Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17351) FerBal


FerBal
csendes tag

Sziasztok! Ma sikerült hozzájutnom a kicsikéhez!
Sajnos kapásból egy problémával talalkoztam! Nem tudok fel lépni a a wifinkre! Minden más wifit lát szomszédét stb! A korábbi telefonommal meg is osztottam és ott is ment, de a sajátot nem! Esetleg van valakinek ötlete?

(#17352) Tybike81


Tybike81
őstag

Lehet nem a 20D hibája, de ma feltettem és nem tudok belépni az Instagramra a Facebook fiókommal :(

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#17353) Quqesz válasza FerBal (#17351) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Válts csatornát a routeren.(1-7 között)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#17354) leslien válasza debcamp (#17347) üzenetére


leslien
nagyúr

egyébként nem is baj h gyalult mindent mert tiszta lappal indulok megint... (modom ezt 2 sör után :D ) és most már jöhetne a rooted img 20D..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#17355) pivi.l válasza FerBal (#17351) üzenetére


pivi.l
tag

Van a wifid nevében hosszú magánhangzó?
Ha van cseréld le.

(#17356) Viktor0610 válasza pivi.l (#17355) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tehát az AnyádWifijétLopd helyett használjam az AnyadWifijetLopd nevet? ;]

Samsung Galaxy A54

(#17357) pivi.l válasza Viktor0610 (#17356) üzenetére


pivi.l
tag

igen :D

(#17358) Aryon87 válasza leslien (#17346) üzenetére


Aryon87
félisten

Érdekes, mert én is upgrade-val tettem fel és nem gyalult semmit. Sztem nálad benyomódhatott a refurbish opció :D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#17359) neo_xperia válasza Aryon87 (#17358) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Két sör és némi pálesz után előfordul :-)

(#17360) Aryon87 válasza neo_xperia (#17359) üzenetére


Aryon87
félisten

:DD na ezért nem piálok :C

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#17361) leslien válasza Aryon87 (#17358) üzenetére


leslien
nagyúr

vmit rosszul csináltam most már biztos...
neo_xperia ; modt te süket vagy ? pálinka kifogyott... :D( by Charlie and Alan)
egyébként frissítés előtt nem volt semmi ivás...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#17362) Reinkz


Reinkz
senior tag

Most dobta föl a telefonom a v20D-t, ota-n. (független pol régiós készülék)

nekem még 5.1.1-em van, van bármi probléma v20d-vel?

olvastam olyanokat még itt régebben hogy galériában 1-2mp várni kell, illetve a knock codehoz már nem elég 3 koppintás.

(#17363) neo_xperia válasza leslien (#17361) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Jól jó, nem kell felkapni a vizet. Meghivlak egy virtuális felesre 😅

(#17364) Aryon87 válasza Reinkz (#17362) üzenetére


Aryon87
félisten

Telekomon van valami bibi a telepítés után, a többinél nincs gond. Nálam a gallériában azonnal betölti a tartalmat. Knock Code esetében pedig 6 jegyű kód kell és úgy tudom mindegyik mezőben kell lennie.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#17365) Reinkz válasza Aryon87 (#17364) üzenetére


Reinkz
senior tag

köszönöm a gyors választ.

még annyit hogy, ilyen képernyő fényerő állítás rendben van?

bocsánat csak én kb teljesen elégedett vagyok és ha bármi kisebb dolog nem úgy működne mint most akkor nem cserélek le egy jó softwaret, persze elvileg vissza rakhatom bridge-ről.

(#17366) leslien válasza neo_xperia (#17363) üzenetére


leslien
nagyúr

ne viccelj.. miért kapnám fel.. ;)

más ; antutu futott végig ua az eredmény 71565
viszont Htc M9 röpke 35e többet gurított 6.0 frissítés után.. csak érdekesség kedvéért...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#17367) kagzer válasza Vikooo (#17343) üzenetére


kagzer
aktív tag

Gyönyörűen lehet kézzel SMD-t forrasztani hidd el.
És tudd, hogy gyártás során nem kevés javítást végeznek.

(#17368) Vikooo válasza kagzer (#17367) üzenetére


Vikooo
addikt

Elhiszem de valahogy nekem jobban esik ha a futoszalagrol legordult, gyari alaplapot pattintjak bele.
Azokat nem forgatjak vissza? Kezzel javitjak? Ezt nem tudtam.

(#17369) MaxxDamage válasza Reinkz (#17362) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

B-hez képest nekem a D (nagyon) eszi a battery %-ot. /48% és 1h 24min jelenleg/
/nem sírás, de nincs 4-5hr közelében sem a display time/ :DD na talán a "C" verzió ismét megfelelő lesz! ;)

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#17370) neo_xperia válasza leslien (#17366) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Mármint önmagához képest guritott többet, vagy a G4-hez ? Mert 105 ezer az elég dúrva. Még ha nincs is komoly jelentősége.

(#17371) Aryon87 válasza Reinkz (#17365) üzenetére


Aryon87
félisten

Ezt hogy érted?
6.0 az agresszívebben kezeli az automata fényerőt, sötétben 4%-ra viszi le. Ha nullára nyomod, pár perc múlva már 4%-on van.
Nálam fix 50% van beállítva.

Luimapeiz: kiderül nálam majd hazafele mennyit eszik meg mire hazaérek. Eddig átlag 11-13% mínusz volt az 1 órás út alatt, ami folyamatos használat alatt volt (zene, viber, face, chrome)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#17372) kagzer válasza Vikooo (#17368) üzenetére


kagzer
aktív tag

Hát ez nem csokoládé, hogy visszarakják a masszába :DDD
De egy olcsóbb alkatrész miatt vagy egy forrasztásért nem dobnak el egy egész panelt.
Komoly iparág és tudomány van a kézi forrasztás mögött.
Bár ezek így inkább a gyártás során valósak, kisebb szervizek nem valószínű, hogy rendelkeznek komolyabb eszközökkel.

(#17373) leslien válasza neo_xperia (#17370) üzenetére


leslien
nagyúr

tessék itt nézd btw sok mindenben változott M9 6.0.. . kíváncsi leszek erre az évre h melyik lesz a best telo..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#17374) Aryon87 válasza leslien (#17366) üzenetére


Aryon87
félisten

Nalam ugrott az auntutu a c-hez kepest. Nem sokat, de kb 4ezerrel lett tobb.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#17375) Quqesz válasza leslien (#17373) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nekem itt vmi nem kerek! Az S6 edge meg a Note 5 lemaradna a forrófejű snapi 810 mögött?!?!?! Na most akkor lehet kukazni a samu exynos procikat?!? :DD ja és a kirin 950 is egy fostalicska?
Ááaa ez meg van cirkumveniálva valahogy ;)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#17376) kentucky válasza Aryon87 (#17374) üzenetére


kentucky
őstag

Nekem valamiért 51k lett, pedig kilőttem előtte mindent :/

(#17377) Aryon87


Aryon87
félisten

Arrol van info hogy letezik mar olyan oldal mint a G3 eseteben, hogy a linket megnyitom, IMEI helyere a szamot irom, es kiadja nekem az adatokat azzal a rommal, ami jelen pillanatban van a Telenornal? Csak kivancsi vagyok azok hol tartanak. (na meg ha neadj isten szerviz kell, akkor inkabb az altaluk levo verzion legyek ne elobb, biztos ami biztos, bar elvileg a szervizt ilyesmi nem fogja erdekelni..)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#17378) Aryon87 válasza kentucky (#17376) üzenetére


Aryon87
félisten

Bocsanat, oltari hulyeseget irtam az auntutura... Kb 6ezerrel csinalt kevesebbet, pedig volt 74ezer is. Visszakerestem.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#17379) Vikooo válasza Aryon87 (#17377) üzenetére


Vikooo
addikt

V20a nal jarnak.

(#17380) kentucky válasza Aryon87 (#17377) üzenetére


kentucky
őstag

Aha létezik, de MM óta nem műkodik rendesen.

(#17381) leslien válasza kentucky (#17376) üzenetére


leslien
nagyúr

várd meg amig lehűl és lesz ennyi is..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#17382) WolfLenny válasza Stauffenberg (#17335) üzenetére


WolfLenny
senior tag

Vodás. Hol találom a hivatalos Vodás KDZ-ket?

(#17383) Vikooo válasza leslien (#17373) üzenetére


Vikooo
addikt

Ezzel mar tobb gyarto is csalt, szerintem nem mervado, de azert erdekes :)

(#17384) FerBal


FerBal
csendes tag

Sziasztok köszönöm a segítséget tegnap a wifivel kapcsolatban! A cheanal állítás segített!!
A másik problémám, ha használom alvó módban az órat amit csak lehúzok, akkor utána egy ideig, amíg nem húzom fel a fényerőt egy kis halványabb kocka van a kijelző bal sarka felé, de annál jóval beljebb!
Ez mi lehet? Baj?
A másik jelenleg az 5.1-es v10d van rajta! Frissítést 6.0-ra nem ajánlotta fel! Számítógéppel kell majd felraknom?
Válaszaitokat előre köszönöm! :)

(#17385) fornettisuti válasza kentucky (#17376) üzenetére


fornettisuti
veterán

wifi/mobilnet kikapcsol (legjobb repülőbe tenni)
ujraindít
antutu indít

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#17386) kagzer


kagzer
aktív tag

Sziasztok

Szeretnék kérni egy szívességet.
Néhányan megnéznétek-e, hogy a kijelző alsó-felső (főleg) részén fakó vagy sem.

A fenti képen látható hiba érdekelne.
Azért is kérdezem mert nem tudom megéri-e vacakolni vagy ha cserélik vagy javítják is így jár.

(#17387) Robip válasza kagzer (#17386) üzenetére


Robip
csendes tag

Nekem nincs ilyen hiba. Mondhatni tökéletes a kijelző

(#17388) fornettisuti válasza kagzer (#17386) üzenetére


fornettisuti
veterán

a hiba az ön készülékében van

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#17389) Tomtotom


Tomtotom
senior tag

Sziasztok. Felttettem a v20d-t. Minden működik, csak bekapcsoláskor kiír valami hibaüzenetet, hogy nem kompatíbilis a szoftver. Telekomos a teló. Mit tehetek?

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#17390) kentucky válasza Tomtotom (#17389) üzenetére


kentucky
őstag

Semmit, Telekomos telefonoknál ezzel jár, mivel EUR régiókódos szoftvert raksz, TMH régiókódosra. Viszont az a fura benne, hogy Telenornál, meg Vodánál nem csinál ilyet, lehet azért mert ott kijött már a MM frissítés.

Antutu most 72149-et futott :D

[ Szerkesztve ]

(#17391) Stauffenberg válasza kagzer (#17386) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Valamennyire minden készüléken jelen van a bevilágítás, ez a panel technológiájából ered, de nálam azért messze nem ennyire durva a helyzet.

Normál használat közben fel sem tűnik. Egy teljesen lesötétített szobában, maximum fényerőn, teljesen fekete háttérrel feltűnőbb, de ez meg azért nem olyan életszerű.

Ha benne vagy a 72 órában, szerintem cseréltess. Ha meg nem, akkor az LG márkaszerviz szerencsés esetben akár pár óra alatt kicseréli a kijelzőt.

(#17390) kentucky: Többen írták már (ellenőrizni nem tudom), hogy a Telenor és a Vodafone a független ROM-ot használja. Nálam a szoftver verzió V10d-216-30, ami egyértelműen Telekom MCC/MNC kód.

[ Szerkesztve ]

(#17392) Tomtotom válasza kentucky (#17390) üzenetére


Tomtotom
senior tag

Ez a szöveg fogad: Current Version is not available for user. Can't find matched cust for NT-code mcc/mnc(21630), subset (FF)
De ettől még nem lesz gondom remélem :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#17393) debcamp válasza Tomtotom (#17392) üzenetére


debcamp
aktív tag

Ha már megtanultunk olvasni, használjuk is már egy kicsit.. vagy legalább a keresőt :O #17340
Bár nekem is Telekomos, de független van rajta és nem volt eddig hibaüzenetem :U :C

(Elnézést a stílusért, de napjában jönnek elő ugyan azok a dolgok egymás után..pedig csak át kellene futni az előző 1-2 oldalt és meg is van a válasz :) )

[ Szerkesztve ]

(#17394) pepexyvz válasza kentucky (#17390) üzenetére


pepexyvz
tag

Ennyi mitől, hogy lehet? :U :F

Nekem 50000 közelében volt 3 mérés esetén 1 hónapon belül.

Független.

v10d-eur-xx

[ Szerkesztve ]

(#17395) Tomtotom válasza debcamp (#17393) üzenetére


Tomtotom
senior tag

Ezt értem, de nem okoz ez problémát a használatban? Mert nekem minden ki-bekabcsoláskor kiírja. Bocs, ha hülyeséget kérdezek, de mobilról elég nehéz visszaolvasni.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#17396) kocsij válasza debcamp (#17393) üzenetére


kocsij
tag

Akkor a te telód valami csúcs szuper, mert az enyém is telekomos és nekem is hiba van.

Galaxy S23 Ultra

(#17397) kocsij válasza kentucky (#17390) üzenetére


kocsij
tag

Ez lehet igaz lehet nem, ugyanis a V20B is független rom és annál nincs hiba üzenet a telekomos telón, tehát itt szerintem más van a háttérben és nem csak nálunk megy a panasz hanem az XDA-n is sokan panaszkodnak erre a hibára.

Galaxy S23 Ultra

(#17398) kagzer válasza Stauffenberg (#17391) üzenetére


kagzer
aktív tag

Sajnos a 72 óra nem játszik.
A T-Mobile 3 hetetbeszél, városomban nincs márkaszervíz, szerinted az LG-nek van olyan szolgáltatása mint hazai konkurensének (telefon-kocsi jön-pár nap és javítva)?

(#17399) debcamp válasza Tomtotom (#17395) üzenetére


debcamp
aktív tag

Nem okoz gondot, nyugodtan használhatod.

kocsij
Lehet :D És van abban vmi amit írsz. C és most D-nél ír(hat)ja..
Igazából szerintem ez nem nagy dolog, hisz milyen gyakran indítjuk újra/kapcsoljuk ki-be a készüléket?
Itt jön a korábban írt móka, hogy nincs komoly baj a G4-el, ezért ilyen és hasonló apróságokon kell/lehet csak bosszankodni :DDD

(#17400) neo_xperia válasza pepexyvz (#17394) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Akár attól is hogy a te telefonodon még v10d rom van. Meg sok egyébtől, egyébként meg semmi jelentősége. Nálam a 6.0-án 67-72 ezer között van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.