Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4701) ZavaBalazs válasza turbulencia8 (#4699) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

nekem most érkezett meg 2 fekete mozo, mielőtt tovább küldöm az egyiket confusernek, kiszedtem kicsit megtapogatni. eléggé minőségi érzést nyújt, nekem mindössze az nem tetszik, hogy a bőr ilyen recés, nem sima (ezért rendeltem barnát, csak az még nem érkezett meg), de hát ez ilyen, meg nem hiba, hanem tulajdonság. esetleg még a keret lehetne matt, nem fényes, mindenesetre bazárinak semmiképp sem mondanám. eddig nem értettem azt se, hogy a többiek miért fikázzák a gyári hátlap gombjait... hát, most már értem. :DDD sokkal puhábban járnak ezek a gombok.

egyik, mint írtam, megy tovább confusernek, a másik viszont új gazdát keres, akit érdekel, írjon :)

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#4702) laccy88


laccy88
senior tag

következő kérdésem :D


Elvileg nem kellene a galériában külön mutatnia a jpg és a dng képet. ennek ellenére mégis úgy látom.
Másnál?

(#4703) bcl válasza laccy88 (#4702) üzenetére


bcl
senior tag

Valamelyik őszi frissítés óta ezt csinálja nálam is.
...megtanultam együtt élni vele... :W :)

(#4704) ΞΔGLΞ válasza turbulencia8 (#4699) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Bazári az, amit ez az elqurt agyú pénzéhes banda alapból rárakott erre a készülékre, nyilván pont azért, hogy vehess rá ilyen hátlapot. O_o Nyáron volt valahol egy hír, hogy mozoék nem győzték gyártani a hátlapokat, mert akkora volt a vásárlói nyomás/eladás/vétel.
Mint írtam, nekem mindegyik van és pont a fekete az, amin a minőséget a legjobban érezni és a fehér az olyan semmilyen, amit pár napja el is adtam 4000-ért és kétszer volt a készüléken, mert egyszerűen nem tetszett...A barna is szép, de nálam a fekete magasan a legelegánsabb. Egyébként meg szubjektív kinek, mi tetszik.

Honnan veszed ezt, hogy nehéz takarítani? Áttörlöd és ennyi, mint a simánál, nem több, nem kevesebb...
Emiatt sem éppen átlagos hátlapok ezek.

[ Szerkesztve ]

(#4705) turbulencia8 válasza laccy88 (#4702) üzenetére


turbulencia8
őstag

A kepmeretet allitsd at (pl. 8 MP) jpg-re dng nelkul, akkor nem menti el kulon a dng-t.

(#4706) laccy88 válasza turbulencia8 (#4705) üzenetére


laccy88
senior tag

Igen, ezt tudom. De nekem mindkettőre szűkségem van.

(#4707) lipido


lipido
senior tag

Sziasztok. Telefon vétel előtt állok. Most egy alap (értsd legalapabb) windows phone-os telóm van (nyáron vettem kipróbálni a rendszert), és az értesítések nem nagyon jönnek meg rá. (gmail, messenger, skype, whatsupp). Lehet maga a teló a ludas nem a rendszer. Kérdezném Tőletek, hogy az értesítések időben megjönnek? Mobilnet/wifi milyen?
Köszi a válaszokat :R :R

(#4708) Petester válasza lipido (#4707) üzenetére


Petester
senior tag

Én L830-ról jöttem át, W10 volt azon is. Se ott, se itt nincs gond az értesítésekkel. Vibert, messengert használtam, ill. most megy a groupme is, ott sincs gond.
Anno csak 8.1 alatt késtek nálam az értesítések. Mit használsz most?

(ó\_!_/ó)

(#4709) lipido válasza Petester (#4708) üzenetére


lipido
senior tag

10 van a masinán, de 8.1-el is f*s volt. (egyébként a készülék 435)

[ Szerkesztve ]

(#4710) bnorbi93


bnorbi93
csendes tag

Sziasztok!

Telekom előfizetőként hűségidő-hosszabbítás előtt állok. Mivel tökéletesen megfelel számomra a jelenlegi díjcsomagom, ezért egyébként is hosszabbítottam volna, viszont most lehetőségem lenne 0 Ft-ért rendelnem egy Lumia 950-es készüléket is. Az utóbbi napokban szorgosan olvasgattam a fórumot, mivel egy Redmi Note 3-ról (MTK) térnék át rá. Ami számomra fontos lenne, hogy szép képeket tudjak készíteni a telefonommal, ebben a 950 jó társ lenne. Nézegettem a Windows Áruházat is, a számomra szükséges alkalmazások mind megtalálhatók rajta, illetve a vezeték nélküli töltés lehetősége is megfogott.

Szerintetek megérné a váltás?

Előre is köszi.

(#4711) Amiens válasza bnorbi93 (#4710) üzenetére


Amiens
tag

Érdekes téma.
Én a napokban szerettem volna váltani telefont és így platmormot is(Mi5s), magam mögött hagyni a WP-s életet.
Nem lehet... :) És talán nem is szabad!
Nem bántam meg, mondhatni spóroltam jó pár tízezrest.
Ez a telefon bődületesen le lett árazva, arról ahonnan kezdte (én még akkor szereztem be, mikor a kezdő ár 140e volt).
Remek társ a mindennapokban, a képekért oda van a család!
Kézben tartva ideális, Nillkin tokkal használom, de már régi vágyam meglepni a kicsikét egy barna Mozo-val. :DD
Mindig is értékeltem a régi és jól bevált dolgokat. Szerintem a WP-n fellelhető alkalmazástéka bőven elég, hogy kielégítsen minden felhasználót.
MTK-ról pedig...

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 Pro / LG G6 / Lumia 950 / Nokia E72

(#4712) bnorbi93 válasza Amiens (#4711) üzenetére


bnorbi93
csendes tag

Igen, a Telekom múlt hét pénteken eléggé lenyomta az árát, ebből adódóan pedig még a központi raktárukban sincs a készülékből. Remélem mihamarabb érkezik szállítmány, hogy megrendelhessem ilyen kedvező feltételek mellett.
Frosted Shield vagy Nature TPU tokkal használod? Nekem az utóbbi van tervbe véve, már van vele tapasztalatom és eléggé megtetszett.

(#4713) Amiens válasza bnorbi93 (#4712) üzenetére


Amiens
tag

Szigorúan csak Fristed Shield-es Nillkin-t vettem mindig! :)

iPhone 11 Pro / LG G6 / Lumia 950 / Nokia E72

(#4714) bnorbi93 válasza Amiens (#4713) üzenetére


bnorbi93
csendes tag

Értem.
Egyébként a Windows 10 Mobile mennyire használható a mindennapokban, a kezdeti nehézségeket sikerült legyűrnie?

(#4715) turbulencia8 válasza laccy88 (#4702) üzenetére


turbulencia8
őstag

Amugy a fokuszfenyt erdemesebb az automatikus mod helyett mindig bekapcsolva hagyni.

(#4716) Amiens válasza bnorbi93 (#4714) üzenetére


Amiens
tag

Számomra kezdeti nehézségek nem voltak, mivel folyton követem a WP vonalat.
A Beállítások kicsit érdekessé vált, de a kereső funkcióban gyorsan elérhetjük amit szeretnék.
Kezdeti nehézségek max szoftveres téren akadtak, amit már javítottak az anno 2-3 heti, most havi 1 frissítéssel.
Ezért is jánlom! És ahogy látod, azért pörög ez a fórum is, így nem mondhatni, hogy az az ablak becsukódott... :))

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 Pro / LG G6 / Lumia 950 / Nokia E72

(#4717) turbulencia8 válasza bnorbi93 (#4714) üzenetére


turbulencia8
őstag

Nagyon jol hasznalhato a WP10, egyedul a beallitasok rendszere volt szokatlan, de a forumot olvasgatva kb. ket het alatt minden eldugott beallitast megtalaltam. Kb. ket honapot kovetoen egy wdrt-s teljes visszaallitas utan mar rutinbol, teljesen otthonosan konfiguraltam a telomat. Jelenleg ar/ertekben kivalo a 950, nem veletlenul ilyen aktiv ez a topik.

[ Szerkesztve ]

(#4718) inkjet


inkjet
tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy valami ékezetes billentyűzetet lehet e a telóra varázsolni. Nem igen szeretem ezt hosszan nyomni az adott karaktert és úgy írni az ékezetes betűket.

(#4719) bnoe válasza inkjet (#4718) üzenetére


bnoe
tag

Ez engem is érdekelne. :)

(#4720) univerzita válasza inkjet (#4718) üzenetére


univerzita
addikt

Szerintem nem. Esetleg külső magyar billentyűzetet Bluetooth -tal.[link]

[ Szerkesztve ]

(#4721) Amiens válasza inkjet (#4718) üzenetére


Amiens
tag

Nem lehet, WP alatt csak a gyári billentyűzet van.
Azon belül max nyelvet tudsz állítani, de a betűkészlet - szinte - nem változik.

iPhone 11 Pro / LG G6 / Lumia 950 / Nokia E72

(#4722) egykori válasza ΞΔGLΞ (#4704) üzenetére


egykori
őstag

Én is a fekete Mozora teszem a voksom. :K

(#4723) Pacee87 válasza inkjet (#4718) üzenetére


Pacee87
aktív tag

Én hiába raktam bármilyen billentyűzetet anno droidra az MS és a BB10 billentyűzethez képest fasorban sem volt egyik sem

(#4724) Amiens


Amiens
tag

Aki épp telefon vásárlás előtt van, annak itt egy remek ajánlat!
Lumia 950!

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 Pro / LG G6 / Lumia 950 / Nokia E72

(#4725) gyurica úr válasza Amiens (#4724) üzenetére


gyurica úr
tag

Én is nézegettem ezt, de az nem derült ki nekem, hogy ehhez van e gyári garancia vagy sem.
Amúgy a fekete 106 eft...

(#4726) Amiens válasza gyurica úr (#4725) üzenetére


Amiens
tag

Szerintem a legtöbb it lévő emberkének fehér hátlapos készüléke van.
De ez nem oszt nem szoroz, mert úgy is megy rá egy tok/új hátlap (Mozo). :)

iPhone 11 Pro / LG G6 / Lumia 950 / Nokia E72

(#4727) graffin


graffin
csendes tag

sziasztok!

A mozonál 24-29 között ingyenes a szállitás 30 euro felett.
nem akar valaki rendelni? lehetőleg budapesti jelentkező....

én a pirosat néztem, de az "csak" 25 euro. [a fehér bőr is az. milyen jó, hogy 1 hete vettem 50ért :) ]

üdv
g

(#4728) dtej válasza Amiens (#4724) üzenetére


dtej
csendes tag

Itt is le van akciózva (bár egy pár ezressel drágább):
Lumia 950

[ Szerkesztve ]

(#4729) Amiens válasza graffin (#4727) üzenetére


Amiens
tag

Amazon-ról próbáld meg inkább.
Ha a barnát rendelném meg, 12e-ért itt lenne dec. 3 és dec. 7 között. :)

iPhone 11 Pro / LG G6 / Lumia 950 / Nokia E72

(#4730) bnoe válasza Amiens (#4729) üzenetére


bnoe
tag

Sziasztok, én is láttam az amazonon a mozo hátlapokat de nem mertem megrendelni. Én ebaytől rendeltem bideztem piros mozo hátlapot a lumiámra és egy hónap után a sarkok koptak és az aranyozott rész alatt fekete műanyag látszott + a sarkain a bőr kezdett leválni. Elülső farmer zsebben hordtam, meg kabát zsebben vigyázva volt rá.
Később Eagle írta, hogy ezt is hamisítják, és az amazonon olvastam a hozzászólásokban, hogy ugyanígy jártak mint én. Ezek után én nem merek mégegyszer mozot más honlapról rendelni, csak a sajátukról.
Egy pirosra én is beruháznék de nem Bp vagyok..pedig betársulnék, vagy megrendelem a kettőt és postázom utánvétellel ha kell. Valaki?

[ Szerkesztve ]

(#4731) insyde5


insyde5
aktív tag

Nálatok egy éjszaka alatt mennyit merül a teló?
Feltételek:
-23h-06h ( 7 óra birizgálás nélkül )
-helymeghatározás bekapcsolva
-wifi bekapcsolva.
-mobil adatforgalom bekapcsolva
-kijelző alszik.( sötét ).

(#4732) turbulencia8 válasza insyde5 (#4731) üzenetére


turbulencia8
őstag

Kb. 7-8%-ot.

(#4733) Francia91 válasza turbulencia8 (#4732) üzenetére


Francia91
veterán

Nekem sem többet

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#4734) insyde5 válasza turbulencia8 (#4732) üzenetére


insyde5
aktív tag

Akku hibaval küldtem vissza, ma visszakaptam a javított készüléket.
Tuti h baja van mert 12 orakkor vettem le a töltőről wdrt es rendszer belakás uta. Most 66% on van. Alig használtam dél ota. Kb 8perce néztem ra 69 % on volt.
Hogy deríthetném ki h mi zabálja az akkut?

(#4735) Zoli133 válasza insyde5 (#4734) üzenetére


Zoli133
őstag

ha ma kaptad vissza, akkor várj még pár napot, lehet befog állni rendesen.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#4736) bnoe válasza insyde5 (#4734) üzenetére


bnoe
tag

Nekem az első három napban nagyon gyorsan merült, naponta 2-3 töltöttem, amikor töltődött még a képernyő is forró volt. Elakartam adni de nem vitték el, és láss csodát a 4-5 napon beállt. Nem vagyok egy műszaki
zseni, nem tudom ez miért van de ezt tapasztaltam.

(#4737) turbulencia8 válasza insyde5 (#4734) üzenetére


turbulencia8
őstag

Szerintem is varj kicsit, nekem pl. nagyon lassan telepultek vissza a korabbi progik WDRT utan. Par nap utan esetelg csinalj egy WDRT-s visszaallitast, es az elso inditaskor erdemes kikapcsolni minden MS-nek kuldott adatot.
Egyebkent melyik app fogyaszt sokat? Nalam pl. az Edge, mivel sokat netezek telorol (viszont a hatterben valo futasat letiltottam, mert korabban mar kiakadt parszor).

[ Szerkesztve ]

(#4738) Cooley18 válasza insyde5 (#4734) üzenetére


Cooley18
aktív tag

A gyorsműveletek között nyomd hosszan a takarékos üzemmódot, és "akkumulátorhasználat alkalmazásonként". Ott megnézheted mi mennyit zabál használatban/háttérben, és le is tilthatod a háttérben futó alkalmazásokat.

(#4739) ddudas válasza bnoe (#4730) üzenetére


ddudas
tag

Szia,
gyári mozot vettem, és a bőr ugyan nem jön fel, de a kereten már vannak kis kopások alatta pedig fekete polikarbonát, de ez szerintem nem meglepetés, ha műanyagot akármilyen technológiával vonnak is be fém réteggel az előbb utóbb kopni fog róla. Ne várj azért nagy csodát :-)

Más: sajnos pofára ejtettem a 950-em és saroktól sarokig berepedt a kijelző (amúgy kb 40 centit esett parkettára... az 1020 messze tartósabb volt). Van valakinek tapasztalata mennyi a javítás? Gondolom üveget csak kijelzővel együtt cserélnek mert ragasztva van (?).

Nullum fatum sed quod faciamus.

(#4740) hroberto válasza ddudas (#4739) üzenetére


hroberto
veterán

45 000 HUF volt Care-ben. Gyári cucc, pár hete cseréltettem.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#4741) Boha


Boha
aktív tag

Van ma akcióban valahol nagyon jó árban mozo hátlap ?

OBORZIL

(#4742) meszipeti válasza insyde5 (#4731) üzenetére


meszipeti
aktív tag

Nekem ezek közül a wifi nincs bekapcsolva éjjelre, viszont a glance megy rajt piros színnel, 15-20%-ot is esik reggelre.

"A játék az nem játék"

(#4743) Ance válasza gyurica úr (#4725) üzenetére


Ance
őstag

Az eMag-on minden termékre csak bolti garancia van. Pont azon gondolkoztam, hogy vajon az autókra is most? :D

(#4744) Joe215 válasza ddudas (#4739) üzenetére


Joe215
aktív tag

Itt 43000 Ft -ban van most.
Itt is gyári a hirdetés alapján.

[ Szerkesztve ]

(#4745) ZavaBalazs válasza Joe215 (#4744) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

43000 + beszerelési költség, és akkor már túl is lépted a hivatalos szerviz (feltételezem minimum eredeti gariidő végéig tartó garis) árát egy sufni gsmes beszereléssel, 3 hónap garival a kijelzőre, és ki tudja, lehet hogy a hivatalos gari is ugrott.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#4746) Joe215 válasza ZavaBalazs (#4745) üzenetére


Joe215
aktív tag

Nálunk a volt nokia care -ben 55 - 60 ezer forint közé taksálta szevízes.
1 - 2 hét beszerzési határidővel.
Garival kapcsolatban valószinűleg igazad van.

(#4747) hroberto válasza Joe215 (#4746) üzenetére


hroberto
veterán

Már egyszer leírtam: 45 000 volt a csere a miskolci Nokia Care-ben. 2 óra alatt megvolt.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#4748) confuser válasza hroberto (#4747) üzenetére


confuser
senior tag

Nekem szintén 45k Győrben, 10 perc alatt megvolt.

(#4749) ddudas válasza hroberto (#4740) üzenetére


ddudas
tag

Köszi a válaszokat! Amúgy szerencsétlen voltam vagy tényleg ennyivel gyengébb a konstrukció? A 920 és 1020-as lumiam az unibody házban sokkal többet és sokkal nagyobbakat esett és semmi baja sem volt. A 950-et a szerviz az 1020-amert cserébe adta, miután 10. alkalommal vittem vissza, de nem kapott új garancia jegyet így a gari addig tartott, amíg az 1020-ra tartott volna.

Nullum fatum sed quod faciamus.

(#4750) hroberto válasza ddudas (#4749) üzenetére


hroberto
veterán

Nekem a 920 és a 930 kijelzőjét is sikerült összetörnöm. Szerintem lényeges, hogy honnan kapja az ütést.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.