Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16701) Viktor0610 válasza toto0569 (#16699) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Adobe DNG Codec For Windows
Én ezzel nyitottam meg, mikor kipróbáltam a RAW-kezelést.

Pontosabban ezt feltelepítettem, majd bármelyik másik program megjelenítette a képet. :)

Samsung Galaxy A54

(#16702) Vikooo válasza toto0569 (#16699) üzenetére


Vikooo
addikt

Nekem működik, igaz Lightroom -al nyitom meg, szerkesztem majd jpg -be mentem :)

[ Szerkesztve ]

(#16703) toto0569 válasza Viktor0610 (#16701) üzenetére


toto0569
addikt

Így már jól nyitja meg a win fénykép néző ,de a ACDsee Pro 8 -ban nem jó.Viszont a másik kamera app DNG-je jól nyílik meg és szerkeszthető is. :W

(#16704) Vikooo válasza Viktor0610 (#16701) üzenetére


Vikooo
addikt

Ez tényleg jól működik ha dng -t sima képnézegetővel szeretném megnyitni, bár ennek sok értelme nincs :)

(#16705) Viktor0610 válasza Vikooo (#16704) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hát jó, nem vagyok nagy fotográfus vagy PS-huszár. :P
Csak meg akartam jeleníteni a képet a gépen. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#16706) Vikooo válasza Viktor0610 (#16705) üzenetére


Vikooo
addikt

Igen, arra tökéletes, igaz az én gépemnek hosszú percekbe telik ezt elvégezni, PS -be pikk-pakk megnyitja. Itt az előnézet betöltése is egy örökkévalóság :D Gyorsabb a telefonom mint a PC -m :)

(#16707) Sanya válasza elmariachi89 (#16697) üzenetére


Sanya
nagyúr

Beállítások -》a telefonról -》általános -》frissítési/app központ -》 alkalmazás frissítés. Itt keresd meg ezeket és telepítsd fel.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#16708) zombinyul


zombinyul
addikt

Hu skacok de reg voltam itt... Alig 400 hozzaszolassal voltam lemaradva.
Most volt idom atolvasni, egy dolog szemetszurt. Hogy hangszoro hibanal komplett alaplap csere. Nekem is volt ilyen problemam, recsegett a beszedhangszoro mint allat, gyakorlatilag minden hangeronel. Nalam egy sima hangszoro csere volt, miutan jol tele van szosszel a kameralencsenel. :D
Meg volt egy "felmeres", az en telefonom juli 16-i.

Plusz par napig nekem is iszonyu akksiidoket produkalt. Ha megvolt a 2 ora kijeloido, 4 ora keszenlettel, az egy szep dolog volt. Tenyleg brutalisan merult, de amilyen hirtelen jott ez a problema, olyan hirtelen el is szallt szerencsere.
Nekem 20a van meg fent, majd megnezem van-e valami frissites, ugyis a BB-met is frissitem, szanok a telefonokra egy kis idot. Iszonyu nehez napokon vagyok tul, szetkoltozes volt asszonnyal, harc a gyerekert, stb, nem erdekeltek a mobilok. De most majd torodok "veluk" is kicsit. :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#16709) neo_xperia válasza macaraclient (#16691) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Én a sima 9H-t, de gondolom a többi sem rossz, ha már drágábbak. :)

(#16710) vigyori78 válasza neo_xperia (#16709) üzenetére


vigyori78
őstag

És a kameralencse védő milyen, az is üveg nem túl vastag?
Köszi.

Amúgy üdv mindenkinek, ma én is csatlakoztam a klubhoz :) eme remek telefonnal.

(#16711) v2_rider


v2_rider
tag

Sziasztok.

Telepítettem a 60fps modot. A kérdésem az lenne hogy hogyan tudom a bitrátát feljebb írni. Hiába módosítom a media_profile.xml fájlban az adott bitrátát. 644-et kap a fájl és restartot a teló.

(#16712) Vikooo válasza vigyori78 (#16710) üzenetére


Vikooo
addikt

Az sima folia. Nekem is olyan van rajta.

(#16713) neo_xperia válasza vigyori78 (#16710) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Nem. Olyan szépen felment hogy szinte észre sem lehet venni hogy rajta van.

(#16714) v2_rider válasza vigyori78 (#16710) üzenetére


v2_rider
tag

Kameravédőről csak annyit hogy én ollóval vágtam rá sima képernyővédő fóliából. Vele vagy nélküle nem befolyásol semmit a képminőségben.

(#16715) vigyori78


vigyori78
őstag

Köszi mindenkinek :R kár, hogy alapból nincs rajta fólia csak a kijelzőn.
Akkor benevezek egy Nillkin-re én is.

(#16716) neo_xperia válasza vigyori78 (#16715) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Nem fogod megbánni 😅

(#16717) xabolcsy válasza Stauffenberg (#16690) üzenetére


xabolcsy
aktív tag

LGUP Az milyen program? Hol lehet letölteni?
Összefoglalóba benne van? ( Én nem láttam)

(#16718) leslien válasza xabolcsy (#16717) üzenetére


leslien
nagyúr

igen onnan töltheted ....

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#16719) neo_xperia válasza xabolcsy (#16717) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Pedig ott van

[link]

2.pont G4 rar. Klikk. Letölt.

[ Szerkesztve ]

(#16720) Nikaré válasza zombinyul (#16708) üzenetére


Nikaré
őstag

Nem is írom akkor nekem mennyi volt a kijelző időm.
Igaz nem kint a hidegben. Még mindig V10E -n vagyok a root miatt.
-
Na akkor most benne vagy a lecsóban, nem irigyellek. Az ilyen szétköltözős dolgok akkor a legnehezebbek amikor gyerek/ek is van/nak. Sajnálom. Át tudom érezni, nálam is rezeg a léc.

neo_xperia nem jó a link

[ Szerkesztve ]

(#16721) zombinyul válasza Nikaré (#16720) üzenetére


zombinyul
addikt

Miert? Mennyi volt? Tobbeknek is szornyu volt par napig az uzemido, nem is ertem...

Hat igen, es a legrosszabb az egeszbe hogy az "anyja" csak a penz miatt tart ra igenyt, hogy ne kelljen dolgoznia. Szanalmas... En meg egy ilyennel kuzdjek azert a gyerekett aki a mindenem. 1 het alatt egy telefont nem tudott elereszteni, hogy mi van a Kicsivel.
Ha ram hallgatsz, problema eseten probaljatok meg mindenkepp megoldani. Bar tudom, van az az eset mikor lehetetlen (mint most nekunk).

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#16722) neo_xperia válasza Nikaré (#16720) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Köszi,igen észrevettem.
Mobilról valahogy nem jött össze :)

Tehát itt:
[link]

(#16723) v2_rider válasza Nikaré (#16720) üzenetére


v2_rider
tag

Én is V10E-n ragadtam a root miatt. És ha nem lesz bootloader nyitás nélkül root V20-on akkor nem eszek a mályvacukorból. Root nélkül nem az igazi. Az MI4-em legalább alapból rootolt volt. Csak hát a kamera...

(#16724) macaraclient válasza neo_xperia (#16709) üzenetére


macaraclient
csendes tag

Köszi :)

(#16725) Vikooo


Vikooo
addikt

Vett mar valaki ilyen vezeteknelkuli toltot? Tul olcsonak erzem, mennyire lehet problemas?
Mennyire rossz az akkunal a vezetek nelkuli toltes (gondolok itt a jobb melegedesre)?

http://pages.ebay.com/link/?nav=item.view&id=311382049020&alt=web

(#16726) Nikaré válasza zombinyul (#16721) üzenetére


Nikaré
őstag

Igen, valamit a "gúgli" guríthatott mert szerintem sokunknak nagyon rossz akku időt hozott akkoriban, de a mostani nekem ssszzzz 7h 11m 5% -nál, ne kövezzetek meg :) írtam van olyan felhasználási módom, hogy 4 óra használat után töltőt kell ragadnom mert 10% és vége a mókának!

Jaj a "kicsi" azt jelenti, hogy az a babusgatós korban van, huuu :(
Gondolom próbálod még egyengetni a dolgaitokat, ha lehet.
Hát nálam is lehet, hogy veszett fejsze az ügy. Nagy bukta az ilyen és még nem tudjuk a végét.

neo_xperia Köszönöm, hogy javítottad. Amikor én mobilról vagyok, lehet ki sem tudnám javítani :))

v2_rider Valahogy kényszert érzek arra, hogy kitakarítsam a nekem nem kellő dolgokat a telefonból, persze módjával mert annyira nem értek hozzá :)
V20 azt lehet majd kipróbálom kíváncsiságból, annyian dicsérik.

[ Szerkesztve ]

(#16727) neo_xperia válasza Nikaré (#16726) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Közben hazaértem és már laptopról javítottam :)

Google ide vagy oda, az én aksi időm a gyenge és a közepes között mozog, 4 örás SOT is még csak egyszer volt. De lassan elfogadom hogy ez bizony ennyi...
Azért annak aki G2-ről váltott kicsit nehezebb ezt megszokni.

[ Szerkesztve ]

(#16728) Quqesz válasza neo_xperia (#16727) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Meglehet, de tény pár telót kivéve semelyik sem hozza a G2 szintet....

zombinyul
Részvétem, xar dolog amit írsz. Nálunk is van mikor szétcsapnánk mindent, de még az összetartás erősebbnek bizonyult eddig. Mondjuk nálunk az asszony sose tartotta a markát.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#16729) kocsij válasza neo_xperia (#16727) üzenetére


kocsij
tag

Ez érdekes, mert nekem a G2 szintjét simán hozza az akksi, sőt sokszor még többet is. Semmivel sem töltöm többet a G4-t mint a G2-t.

Galaxy S23 Ultra

(#16730) Meggyi001 válasza Quqesz (#16728) üzenetére

Te Quqesz, figyu csak, ezzel szemezek napok óta, tuti veszek egyet:

5.5 col full hd, 2 sim, 3 gb ram, 8 mag 64 bit (4xxxx antutu), otg, nfc, stimmelnek a frekvenciák a hazai hálozathoz is (2g,3g,4g), új-lenyomat olvasó, gorilla glass üveg, sony lencsék,és 6050 mAh-es akksi, kintről nincs 60000, itthonra max 80 mindennel együtt....

(#16729) kocsij : hát akkor valami nagyon nem volt rendbe a G2-öddel ;] :)

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#16731) debcamp


debcamp
aktív tag

Sziasztok!
Gépen váltottam Win 7-ről 10-re, majd a nagy "újítás" hevében beadtam a derekam és Lolliról felment a V20b is a telefonra. :B Teljes gyalulással ment fel, újat akartam. C-re is gondoltam, de még előbb nyomkodom kicsit ezt is. Hát nem tudom megmondani mi, de elég szokatlannak érzem.. Pár nap és nem lesz gond vele szerintem.

Szuper a leírás, érthető és könnyű. Izgultam, de simán ment. Köszönet :)

[ Szerkesztve ]

(#16732) neo_xperia válasza Quqesz (#16728) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Persze,ezért is írtam hogy aki más telefonról jött,annak kevésbé érezhető a különbség.
kocsij: akkor neked vagy szuper aksid van most,vagy a G2-nél nem volt kóser valami, de ilyet eddig nem hallottam mástól.

Érdekes,mennyi családos ember van ebben a topikban,több mint a nagyátlag..

(#16733) zombinyul válasza Nikaré (#16726) üzenetére


zombinyul
addikt

Az ugy brutalis. :Y Nalam a 4 ora SoT a jobb atlag, 3 az altalanos. Most is kicsivel 3 ora kijelzo alatt vagyok, 18 ora keszenlet, rengeteg Chrome meg Messenger. Beesett partizperc hivas is. Igy vagyok 37%-on. Szerintem a 4 ora nem lesz meg, bar most eleg gany a lefedettseg (2 meg 4G kozt ugral allandoan), WI-FI allandoan megy. De ez mar megfelelo.

Kicsi meg a Maszatkam, 1 eves es 3 honapos. Baba. :) A kapcsolatot nem akarom megmenteni, amugy is, mar reg osszejott az uj kanjaval, mar gyereket akarnak. :DD Nekem csak annyi a celom, hogy barmi aron, de a Kicsit megtartsam. Mas nem szamit.

Quqesz: nalunk csak reszemrol volt osszetartas. Miota egyutt vagyunk non-stop csalt. De nem baj, most vannak nagyobb "feladatok" is mint a sebeimet nyaldosni. A Kicsinek szuksege van ram, nem depressziozhatok be, barmennyire is erzem hogy az lesz a vege... Ezek a mai nok ilyenek. Tobbseguk egy forintot sem er (nem mintha a z "erosebbik" nemnel ne lenne sok a selejt.

neo_xperia: en eleg koran kezdtem a csaladapasagot. :)

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#16734) Quqesz válasza zombinyul (#16733) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ha depis vagy gyere fel ide és lesz annyi aranyköpés, hogy ne legyél igazi "zombinyul" ;)

Meggyi
Én sokáig szemeztem a Zuk Z1-el, az is tud 7h sot-ot, de nem mertem belevágni. Az a baj nem tudni, hogy tényleg hozza a hosszú kijelzőidőt. Volt már rá eset, hogy nagyobb volt a vágy mint a tudás. De ha van feles ennyi pénzed, akkor alatta van a fa hátlapos az jobban néz ki és kb 6e a különbség.
Egy meizut v xiaomit bátrabban bevállalnék..

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#16735) Tomtotom


Tomtotom
senior tag

Sziasztok! Kihangosításkor, illetve mély hangoknál torzít maximum hangerőn a hangszóróm. Belső keretet cseréltek kedden, lehet, hogy attól, vagy csak nem vettem észre, de ma mikor a Telekom ügyfélszolgálatával beszéltem kihangosítva, eléggé torzított, míg a Telekom zenéjét hallgattam. Egy- két YouTube videónál teszteltem, de ott nem torzított a zene. Ez gond lehet? Mivel tudom tesztelni?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#16736) Quqesz válasza Tomtotom (#16735) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Még nem hallottam olyan üszis várakoztató zenét, ami a xar kategóriát megütötte volna. Emiatt ne aggódj, ha máshol nincs gond, akkor semmi baja a hangszórónak.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#16737) kentucky válasza Tomtotom (#16735) üzenetére


kentucky
őstag

A Telekom zenéje nálam is recseg mint a sz*r, sőt még a beszédhangszórón is. Valószínűleg a borzasztó minőség miatt van.

(#16738) mivan80 válasza zombinyul (#16708) üzenetére


mivan80
aktív tag

Kitartást! Nem lennék a helyedben... :(

(#16739) Gabi 8906


Gabi 8906
senior tag

Sziasztok!

Nagyon jó a teló, 2 napja van meg. Viszont az akku elég karcsú. Tud valaki róla valamit? Szoftveres a dolog?:R

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#16740) Quqesz válasza Gabi 8906 (#16739) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Üdv a klubban!
Kb 4-5 töltés után fog beállni. 5.1 alatt sokaknál karcsú volt, 6.0 segített rajta, főleg a v20c verzió. Főleg készenlétben javult az aksiidő, de a kijelzőidő is jobb lett. Ota nem lesz, csak lg bridge v lgup progikkal rakható fel. Összefoglalóban le van írva részletesen. Az még kjérdés milyen a telód, mert egyedül a trémobil nem adta ki csak a 6.0-át, ott csak az lgup játszik.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#16741) Zsmester89 válasza zombinyul (#16708) üzenetére


Zsmester89
őstag

Fel a fejjel, mi veled vagyunk :)

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#16742) Aryon87


Aryon87
félisten

Azt hiszem rekordot dontottem a sajat felhasznalasi szokasaimat illetoen:[link]
[link]
Viber, messenger, face, zene, telefonalas (1x), es tobb oras youtubozas (sorozat) van ebben. 50% fix fenyeron, semminoptimalizalas nincs bekapcsolva.
Szeszelyes az akkum nagyon, mult heten meg pocsek ertekeim voltak, most ismet eszhez tert az akksi. Elegedett vagyok :)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#16743) kocsij válasza neo_xperia (#16732) üzenetére


kocsij
tag

Nekem V20b van fent, kijelző időt multkor beraktam több mint 5 óra volt, ezt átlagba hozza is. Feltöltés után még fél-1 órát töltön hagyom, szombaton vibereztem 100-ról 99%-ra 41 perc után ment le, ja és én a hálózatot gsm módban használom mindig fullon van a hálózat. LTE módban gyenge volt a jelem és ott az akksit is jobban ette.

Galaxy S23 Ultra

(#16744) Vikooo


Vikooo
addikt

Szoval, vezetek nelkuli toltorol van valakinek tapasztalata? Nem koltenek ra sokat, ebay-rol rendelnem.

Tud valaki ajanlani valami jofajtat?

Ha a tekercset raragasztom az akkura ahogy a leirasban is latom, akkor ez nagyban megneheziti az akku, SIM es memoriakartya cserejet, ragasztas nelkul meg gondolom lecsuszhat. A hatlap mennyire tartja a helyen?

[ Szerkesztve ]

(#16745) batai15 válasza Vikooo (#16744) üzenetére


batai15
félisten

Hátlapra kell ragasztani nem az akkura..

(#16746) save válasza Meggyi001 (#16730) üzenetére


save
tag

Bakker, ezzel már hegeszteni is lehet! :)

Dual SIM-es G4 tulajok figyelmébe tudnám ajánlani ezt a töltő kábelt.
A második SIM elfoglalja a lehetséges wireless töltő csatlakozó helyét.
A sűrű töltés miatt hamar elkophat az aljzat, ezért kerestem valami megoldást.
Nemrég kaptam meg, klasszul szoros a plug telefonban, maga a zsinór is jó tartósnak tűnik.
A plug alig lóg ki a telóból.

Zombinyúl, azt szokták mondani, amikor bezáródik egy ajtó, mindig azonnal nyílik is egy újabb!

[ Szerkesztve ]

(#16747) Vikooo válasza batai15 (#16745) üzenetére


Vikooo
addikt

En olyat talaltam amit az akksira kell, szerencsere csak az akksira igy akkuval egyutt kiveheto a qi tekercs is.

Tapasztalatod van esetleg?

(#16748) Gabi 8906 válasza Quqesz (#16740) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

Köszönöm! :)

Jelenleg 5.1 van rajta.(Telenor) Majd megnézem a 6.0 át. Eddig nem tudtam hogy van rá..

[ Szerkesztve ]

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#16749) hard74 válasza Vikooo (#16747) üzenetére


hard74
senior tag

Nekem is van ilyen aksira ragasztható, de az csak a pozícionálásban segít, ha az megfelelő akkor leveszed a hátáról a fedőréteget, és ráragad a hátlapra.
Töltöttem egy darabig ezzel a telót, de egy idő után már egyre többször dobta el a töltést.Ez odáig fajult, hogy már felváltva villog másodpercenként a piros-kék led, azaz tölt-nemtölt folyamatosan.Nem a matrica hibája, mert abból van 2fajta is, töltőpadból is próbáltam 3db-ot minegyikkel ez a helyzet. Igaz a padok kici óccó kínaiak.Xda-n is van ilyen téma ami ezzel foglalkozik, ott van akinek a factory reset, rom újrahúzás orvosolra a problémát, ha nem is véglegesen.Valszeg valami szoftveres gond van.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#16750) Vikooo válasza hard74 (#16749) üzenetére


Vikooo
addikt

Koszonom, ilyen infora volt szuksegem!

Sajnalom, hogy ennyire megbizhatatlan pedig van hozza gyari qi -s quick circle tok, azzal vajon mukodik rendesen? Gondolom ugyan az a tekercs van benne, a vezetek nelkuli toltes pedig nem nagy tudomany, sokmindent nem lehet a toltopadban elrontani.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.