Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16551) jacis válasza snorbi82 (#16550) üzenetére


jacis
nagyúr

:Y

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#16552) Quqesz válasza snorbi82 (#16550) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Na akkor majdnem olyan jó a G4 is, tegnap raktam töltőre és 87:44h aksiidő, 3:24h kijelző és 1:26h beszélgetés,aksi 6%-on volt....:D a frissítés utáni fr miatt még csak 308h a futásidő... :N

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#16553) Mike81 válasza zack (#16528) üzenetére


Mike81
senior tag

Engem még egyszer sem vezetett félre.

(#16554) zack válasza Mike81 (#16553) üzenetére


zack
nagyúr

Javaslom, majd tégy egy próbát. Teszteld őket. Nem csak azzal van gond, hogy nem naprakész, hanem hogy másképp tervez, ez által 1-1 út, hosszabb, csúcsidőben beállt forgalomban hatványozottan, ami idő, és pénz.
Amióta Waze-t használom, 10,5L környéke a fogyasztásom 12L helyett, mert elkerüli a nagy dugókat. Persze ha tudja. Persze nem azt mondom, hogy a Here használhatatlan, csak azt, hogy van jobb.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#16555) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Egy kis közszolgálati OFF:

Ha Telekom hálózaton nincs mobilinternetetek, akkor ne indítsátok újra tízszer a telefont, törölgessetek gyorsítótárat, meg kapcsolgassátok az adatkapcsolatot, mint én. Teljesen lehasalt a hálózat. A Telekom Facebook oldalát elárasztották a kommentek, hogy nulla szolgáltatás van (2G, 3G, LTE teljesen halott).

Az eseményeket kommentálni itt lehet. Panasz már itt is van elég, országos bukfencnek tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#16556) Arween válasza Aryon87 (#16537) üzenetére


Arween
senior tag

Bridgével nálam 20A jött a 20B sehol, minden nap megpróbálom a frissítést,de sehol semmi...

(#16557) dkovizoli válasza Aryon87 (#16537) üzenetére


dkovizoli
addikt

Szerintem megint a google molyol valamit a háttérben, mert nekem mind a g4, mind az n5 rémes üzemidőt hozott az ezt megelőzőekhez képest. Ugye kettő meg csak nem romlik el egyszerre?!

(#16558) Haugland válasza Stauffenberg (#16407) üzenetére


Haugland
aktív tag

TODI1111 kommentje szerintem tök jó lenne az összefoglalóba! Köszönet érte! :C

http://prohardver.hu/tema/re_lg_g4_nehez_rajta_fogast_talalni/hsz_16457-16457.html

Plusz a V10e rootoláshoz pedig ez a link: [link]

(#16559) fornettisuti válasza Stauffenberg (#16555) üzenetére


fornettisuti
veterán

jó, hogy írtad, én meg azt hittem már azért nincs hálózat, mert megfeküdt a g4.
úgy paráztam, majd nem újrahúztam a rendszert.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#16560) Stevenstyle válasza Tomtotom (#16508) üzenetére


Stevenstyle
senior tag

"Sajnos feketét nem választhattam, a gari miatt, így azt majd vennem kell."

Ezt nem értem! Nekem simán cserélte a srác feketére a gari keretein belül. Mondjuk hozzáteszem, hogy előtte 3 barnát cseréltettem náluk :D

(#16561) Kobold666


Kobold666
tag

Érdeklődnék mi az a gyári hátlapban ami bele van ragasztva? Vodás a teló. A vezeték nélküli töltés nem megy vele pedig azt hittem az lenne az.

(#16562) Tutu7030 válasza Kobold666 (#16561) üzenetére


Tutu7030
veterán

Az NFC antenna.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#16563) Stauffenberg válasza Kobold666 (#16561) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ahogy Tutu is írja, NFC matrica. Ha meg akarod mókolni, hogy vezeték nélküli töltést is tudjon, akkor ezt kell leszedni és a helyére NFC + Qi matricát tenni. Persze csak saját felelősségre! :)

(#16564) Tomtotom


Tomtotom
senior tag

Sziasztok! Szerintem a tokokat, legalábbis a szilikon és műanyag tokokat ennél a telónál el lehet felejteni. 1napig volt a telón egy átlátszó Skech márkájú tok, aminek az oldala szilikon, a hátlap műanyag, és máris nyomot hagyott a kereten. Lett rajta pár hajszálkarc és egy kisebb nyomódás is:(. A tokot úgy tettem fel, hogy kívül-belül lepucoltam a telóval együtt, egy darab porszem sem volt rajta. Én nem ajánlom senkinek a tokokat. Inkább a hátlap kopjon. Használati tárgy, de azért mégis...

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#16565) Viktor0610 válasza Tomtotom (#16564) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nekem egy egyszerű szilikon tok van rajta. :)
Nem is hagy nyomot a készüléken, meg a hátlap sem kopik. Okés, hogy használati tárgy, de azért egy bőr hátlap 10 e körül van, azt inkább nem rontanám el. ;)

Samsung Galaxy A54

(#16566) geryboro


geryboro
senior tag

mai nap betellt a pohár.
vissza vittem a telefont szervizeltetni az alábbi tünetekkel a trémobilba:
-szaggatott a telefon a launcherben.
-szaggattak a játékok: RR3, Gods of Rome, Crimsonland, Asphalt 8
-indításnál mindig visszaállt pittyegésre.

ma meg persze hálózat sem volt úgy hogy pulzus+vérnyomás egekben. :(((
egy rahedli pénzt adok ki ezért a telefonért, ilyen téren nem ezt vártam.

bár kellemes csalódás az akku-képernyő idő és eszméletlen jó a kamera. :K

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#16567) Stauffenberg válasza geryboro (#16566) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"ma meg persze hálózat sem volt úgy hogy pulzus+vérnyomás egekben."

Hálózat ezért nem volt. Direkt írtam itt a topikban is, hogy senki ne a telefon hibájára gyanakodjon.

(#16568) leslien válasza Tomtotom (#16564) üzenetére


leslien
nagyúr

a hátlap műanyag, és máris nyomot hagyott a kereten.

milyen jó h nekem még rajta van ott is a fólia...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#16569) Aryon87


Aryon87
félisten

Nem vagyok hive a tokoknak, de azt hiszem jobban jarok ha visszateszem.. Tegnap metron egy vadbarom ahogy fordult ki hirtelen a metro ajton, a bazari taskajaval elkapta a telot. Termeszetesen az ki is esett a kezembol.
Meg jo hogy a fules visszarantotta, igy csak a csatlakozo kijovetele utan koppant kb 10 centirol. Nem kicsit ment fel az agyvizem. Egy apro pont a baleset jele, de nem sok kellett volna hogy a metro ala essen..
Igyhogy erdemes tokba oltoztetni..

Ismeros hasonloan jart a rose gold I6s-el, ami 2 hetes volt, szepen meglatszik rajta a ket sarkon hogy csuszott a betonon..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#16570) Tomtotom válasza Aryon87 (#16569) üzenetére


Tomtotom
senior tag

Milyen szilikont ajánlotok? Nillkin?

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#16571) Pőze válasza Tomtotom (#16570) üzenetére


Pőze
aktív tag

Diztronic ::)

(#16572) holozis_HUN válasza Tomtotom (#16570) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Rearth Ringke Fuison, ez olyan, hogy hátul műanyag, oldalt szilikon, és a jack és a micro usb dugaszt fedi. Tök jó :) Vagy egyéb Ringke tokok, minőségi cuccokat árulnak. Ja és szép átlátszó :)

Kép a tokról.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#16573) kentucky válasza Aryon87 (#16569) üzenetére


kentucky
őstag

Én is tok nélkül használom, de metrón állva már nem nagyon merem elővenni (főleg a hármason), csak ha neki bírok támaszkodni az ajtónak. Épp ma gondolkoztam, hogy mennyire tompítaná az esést a füles visszarántó ereje.

(#16574) Aryon87 válasza kentucky (#16573) üzenetére


Aryon87
félisten

Eltenni keszultem a telot, mert azert erre figyelek, de megis meg lett a baj. Mindenesetre a fules jol visszavette, mert ha az nincs joval erosebben serult volna, es tuti beesik a szerelveny ala (M3). Na akkor kaptam volna agyverzest.
ennyi a balesetbol eredo serules (csori G3 nehezen kapta a fokuszt a kozelseg miatt)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#16575) Tomtotom válasza Aryon87 (#16574) üzenetére


Tomtotom
senior tag

Az ütésnyom alatt is ezüst színű? Én rendeltem egy nillkin nature átlátszó tokot a supergamer.hu - ról. Biztos ami biztos :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#16576) andrys83 válasza Armi5 (#16548) üzenetére


andrys83
aktív tag

Jobban merül.2 telefonon is teszteltük!

(#16577) Aryon87 válasza Tomtotom (#16575) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem jott le semmi, csak egy utesnyom latszik. A kepen a vaku miatt latszik ezustnek :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#16578) greggorius


greggorius
tag

Sikerült egy pdf fájlt úgy megnyitni, hogy azt a quick memo-n keresztül nyitja meg és nem a pdf-olvasón keresztül :(( Nem találom a visszaállítási/hozzárendelési menüt, ahol gondolom ezeket lehet állítani.

Tudna valaki segíteni, hogy hol lehet?? Köszi!!

(#16579) BigBlackDog válasza greggorius (#16578) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Ha jól emlékszem: Beállítások > Alkalmazások > Keresd meg a quick memot > Alapértelmezések törlése.

(#16580) nyesix


nyesix
senior tag

Sziasztok, nexus 5x és LG G4 között vacillálok. Van itt esetleg olyan akinek volt tapasztalata mindkettővel? Ti Melyiket ajánljátok? Mik a G4 előnyei?

(#16581) greggorius válasza BigBlackDog (#16579) üzenetére


greggorius
tag

Ez gyors, profi és hasznos volt - köszönöm!! :C

(#16582) TODI1111 válasza nyesix (#16580) üzenetére


TODI1111
addikt

Szerinted a G4 topicban ki fogja az 5x-et ajánlani? Mint ahogy az 5x topicban sem fogják a G4-et.Az 5x-nek egyetlen előnye van a G4-el szemben (szerintem) mégpedig az, hogy hosszabb ideig lesz szoftveresen támogatott.A nekem számító előnyök:
+ 1GB ram
jobb kamera
Cserélhető hátlap és akkumulátor
Bővíthetőség
FM rádió
Távírányitó
Használtam nexus5 és 6 készüléket (5x-et nem) és azt kell mondjam hogy a G4 mindkettőnél jobb (ez megint csak a személyes véleményem)

[ Szerkesztve ]

(#16583) andrys83


andrys83
aktív tag

Most nézem hogy a dobozom alján van egy MEZ 66..(1.1) BL ha lehúzom a doboz tetejét az oldalán meg van egy MAY672...(1.0) BL ilyenkor mivan?ez most mi?Most akkor melyik?Info alapján a telo novemberi gyártás.

(#16584) bigdigit válasza andrys83 (#16583) üzenetére


bigdigit
addikt

Detto.

(#16585) Aryon87 válasza andrys83 (#16583) üzenetére


Aryon87
félisten

S/N utani elso 3 szamjegy a gyartasi ido ha azt akartad nezni.

Mas info: LG elkoltozott a Dozsarol, a Westenddel szembe kerultek. G3 forumjaban olvastam most frissen.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#16586) andrys83 válasza bigdigit (#16584) üzenetére


andrys83
aktív tag

A doboz akkor készült :D szerintem eredetileg 1.0 aztán lehet még szállítás előtt alaplap cserét csináltak és felragasztották az aljára az uj számsort vagy nem tom..

(#16587) Armi5 válasza Armi5 (#16521) üzenetére


Armi5
tag

Ma elmentem venni és 4760 forint volt az akku. Műanyag hátlap 5200 körül. Bőrt nem kérdeztem meg mert valaki írta korábban az 10 ezer körül van. Kicsit röhej hogy az akku olcsóbb mint egy darab műanyag hátlap...
Külső akku töltő amit előző kommentben írtam nem kapható náluk.

Hogyhogy jobban melegszik a telefon 6.0val? V20c de 20bvel is hasonló volt... Lehet ennek valami oka?

[ Szerkesztve ]

“Maybe this is exactly how it’s supposed to be. Maybe everything is exactly as it should be.” - Dexter

(#16588) Armi5 válasza Aryon87 (#16585) üzenetére


Armi5
tag

Ma ott vásároltam Dózsa György útnál és semmi jele költözésnek, lehet csak új üzlet inkább?

“Maybe this is exactly how it’s supposed to be. Maybe everything is exactly as it should be.” - Dexter

(#16589) andrys83


andrys83
aktív tag

Megjött ma a wireless modul.felragasztottam a gyári hátlapra.Samsung qi töltővel tökéletesen működik!

(#16590) Aryon87 válasza Armi5 (#16588) üzenetére


Aryon87
félisten

Az is elképzelhető. Hacsak a G3 tag nem keverte össze a dolgokat :D

Én is fogok venni egy tartalék új akkut, jó ha van. G3-nak is kell egy, mert állítólag az 1 éves példányok akksija egyik pillanatról a másikra bedöglenek. legalábbis ilyesmit olvastam korábban ott. Remélem ez a G4-nél nem fog előfordulni. Amúgy emiatt is lettem volna kíváncsi, hogy kinek milyen régi már a telója. Eddig 3an vagyunk júliusi vétellel.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#16591) leslien válasza Aryon87 (#16590) üzenetére


leslien
nagyúr

szolgáltatós telokra (G3,G4) 2 év szavatosság van az aksira is..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#16592) Gyugyu1987 válasza Aryon87 (#16590) üzenetére


Gyugyu1987
tag

Sziasztok!
Én július 29-én vettem, eddig teljes megelégedettséggel!!! :C :C :C

"Ha meg kell b@szódni, akkor meg kell b@szódni!!!!!!"

(#16593) Aryon87 válasza leslien (#16591) üzenetére


Aryon87
félisten

Valamit olvastam a masik topikban, de lattam hogy osszevissza mennek az infok. Azert az jo hogy 2 ev akksigari van.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#16594) geryboro válasza Aryon87 (#16593) üzenetére


geryboro
senior tag

valaki tudna linkelni 2 terabájtos MicroSD kártyát amit támogat a telefon? :DDD

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#16595) kentucky válasza Aryon87 (#16590) üzenetére


kentucky
őstag

Szintén júliusi vétel.

(#16596) Zsmester89 válasza zack (#16554) üzenetére


Zsmester89
őstag

:D Az igo szülinapos kiadásánál még a gmaps tervezője is sokkal jobb :) én azt használom, eddig tökéletesen bevált.

A bőr hátlaposat nem azért veszi az ember, hogy rejtegesse :) de így voltam az üveg hátlapos Sony Z-vel meg a Huawei P7 is. Aki meg fél a sérüléstől, annak mehat a műanyag hátlap bőr pierre cardin tokban :) - szvsz

[ Szerkesztve ]

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#16597) ferensz válasza kentucky (#16595) üzenetére


ferensz
senior tag

Meg mégegy.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#16598) Aryon87


Aryon87
félisten

Akkor sokan eltunk a Telenor keszulekcsere akciojaval :C

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#16599) kentucky válasza ferensz (#16597) üzenetére


kentucky
őstag

Vagyis bocsánat, nekem volt szeptemberben egy alaplapcserém, novemberben pedig kijelzőcserém, így a készülékem egy július-szeptember-novemberi cyborg.

(#16600) Zaji válasza Zaji (#16542) üzenetére


Zaji
őstag

Erre valakinek van ötlete?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.