Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5751) ZavaBalazs válasza sum-blink (#5750) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

mármint milyen reset? telefon hard?

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#5752) sum-blink válasza ZavaBalazs (#5751) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Nem csak simán kikapcs-bekapcs. Minden bug maradt, de ezt meggyógyította.

(#5753) laccy88 válasza zsoltzsolt (#5748) üzenetére


laccy88
senior tag

a legközelebbi város Kecskemét... ott nincs :\

(#5754) turbulencia8 válasza laccy88 (#5747) üzenetére


turbulencia8
őstag

Nekem tiz nap volt egy komplett fopanel csere, raadasul karacsony elott adtam le, szoval varhatoan visszakapod ket heten belul.

(#5755) zsoltzsolt válasza laccy88 (#5753) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Az szívás 🙂, de csak meglesz, remélhetőleg.

(#5756) Gymnova81 válasza gyurica úr (#5743) üzenetére


Gymnova81
tag

Kicsit fura nekem az a cikk. Windows Phone-t mint olyat már eleve nem támogat, windows 10 mobile van most már, amit meg értő programozók híján nem tud, vagy csak egyszerűen nem akar támogatni normálisan. Kicsit olyan érzésem van, mintha direkt nem akarná gatyába rázni a rendszert a MS, ami arra utalhat, hogy ismét egy újabb OS-el állnak elő. Nem tudok más ésszerű érvet erre. Ne mondja már nekem senki, hogy 2 év alatt nem jut el a fejlesztésben egy szoftveróriás addig a pontig, hogy normálisan használható legyen egy telefon. Jaaa.... És a cikkben amit linkeltél, még van pofája azt mondani hogy a fő prioritás a Android és az IOS. Hát elmegy a p*****a. Nem hogy ráfeküdnének végre egy használható rendszer felépítésére. Hogy akarja ezek után az ökoszisztémáját kiépíteni? Áhhh...... Frissítések-> egyet lépünk előre kettőt hátra....

(#5757) bnoe válasza Gymnova81 (#5756) üzenetére


bnoe
tag

Egyetértek.

(#5758) ΞΔGLΞ válasza Gymnova81 (#5756) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

még 17-én írtam erre az egész...tehénszarra pár gondolatot

Egyértelműen bevallja, vagy véletlen elköpi, hogy a droid és az ios az első. Márpedig, ha oda melóznak és régóta oda melóznak, akkor a nagy pénz ott van, a windows meg veszteséges már, de ezt is régóta tudjuk. Valószinűleg már olyan stádiumba lépett, hogy az egyébként a brutálisan gazdag MS-nak ebből a "filléres" veszteségből elege lett, ami érthető.
Valamikor 2015 év végén volt egy cikk, hogy havi 300- 500 milliós a WP/WM veszteség, akkor ez most mennyi lehet már...A helyükben én is ezt csinálnám, mert én sem vagyok szeretet szolgálat, mindenért rendesen elkérem a pénzt! Csak épp nem így, mert már egy éve bejelentettem volna, hogy ennek a szarnak annyi, de ők folyamatosan a szánkba köptek/nek. Taps...

[ Szerkesztve ]

(#5759) Sztyepadzso válasza sum-blink (#5687) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Parancsolj, ezt megnézheted a 3D-s programmal.
[link]

(#5760) #09819904 válasza ΞΔGLΞ (#5758) üzenetére


#09819904
törölt tag

Az iOS és az androidon is megy a kampány, hogy most aztán jön a jobb üzemidő. Fogjuk rá jóindulattal, hogy igazuk van!
Olyan újítás ami az átlag embereknek ad valamit, a 4-es verzió óta nem érkezett!
Ezzel most nem azt mondom, hogy abszolút nulla a droid fejlődése! Csupán arra utalok, hogy a W10M egy fapados, csempés, kocka rendszer. Viszont az alap smárt dolgokat tudja. Bizonyos dolgokat ez, bizonyos dolgokat a másik rendszerek tudnak.
Minden vevő számára adott a lehetőség felmérni, hogy számára melyik a jó választás! Aki ezt elmulasztja és belemegy egy készülékbe, az ne reklamáljon! Írjon kritikát, de ne reklamációt!

Nyilván a Microsoft elég erősen elbaszta a dolgokat. Ennek oka a kapkodás és a figyelmetlenség!
Ugyanezt a kört szívta meg a Samsung is amikor a Noteból kiadta a burning verziót.
Mindegyik gyártó elcsesz valamit. Aztán jobb esetben jön a főnix madár. Vagy nem...

(#5762) Zoliee válasza #09819904 (#5760) üzenetére


Zoliee
senior tag

"Nyilván a Microsoft elég erősen elbaszta a dolgokat. Ennek oka a kapkodás és a figyelmetlenség!"
Erős túlzásnak, és csak a Te jóindulatodnak tartom azt, hogy kapkodásnak és figyelmetlenségnek nevezel egy évek óta tartó folyamatot. Az én értékrendemben ezt, már csak az időintervallumot tekintve is másnak nevezném...

"Minden vevő számára adott a lehetőség felmérni, hogy számára melyik a jó választás! Aki ezt elmulasztja és belemegy egy készülékbe, az ne reklamáljon! Írjon kritikát, de ne reklamációt!"
Na itt már mindegy szvsz, hogy kritizálsz, vagy reklamálsz. A kutyát nem érdekel. Köztük a MS-t is. :(
Amikor megvettem a 950-est (nem a megjelenésekor, de viszonylag korán), sehol nem olvastam a MS-tól, hogy minden frissítéssel elb@sznak 2 másik jól működő dolgot, legtöbbször HR-t kellett nyomnom, hogy ismét megfelelően működjön egy-egy frissítés után..... és még sorolhatnám, tisztában vagytok vele.

[ Szerkesztve ]

(#5763) turbulencia8 válasza Zoliee (#5762) üzenetére


turbulencia8
őstag

BlackBerry 10-en sokkal rosszabb volt a helyzet, ahhoz kepest az MS egesz jo.

(#5764) ΞΔGLΞ válasza NGC (#5761) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ha ez igaz, bár ilyen gagyi minőségű videókat, kb 15 éve csináltak, akkor nem akarom ismételni magam, hogy én megmondtam már előre.

A DeX maga az MS és egyébként meg b...ák meg ezt az egész fostalicska, felhasználó átverő politikájukat a hozzá nem értésesükkel karöltve!

(#5765) ΞΔGLΞ válasza Zoliee (#5762) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Pontosan!
Én, nem értem már ki a francot akar meggyőzni ezzel a sok (optimista felhőbe burkolt) bullshit-tel, az itt lévőket, vagy saját magát, de mint írtam is, ezekért már tejelni kellene winfosbelfi(ng)oréknak neki. Nem is keveset. :)

-----------

(#5763) turbulencia8

A kettő között csak annyi különbség van, hogy az MS, 20 BB-t szintű céget vehetne meg röhögve, aztán tiporhatná sárba unalmában, mert úgy tetszik neki. Ennyi halom pénzzel a hónuk alatt képtelenek voltak 2010 óta normálisan megcsinálni a rendszer, mit normálisan, a halálba vágták az egészet. A BB meg egyszerűen nem bírta nyögni a veszteséget...
Kár hasonlítani is egymáshoz. :)

[ Szerkesztve ]

(#5766) sum-blink válasza Sztyepadzso (#5759) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Köszönöm nézegettem már, jópofa.

Most mi a retkes nyavaja van megint? Elkezdek fotózni kiírja, hogy mentés és ennyi nem enged fotózni tovább? Nagyon utálom már ezt a telefont.

(#5767) #09819904 válasza ΞΔGLΞ (#5765) üzenetére


#09819904
törölt tag

Olvasd akkor újra amit írtam!
Nem kampányt tolok, hogy 950-et és W10M-t a népnek, hanem bizonyos dolgokban - az esélytelenség nyugalma mellett - azért bízok, hogy talán megoldják!
Korábban is írtam, csak jóval finomabban, hogy elbaszták a dolgokat! Attól, hogy "az elméleti részt sajnos nem követte megvalósítás"-t írok, az értelme ugyanaz!

(#5768) ΞΔGLΞ válasza #09819904 (#5767) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Felesleges elolvasni.
Más(ok) is megjegyezték már előttem, hogy túl optimistán favorizálod, az egyébként 8.1-es időszakban még frankónak tűnő rendszert. Ennek ennyi volt, droidra melóznak (főleg). Nem lesz itt semmilyen főnix madár...

(#5769) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Ma kiprobaltam a Sygic-ot, iszonyat jo app. A Terkepek es a gugli maps sem ismeri meg a szekesfehervari elkeruloket, ez ismerte. A Sygic adatbazisa nagyon jo, sokkal gyorsabb es stabilabb, mint a gyari Terkepek (utobbi sajnos ugyanugy kifagyogat mostanaban, mint az Edge, es sok videki utcat nem ismer).

(#5770) timelord1987


timelord1987
őstag

Sziasztok!

Nektek is nagyon forró a telefonotok töltés közben?

(#5771) Sztyepadzso válasza timelord1987 (#5770) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Csak az elején, kb 90%-ig volt az,, míg tolta bele a 3A-t. Aztán visszavesz. Ha 100%-on hagyom, töltőn, nem meleg. Bár mostanában már töltőlapon töltöm.

[ Szerkesztve ]

(#5772) NGC válasza turbulencia8 (#5769) üzenetére


NGC
tag

Ez így van, csak sajnos a próbaidőszak után meg kellene venned az életre szóló navigációt meg a forgalom opciókat, az majd 12e. ft. Aztán egyszer ha már nem támogatják a WM-et, vagy a rendszert lövik le, akkor így jártál...

(#5773) #09819904 válasza timelord1987 (#5770) üzenetére


#09819904
törölt tag

Nekem olyan 5 percig szokott meleg lenni. A töltöttségi szint független, mert ugyanúgy melegszik, ha 80 %-ot tölt vissza, mint amikor csak 10-et.

(#5774) #09819904 válasza NGC (#5772) üzenetére


#09819904
törölt tag

Kérdés! Maximum tévedek. Ha megveszi, akkor pl. droidra vajon viheti-e tovább? :U
Tudom, a Sygicnek címezzem a hülye kérdésemet! :D
Csupán felmerült bennem, hogy úgy nem akkora bukta.

(#5775) mtm800 válasza #09819904 (#5774) üzenetére


mtm800
senior tag

Sztem nem...én nem tudom hasznalni wp-n...pedig droidra megvettem ami rendben mukodik wayteq navin es telon is egyidőben. Wp re új licensz kell.ios re is mas a licensz

[ Szerkesztve ]

(#5776) btudos válasza #09819904 (#5774) üzenetére


btudos
veterán

Nem jellemző fizetős alkalmazásoknál a platformok közötti átjárhatóság.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#5777) Cooley18 válasza ΞΔGLΞ (#5768) üzenetére


Cooley18
aktív tag

A remény hal meg utoljára. :DDD

A Windows Mobile-t nyugodtan eltemethetjük, viszont én még mindig bizakodva tekintek az asztali Win10-re és esetleg egy Surface Phone-ra azzal a rendszerrel. Elvileg még idén minden kiderül.
Első sorban azért is bízom benne, hogy villantanak valamit, mert a 8.1-nél megmutatták, hogy tudnak használható rendszert is készíteni, és az egyik alternatívától jobban herótom van, mint a másiktól... Ujjak keresztbe. :))

(#5778) #09819904 válasza btudos (#5776) üzenetére


#09819904
törölt tag

Azért ez csúnyán gáz dolog!
Így úgymond nem tudok egy alkalmazást vinni bárhova, mert platformhoz kötött... :U
Pedig mennyivel egyszerűbb lenne egy licenszkulcs, amit mailből letöltök, SMS-t kapok egy megerősítő kóddal, mint a banki utalásnál, aztán mehetne is.

(#5779) #09819904 válasza Cooley18 (#5777) üzenetére


#09819904
törölt tag

A desktop vonalon nyilván könnyebb dolguk van, mivel arra van stáb rendesen. Értve a programozó csapattól a felhasználókon át a WannaCryig... :D

(#5780) Cooley18 válasza #09819904 (#5779) üzenetére


Cooley18
aktív tag

Persze, de attól még sajnos az MS mobil alkalmazásokat (pl. kamera app) és GUI-t át kell vinni, és ez biza mind egy kalap szar értékével vetekszik (kalap nélkül) a jelenlegi állapotában, úgyhogy bőven akad félnivaló. Meg egyelőre erősen kérdéses, hogy egyáltalán hogyan is működik ez az egész, és mennyire bugmentes. Még simán kiderülhet, hogy használhatatlanabb lesz, mint a W10M...
Viszont ha hozzák az asztali minőséget, és ami jelenleg szar a mobilon, azt is helyre pofozzák, akkor az asztali alkalmazások - általa droidos alkalmazások - futtatásának képessége simán a csúcsra juttathatják hosszútávon az MS-t mobilfrontos is. A lényeg, hogy minden extrát felhasználóbarátra csináljanak meg, ja, és a telefonnal lehessen telefonálni... ;] Sok benne a potenciál, csak ne szúrják el! Én mást nem is kérek a Jézuskától. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5781) ΞΔGLΞ válasza Cooley18 (#5777) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nekem - pár idegesítő hülyeséget kivéve -, a dekstop elég jól működik, a CU után ugyan a hajamat téptem, de azóta egész jól magára talált. :)

(#5782) #09819904 válasza Cooley18 (#5780) üzenetére


#09819904
törölt tag

Desktop vonalon van haladás ugye. De ez egyértelmű, hiszen gépen jóval többen dolgoznak, mint mobilon.
Tudom, joggal merül fel a kérdés, hogy akkor mi a tosznak mondják, hogy ugyanazt tudja mobilon?
A kérdés jogos! A válasz szerintem az, hogy hibás a kampánymanager! Vizuális reklámban olyat mutatnak ami odabasz. A gyakorlatban viszont a user basz oda! :D

Az alap ötlet, hogy egy dokkolóval kapok egy alap asztali gépet, ez megdobta a W10M népszerűségét egy időre. Aztán jött a probléma, hogy nincs mögötte olyan vas, ami kellene egy alap pl. Windows 10 Core-hoz. Ez már egy gyomros volt!
Aztán jöttek az alkalmazások. Álom, ígéret, aztán ismét álom, és a végén szerencsétlenkedés... :U
A fejlesztők között pedig ott a másik adag idióta, aki belekezdett jó dolgokba, majd tett is rá még pár lapáttal, hogy jó mélyre legyen temetve az amúgy jónak induló elképzelés!
A Microsoft pedig ahelyett, hogy abból a szűkös kis költségvetéséből megdobta volna ösztönzésnek azt a pár fejlesztőt akik még ezt a platformot támogatják, helyette magasról tesz rájuk!

Volt nem egy előadás, amin a Microsoft okos dolgokat beszélt. Csak azt nem tudom, hogy most ebből mi lesz?

A Surface Phone például mivel akarna/tudna többet adni, mint jelenleg a L950? :U

Új W10M eddig csak dizájnban lett. Az ujjlenyomat olvasó meg egyéb baromságok már nem azok a dolgok amik juj de nagyot dobnak, mint újítás. Ha belepakolnak több RAM-ot, az sem dob semmit!
Viszont, ha egy 64 bites, 6-8 gigás készüléket hoznak ki, amin konkrétan nem Mobile, hanem Desktop OS futna, az már érdekesebbé tenné az új Microsoft telefont!

A folyamatosan előre lépő build számok ugyan szépen mutatnak, de effektíve a user maximum azt érzékeli, hogy csicsás lett a rendszer itt-ott. Amivel ugye a user úgy lesz, hogy dizájnra ott a droid!

Felmerül azonban a kérdés, hogy mégis mi az az elvárás amit a user szeretné, ha, mint újítás megoldaná a Microsoft?

(#5783) Gymnova81 válasza #09819904 (#5782) üzenetére


Gymnova81
tag

A mellékelt példa alapján a W10M kuka.
Igen, a MS túl sokat balfa$zoskodott ahhoz, hogy a megmaradt tábor kitartson mellette. Aki még WP-t vagy W10M-t futtató készüléket használ, az vagy annyira csak a nyers opciókat használja (értsd: telefonálás, SMS), hogy az elég a számára, vagy csak nincs annyi pénze hogy egyről- a kettőre csak úgy váltani tudjon. Én a második táborhoz tartozom.
Az után a nyilatkozat után, hogy továbbra is az android és a IOS a prioritás, nem csodálkoznék, ha Surface Phone sem lenne bejelentve, illetve új Windows Mobile OS, mint saját telefon op rendszer sem lenne fejlesztve. Ha lesz is, az vajon hány évtizedet fog igénybe venni míg azt gatyába rázzák, és ki fogja azokat megvenni?
Már nem tudok bizakodva a MS-ra nézni. A bizalmamat már rég eljátszották az igérgetéseikkel. Ezzel van mindenkinek tele a töke. Sokáig védtem én is őket, de már nem tudom...
Váltani már biztos hogy a zöld robot felé fogok. Ha a választani kell a két megmaradt rosszból akkor arra fogom letenni a voksom.
"mégis mi az az elvárás amit a user szeretné, ha, mint újítás megoldaná a Microsoft?"
Számomra elég lenne ha használható lenne.(és ebbe sok minden beletartozik)
- ne fagyjon le
- ne lassuljon be
- ne kelljen minden frissítés után újrahúzni a rendszert
- az lapvető funkciók működjenek normálisan: hívás kezdeményezés/hívás fogadás, billentyűet a gépeléshez, kamera, -> tehát minden olyan alapfunkció működjön jól, ami napi rendszerességű használat alatt van.
Nem kellene itt annyit újítani, csak használhatóvá kellene tenni előbb az alapokat.
De még az sem megy. És annak megvan az oka miért.....

[ Szerkesztve ]

(#5784) #09819904 válasza Gymnova81 (#5783) üzenetére


#09819904
törölt tag

Épp néztem, hogy egy kisebb vagon pénz az Áruházba alkalmazást juttatni!
Mindezt persze úgy tudtam meg, hogy haverommal, akivel anno DC-s hubot, BOT-óját fejlesztettünk, illetve én anno vírusokat írtam (White hat alapon, mielőtt félreértés lesz!), és gondoltam bátran, hogy vagy portolok vagy írok valamit. Hamar letettem róla... :U

Jelenleg olyan helyen dolgozom, ahol térképből kapnék olyat, amin majdnem a házak belső elrendezése is rajta van. Tehát egy normális gps-es appot nem lenne nehéz összeraknom. Csak a kezdeti (nem kevés) befektetésem még 300 ft/app alapon sem jönne vissza... :U
Droidra amiatt nem vinném, mert ott azért a hackelt Play Store miatt nem lenne hosszú életű az app. Az iOS pedig nem a kedvencem! Meg ugye azon megy rendesen a térkép.

Ugyan van Education és egyéb Microsoft hozzáférésem, de nem érzem azt, hogy megéri csinálni! Még desktopra sem!
Mivel az Ubuntu phonet megölték, így arra sem tudok elindulni... :U
Igaz Unix programozó is vagyok, de nem vágyom arra sem! :D

Nem titok. Sajnos volt egy befektetésem, ami igen neves informatikai cég megbízásából jött létre. Közölték, hogy fele pénz a project végéig, ha kész akkor megkapom a másik felét. Mire mindent elintéztem, hogy jogilag is minden téren korrekt legyen a dolog, addigra már mínuszban voltam... :U Most az eladások után hagy ne mondjam, hogy micsoda temérdek jogdíjat kapok... Havi szinten a 0 és a közfoglalkoztatott bére között keresek vele. Ebben pedig az egyéb jutalék is benne van!

(#5785) sum-blink válasza sum-blink (#5766) üzenetére


sum-blink
aktív tag

My bad, most nem a telefon a ludas. Kellett egy átnézés az sd kártyának és működik.

(#5786) Amiens


Amiens
tag

Nem tudom ki hogy van vele, de én nem tudom ott hagyni a WP-t.
Volt alkalmam 3 hónapig egy Androidos telefont használni, elég volt. Vágytam vissza. Igaz hogy most egy P10-essel szemezgetek, de fél év múlva ezen a fronton is lesz jobb telefon.
WP-n legalább nem várhatunk a nagy-nagy csodatevésre, hogy kidobnak egy új készüléket. :DD
Szóval nem bántam meg, és nem is tudnék most elképzelni más platformot. Ízlések és pofonok, de lehet kicsit maradi vagyok...

iPhone 11 Pro / LG G6 / Lumia 950 / Nokia E72

(#5787) hroberto válasza Amiens (#5786) üzenetére


hroberto
veterán

Irigylem a kitartásod, de szvsz Windows telefon használata manapság önszopatás!

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#5788) Cooley18 válasza Amiens (#5786) üzenetére


Cooley18
aktív tag

Pontosan ugyan így vagyok vele alapvetően, bár már nagyon pengeélen táncolnak. Az a baj, hogy droidot semmiféleképpen nem szeretnék venni (mondjuk a HTC U11-en elgondolkoztam egy pillanatra), az almának meg túl sok olyan szarsága van, amit ilyen árcédula mellett nem tudok lenyelni. Úgyhogy egyelőre maradok a 950-en, és reménykedem, hogy egyfelől 1-2 frissítés után megszűnnek a komolyabb gondok, másfelől majd egyszer még a közeljövőben jön egy Win10-es (nem Mobile) Surface Phone, ami megváltja a világot... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5789) turbulencia8 válasza #09819904 (#5784) üzenetére


turbulencia8
őstag

Elore kell fizetni az Microsftnak, hogy az Aruhazba feltolthess egy appot?

(#5790) Gymnova81 válasza Cooley18 (#5788) üzenetére


Gymnova81
tag

A próféta beszéljen belőled! :)
Nagyon én sem vágynék Droidra egyébként, de muszály leszek, mert IOS nekem túl zárt.
Igaz, nincs 950-esem, sem a sima, sem az XL (930-am van), és nem tudom milyen lehet az élet igazán a 15063.XXX verzió után, de így olvasva a hsz.-eket, hát nem hiszem hogy sok értelme lenne hardware-esen fentebb váltanom platformon belül.
Szomorú egyébként hogy nincs igazán választása az embernek.Nem tudom mikorra jön össze a pénzem, de jelen állás szerint a platform válás felé billen a mérce. :(
Aztán ki tudja..... Igazából nem rajtam múlik hanem a MS-on. De ha nekik nem kell a pénzem/pénzünk.....

(#5791) ΞΔGLΞ válasza Gymnova81 (#5790) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

De ha nekik nem kell a pénzem/pénzünk.....

Nem kell, mert már nem tudja hova rakni, főleg azt a részét, ami droid és ios fejlesztésekből befolyik.
Tehát, muszáj alternatívát találni, ha egyszer tényleg game over lesz. Mert egy hangyafasznyi jele nincs annak, hogy itt változás lesz valamikor is a jövőben. :/

(#5792) univerzita válasza Gymnova81 (#5790) üzenetére


univerzita
addikt

Szerintem a mostani MS már zártab mint a mostani iOS ( mindkettő van).

(#5793) #09819904 válasza Gymnova81 (#5790) üzenetére


#09819904
törölt tag

Insideren láthatod!
Apróbb reszelések vannak. Jön az új dizájn. Nagyjából ennyi.

(#5794) Gymnova81 válasza ΞΔGLΞ (#5791) üzenetére


Gymnova81
tag

Na igen, muszály lesz, csak nem egyszerű találni...

univerzita

MI az amiben a MS zártabb?

pszichiáter

Insiderezek, csak 930-ra nincs több támogatás, azaz több frissítés nem fog rá "hivatalosan" kijönni. :(
Mókolni meg nem akarom....

[ Szerkesztve ]

(#5795) univerzita válasza Gymnova81 (#5794) üzenetére


univerzita
addikt

Csak arra céloztam hogy vannak aplikációt amiket a MS fejlesztett, elérhető iOS -en és ott jobban müködnek. De nem csak MS aplikációk hanem úgy általában. Még néhány app ami még 8.1 alatt úgy ahogy müködtek már nem.

(#5796) #09819904 válasza Gymnova81 (#5794) üzenetére


#09819904
törölt tag

Az Insider bőven jó oda! Ha nem jön be, akkor Recovery Tool. No para!

(#5797) gyurica úr


gyurica úr
tag

Egy kérdésem lenne.
A legutóbbi frissítés óta (297 ha jól emlékszem) az sms-ek beérkezéséről nem kapok értesítést se a záróképernyőn, se a csempén, és még hangjelzés sincs. DE ha bemegyek az Üzenetek csempébe, akkor ott van a beérkezett sms kék színnel mint olvasatlan.

Van vmi megoldás, hogy kapjak jelzést mint régebben ha sms jön?

950XL

(#5798) Cooley18 válasza gyurica úr (#5797) üzenetére


Cooley18
aktív tag

Meg kell nézni a beállításokban, hogy van ki van é pipálva az sms értesítés, másnak is fordult már elő, hogy valamiért kikapcsolt.

Más: Aki Insiderezik, tudna nekem véleményt mondani a Slow/Fast ring jelenlegi állapotáról? Most már rohadtul elegem van, hogy napi 6-7 alkalommal gondol egyet, és fél percre befagy a telefon, meg telefonálás után, hogy le tudjam rakni, le kell zárni a kijelzőt, meg feloldani... Meg értesítéseket is hol kapok, hol nem. És volt pofájuk ezt a szemetet kiadni. Kezd nálam is betelni a pohár...
Első sorban az érdekelne, hogy ezek a hibák még jelen vannak e, illetve van e bármi más hasonló kaliberű hiba. Köszi!

(#5799) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Megerkezett a "konyak" szinu Mozo hatlap. Nagyon sokat dobott a telon, nem is gondoltam volna.

(#5800) gyurica úr válasza Cooley18 (#5798) üzenetére


gyurica úr
tag

És ezt merre találom?

Danke.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.