Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) turbulencia8 válasza zsoltzsolt (#3000) üzenetére


turbulencia8
őstag

Ez mondjuk pozitiv. A Continuum felbontasa allithato, vagy fix full hd?

(#3002) turbulencia8


turbulencia8
őstag

A WP10 kepes tobb skype fiokot kezelni?

(#3003) martin66 válasza pprod94 (#2998) üzenetére


martin66
senior tag

Melyik verzióban, az RS1-ben is?

(#3004) zsoltzsolt válasza turbulencia8 (#3002) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Nem néztem, de párhuzamosan nem gondolnám.

(#3005) pprod94 válasza martin66 (#3003) üzenetére


pprod94
aktív tag

Igen, RS1-gyel kapcsolatban nyilatkoztam. :) Javul-javul, de valahogy gyengének tűnik a vas. Bár közvetlen mobilon böngészve nincs ilyen gond. Nem tudom, hol a baki. :)

(#3006) pprod94 válasza turbulencia8 (#3001) üzenetére


pprod94
aktív tag

Felbontás állítási opciót még nem láttam.

(#3007) turbulencia8


turbulencia8
őstag

A szamologeppel voltak gondok valamelyik frissitesnel. Az megoldodott?

(#3008) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Meg egy kerdes: most nezem neten az appokat (holnap jon meg a telo). Ahol csak az van kiirva tamogatott rendszernek, hogy WP8 es 8.1, az WP10-re nem telepitheto? Pl. a Meine Bank appot ti latjatok?

[ Szerkesztve ]

(#3009) zsoltzsolt válasza turbulencia8 (#3008) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Látom, s ahol meg tudod nyomni a gombot, hogy telepítse, azt lehet, mint a Meine Bank-ot is.

(#3010) turbulencia8 válasza zsoltzsolt (#3009) üzenetére


turbulencia8
őstag

Kiraly, koszi szepen! :)

(#3011) whited


whited
addikt

Sziasztok

Többen kérdeztétek miért váltottam almáról, és milyen eddig a készülék.

Amiért váltottam
-i6 ig bezárólag kipróbáltam minden almát viszonylag hosszabb ideig és legutóbb egy sima i5-t használtam de az már kezdett nagyon tönkremenni ezért kellett egy új teló.
-Sajnos most ha még csak sima i6t vettem volna még az is bőven több mint a nokia ára, plusz elolvastam minden fellelhetőt, így gondoltam miért ne, kipróbálom

Így szűkült a kör 930/950-re de mivel alig volt drágább a 950 így őt választottam.

Eddig pedig nagyon bejövős, bár vannak még 1-2 dolog amit szokni kell de ígéretes :)

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#3012) Pikkolo^^ válasza turbulencia8 (#3002) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Sajnos nem tud.

(#3013) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

üdv!

úgy néz ki jutányos áron be tudok egy ilyet szerezni, lumia 930-at váltana. ha valaki mindkettőt használta, és viszonylag friss az élmény, hozzávetőlegesen meg tudná mondani, hogy a 930-hoz képest hol áll a telefon akkuidőben (screen on time?), melegedésben? mennyivel jobb éjszakai fotózásban, beltéri nem túl megvilágított videózásban (ezek nekem 930-on nagyon zajosak), slowmo videóban (ez meg sötét)?

köszi!

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#3014) Trevize1987 válasza ZavaBalazs (#3013) üzenetére


Trevize1987
aktív tag

930-am nem volt, szóval hozzátenni sok építő dolgot nem tudnék, de a 950 "éjszakai fotózásban" majdnem nulla. Elveszti a fókuszt, nagyon nehéz vele értékelhető képet lőni este. Manuálisan még csak-csak, de az automatika napfényre született.

(#3015) hroberto válasza ZavaBalazs (#3013) üzenetére


hroberto
veterán

Nekem 930-am volt előtte, szóval van összehasonlítási alapom. Akkuidőben jobb a 950, ha meg 10 van a 930-on akkor, sokkal jobb. Kevésbé melegszik. Lehet, hogy csak az alukeret miatt, de a 930 néha szinte sütött annyira felmelegedett. Ennél ilyen szintű melegedést sosem éreztem.
Nem sokat fotózom sötétben, de mindenképp jobbak a kevés fénynél lőtt képei a 950-nek.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#3016) ZavaBalazs válasza hroberto (#3015) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

jaja, elsősorban rád gondoltam, amikor írtam ;) a jobb akkuidő nagyjából mit takar, mennyi a képernyőidő? 930 most redstone alatt saccra 3,5 órát bír, bár már régen volt, hogy powerbank / qi töltő sem volt a közelben, és ki kellett húzni vele egy napot, szóval nem tudom most mit is bír pontosan. mindenesetre a 8.1-es nem túl veretes 4,5 órát nagyon nem hozza.
égetni nekem is szereti a kezemet a keret, persze az alu jobban vezeti a hőt, de az biztató ha itt nem jelentkezik.

Trevize1987: az, hogy magától nem talál fókuszt, túlélhető, ha egy általam pöttyintett fókusszal jó képet csinál. a 930 még így is el volt veszve, talán nagy záridővel, tripoddal lehetett volna valamit kezdeni vele, de tripodom nincs.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#3017) Trevize1987 válasza ZavaBalazs (#3016) üzenetére


Trevize1987
aktív tag

( ha kattintasz a helyre és sötétebbnek ítéli meg mint amit szeretne, nem tudja megfogni )

(#3018) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

A 950 kifutó modell a Telekomnál???? :Y :Y :Y

(#3019) Cooley18 válasza Trevize1987 (#3014) üzenetére


Cooley18
aktív tag

Sokan panaszkodnak erre, de én nem értem. Nálam az autofókusszal is csak akkor van gond este, ha nem engedem neki a segédfényt, és akkor is csak a sötétebb helyekre. Az automata beállításon valóban nem mindig remekel éjszaka, de 4-5 másodpercnyi állítgatás után messze jobb képet csinál, mint pl. egy 6S, S6 Edge vagy Nexus 5X (ezekhez viszonyítva tudtam eddig megnézni a felsőbb kategóriából). Korábban voltak komoly gondok a kamera appal, de lehet érdemes lenne újra tenni vele egy próbát, mert rengeteget javítottak rajta az elmúlt 2-3 hónapban.

(#3020) Trevize1987 válasza Cooley18 (#3019) üzenetére


Trevize1987
aktív tag

jó, én 1020-ról jöttem át. lehet ezzel van a baj.

(#3021) Cooley18 válasza Trevize1987 (#3020) üzenetére


Cooley18
aktív tag

1020 8.1-gyel, a Lumia Camera appal elhiszem, hogy sokkal jobb... ^^

(#3022) jeni válasza zsoltzsolt (#3018) üzenetére


jeni
félisten

készpénz,hogy ez lesz az utsó Microsoft mobil!

(#3023) hroberto válasza ZavaBalazs (#3016) üzenetére


hroberto
veterán

Nem nagyon tudok pontos kijelző időt mondani, de az biztos, hogy a 930-nál jobban bírja. És nem merül, melegszik rohamosan böngészés közben pl. mint a 930.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#3024) ZavaBalazs válasza hroberto (#3023) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

közben jelenleg úgy néz ki tárgytalan, az eladó nem reagál a hívásokra... :(((

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#3025) zsoltzsolt válasza jeni (#3022) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Vajon mekkora készletük lehet?

(#3026) CactuS válasza jeni (#3022) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Azért ilyen hibás következtetést nem kéne tényként leírni. Esetleg az utolsó Lumia mobil, ami elég egyértelmű lépés, miután a Nokia nevet is elhagyták, mert beolvasztják a saját nevük alá a surface vonalba. Április környékén volt Nadella-val egy interjú, ő nem úgy beszélt a WP-ről, mint egy elhagyott projectről. A continuum vonalban hisznek és továbbviszik.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#3027) pikszel válasza zsoltzsolt (#3018) üzenetére


pikszel
őstag

2 hónapja vettem és már akkor is kifutó modell volt. Legalábbis az eladó azt mondta, amikor a miskolci plázában rákérdeztem, hogy meg lehet-e tapogatni és nem is volt raktáron. A főutcán még volt. Tetszett a dolog, így meg is rendeltem.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#3028) zsoltzsolt válasza pikszel (#3027) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Ha mondjuk nem lesz, akkor ha wp-n maradok vajon mit tudok venni szolgáltatótól készüléket???

(#3029) ZavaBalazs válasza ZavaBalazs (#3024) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

Eladta másnak. :(

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#3030) bluemirage válasza zsoltzsolt (#3028) üzenetére


bluemirage
őstag

Több portál írta 1-2 hete, hogy 3 Surface Phone fejlesztés alatt és elvileg jön jövőre.
- egy üzleti
- egy 950 utódnak tekinthető, erődemonstrációs, értelmetlen és kockáknak és Win fan-oknak szánt telefon
- és egy átlagos

Ha ez meg is történik, akkor szerintem inkább az kérdés, hogy mi lesz utána? ... és egyáltalán milyen app-ok lesznek illetve maradnak még 2017-re?

Meliora sunt bono inimica

(#3031) zsoltzsolt válasza bluemirage (#3030) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Appokkal elvagyok, nem akarom pl tudni, hogy épp hol csapolnak sört, vagy melyik celeb mit csinált, vagy pokemonokat üldözgetni. Vagyis e téren elvagyok, kisebb kompromisszumok árán. Ami nekem tényleg szükséges, az megvan itt is. Párom most vett androidot, na az az őrületbe kerget. Számomra most már teljesen idegen rendszer, mind vizuálisan, mind a rendszer logikáját illetően. IOS ugyanez...
Surface.. attól tartok az nem lesz szolgáltatónál

(#3032) nbware válasza bluemirage (#3030) üzenetére


nbware
senior tag

Elvileg az volt a cel msnel, hogy kozos aruhaza legyen a pcnek, telefonnal, xboxnak. Ez sikerult nekik, igy sztem nem lesz kevesebb program ra, inkabb tobb, sot allitolag kesobb az iphone es android alkalmazasok is futni fognak...

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#3033) Pikkolo^^ válasza nbware (#3032) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

sot allitolag kesobb az iphone es android alkalmazasok is futni fognak...

Elkaszálták, pedig mindenkinek jobb lett volna ha nem teszik.

(#3034) nbware válasza Pikkolo^^ (#3033) üzenetére


nbware
senior tag

A fene enné meg akkor őket...

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#3035) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Tegnap beuzemeltem az uj Lumia 950-et. Mai tapasztalat alapjan nem rossz, bar kulsore eszmeletlen jatektelefonnak tunik a BlackBerry Classic-hoz kepest. Egyelore borzasztoan esetlenul kezelem, a Classic tracpadje miatt korabban soha nem kellett fogast valtanom, hogy pl. elerjem a felso menusort. A kijelzoje szep. (bar full touch miatt nagyon sok az ujjlenyomat). Gepeles nagyon szokatlan, folyamatosan ranyomok a Windows gombra a space helyett,folyamatosan ami miatt lehet, hogy vissza fogom vinni. Belteren teljesen jo es gyors is iriszszkenner, viszont eros napfenyben egyelore hasznalhatatlannak tunik. Utobbira van valakinek tippje?

(#3036) bluemirage válasza turbulencia8 (#3035) üzenetére


bluemirage
őstag

Hosszan a zászlóra nyomva elvileg bejön egy felezett képernyő ami az egykezes használatot könnyíti meg.

Meliora sunt bono inimica

(#3037) turbulencia8 válasza bluemirage (#3036) üzenetére


turbulencia8
őstag

Ez jogos. A fenyes napsutesben valo iriszes bejelentkezes csak nalam nem mukodik? (Belteren hibatlan.)

[ Szerkesztve ]

(#3038) pikszel válasza turbulencia8 (#3037) üzenetére


pikszel
őstag

Itt leírtam a tapasztalataimat. Sajnos ez ilyen.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#3039) Zoli133 válasza turbulencia8 (#3035) üzenetére


Zoli133
őstag

Alsó sávon (win gomb és társai) felfele húzva eltüntethető, ezzel megakadályozható hogy rányomj a win gombra.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#3040) Sztyepadzso válasza pikszel (#3038) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Ahogy írtad, egyszerűen a Nap teletolja a szkennert, szóval próbáld a szemed vonalában tartani, akkor nem lesz gond. Nekem poláros napszemüveggel, séta közben is működik.

(#3041) whited


whited
addikt

nokia here helyett mi van erre a platformra?
ugyanitt keresek gyalogos navigációt is BP-re :R

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#3042) Pikkolo^^ válasza whited (#3041) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

A Térképek alkalmazás van helyette.

(#3043) whited válasza Pikkolo^^ (#3042) üzenetére


whited
addikt

ma próbáltam használni de sokkal bonyolultabbnak tűnt nekem, mint a here ... :W

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#3044) Pikkolo^^ válasza whited (#3043) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Pedig nem nehéz. Offline nyomkodd egy kicsit, hamar rá lehet jönni. Nem akkora váltás, mint WM-ről iOS-re váltani :)

(#3045) whited válasza Pikkolo^^ (#3044) üzenetére


whited
addikt

oké, ha tömeggel szeretnék eljutni A-ból B-be akkor miért van az hogy minden áron azt akarja, hogy sétáljak? :D
Átváltok tömegközre mint közlekedési mód és mikor a részletekre megyek mit ad ki, hogy sétáljak el a megadott helyre :U :D

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#3046) Pikkolo^^ válasza whited (#3045) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

A sétálgatát még sohasem próbáltam, de minek is? Van A és B pont, a kettő között a legrövidebb út az egyenes :) Ettől függetlenül ha tényleg ilyen akkor van még mit javítani.

[ Szerkesztve ]

(#3047) Ste válasza turbulencia8 (#3035) üzenetére


Ste
addikt

Az is egy hasznos dolog, hogy amennyiben a space billentyűn sokáig tartod az ujjad, a billentyűzet átpakolható máshová. Kvázi mint egy drag n drop.

Amit nem tudom miért nem oldanak meg: A kurzor pontosabb szövegbe helyezése. Amikor utólag akarok javítani valait, akkor a nagy felbontás miatt pont azt takarja az ujjam amit látni kellene. Ebben spec az alma megoldását lehetne koppontani. Plusz más a kurzor email vagy böngésző alatt is

(#3048) confuser válasza Ste (#3047) üzenetére


confuser
senior tag

Arra az accent szinű pötty való.

(#3049) Ste válasza whited (#3043) üzenetére


Ste
addikt

Egyetértek a kollégával, csak elsőre bonyolulz. Ami viszont jópofa (bár lehet 8.1-en is így volt - hogy ha valamit keresel a közelben, s a GPS-t bekapcsolod, akkor könnyedén megvan a legközelebbi Aldi vagy benzinkút

(#3050) Ste válasza confuser (#3048) üzenetére


Ste
addikt

Email közben megváltozik ilyen vesszőcskére.
Lehet az üvegfólia is ront vmit az érzékenységen, de rendszeresen takarom azt amit látni kellene :) azaz hogy hova bökjem a kurzort. A joy jópofa, csak kicsit lassú
Ha a kurzor fölött lenne egy buborék, amit a tartalmat mutatja, hogy éppen merre tart a kurzor, szerintem az jobb lenne

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.