztve ]

(#4293) confuser válasza zsolt11111 (#4292) üzenetére


confuser
senior tag

1. myTube beta biztosan tudja, most próbáltam.

2. [link] Eszerint október 12 (14393.321) az utolsó publikus frissítés, hacsak nem Insiderezik a delikvens.

(#4294) Lauda


Lauda
félisten

Sziasztok!

Arra gondoltam kiprobalok egy 950-et. Azt szeretnem kerdezni, hogy az egy simes es a dual simes kozott ezen kivul van-e kulonbseg? Tudnatok ajanlani megbizhato uzletet, ahol origi, microsoftos matricas telefont vehetek olcsdobban bolti garral? Turbadorol mar hallottam, ezen kivul esetleg? Vagy inkabb hivatalos helyen? Oriasi az arkulonbseg. :Y

Koszonom szepen!

--------------------------

Olvastam itt a topikban, hogy sokan menekulnek a rendszertol es adjak el a telokat? Miert menekulnek tole? :F

[ Szerkesztve ]

(#4295) bluemirage válasza Lauda (#4294) üzenetére


bluemirage
őstag

Előbb priviben akartam írni. De aztán úgy gondoltam, hogy miért ne lehetne vállalni a véleményt?

Mert olyan, mint a Blackberry történet. Már most is csak kompromisszumukkal lehet csak használni a rendszert. Ennek, így ebben a formában vége van. Sokan naivan hittek/hisznek az UWP-ben vagy a Surface Phone-ban. Teljesen felesleges. Most írtam egy rossz hírt ide gúnyos hangnemben. A reakciókból még mindig meglepőek, így aztán azon sem csodálkoznék, ha sokak ajánlják neked egy 950-es megvételét.

Aki viszont rábeszélne téged, annak a felhasználó nevét írd fel kérlek valahova, hogy ha mégiscsak nekem lenne igazam, akkor legalább privátban megköszönd neki az ajánlást. :U

Úgy gondolom, hogy döntésed meg fogod bánni és csak anyagi veszteséggel tudsz majd kiszállni a buliból. Ha semmiképpen sem hallgatnál rám, akkor legalább próbálj használt telefont venni... hogy legalább minimalizáld az anyagi bukót.

@L925/WP8.1

[ Szerkesztve ]

Meliora sunt bono inimica

(#4296) Pikkolo^^ válasza bluemirage (#4295) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Az ajánlás nagy mértékben függ, hogy mire szeretné használni. Mivel nem írta le így nehéz megmondani, hogy jó vagy rossz döntés lesz.

(#4297) martin66 válasza Lauda (#4294) üzenetére


martin66
senior tag

Nekem szerencsére nem volt gáz a 950-el, mind hardveresen és szoftveresen sem. Én ajánlom.

(#4298) ΞΔGLΞ válasza bluemirage (#4295) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Fasság az egész, én meg alá írtam a véleményem.
A 950-et meg megveheti nyugodtan, mert egyrészt már olyan olcsó, hogy semmilyen arányban nincs a benne lévő erős hardverrel, másrészt egy k jó telefon, brutális fényképezőgéppel.
Ami applikáció van rá a marketben, azt baromi gyorsan tudja futtatni és még jó ideig támogatott eszköz lesz, mint MS által kiadott flaghsip készülék. Ha rendszerben nem ébred fel valami hülye bug, akkor meg kimondottan élvezetes és sokkal jobb használni, mint az s7 edge-t, vagy az iphone 6+-t, mert azoktól is néha agyfaszt kapok...

Te is állandóan erre az egy német honlapra támaszkodva veszel mindent betonbiztosnak.
Az, hogy törölték az applikációkat, jól tették, reméljük a jövőben csak minőségieket engenek rá a market-ra, ha egyáltalán fejleszt rá valaki, ezt is hozzáteszem.

(#4299) N€T0X|N válasza ΞΔGLΞ (#4298) üzenetére


N€T0X|N
őstag

olyan olcsó, hogy semmilyen arányban nincs a benne lévő erős hardverrel, másrészt egy k jó telefon, brutális fényképezőgéppel

Ennyi. :D Én imádom, amióta megvan. A Windows hülyeségeivel együtt. És amikor sikerül lőni egy jó fotót vele (saját tapasztalatlanságom és/vagy bénaságom miatt egyelőre ritkán), huu... :C Ha valaki nem power user (nem a hw erejére gondolok, hanem arra, hogy még sz@rni is telefonnal megy), annak én is simán ajánlanám azzal együtt, hogy bevallottan elfogult vagyok.

Sent from my keyBoard

(#4300) ZavaBalazs válasza bluemirage (#4295) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

legalább itt kímélj már meg minket az epehányástól, bőven elég a szakmaiban olvasni a rinyádat, de ott, mint WP user, legalább érthető a jelenléted.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.