Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17151) #86973952 válasza Stauffenberg (#17150) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nem tárol személyes adatokat a Swype. Jelszót, illetve hitelkártya adatokat sem. Jelszó mezőnél is kinyomja az intelligens tanulási módot, illetve a személyes szótár funkciót.

Legalábbis ez a hivatalos álláspont.

(#17152) Quqesz válasza Wynsent (#17141) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Szia!
Sajnos a tré nem nagyon csipkedi magát és csak ők nem adták még ki. Vagy vársz, vagy az lgup nevű programmal felteszed a függetlent(összefoglalóban keresd)

SharpSA
Még "mindég" ezen lovagolsz? :DD (csak szólok a a nevedben van a monogrammom ;) )

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#17153) Napster82


Napster82
tag

Üdv. Abban kérem a segítségeteket, ha tudtok, hogy az ebay-ről rendeltem a vezeték nélküli töltéshez qi matricát, de a gyári hátlapról nem szívesen venném le a régit. Nem tudnátok linkelni olyan hátlapot amin nincs nfc matrica.

(#17154) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Jut eszembe: két alkalommal is belefutottam abba, hogy a mobilnet hívas után nincsen csatlakozva. Csak a repülő mód ki/be kapcsolása után kúszott fel. A telefonról/hálózat menüpontban meg"csatlakoztatva" fogad. Nem vészes de ebben az évbe 2x már előfordult.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#17155) kocsij


kocsij
tag

Erre valakinek van válasza? Köszi

[link]

Galaxy S23 Ultra

(#17156) SharpSA válasza Quqesz (#17152) üzenetére


SharpSA
veterán

Dehogy. Csak kicsit többen írtak hozzá véleményt. :)

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#17157) zombinyul


zombinyul
addikt

Hát gyerekek... Az utóbbi időben siralmas lett az akksim teljesítménye. 4 óra készenlét, 1 és negyed óra kijelzőidő, és 57%-on van. Ez katasztrófa. Még hidegbe se vagyok sokat... Eddig ilyen körülmények közt azért simán megvolt a 4óra+ kijelzőidő. Nem tudom mi a franc lett vele, de ez így nem lesz jó. Lehet új akksi kéne bele?

Aztán a betöltés felirat a kezdőkélernyőre ugrásnál/ feloldásnál külön idegesít.

Szerintem a hétvégén megpróbálok egy 20b-t vagy c-t feltenni (bár nekem eddig az a is bevált), ha az se segít, felhívom a szervízt.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#17158) Quqesz válasza zombinyul (#17157) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Rakd fel a v20c-t és jobb lesz, de factory resetet se hagyd ki.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#17159) zombinyul válasza Quqesz (#17158) üzenetére


zombinyul
addikt

Na, azt mindenképp szeretném kihagyni. :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#17160) arnoka válasza zombinyul (#17157) üzenetére


arnoka
tag

Ez a betöltés felirat sajnos nekem v20b-n is jelen van. Engem is halálba idegesít.
Valaki: Nem lehet ezzel valamit kezdeni?

[ Szerkesztve ]

„Ahol hiányzik az értelem, ott a lárma foglalja el a helyét.”

(#17161) vdavid4 válasza zombinyul (#17159) üzenetére


vdavid4
tag

Nekem is 20 c van most fent a fr kihagytam..szar is az akksim :)

(#17162) MartOOn


MartOOn
addikt

Lemaradtam. Van akkor már V20d kdz-nk?

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#17163) Arween


Arween
senior tag

Én ezt nem értem, ilyen szarul frissítés még nem érkezett egy telefonomra se :(
Független telóm van és a 20a-n kívül semelyik hivatalos lehetőség nem kínál fel frissítést,miközben van akinek már a 20d-t is felajánlotta.....Értem én hogy hullámokba adják ki a frissítést na de ez akkor sem normális,minden nap nézem telón és LG bridgén is hátha,de sehol semmi...

(#17164) kisgergely80


kisgergely80
tag

Sziasztok!
Elég sűrűn olvasom a fórumot, de rég nem láttam mm roottal kapcsolatos hozzászólást.
Lehet tudni valamit a bootloader nyitás nélküli lehetőségről mm alatt, vagy stagnál még a dolog?

(#17165) Vikooo válasza Arween (#17163) üzenetére


Vikooo
addikt

Először kijött a Lengyeleknek a v20a amiben pl nem volt Knock Code feloldás és volt 1-2 hiba, erre jött ki nekik a v20b ami ezeket javíotta.

Európa többi -vagy bizonyos részén- a Lengyel v20b v20a -ként jött ki, tartalmazva a javításokat.

Legalábbis ezt olvastam külföldi fórumokon.

Gondolom hasonlóképpen tolják ki a többit is. Ettől függetlenül én is hiányolom a frissítéseket bár nekem csak a készenléti akkufogyasztás javíása kéne, amúgy nincs sok baj a telefonnal valószínűleg ezért sem kapkodják magukat.

[ Szerkesztve ]

(#17166) MartOOn válasza Arween (#17163) üzenetére


MartOOn
addikt

Annyira ne hianyold. V20c óta "kezdolap nem válaszol" uzenetre kelek toltorol levéve. Deep sleep utan ez fogad mindig. Akksi sem parádézik... Nem fr viszont b-rol c-re meg verzion belül nem is fogok mindig resetelni az 7st.-ség!

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#17167) leslien válasza MartOOn (#17166) üzenetére


leslien
nagyúr

nekem nem csinálja 20c van fent ,de én REFURBISH nyomattam fel...
mindjárt nézek 20D van éééé már :DDD

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#17168) #18001664 válasza vdavid4 (#17161) üzenetére


#18001664
törölt tag

V20C van nekem is HR és FR nélkül LGUP-al upgradeltem, eddig egy hibaüzenet sem fogadott, egy fagyás sem volt, kijelzőidőm 4-4.5 órá simán megvan. 100%-ról 99%-ra kb. 20 perc kijelzőhasználat után megy le.

(#17169) Gyugyu1987


Gyugyu1987
tag

Sziasztok!
Én tegnap előtt 20b-ről refurbish nélkül váltottam 20c-re és eddig minden jó, még az akksiidőm is! Fr. sem volt. Független a teló!

"Ha meg kell b@szódni, akkor meg kell b@szódni!!!!!!"

(#17170) hnyagboy válasza zombinyul (#17157) üzenetére


hnyagboy
tag

Nem került fel vmi új app a napokban ami pörgeti a telefont.Mert én már jártam így.Miután vissza törölgettem az új appokat egyesével, egyszer csak megint jó lett az akku idő.

Samsung Note 20 Ultra 5G

(#17171) Nikaré válasza kocsij (#17155) üzenetére


Nikaré
őstag

Hogy milyennek kellene lennie verzió számnak azt nem tudom, de nekem is ezt írja és teljes gyalulással raktam fel.

(#17172) smidipeti1 válasza #18001664 (#17168) üzenetére


smidipeti1
tag

Dettó nálam is a 20C

(#17173) smidipeti1 válasza #18001664 (#17168) üzenetére


smidipeti1
tag

Ugyanaz nálam is a 20C(T.kom)

(#17174) komoramazsi


komoramazsi
tag

Sziasztok !
V20d kdz letölthető már ?! Köszönöm !

(#17175) Stauffenberg válasza Arween (#17163) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Azért azt is vedd figyelembe, hogy az egyes verziók (a, c, b, d, stb) nem feltétlenül csak készüléktípusnak, hanem egy adott régiónak is szólhatnak. Nem biztos, hogy a te régiódra is kijöttek már.

De ha nem akarsz várni, akkor ott az LGUP, rakd fel azzal. A lényeg ugyanaz, csak manuálisan megy fel.

(#17176) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Nekem a voda v20b(v20c független) jól muzsikál. Nagyon ritkán van kicsi hiba, pl a mobilnet csatlakozás, vagy mint ma a galériában a képek betöltése(kb3-4 sec volt). Aksi jól bírja, szóval ennél több bajom ne legyen(ja és 500+-os a futásidőm, szal belefér).

Arween

Arween

Adott egy BAL régió kódos ,bootloader unlock G4-es telefon.ami a mobilvarazs.hu-n lett vásárolva.Azon kívül hogy míg nincs jó módszer a bootloader visszazárására nyom nélkül addig ugrik a gari van-e más hátránya az adott telefonnak? (ez is épp elég tudom) Illetve miért jó ha nyitva van a bootloader?(mezei átlag felhasználó vagyok nem szoktam a telefonomon rom-cserét se mást csinálni
Nos ha ezt vetted meg nem vagyok benne biztos, hogy nálad minden rendbe lesz frissítés terén.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#17177) Vrpepty66


Vrpepty66
csendes tag

Sziasztok, lényeges döntés előtt állok. A több, mint két éves G2-met oda szeretném adni anyukámnak, és két telefon között (esetleg 3) vacilálok. A telefonok, G4, P8 vagy Xiaomi Redmi Note 2/3 (Pro). Szerintetek melyik lenne a legjobb választás? Kíváncsi vagyok a véleményetekre.

Ó, a régi szép idők, már nem is emlékszem :D »»Sony Ericcson W395i»»HTC Desire»»ZTE Skate 2.3.5»»LG G2 D802 Bloatmentes Stock 5.0.2 Xceed»»LG G4 H815 6.0 egyelőre Stock

(#17178) Stauffenberg válasza Quqesz (#17176) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Mondjuk előfordulhat, hogy az LG Bridge eleve elutasítja a nyitott bootloader miatt. Szóval tényleg a manuális flashelés van hátra, ami talán kettő kattintással lehet több meló, mint LG Bridge-el frissíteni.

De most keresgéltem és nem találtam a V10D-nél frissebb ROM-ot a BAL régiókódra, ez létezhet vagy csak itt nem frissült? Persze azt tudom, hogy a független EUR ROM mehet fel ezekre is.

(#17179) zombinyul válasza hnyagboy (#17170) üzenetére


zombinyul
addikt

Köszönöm a tippet, sajnos nem az a probléma. Bár most nem panaszkodhatok, több mint 12 óra készenlét, 2 óra kijelzőidő, rengeteg szabadban, hidegben használat, és51%. Ez már teljesen korrekt, csak nem értem néha mitől hülyül meg.

Vrpepty66: P8-at semmiképp ne vegyél. Volt asszonynak azt vettem. De egy borzasztó nagy hulladék az a "telefon" (ha érdekel írok konkrétumokat is). A P6 is az volt. Én a helyedben gyorsan kihúznám a listáról.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#17181) Aryon87


Aryon87
félisten

Na már épp írni akartam az egyik kommentre, ami törölve is lett a tiltott navi cucc miatt.. :)

Nálam V20C van, semmi töltés vagy FC nincs jelen. Gyalulással tettem fel. 1x volt egy térerőeldobása, azóta semmi. Lassan 300 órája megy az utolsó újraindulás óta.
Szeszélyes az akku, nálam is egyik nap erős, másik nap gyenge.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#17182) neo_xperia


neo_xperia
aktív tag

Akiknek bőr hátlapja van azoktól kérdezném hogy mivel szoktátok tisztítani, ápolni?

(#17183) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nekem telefon Update ajánlotta a D verziót és ezt használom, de kijelző időt nem is tudom miként értékeljem. 1hr 30min és 55%-on a battery (lehet még nem állt be?) :F (vagy ez jó?) :D

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#17184) fornettisuti válasza MaxxDamage (#17183) üzenetére


fornettisuti
veterán

egyhet rendes hasznalat/toltes utan beall

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#17185) yblmik


yblmik
csendes tag

Sziasztok. Tegnap raktam fel a 6.0 V20c-t. Örömmel tapasztaltam, hogy a készülék sima pamutkesztyűben is kezelhető, holott eddig úgy tudtam, nem támogat a G4 kesztyűs módot. Más is tapasztalta már?

A hiúság kifejezetten a kedvencem a bűnök közül

(#17186) MaxxDamage válasza fornettisuti (#17184) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Mindig mire szépen beáll. Azt jön egy update...így mi értelme updatelni? :D

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#17187) Arween válasza Quqesz (#17176) üzenetére


Arween
senior tag

Nem nem ezt vettem meg :)
Amit vettem az teljesen korrekt 0 km-es médiamarkt-ban vásárolt G4,szóval erre kellene hogy érkezzen némi frissítés :)

Stauffenberg
Nem vagyok egy telepítgetős fajta, (egy S2-t egyszer sikerült fél tégla állapotba hoznom,fél éjszakámba került visszahozni az életbe :P )
Mi van ha ezt is elrontom? De ha nem lesz más nekiállok de azért jó lenne inkább a hivatalos frissítés :)

(#17188) bigdigit válasza Arween (#17187) üzenetére


bigdigit
addikt

Nálam v20d mióta fent van merül mint a titanic...sima 33 megás update volt 20c-ről semmi gyári vissza állítás.BAL régió.Míg ezt leirtam -3%.

(#17189) everest140


everest140
tag

Sziasztok!
Milyen kijelzővédő fóliát javasolnátok a telefonhoz?

(#17190) Sanya válasza kocsij (#17155) üzenetére


Sanya
nagyúr

Elvileg arra a készülékre még nincs kinn a 6.0, Így a v20b-vel akadhatnak gondok.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#17191) Vikooo válasza bigdigit (#17188) üzenetére


Vikooo
addikt

Ez nagyon erdekes, pont az akkujavitas a celja a d verzionak :)

(#17192) leslien válasza Vikooo (#17191) üzenetére


leslien
nagyúr

csak azt írta h javítás... ezek szerint javított is... ;]

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#17193) Quqesz válasza Arween (#17187) üzenetére


Quqesz
nagyúr

A HU régióra tudom kijött a v20a,de nem emlékszem, hogy lenne rá frissebb..lehet tévedek.

neo_xperia
Azt minek? Semmi tok és zsebben hordom(főleg kabát belső zseb) és semmi baja. Ha koszos sztem nedves rongy, hogy most bőrápolóval milyen lenne nem toom,meg nem hallottam hogy vki kipróbálta volna. Max egy lángos után jól simizd meg a hátlapot. Vagy kézápoló krémes kézzel. Amúgy a vőrös eddig jól bírja.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#17194) bigdigit válasza Vikooo (#17191) üzenetére


bigdigit
addikt

Lehet azt javították rosszul jelezte a töltöttségi szintet.Én is úgy vettem korábban észre a felső tartományban elég jól bírta aztán 50 alatt megindult le mint zuhanó sas.Mindegy rászántam magam gyári állapotra bár már eléggé unom ezt a játékot.Meglátjuk mit hoz a konyhára.

(#17195) Vikooo válasza bigdigit (#17194) üzenetére


Vikooo
addikt

Es most egyenletesebben merul, vagy mikent valtozott?

En meg a v20a val vacakolok, valtozo az akku, neha 100% rol hasznalva merul mint a fene es 3 ora hatralevo idot mutat 97% nal...

(#17196) Arween válasza neo_xperia (#16927) üzenetére


Arween
senior tag

Nagyon köszi működik :)

(#17197) zombinyul válasza Vikooo (#17195) üzenetére


zombinyul
addikt

Nálam is borzasztóan ingadozó az akksi teljesítménye. Szinten 20a.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#17198) Quqesz válasza Vrpepty66 (#17177) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Mennyit szánsz rá? A xiaomi olcsóbb a másik kettőnél..mi fontos neked? Xiaomi kamerán kívül ok, de inkább a note3. Ha van pénzed, akkor g4, ha nincs xiaomi. A note3 akkuja a legerősebb, de ez nem jelent okvetlenül elsőbbséget. Támogatás sem lg szintű(android frissítés)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#17199) reap3r


reap3r
aktív tag

Nem ide tartozok, de látom ezeket a felső 9x %-nál ennyi meg ennyi időt ír még hátra, illetve 100ról 99 %-ra x idő alatt merül a telefon hozzászólásokat. Ezek a %-os dolgok mind becslések, ha pl. fél óra alatt esik 100-ról 99-re az akksi, az szimplán téves becslés, amit majd szépen kijavít a rendszer... G2-esen is volt ilyen becslési hiba még KitKat-en, akkor a G2es elment 100%on 40-50 perceket is... Mégsem hozott 2 napos kijelzőidőket :) Ezek az ennyi meg ennyi van hátra szövegek talán az esetek 5%-ban találhatják el, hogy mennyi is lesz az annyi ... :)

(#17200) xabolcsy válasza Quqesz (#17198) üzenetére


xabolcsy
aktív tag

Azért még hozzátenném a xiaominak, stabilitás terén is van mit tanulni az lg-től.
(igen 3x többe is kerül)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.