Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4201) Sztyepadzso válasza confuser (#4177) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Köszi a válaszodat és megoldásaidat!

Az első azt hiszem, hogy nem opció, mert a Con.-hoz nekem nincs dokkolóm(Annyira nem vagyok vele képben, hogy ebben sem vagyok biztos, javíts ki kérlek, ha tévedek)
A második tetszik, de van valami rémképem a fórumból, hogy valamely egereket nem szerette. Gondolom, hogy MS egér megfelel neki, nem?

(#4202) confuser válasza Sztyepadzso (#4201) üzenetére


confuser
senior tag

Nekem van dokkolóm, de most kipróbáltam a kedvedért a TV-mmel Miracast-on keresztül, és úgy is simán megy a Continuum (tehát nem feltétlen kell dokkoló, se wireless display adapter, de legalább egy miracast képes TV nem árt). Én eddig 3-4 egérrel próbáltam (igaz azt dokkolón keresztül, nem tudom hogy ilyenkor rásegít-e a dokkoló fw-je), de mindegyikkel ment, pedig egyik sem MS egér volt.

Annyi kiegészítés, hogy Miracaston egy kb. 1 mp-es lagot tapasztalok Continuum-mal, de szerintem ez a te felhasználási esetednél nem probléma.

[ Szerkesztve ]

(#4203) Inarus válasza klz80 (#4174) üzenetére


Inarus
addikt

MIlyen alkalmazással használod a Pebblet?

(#4204) klz80 válasza Inarus (#4203) üzenetére


klz80
tag

Pebble Essentials 10, siman a store-bol letoltheto.

(#4205) turbulencia8 válasza Sztyepadzso (#4201) üzenetére


turbulencia8
őstag

En tettem szova, hogy ket kulonbozo egerrel nagyon mas vot a Continuum: az egyikkel nagyon szaggatott gorgeteskor (Genius), a masikkal alig (A4tech).
MS eger jo hozza, en a Designerrel teszteltem.

[ Szerkesztve ]

(#4206) spidersoft


spidersoft
senior tag

Nem találtatok még megoldást USB webkamerák OTG-s használatára? Legutóbbi infóm az, hogy maga a win nem támogatja, de hátha azóta megoldották :)

(#4207) Sztyepadzso válasza confuser (#4202) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Confuser és Turbulencia8, köszi a válaszokat!

Tekintetbe véve, hogy MC képes TV-m nincs, ezért a következőt eszelném ki

Rákötöm a telefont WIN7 Laptopra, USB-n keresztül, a Project my screen appal, illetve BT segítségével összekötöm egy egérrel, ami lehetőleg épkézláb, majd rápattintom a távcsőre, és belövöm a dolgokat, majd a laptopon sütöm el a fényképezőgépet(vagy sorozatot csinálok x másodpercenként), és a laptopon látom az eredményt.

Ez így működik, ugye?

(#4208) Francia91


Francia91
veterán

1,5 hónap után eljutottam oda, hogy tudok igazán értékelhető képeket készíteni a 950-essel, kiismertem a beállításokat :)

A színekbe utólag nyúltam bele, de túl sokat nem kellett alakítani rajtuk, alapvetően pedig HDR-ben kőttem őket (az utolsóból pedig levágtam, ami nem a képbe való :B )

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#4209) confuser válasza Sztyepadzso (#4207) üzenetére


confuser
senior tag

Nekem sajnos nincs usbC->usb átalakítóm, úgyhogy ezt nem tudom tesztelni sem, de működnie kell.

(#4210) Sztyepadzso válasza confuser (#4209) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Neked nem adtak usbc-usb kábelt?

(#4211) graffin


graffin
csendes tag

sziasztok!

Tudom, ez itt offtopic, de a lumia 625 topic elég halott...

szóval kicsit meggajdult a skype a telefonon és gondoltam újrarakom.
leszedtem, és... nem tudtam leszedni a store-ból. merthogy az, hogy nem támogatja az MS a skype-ot, azt is jelenti, hogy le se lehet tölteni. :(

Nem lehet valahogy visszatenni? offline install, valami?

Illetve az egy másik, hogy ahogy olvastam, win10 se megy majd fel a telefonra, azaz az amúgy jól müködő L625-öm mehet a levesbe...

Köszi, üdv
g

(#4212) Pikkolo^^ válasza graffin (#4211) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Alkalmazásokkal kapcsolatban a store topikban kérdezz, a rendszerrel kapcsolatban pedig van külön 10-es téma.

(#4213) confuser válasza Sztyepadzso (#4210) üzenetére


confuser
senior tag

De, de abba nem tudok beledugni egy usb csatlakozót :D

(#4214) Sztyepadzso válasza confuser (#4213) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

:F
Amit adtak a telóhoz, azzal összekötöm a laptopot a telefonnal.
A Blutooth egeret meg a telefonnal.
Elindítom a Project my Screen-t.

Hol a hiba?

:F

(#4215) confuser válasza Sztyepadzso (#4214) üzenetére


confuser
senior tag

Jaa, nem bluetooth egérben gondolkoztam :D Igen, elvileg ez így működhet (de bluetooth egerem sincs a kipróbáláshoz :D).

(#4216) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

erről vélemény? másik opció a barna bőr hátlap lenne.
valakinek van ilyenje (akár a barna bőr, akár ez a fa hátlap) BP-n, amit összetapicskolhatnék, hogy megtudjam, megéri-e a pénzét? :)

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#4217) Sztyepadzso válasza ZavaBalazs (#4216) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

De itt a fa is műanyag, ha jól látom. Az allééban van egy elektronikai áruház( bluebyte vagy mi) ott van egy fa hátlapos polc, de nincs l950-hez, pedig azok tényleg fából vannak. De ott van hozzá edzett üveg is, amiből vettem kettőt, de még nincs felrakva, mert a másik még nincs teljesen rommá törve.

(#4218) ZavaBalazs válasza Sztyepadzso (#4217) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

bestbyte? köszi, meglesem majd.
leírás szerint igazi fa ("styled with real wood"), de hát írni bármit lehet, többek közt pont ezért kérdeztem meg. :)

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#4219) Sztyepadzso válasza ZavaBalazs (#4218) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

MaterialPolycarbonate

(#4220) ZavaBalazs válasza Sztyepadzso (#4219) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

szerintem az a keretre vonatkozhat, az ránézésre is műanyag.

szerk: na, mozo szerint fa.

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#4221) Sztyepadzso válasza ZavaBalazs (#4220) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Na, akkor csak az ebayen írtak össze-vissza. My bad. De ennyit nem adnék érte, úgyis szilikon tok van rajta, ezzel meg csak azt nézném, hogy meg van-e karcolódva.

[ Szerkesztve ]

(#4222) klz80 válasza ZavaBalazs (#4216) üzenetére


klz80
tag

Nekem MOZO barna bőr, az ezüst kerettel, kb fél éve. Semmi baja. Amúgy 3. kerület Óbuda, Kaszásdűlő :)

(#4223) hroberto


hroberto
veterán

Ma 2X kapitulált a telefon. Egyszerűen nem reagált a feloldó gombra. Viszont nem volt lefagyva, mert hívásom volt közben. Soft reset...

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#4224) Ulaci


Ulaci
tag

Sziasztok! Megakadtam egy egyszerű dologgal: a munkahelyi e-mailemet állítanám be Outlook-on a telefonra. Nos olyan beállításokat adtak ahol a portok is meg vannak adva, IMAP, de sehol sem találok ilyen beállításokat. Csak olyat ahol a ki és bejövő szolgáltatót tudom állítani, de a portokat nem. Így nem működik... De laptopon meg sikerült. Telefonon nem találom. Tudna valaki segíteni?

Nagyon szépen köszönöm :)

Ép testben, ép lélek!

(#4225) bkri


bkri
tag

Sziasztok!

Tud valaki segíteni nekem abban, hogy egy LUMIA 950 DS- garancia állapotát hol tudom lekérdezni? Esetleg van vmi online lehetőség, ahol imei vagy serial alapján meg lehet tudni milyen garancia állapotban van a készülék?

Köszönöm a választ előre is!

ÜDV: BK

(#4226) Vangelis válasza bkri (#4225) üzenetére


Vangelis
nagyúr

[link]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#4227) bkri válasza Vangelis (#4226) üzenetére


bkri
tag

Köszönöm szépen!

Sajnos itt nem megy. :(

Ezek szerint Magyarországon csak XBOX gar. állapotot tudok lekérdezni? :(

ÜDV: BK

(#4228) ZavaBalazs válasza bkri (#4225) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

imei.info

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#4229) orionstar válasza Ulaci (#4224) üzenetére


orionstar
csendes tag

Igy próbáltad:
szervernev.hu:port
?

"...szeretem ha a világ jó néha kell már egy emberi szó..."

(#4230) bkri válasza orionstar (#4229) üzenetére


bkri
tag

Közben "rátaláltam" egy supportos emberkére chaten...
Próbál segíteni. Egyébként, online chatet kell kérni és ott megadni az IMEI-t akkor már kiírja a garancia státuszt. Csak hogy más ne szívjon vele...

Köszi!

ÜDV: BK

(#4231) bkri válasza orionstar (#4229) üzenetére


bkri
tag

A lényeg, akinek esetleg kellene, garancia, javítás, ilyenek miatt:

https://support.b2x.com/

Itt minden megtalálható. Van onlie-chat is. ;)
És NAGYON segítőkészek.
Ebben azért ott van a Microsoft... Ha másban nem is. ;)

ÜDV: BK

(#4232) Vangelis válasza bkri (#4227) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Régebben volt sima honlap is... ahol kiírta, hogy van-e még garancia... de nem találom,

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#4233) mtm800 válasza Vangelis (#4232) üzenetére


mtm800
senior tag

Már nincs olyan. Nokia care- nek egy teló és bemondja,hogy garis e és meddig. Tegnap kérdeztem meg épp.

[ Szerkesztve ]

(#4234) ZavaBalazs válasza ZavaBalazs (#4228) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

könyörgöm, srácok, olvassatok is, ne csak írjatok... :)

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#4235) martinkeet


martinkeet
aktív tag

Véleményetek szerint az "alkalmazások automatikus frissítése wifi kapcsolatkor" miért kapcsolja mindig vissza magát?
Pár hete megint sok az anomália...

(#4236) N€T0X|N válasza martinkeet (#4235) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Azt hittem én vagyok a hülye... Nálam is ezt csinálja. :D

Sent from my keyBoard

(#4237) martinkeet válasza N€T0X|N (#4236) üzenetére


martinkeet
aktív tag

Azt hiszem ,hogy 2,5 év után befejeztem WP fronton.
Képernyő feloldás problémák ,beszélgetés befejezésekkor lefagyás ,random Edge lefagyás ,kidobás "nem található lap" üzenet ,fiók kezelési problémák...
Egyszerűen a tököm tele lett!
Android kizárt! Hülye aki annyi pénzt kiad apple-re ,BB kipurcant ,akkor mi? :F

(#4238) Vangelis válasza martinkeet (#4237) üzenetére


Vangelis
nagyúr

.... Sok nem maradt.....

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#4239) jeni válasza martinkeet (#4237) üzenetére


jeni
félisten

Nokia N sorozatból az N86 vagyis symbian mobil.

(#4240) Francia91 válasza jeni (#4239) üzenetére


Francia91
veterán

Nekem N82-esem és N8-asom volt, imádtam őket :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#4241) Sjkolrd válasza martinkeet (#4237) üzenetére


Sjkolrd
aktív tag

Nem tudom milyen készüléked van, 925/930 - on semmilyen jellegű képernyő feloldási problémám nem volt, 950-nél néha az Iris szokott laggolni, ha hirtelen gyorsan mégis felszeretném oldani egy lezárást követően. Telefonálás után nem volt még olyan, hogy lefagyot volna a telefon, szinkronizálóval sem volt gondom. 950-nél volt egy olyan gondom hogy be volt kapcsolva az eszköz titkosítás és automatikus lezárta magát a rendszer mikor insider ring-re bejelentkeztem. Ahogy a mai konferencián is volt nagyon úgy néz ki, hogy vége a wm mobilnak, avagy mégse, ki tudja....De mindig olvasok újabbnál újabb információt, hogy milyen hibáik vannak másoknak. Én alapból az MS álláspontjában azt mondtam volna, hogy max az 1 éve megjelent készülékekre adom ki a wm10-et azt jónapot. Sokan így is sírnak, de most nem kell messzire menni hol is nem olyan nagy a támogatottság droid fronton max 2 év és vége ezalatt jó ha 2 fő verzióval támogatva van hivatalosan, s itt a rom-ás nem érdekel...Ahogy ma egyik kollégámmal is beszéltem ezt szépen a google, fejlesztők legnagyobb hibája, ott kezdődően amikor a google letiltotta minden szolgáltatását a wm-es ágról. a fejlesztők meg bxxxxxxx az egészre és itt lehet azt mondani, hogy mit érnek 1%-os os-re nem fejlesztenek, de asztali, meg táblára igen?! UWP lehet fejlődő, gyerek cipő, de adott és inovativ...s dolgozni kellene nem hisztizni

Droid az nálam is kuka, amikor nap mint nap súlyos biztonsági rések, amiket még az asztali Linuxból hozott át...tele van az áruháza szeméttel, selejt programokkal, meg még ki tudja mivel....meg ha veszek egy készüléket használni szeretném csak és kész nem buherálni...

IOS nos igen ára az magas, mint tudjuk a hírekből nem is biztos megéri, de még mindig nekem ez a legjobb alternatív megoldás ami jelenleg látszik. Stabil, megbízható készülék. Zárt rendszer, s viszonylag átlag user nem tudja feltörni, s egy lopás következtében használni a készüléket se...tartja az árát, ha használtan vásárolni szoktál telefont akkor egész jó áron lehet már kapni 6/6s 150 -170 között. Persze ez pénztárca függő dolog is...Az is igaz,.,hogy kb 100.ért meg lehet kapni OnePlus3-at ami kinézetre egy i6...de droid xD

(#4242) Tyibur


Tyibur
tag

http://index.hu/tech/2016/10/25/a_microsoft_beismerte_hogy_lemaradt_a_mobilforradalomrol/

Ezek alapján úgy gondolom, hogy még sokáig jó telefon lesz a 950- es Lumiám. Fogják frissíteni a rajta futó programot, javítani fogják a dokkolóval való működést, stb. stb.
Különösebben már nem vágyom az egyre újabb és újabb telókra, mert annyival nem tudnak többet, mint amit most birtokolok. Azt sem értem, miként éri meg kifizetni IOS használt telefonra bármennyi pénzt is, mert azért az árért már kaphatok egy jobb, új, jótállásos készüléket. Tudom, ez mindenkinek a saját ügye... ugye.
A telefon jól működik, s ahogy olvasgatom a fórumot, sokunknál ez a helyzet. Kevés a panaszkodás.
Ebben a készülékben az tetszik a legjobban, hogy ránézek, s ránézek az asztali gépre, s "otthonosan" érzem magam :)

(#4243) Joe215


Joe215
aktív tag

Sziasztok

Azt kérdezném a 950 DS és 950 SS kijelzője között van -e eltérés (vagyis cserélhetők -e egymással)
Most jó árban találtam komplett 950 -est és donornak szeretném használni a kijelzőjét.
Dokkolóval együtt olcsóbb lenne mint egy kijelző magában.

(#4244) Folee válasza martinkeet (#4235) üzenetére


Folee
tag

Ez hol van? Nem tudom megtalálni. :(

(#4245) pikszel válasza Folee (#4244) üzenetére


pikszel
őstag

Az áruház beállításaiban. És valóban visszakapcsolja :DDD

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#4246) martinkeet válasza Sjkolrd (#4241) üzenetére


martinkeet
aktív tag

Az utolsó hibátlan telefonom egy 1520-szas volt. Majd 950xl ,950 ,és ismét 950. Furcsa mód ugyanazok az apró fentebb leírt apró ,bosszantó hibák fordultak elő bennük.
Én is hajlok az ios felé...sajnos

[ Szerkesztve ]

(#4247) martinkeet válasza Francia91 (#4240) üzenetére


martinkeet
aktív tag

Mai napig van egy hibátlan Nokia N8 a fiókomban. Kettőt leharcoltam ,ez volt a harmadik. Imádtam!

(#4248) confuser válasza Joe215 (#4243) üzenetére


confuser
senior tag

Szerintem biztosan kompatibilisek.

(#4249) ZavaBalazs válasza Joe215 (#4243) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

Tippre ma úgyis járok egy care-ben, megkérdezhetem.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#4250) hroberto válasza confuser (#4248) üzenetére


hroberto
veterán

Azok. Azt mondták a Care-ben, csak annyi a különbség, hogy rá van írva dual vagy single SIM-eshez való De attól még kompatibilis.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.