Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4801) kinedeck


kinedeck
csendes tag

Sziasztok! Egy napja van nálam a telefon (újonnan vásárolt) és az lenne a kérdésem. Hogy miért nem fekete a fekete a kijelzőn. Készítettem egy képet sötétben vaku nélkül és ilyen narancssárgása kép. Meg akkor is észrevettem, amikor lezárom a telefont es nincs glance, hogy a képernyő teteje "világosabb" mint az alja. Ezzel lehet valamit kezdeni? Vagy ezzel együtt kell élni?

(#4802) turbulencia8 válasza kinedeck (#4801) üzenetére


turbulencia8
őstag

Frissitsd a rendszert!

(#4803) Pacee87 válasza kinedeck (#4801) üzenetére


Pacee87
aktív tag

Semmi esetre sem normális! Ha frissítés/WDRT után is ilyen, akkor szerviz! Méginkább gari

[ Szerkesztve ]

(#4804) npnp


npnp
tag

Hello

Vettem egy 950-est, Vodafone függő készüléket. Imei.info szerint 2018 januárjáig garis. Ha gond lenne vele, akkor a Nokia Care is kéri a számlát, garijegyet? Azt ugyanis nem kaptam meg.

P

[ Szerkesztve ]

(#4805) inkjet


inkjet
tag

Valaki meg tudja mondani, hogy lehet e alkalmazást zárolni a WP 10-en?
Kóddal, vagy bármivel? Gondolok én arra, hogy a fényképek alkalmazás csak kóddal, pinnel induljon el?
Köszi

(#4806) ΞΔGLΞ válasza npnp (#4804) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

NC-nek csak a garancia kell.

(#4807) kinedeck válasza Pacee87 (#4803) üzenetére


kinedeck
csendes tag

Ez lenne a problémám. Remélem látható. Akkor szervíz? Vagy 3 napon belül csere?

(#4808) kinedeck


kinedeck
csendes tag

bocs a minőségért, nem volt fókusz a sötétben...

1 napos a telefon,frissítés után sem javult. akkor vigyem a T-hez, vagy Care, ilyenkor mi a teendő?

[ Szerkesztve ]

(#4809) Cooley18 válasza kinedeck (#4808) üzenetére


Cooley18
aktív tag

Nekem is hasonló volt. Bevittem Care-be, beküldték, 1 hét múlva vissza is kaptam új kijelzővel. :) Csak írd le rendesen a szervizben, hogy mi vele a gond, és kérd, hogy pontosan azt írják, mert nekem csak annyit csesztek oda, hogy foltos a kijelző, aztán utólag kellett pontosítani a hibaleíráson.

@npnp: Nekem a Váci úti Care-ben nem kértek semmit. Ha központilag kell javítani, úgyis csak az IMEI számít.

(#4810) kinedeck válasza Cooley18 (#4809) üzenetére


kinedeck
csendes tag

felhívtam őket, azt mondták cserélik a kijelzőt természetesen, de előbb a T-t hívjam fel ,mert ők kötelesek készüléket cserélni...
Valaki esetleg tud Pesten vagy környékén olyan üzletet, ahol normális emberek is dolgoznak?:D

(#4811) sum-blink válasza kinedeck (#4810) üzenetére


sum-blink
aktív tag

T-mobile iszonyat lassú. Nekem resetelt, visszavittem beküldték márkaszervizbe hetekre, visszakaptam, ugyanaz, megint, kaptam egy újat, az is, sim kártyát cseréltem úgy is, slow ring megoldotta, most meg visszatettem a hivatalos frissítést és egy ideje jó. Szóval nem tudom kik dolgoznak ott, de elég amatőrök. Careben anno azzal ráztak le, hogy "hát ez normális, mert windows, a gépeket is naponta újra kell indítani".

(#4812) ΞΔGLΞ válasza kinedeck (#4810) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ne bonyolítsd már túl. Vidd be a T-be és azonnal cseréltesd ki, míg 3 napon belül vagy.Ez teljesen független, hogy melyik üzletben, mennyire készségesek, vagy idióták dolgoznak. Ez a törvény, hibás, akkor csere, vagy pénz vissza.

(#4813) sum-blink


sum-blink
aktív tag

Csalót milyen topicban tudok jelenteni? Hogy más ne fusson bele...

(#4814) npnp válasza Cooley18 (#4809) üzenetére


npnp
tag

Köszönöm a választ. Remélem, nem lesz gond ezzel sem, ahogy a többi Nokia/Microsoft készülékkel sem volt. Csak utólag jöttem rá, hogy elég felelőtlen dolog volt számlamásolat vagy garijegy nélkül megvenni.

P

(#4815) laccy88


laccy88
senior tag

Valaki írta itt, hogy néha elsőre nem ébred a telefonja. Nekem is játsza időnként. Többen is találkoztatok ezzel? Remélem majd frissítéssel megszűnik a hiba..

(#4816) sum-blink válasza laccy88 (#4815) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Nekem se.

(#4817) Cooley18 válasza laccy88 (#4815) üzenetére


Cooley18
aktív tag

Velem is eljátssza hetente egyszer, de megnyomom még 2x a bekapcs gombot, és már jó is. Ennél komolyabb probléma amikor pl. beáll a Messenger, és az esetek 90%-ában csak egy újraindítás oldja meg.

(#4818) turbulencia8 válasza laccy88 (#4815) üzenetére


turbulencia8
őstag

WDRT megoldotta szerencsere.
Nalam a duplakopp mar csak akkor benazik neha, ha a kijelzo szelen kicsit ratenyerelek az erintokepernyore. Baratnom 650-esevel sincs gond, a duplakoppos zaras is jol mukodik mindket telon.

[ Szerkesztve ]

(#4819) bluemirage válasza sum-blink (#4813) üzenetére


bluemirage
őstag

Ha Hardverapro-s a sztori akkor erre itt van a felület':
https://prohardver.hu/tema/jelentsd_a_csalokat_es_az_uzletrontokat/friss.html

Meliora sunt bono inimica

(#4820) hroberto válasza Cooley18 (#4817) üzenetére


hroberto
veterán

Érdekes, nekem semmi gond a Messengerrel.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#4821) ΞΔGLΞ válasza hroberto (#4820) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nekem sincs, attól függetlenül, hogy egy lassú és alap gané, de működik.

(#4822) N€T0X|N válasza hroberto (#4820) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Nekem is fordult már elő, hogy teljesen beragadt és telefon restart kellett ahhoz, hogy magához térjen. Ritkán, de megesik. :F

Sent from my keyBoard

(#4823) kinedeck válasza ΞΔGLΞ (#4812) üzenetére


kinedeck
csendes tag

Sikerült megvásárolnom a telekomtól az utolsó darab 950et, így cserélni nem tudják, az árát meg ha visszakapom nem nagyon leszek előrébb, mert 0 Ft volt... Marad a Care. Köszönöm a segítséget mindenkinek! Remélem a kijelzőcsere megoldja az elszíneződést.

(#4824) ΞΔGLΞ válasza kinedeck (#4823) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Mennyiért árulták a telefont?

(#4825) kinedeck válasza ΞΔGLΞ (#4824) üzenetére


kinedeck
csendes tag

Next S díjcsomaggal Aranykártyával 0 Ft.

(#4826) sum-blink válasza Cooley18 (#4817) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Nekem is csinálja ezt.

Bluemirage: Köszi.

(#4827) ptgmaster


ptgmaster
tag

Nem is lesz már a Telekomnál ez a telefon? Pár napja még azt írták, hogy "újabb készlet várható", most pedig teljesen eltűnt a listáról.

Ami ami, az az!

(#4828) kinedeck válasza ptgmaster (#4827) üzenetére


kinedeck
csendes tag

Nekem azt mondták pár napja, hogy lesz újabb készlet, de ennek ellenére az oldalon mar azt írja hogy nem rendelhető :(

(#4829) ptgmaster válasza kinedeck (#4828) üzenetére


ptgmaster
tag

Azt tegnap este óta írja, előtte még ott volt. Pont holnap jár le a hűségidőm és annyiért amennyiért utoljára a Telekom oldalán volt ajándék ez a telefon. :) Nagyon bízom benne, hogy elérhető lesz még, mert semmi pénzért nem mennék vissza androidra, akkor inkább marad a 735-ös.

Ami ami, az az!

(#4830) Sjkolrd válasza laccy88 (#4815) üzenetére


Sjkolrd
aktív tag

Nekem is neha eljátssza, neha 2x megnyomom, de manapság várok egy kicsit es felebred a képernyő. Nekem is komolyabb hibanak tűnik inkább az fb/messenger szarakodásai, s mar azon is gondolkodom leszedem, mert nem hiszem,hogy ekkora bughalmaz az egész, s főként a w10 desktop verzióban mar telefonálni is lehet....

[ Szerkesztve ]

(#4831) laccy88 válasza Sjkolrd (#4830) üzenetére


laccy88
senior tag

az fb/msg probléma nálam még nem jelentkezett, remélem nem is fog.
a következő nem egyértelmű még számomra:
Ha be van állítva, hogy egy 8 megapixeles jpg és egy 16 megapixeles dng fájlt készítsen, akkor visszanézve ez a két kép készül:


a dng képet nem értem :)

(#4832) zsoltzsolt válasza laccy88 (#4831) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

A .dng az csak indexkép, azért akkora. Az eredeti az OneDrive-on van fent.

(#4833) scbb


scbb
tag

Tudtok ajánlani a gyárinál részletesebb netforgalom mérőt? A gyári nem részletezi külön, hogy mi ment mobilnetről, így nem tudom kiszűrni, hova folyt el 1 giga mobilnetem 1 hét alatt...

nincsbéhúsz és szarazakksi

(#4834) zsoltzsolt válasza scbb (#4833) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Network Data
Vagy alkalmazások szerint szeretnéd szűrni?

[ Szerkesztve ]

(#4835) ZavaBalazs válasza scbb (#4833) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

dehogynem részletezi. ha be van állítva havi limit, akkor a usage details menüpontban találod amit keresel.
(magyarul nem tudom, hogy hívják a menüt, de itt egy kép, hogy hol keresd)

Zsoltzsolt: a Network data mire jó amúgy? én csak annyi extrát tudtam meg belőle a gyárihoz képest, hogy a mobilnetből mennyi a letöltés/feltöltés. na bumm...

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#4836) laccy88 válasza zsoltzsolt (#4832) üzenetére


laccy88
senior tag

A felbontás az indexképhez stimmel, de a 22mb nem annyira 😀 nem szinkronizál onedrive-ra.

(#4837) zsoltzsolt válasza ZavaBalazs (#4835) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Látványosabb 😂 egyébként már én sem használom.

(#4838) confuser válasza scbb (#4833) üzenetére


confuser
senior tag

Már megválaszolták.

[ Szerkesztve ]

(#4839) martinkeet válasza scbb (#4833) üzenetére


martinkeet
aktív tag

Sajnos nincs jelentősége az adatforgalom számlálónak, mert a szolgáltatók teljesen random dobálják az "adatkerete elfogyott" üzenetet.
T-mobile 243 Megára küldte az 1 Giga elfogyott üzit, a Telenor pedig 2,2 Gigára a + 3 Giga elfogyottat.
A következő üzenet mindkét esetbe a "küldje vissza az üzenetet, és 1000Ft-ért további 500Megát kap"
Feleségem telenorban dolgozik, és amikor megkérdeztem, Ő is azzal süket dumával jött, hogy nem azonos a szolgáltató által, és a telefon által mért adatmennyiség. Magyarul fogalma sem volt...

(#4840) scbb válasza ZavaBalazs (#4835) üzenetére


scbb
tag

Köszi, de nekem valójában az kéne, hogy peldaul a fb a kijelzett 2.2 Gb adatforgalombol mennyi a wifi es mennyi a mobilnet, igy ki tudnám szúrni h melyik alkalmazás zabálja a mobilnetet.

nincsbéhúsz és szarazakksi

(#4841) confuser válasza scbb (#4840) üzenetére


confuser
senior tag

(#4842) ZavaBalazs válasza scbb (#4840) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

igen, ezt írtam le...

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#4843) scbb


scbb
tag

Ohh fail vagyok. Köszönöm a segítséget.

nincsbéhúsz és szarazakksi

(#4844) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

ez, vagy egy ilyen megoldás szerintetek mennyire használható micro USB-s powerbankhez + a 950-hez? nem lesz belőle probléma? hallottam már szar USB C kábelről, ami kinyírta a készüléket, de mivel ennél a jellegéből adódóan a micro USB a szűk keresztmetszet, talán ebből nem lenne probléma.
(egy 10k xiaomival használnám, 2 A kimenettel)

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#4845) Pikkolo^^ válasza ZavaBalazs (#4844) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Ilyen nekem is kell, vedd meg és számoljál be mi történt ;]

(#4846) #09819904


#09819904
törölt tag

Üdv!

Van-e ötlete valakinek arra, hogy Windows 10 Enterprise N 2015 LTSB (x86) rendszer alatt, miképp lehetne működésre bírni a telefont?
Media Feature Pack csomag fel lett telepítve. Windows Device Recovery Tool szintén!
A Windows Update-en szintén kerestetve lett, de az sem talált semmit.
Az eszközkezelőben a szokásos "Az eszköz illesztőprogramjai nincsenek telepítve. (Kód: 28) Nincs az eszközzel kompatibilis illesztőprogram. Az eszköz illesztőprogramjának megkereséséhez kattintson a Frissítés gombra." szöveg fogad.

Van a Részleteknél egy "0000001C"-s hibakód.

Arra tudnék gyanakodni, hogy magának az asztali gépnek esetleg az USB (esetleg SM BUS) vezérlője nincs telepítve?

Konkrétan hivatali gépről van szó, amit külön rendszergazda kezel. Ő megcsinál bármit, mert nagyon jó fej. Csak nem jutottunk előre még ennek a megoldásában.

A válasz(oka)t előre is köszönöm!

Egy más, kevésbé fontos kérdés, de hátha ezt is tudja itt valaki. Androidos készüléket kötöttünk a gépre és hiányolja az MTP driver szerűséget. Erre valakinek valami tippje esetleg? Samsung illetve LG telefon lenne.
Persze, ha ez a dolog kimarad nem dől össze a világ. :)

Még egyszer előre köszönöm! :R

(#4847) insyde5 válasza ZavaBalazs (#4844) üzenetére


insyde5
aktív tag

Nekem egy 6000mA es speedlink powerbankom van, átalakítóval használom a 950-hez. Tökéletesen működik.

(#4848) 286


286
tag

Sziasztok !
Valaki találkozott már olyan hibával ,hogy az aksit Windows szerint csak 78%ig tudja tölteni nagy ritkán feltölt 100% ig.De mindent kikapcsolva (mobilnet ,wifi,fényerő 25% ) szinte hozzá se nyúlok és 6 óra alatt lemerül. Másik aksival próbáltam ugyan az. Szoftver frissítés segítene vagy inkább küldjem vissza kb 1 hetes a teló. :U

3DFX Forever :) Abit R.I.P :,(

(#4849) ΞΔGLΞ válasza 286 (#4848) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Csinálj egy wdrt visszaállítást. Nagy valószinűséggel valami rendesen beakadt a háttérben és kinyírta az akkuérzékelőt is, ráadásul folyamatosan pörgeti a processzort a háttérben, ezért a gyors lemerülés.
A kicseszett edge-re gyanakszom, hasonló nekem is volt, de persze egy meghülyült applikáció is lehet az okozó...
Ha a wdrt megvolt, utána várj vele egy pár napot és szűzen használd egy két napig, ha nem merül, akkor ez volt a gond, ha viszont igen, akkor szerviz.

Tehát így csináld és közben semmi mást:

WDRT, ez kb 5 perc, de mire a telepítésekkel végez, kb fél óra.
Utána rögtön navigálj a telefonfrissítéshez és tedd fel a legutolsó RS build-ot, 440, ha jól emlékszem.
Ha végzett, lépj be az áruházba és most frissítsd az összes telefonon alapból lévő applikációt, mint írtam Te semmit ne telepíts fel és úgy használd a telefont egy, vagy két napig.

[ Szerkesztve ]

(#4850) pprod94 válasza ΞΔGLΞ (#4849) üzenetére


pprod94
aktív tag

Ne is használja inkább két napig.. :) Borzasztó ez, hogy külön telepítési metódus kell. Azért ilyet még senki nem írt ide, hogy nem tölt 100%-ig!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.