Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17401) pepexyvz válasza neo_xperia (#17400) üzenetére


pepexyvz
tag

Köszi! :R
A sebességet alapvetően a proci teljesítménye szabja meg tudtommal. :B Ha semmi sem fut a háttérbe, akkor se megy az enyém 51.000 fölé.
De egyébként hol mutatkozik meg ekkora különbség? :Y

[ Szerkesztve ]

(#17402) fr3ntzen


fr3ntzen
aktív tag

Sziasztok. Van olyan program amivel viberre és smsre is tudok diktálni? Úgy értve mint ahogy van ez a hangkereses funkció...? Köszi

PS4,PS3,PSP,PS One, Huawei p30pro, Canon Eos 7D, Valami i7es erőmű :) Instagram: heroldhenzphotography, henzherold

(#17403) Tomtotom válasza debcamp (#17399) üzenetére


Tomtotom
senior tag

Köszönöm szépen :)

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#17404) neo_xperia válasza fr3ntzen (#17402) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Külső programot nem tudok, de ha olyan billentyűzetet telepitessz ami tudja a hangalapú bevitelt akkor elérhető ez a funkció. Én pl. swiftftkeyt használok, ott működik.A mikrofon ikonra katt, és lehet diktálni. De lehet hogy a gyári LG billentyűzet is tudja.

(#17405) #18001664


#18001664
törölt tag

Ha már mindenki AnTuTuzott én is lefuttattam egyszer, 69.000-es pontszámot kaptam, na jó picivel felette, de a 70.000-et nem haladta meg. Utána töröltem is a programot mert nagyon nem tud lázba hozni ez a mérés. Átlag user észre sem venné normál használat esetén az 50.000 és 70.000 közti különbséget. Játszani sosem szoktam, nálam a legterhelőbb folyamat szerintem a fotózás és a Chrome. :)
Egyébként független készülék V20C-vel.

[ Szerkesztve ]

(#17406) fr3ntzen válasza neo_xperia (#17404) üzenetére


fr3ntzen
aktív tag

Nekem is az van fent... Akkor utána nézek. Köszi

PS4,PS3,PSP,PS One, Huawei p30pro, Canon Eos 7D, Valami i7es erőmű :) Instagram: heroldhenzphotography, henzherold

(#17407) Peter.70


Peter.70
őstag

Az LG elismerte a bootloop problémát

[link]

(#17408) pepexyvz válasza #18001664 (#17405) üzenetére


pepexyvz
tag

Nálunk vegyes a használat a család igénye szerint.
Ez a legjobb teló nálunk, a többi lényegében így másodrendű lett.

Juteszembe! Használ-e, vagy nem az akkunak, ha állandóan töltőn van? :F Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#17409) Aryon87 válasza Peter.70 (#17407) üzenetére


Aryon87
félisten

Remek, akkor csak idő kérdése hogy kinek mikor jön elő.. És ha a garancia lejárta után? Oké hogy ingyen csinálja meg az LG... De garin belül, vagy az után is? :F

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#17410) Peter.70 válasza Aryon87 (#17409) üzenetére


Peter.70
őstag

Bennem is ez a kérdés merült fel rögtön. Lehet érdemes lenne erre vonatkozólag is kérni egy állásfoglalást, bár kétlem, hogy egy 3-5 éves G4-nél javítanák

[ Szerkesztve ]

(#17411) FerBal


FerBal
csendes tag

Sziasztok!
Szerintetek érdemes az 5.1 -es v10C ről V20D-re flashelni?

(#17412) #18001664 válasza Peter.70 (#17407) üzenetére


#18001664
törölt tag

... és akinek nincs egyelőre ilyen problémája az is kérjen javítást, vagy csak akkor ha már kész a baj?
Én debreceni vagyok, a garanciám meg még kb. 9 hónapig a Telemaxhoz szól. Ha beviszem az itteni szervízbe ( ha van ) ugyanúgy elfogadják a papírjaimat és javítják a készülékemet?

(#17413) zombinyul


zombinyul
addikt

Valaki kérdezte, hogy milyen fóliát vettem 3 alatt. Qsklo márka, jól taszítja a szerződéseket, és nem igazán karcolódik. A szenzoroknál ki van vágva, és nagyon jól néz ki. :)
Viszont hiába a minőségre törekvő, gondos, precíz felrakás, 2 nap után már látom hogy a bal felső saroknál kezd feljönni. Nagyon nem örülök, mert hónapok óta vadászok ilyen fóliát. :( Nem vagyok túl szerencsés, ez kb. a 6-odik üveg a telefonon. Na mindegy, így jártak.

Tegnap egy erdekességre lettem figyelmes. Ha powerbankról toltöm a telefont, lassan tölt, és brutálisan melegszik. Sima toltővel nincs ilyen baj. Mi lehet az oka Szerintetek?

Más: ma szerintem rászánom magam, és felteszek valami frissebbet a 20a-nál. Hátha javul az üzemidő, meg eltűnik a betöltés felirat a kezdőképernyre való ugrásnál... Batomi bosszantó. Van értelme teljes gyalulás nélkül frissíteni?

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#17414) Peter.70 válasza zombinyul (#17413) üzenetére


Peter.70
őstag

Milyen szerződéseket taszít a fólia? ;] :D

(#17412) YamatoVTEC : Erre nem tudok mit válaszolni

[ Szerkesztve ]

(#17415) DaDa válasza Aryon87 (#17409) üzenetére


DaDa
senior tag

Elméletben a szavatossági idő alatt (2év) javítaniuk kell. Csak ebben az esetben nekünk kell a hibát bizonyítani, de mivel az LG elismerte a hibát így ugyancsak elméletben ez már bizonyítva van így a 2 év biztosnak tűnik.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#17416) Stauffenberg válasza zombinyul (#17413) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"Van értelme teljes gyalulás nélkül frissíteni?"

Milliószor mondtuk, hogy ha problémád van és ez a korábbi flashelés után jött elő, akkor gyalulj. Hiába kérdezed meg még tizenkétszer, akkor is a tiszta telepítést fogjuk javasolni.

(#17417) zombinyul válasza Peter.70 (#17414) üzenetére


zombinyul
addikt

Szennyeződéseket*
T9 vagy mi a sz*r beleszólt.

Én az idióta megpróbáltam kicsit a saroknál"megemelni" a fóliát, és kinyomni alóla a levegőt. Hát, már nagyobb felületen bubis a téma. Mehet el rá megint 3000 Ft. Rohadtul unom, hogy már több mint egy bőr hátlap ára elment ezekre a tetves fóliákra, és mindegyikkel megszívom. :((( Hónapok óta vadászok egy normálisra, de már baromira elegem van. Lehet maradok valami hagyományos fóliánál, azt teszek az egészre.

Stauffenberg: ez tiszta sor. Megcsináltam 20a-ra lépéskor is, de most nem lesz főverzió ugrás. A múltkor meg ugye jól megszívtam a backuppal, pontosabban annak sikertelenségével. Ódzkodok tőle, ha egy mód van rá elkerülném.

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#17418) Peter.70 válasza zombinyul (#17417) üzenetére


Peter.70
őstag

Üvegfólia?

(#17419) Tomtotom válasza zombinyul (#17417) üzenetére


Tomtotom
senior tag

Nekem a nillkin ugyan ezt produkálta, de gumis végű csipeszekkel lefogattam, és azóta tökéletes :) Kb 1óra kellett a legnagyobb foltnak is, nem több. Én is kidobtam már vagy 3darab fóliát emiatt :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#17420) zombinyul válasza Tomtotom (#17419) üzenetére


zombinyul
addikt

Most nézem hogy meg is repedt a sarka ahogy alányúltam. Mindegy, még egy utolsó próbát teszek, ha a következő is elkezd feljönni, használom hagyományos fóliával, vagy fólia nélkül. Aztán nem érdekel. Baromi bosszantó mikor az ember magánélete romokban hever, és ilyen kis szemét apróságok dobnak rá egy lapáttal. A telefon hobbiból úgyis csak egy használati eszközzé avanzsálódott az életembe, az se fog érdekelni ha összekarcolom.

Peter.70: igen.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#17421) Aryon87 válasza zombinyul (#17420) üzenetére


Aryon87
félisten

Köki terminál, telenor bejáratával szemben van egy kis gsm pult. ott rakattam rá. lassan 2 hónapja rajta, a maszatgyűjtésen kívül semmi probléma. 3500Ft volt. Sajna nemtom miféle márka, de legalább 9H típus. Quqesznek is ugyanilyen van kinézetre.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#17422) Tomtotom


Tomtotom
senior tag

A képernyőfedvényt hol lehet kikapcsolni? Mert a hangouts kéri, ha névjegyeket akarok másolni, de nem tudom hol kell. Ahová irányít, ott nem találom.

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#17423) SharpSA válasza Tomtotom (#17422) üzenetére


SharpSA
veterán

Ez is volt már sokszor. Használsz valamilyen képernyő fényerő manipuláló programot. Azt kapcsold ki ilyenkor.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#17424) DaDa válasza Tomtotom (#17422) üzenetére


DaDa
senior tag

Igen valakinél a LUX progi okozta.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#17425) zombinyul válasza Aryon87 (#17421) üzenetére


zombinyul
addikt

A fóliámat azért szeretem mert ez taszítja a matyit, kinézetre pedig hasonló a tietekhez, tetszik. És még olcsóbb is volt mint a tietek.

Kökibe nem járok, csak olyan korán hogy akkor még minden zárva van. Az eleve kilőve. Szokatlan ez a vidéki élet... Na nem baj. Ha nem lesz rajta fólia, már az se érdekel. :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#17426) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Sziasztok!

LG G4 Dual simes telefon beszerzésre tudtok mondani valami megbízható, de nem méregdrága forrást?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#17427) Tomtotom válasza SharpSA (#17423) üzenetére


Tomtotom
senior tag

Köszi, és neked is DaDa:)

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#17428) Tomtotom válasza zombinyul (#17425) üzenetére


Tomtotom
senior tag

Szerintem rendelj rá nillkin - t, párásíts be a fürdőbe, és rakd fel. Nem nagy dolog, mondjuk én is bedobok 1-2 sört elötte, úgy tuti nem rontom el, mert nekem sincs akkora kézügyességem :)

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#17429) #18001664


#18001664
törölt tag

Beszéltem az LG-vel a cikkel kapcsolatban. Nem tudnak ilyen "elismerésről", továbbá a cikkben nincs forrás megadva így kétséges az eredete. Minden esetre továbbították a cikket az illetékeseknek. Azt is mondták, hogy amíg az oldalukon nincs kint közlemény addig hiteltelen a hír!

(#17430) neo_xperia válasza Tomtotom (#17428) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Hát ehhez azért nem kell valami spéci kézügyesség :-) A sima fólia felrakása sokkal macerásabb.
Mondjuk pont tegnap este tettem fel a gyerek G3-jára, és kicsit túl magasra sikerült, az egyik felső sarka felfeküdt a keretre, emiatt ugye a levegő sem tudott távozni alóla. De egy szempillantás alatt lekaptam, és másodjára már hibátlan lett. Akárcsak az én Nillkinem, gyönyörűen feltapadt, hibátlan :)

(#17431) fr3ntzen válasza Aryon87 (#17421) üzenetére


fr3ntzen
aktív tag

Én meg csak a pólusba rakatok foliat... már vagy 5-6 éve :D

PS4,PS3,PSP,PS One, Huawei p30pro, Canon Eos 7D, Valami i7es erőmű :) Instagram: heroldhenzphotography, henzherold

(#17432) ferensz válasza zombinyul (#17420) üzenetére


ferensz
senior tag

Kb akkor vettem, amikor te is, semmi különösebb óvásnak nincs kitéve az első pillanattól fogva, se fólia, se tok és semmi karcolás nincs a kijelzőn. Egyedül a műanyag kereten van egy kis benyomódás 0day óta, de sz*rok rá, használati eszköz, nem bálvány.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#17433) WolfLenny


WolfLenny
senior tag

Nos ma megkaptam a Saját G4-emet, ami Vodás.
Kérdésem a következő Van valahol konkrétan Vodás KDZ?
A teszt készüléken Bridge-el feltettem a legfrissebbet, de eltűntek a Voda alkalmazások. Nincs rá szükségem, csak kérdés ha gariztatásra kerül a dolog, akkor ezt pl. nézik-e?
Vagy ezzel ne foglalkozzak?
Régen Samsungnál voltak ilyen külön szolgáltatói ROM-ok.

Előre is köszi a választ!

WL

(#17434) bardo


bardo
tag

Úgy vettem észre kevésbé merül kevésbé merül a 20D mint a 20C. 1 napja töltöttem 70%-on van az aksi. Ebben van 1 óra telefonálás 1:10 perc képernyő. végig wigi-n vagy mobilneten vagyok vele. Magyarán ha nem nyomogatom nagyon akkor sokkal többet bír mint a 20C. Ez Nektek is a tapasztalatotok?

Huawei P9 L09C432, Mate 10 Pro Telekom single sim

(#17435) zombinyul válasza ferensz (#17432) üzenetére


zombinyul
addikt

Nekem is csak fólia, csak melóba szoktam még egy szilikon tokot rátenni (nyilván jót tenne a bőrnek ha gázolajos kézzel tapizgatnám). A keretet nekem a gyári QC tok kezdte ki, pedig nem nagyon lenne baja. Viszont megszoktam hogy mindig minden telefont fóliával használok.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#17436) fr3ntzen


fr3ntzen
aktív tag

Nekem trémobilis full alap készülék nem nyultam hozzá semmihez kivéve azt a 6 programot tettem ra amit kb hasznalok és teljesen elegedett vagyok az akksival. 55%on van a fenyerő wifi mobilnet folyton neten bongeszes viber egesz nap meg zenehallgatás. És birta 1,5 majdnem 2 napig.

PS4,PS3,PSP,PS One, Huawei p30pro, Canon Eos 7D, Valami i7es erőmű :) Instagram: heroldhenzphotography, henzherold

(#17437) Sanya válasza Tigerclaw (#17426) üzenetére


Sanya
nagyúr

én az xxl-től vettem.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#17438) leslien válasza WolfLenny (#17433) üzenetére


leslien
nagyúr

nyugodtan mehet fel a 20D javaslom refurbish...ha vmi gond lenne akkor vissza teszed az aktuálist és úgy viszed szervizbe ha ne adj .. nem tudod vissza rakni mert nem csinál semmit akkor max lesz egy független telefonod mert alaplapot cserélnek.. 20D kdz találod Stauffenberg jó gazdánk LOGOUT -nál...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#17439) neo_xperia válasza bardo (#17434) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Én is úgy látom ez eddig a legjobb rom akku terén. Tegnap d. u frissítettem, azóta 21 óra, 3:20 kijelző és még van benne 30%.Ugyanolyan beállítások mint korábban, eddigi romokkal ilyenkor már töltő után nyúltam. Szerintem ez az első amikor meglesz a 4 óra SOT. Jó lesz ez :)

(#17440) Aryon87 válasza neo_xperia (#17439) üzenetére


Aryon87
félisten

Frissítés óta most lesz a 2. töltésem, ezúttal teljes töltés. 16 óra kb 20 percet ment, kicsit több mint 3 óra kijelzőidőm van benne. Alakulgat :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#17441) zombinyul


zombinyul
addikt

Megy fel nekem is a 20d. :)
Anno exem laptopjáról 9%-nál megállt a dolog. Most járok 33%-nál. Nem gyalulok, majd később ha indokolt lesz. Mindenesetre a memóriakártyát kivettem, névjegyzéket feltoltam SIM kártyára, biztonsági mentést megcsináltam Bridge-dzsel. Drukkoljatok. :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#17442) kentucky válasza zombinyul (#17441) üzenetére


kentucky
őstag

Miért nem Google fiókra mented a névjegyeket?

(#17443) zombinyul válasza kentucky (#17442) üzenetére


zombinyul
addikt

A SIM kártyába jobban bízom. A múltkor az ugye nem jött össze...

Már írja a telefon hogy Android frissítés folyamatban, 63-ból 34 alkalmazást optimalizált eddig. Szerintem sikerült, a laptoppal volt a múltkor baj. :) Rendesen karbantartott PC-n gyönyörűen megy.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#17444) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Van olyan G4 dual simes alverzió, ami ismeri az összes magyar LTE sávot?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#17445) zombinyul


zombinyul
addikt

No, fent van a V20d. A telefon alig melegedett fel (eddig minden frissítésnél tűzforró volt), nem forrósodik egy sima fórumos hozzászólástól, vajsima az egész, eddig nem volt betöltés felirat se, ami annyira bosszantott.
návjegyzék, híváslista, alkalmazások az adataikkal együtt, minden maradéktalanul megmaradt. Nagyon elégedett vagyok. :)
Most várok hogy beálljon az akksi, és megnézem mit tud üzemidő tekintetben (mostanában azzal se voltam túl elégedett, bár már napi több óra hívás is belekerül, ami addig nem volt jellemző).

Köszönöm szépen Aryon87 kollégának a segítséget (átküldött minden fájlt, gyakorlatilag a számba adta a falatot :D), meg az összefoglaló szerkesztőinek a részletes, kimerítő fogalmazást!

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#17446) Aryon87 válasza zombinyul (#17445) üzenetére


Aryon87
félisten

:R
Szívesen máskor is :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#17447) zombinyul válasza Aryon87 (#17446) üzenetére


zombinyul
addikt

:R
Legalább megtudtuk hogy a múltkor a laptop volt a ludas (hiába, lassan 2 éve telepített Win7 volt rajta, még egy újratelepítést se kapott soha). Most ez a rendszeresen újratelepített Win8 szépen együttműködött vele. :)

Még egy kérdés, ami csak részben tartozik ide. A táblagépemre borzasztóan rossz hatással van az 5.0, és ennek, mint hivatalos LG programnak a segítségével nem lehet hogy vissza lehet tenni a 4-es droidot? Van valakinek ötlete?

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#17448) Aryon87 válasza zombinyul (#17447) üzenetére


Aryon87
félisten

Nálam Win10 van, ez az első olyan op.rendszer, amire azt mondom (egyelőre) hogy nem kell félévente újratelepíteni. Még belassulást se tapasztaltam. Az LG drivereivel és kiegészítőivel sem volt gondja sosem, a frissítések is pillanatok alatt megvoltak.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#17449) zombinyul válasza Aryon87 (#17448) üzenetére


zombinyul
addikt

Nekem ez a 8.1 is nagyon bejött (nem úgy mint telefonon), igaz, most használom először. PC-s vonalon hatalmas elmaradásban vagyok az utóbbi 2 évben. :D

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#17450) Stauffenberg válasza #18001664 (#17429) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Az itt linkelt magyar cikknél van forrásmegjelölés az Android Authority-re hivatkozva, akik pedig arra hivatkoznak, hogy az LG mondta nekik.

De egyébként igazuk van, egy gyártói elismerés nagyjából így néz ki.

1.) Körül van írva a hiba
2.) Meg van adva a gyártási időszak
3.) Sorozatszám alapján ellenőrizhető, hogy érintett vagy-e
4.) Hiba megoldása (általában az, hogy vidd be javíttatni)
5.) Az egészet a hivatalos kommunikációs csatornáik valamelyikén adják ki

Az már csak hab a tortán, hogy a Nikon az itt linkelt hibát garanciaidőn (3 év) túl is javítja ingyen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.