Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16501) mivan80 válasza pepexyvz (#16500) üzenetére


mivan80
aktív tag

(#16502) Peter.70 válasza pepexyvz (#16500) üzenetére


Peter.70
őstag

Amit linkeltem az offline

Tehát nem kell hozzá net, csak gps. Ha navigáláshoz akarod használni akkor a HERE, ami ajánlott

[ Szerkesztve ]

(#16503) vdavid4


vdavid4
tag

20a romròl áttértem 20c re lg upal. Ilyenkor is javasolt a factory reset? Pár òrás használat alatt semmi lassulást nem tapasztalok és elég kevés alkalmazásom is van. Elöre is köszi

(#16504) fornettisuti válasza Peter.70 (#16502) üzenetére


fornettisuti
veterán

a HERE mar az autogyartoke

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#16505) Laci.M válasza fornettisuti (#16504) üzenetére


Laci.M
senior tag

És ez most, hogy is jön ide? Egyelőre ugyan úgy ingyenesen letölthető.

[ Szerkesztve ]

Aláírás

(#16506) Deedays válasza pepexyvz (#16497) üzenetére


Deedays
tag

Szia szedd le play áruházból a Be on road nagigation nevű alkalmazást aminek egy 3szög formájú piros nyíl az úton ikonja van. Szedd le a Magyarország térképet miután elindítottad a programot és irány a túra ;)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 20 Lite

(#16507) Peter.70 válasza fornettisuti (#16504) üzenetére


Peter.70
őstag

De attól le tudod tölteni a google play-ból és tudod használni navira :)

(#16508) Tomtotom


Tomtotom
senior tag

Sziasztok! Nekem is pozitív tapasztalataim vannak a Váci úti szervízzel. Nekem gyárilag karcos volt a lézeres szenzor burkolata. Ma bent voltam Pesten, és bevittem. 10 perc alatt kicserélték az egész belső burkolatot, + a barna bőr hátlapot is, mert kezdett kopni a sarkainál. Sajnos feketét nem választhattam, a gari miatt, így azt majd vennem kell. Most beraktam egy átlátszó Skech márkájú tokba, aminek az oldala szilikon, a hátlap meg műanyag. Nagyon korrekt az ügyfelekhez való hozzáállásuk, le a kalappal. Egy mikronnyi porszem azért maradt a kameravédő üvegen belül, de észre sem lehet venni. Még ilyen pozitív hozzáállással nem találkoztam :)

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#16509) Vikooo válasza Tomtotom (#16508) üzenetére


Vikooo
addikt

Jo ezt a sok pozitiv tapasztalatot olvasni a szervizzel kapcsolatban, igy nem randul gorcsbe az ember gyomra amikor esetleg szervizbe kell vinni, nem ugy mint a Sony -nal :)

Idaig a Samsung hazhozjovo premium szolgaltatasa volt szamomra a leg pozitivabb, ami mara mar megszunt es max futart kuldenek a telefonert, ha a rendszer elfogadja a bejelentesedet (nekem 2x sem fogadta el igy elvittem szemelyesen, 4 nap alatt lett kesz, toltocsatlakozo es akku hiba).

Hozzateszem a G4 nagyon konnyen szerelheto, az S2-3-4 jut rola az eszembe, remelem SOHA nem fognak unibody telefonokat gyartani LG -nel :)

(#16510) Technoman válasza pepexyvz (#16497) üzenetére


Technoman
őstag

Egyértelmű, túrázáshoz egy jó van csak -évek óta használom- a Navitel (google Play)

(#16511) Tsebacsi válasza #81562624 (#16498) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

A barna puhább, emiatt sérülékenyebb, a fekete kicsit más, anyagában bőrmintás, keményebb, de a sarkainál ez is tud kopni ha tok nélkül van farmerzsebben. Más lényegi különbség szerintem nincsen.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#16512) Sanya válasza mivan80 (#16501) üzenetére


Sanya
nagyúr

G4 fórum. Nyiss ennek egy G5 fórumot....

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#16513) Arween


Arween
senior tag

erre esetleg ötlet? Vagy ha az nincs ajánljatok más használható névjegyzéket a play-ről légyszi. (sose használtam csak a gyárit eddig minden telefonomnál jól működött.. :U

(#16514) Peter.70 válasza Arween (#16513) üzenetére


Peter.70
őstag

Nálam megjelenik a fénykép

(#16515) Quqesz válasza Tsebacsi (#16511) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Te merre jártál eddig? Rég láttalak.

pepexyvz
Én egy gps test nevü appot töltöttem le(kis adatmennyiség), ezzel keresek pozit és utána megy a navi. Mobilnet nélkül is lehet pozicionálni, rakhatod a negy pontosságura(gps anztenna,wifi,gsm) és meg kell hoigy találjon. Én is a HERE appot tudom ajánlani. Viszont ha ennyire nincsen neted, miért nem mész be egy free wifi helyre és töltöd le ami kell(plázák,bevásárlók,kávézók,stb helyeken van). Lassan a nap is free wifit sugároz......

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#16516) Reinkz


Reinkz
senior tag

Na megvettem a G4-t a partnerotol, azt latom hogy lengyel orszagba szánták volna, eddig minden oké remélem nem is lesz semmi problémám(:

Eddig nagyon jol szuperal a telefon wp után igazi felfrissülés ;)

(#16517) Quqesz válasza Reinkz (#16516) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Minden rendben lesz vele, max előbb fogsz megkapni újabb androidverziókat....ha van áfás magyar számlád imei számmal ellátva, akkor viheted lg márkaszervízbe is...

mivan80
itt meg ezt írják: G5
Mind1, MWC nulladik napon kiderül állítólag...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#16518) mivan80 válasza Arween (#16513) üzenetére


mivan80
aktív tag

Nálam teljesen jól működik, sőt eddig mindegyik rom alatt jó volt. Valami összeakadt nálad, egy FR-t megpróbálnék a helyedben.

(#16519) Tsebacsi válasza Quqesz (#16515) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nem sok minden van ami miatt írni kéne :) És mivel telekom-os a teló még 6.0-ám sincs.

1 dologgal szívok: autóba rakattam multimédiás fejegységet és az csak mhl-es telefonnal működik. G4-el nem. Bosszús vagyok mert nemtudom mi a megoldás. Telefont emiatt nem akarok cserélni mert jelenleg sem a samsung sem az iphone nem gyerebe. Az autót sem kéne lecserélni pedig az tetszene a legjobban de másra kell a lóvé jelenleg :(

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#16520) neo_xperia válasza Quqesz (#16517) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Hát partneronál az áfás számla ismeretlen fogalom :) Jók az árai, én a G2-t ott vettem anno, de számla helyett egy garival egybekötött adásvételi fecnit kaptam csak.

(#16521) Armi5


Armi5
tag

Valaki itt volt nemrég aki LG márkaszervízben Váci úton vett egy akksit a telefonjába, 4900-ért talán? Nem találom a kommentet :( Ha itt jár és látja ezt válaszoljon hogy tényleg ott vett-e és mennyibe került :))
Aki járt már itt bent itt lehet kapni töltőt is az akksihoz? Olyan külső töltőt LG BCK-4810 neve van ha minden igaz.

LG csetes emberke azt mondta a márkaszervízben nem lehet kapni ilyen külső töltőt, de nem vagyok benne biztos, mivel 5-7 percbe telt mire megértette hogy nem vezetéknélküli töltőre gondolok és nem is hálózatira :D
supergamer meg sok várakozási idő

“Maybe this is exactly how it’s supposed to be. Maybe everything is exactly as it should be.” - Dexter

(#16522) Rozog001


Rozog001
újonc

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni! Nem rég vettem a G4et, a probléma az, hogy nem lehet az ébresztő hangját és hangerejét sem változtatni! Semmilyen módon! Töltöttem le egy appot (amdroid) ott beállitom a hangot és a hangerőt is, próba ébresztés: És semmi!!!!! Ugyan az a hang és hangerő mint a gyári beállitásal! Sajnos én csak nagyon nagyon felhasználloi szinten értek a telefonhoz! :( Elvileg 5.1(H81510d-EUR-XX) van rajta. Más hibát eddig nem vettem észre, de mennyire legyek emiatt ideges?! Gondolom ez nem normális dolog a G4nél! Segitségetek elöre is köszönöm!!!!

(#16523) Armi5


Armi5
tag

Ha még sosem rootoltam meg ilyesmi, és v10e-t (ha ez a legfrisebb 5.1) rootolva szeretném látni akkor mit tegyek? A leírásban csak korábbi verziók vannak, Telenorban vásárolt készülékem van.
XDA fórumon csak valamiféle open europe 10e-t találtam és rooted img-et, nem vagyok benne biztos ez nekem jó lenne. Vagy ha rootot akarok és zárt bootloadert is akkor mindenképp csak 'régebbi" 5.1-gyel menne?

“Maybe this is exactly how it’s supposed to be. Maybe everything is exactly as it should be.” - Dexter

(#16524) Aryon87 válasza Rozog001 (#16522) üzenetére


Aryon87
félisten

Lehet allitani. Nyomd a hangero fel, megjelenik az ikonja, katt a fogaskerekre. Ott maris tudod allitani.
Oran belul szinten lehet, csak az orat told fel, alatta vannak a beallitasi lehetosegek (a napok alatt pontosabban)

Itt kepet is tettem be tegnap: [link]

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#16525) zack válasza leslien (#16489) üzenetére


zack
nagyúr

Igen. Ez van fent.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#16526) Rozog001 válasza Aryon87 (#16524) üzenetére


Rozog001
újonc

KÖSZÖNÖM SZÉPEN a gyors választ!!!!! Kicsit most pancsernak érzem magam :W , már ott tartottam hogy vissza a boltba és keresztbe dugom fel az illetékesnek a telefont mert nem igaz hogy ennyi pénzért... :) Egyébként F6rol váltottam a G4re nem az első Lg-m de a nyalóka megszivatott takarosan! Most már tényleg azt mondom a számomra etalon(az akkori kor szinvonalán) N95, E66 élmény van aG4el is! Mégegyszer köszönöm a választ! Egyet még szeretnék kérdezni! Lehet hasznos info lessz másoknak is! Az egyszerü halandóknak megéri frissiteni 6.0ra? Van akkora külömbség a két rendszer között hogy megérje?

(#16527) Aryon87 válasza Rozog001 (#16526) üzenetére


Aryon87
félisten

Szivesen :)
Igen megeri a frissitest, de inkabb KDZ-vel celszerubb feltenni, mert a telefon egy olyat tesz fel amiben vannak kis bakik, a pc-n levo lehetoseg ha jol tudom mar jobb az lg progival, amit en mondok, az is lg-s progi, de megis picivel masabb. Osszefoglaloban talalsz leirast mitves hogyan :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#16528) zack válasza Peter.70 (#16502) üzenetére


zack
nagyúr

Here-t felejtsétek el. Sokszor bevitt az "erdőbe". Ami ingyenesből jó, az a Waze. Fizetősből a Sygic, illetve az iGo szülinapi app.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#16529) Quqesz válasza Rozog001 (#16522) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Az elsőt kibeszéltétek, de ha felrakasz másik appot ébresztésnek, akkor az csak akkor fog működni(amúgy a gyári is) ha a beáll/hang és ért/alkalmazások/ az adott appot megkeresed és ha belelépsz ki kell jelölni prioritásba, mert különben nem ébreszt bármekkora hangerőt is állítasz be. Ezt a fenti csúszkán nem tudod állítani. Sztem a 6.0 jobb aksiidőt tud nyújtani.

Tsebacsi
És még milyen csati van a fejegységen? Bár nem próbáltam, de a teló a leírás szerint tudja az MHL-t....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#16530) turit


turit
tag

Nálam elég halk a gyári füles. Nincs másik hogy kiprobaljam hogy a füles nem jó vagy a telefon nem tud többet. Ti mit tapasztalatok? Lehet valahogy még hangositani?

(#16531) Quqesz válasza turit (#16530) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Mihez képest? Amúgy tiszta a kimenete, de nem a leghangosabb az tény. A fülest sem tudod máshova bedugni?

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#16532) turit válasza Quqesz (#16531) üzenetére


turit
tag

számítógépnél jól szól a füles. Akkor a telefon hangerő van korlátozva, ha jól olvasom akkor csak root-tal lehet hangosítani?

(#16533) Sanya válasza Aryon87 (#16527) üzenetére


Sanya
nagyúr

Ezt honnan szedted?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#16534) Sanya válasza zack (#16528) üzenetére


Sanya
nagyúr

Engem még nem vitt az erdőbe itthon, németországban, szlovákiában, usa 4 államában, franciában, londonban, uruguayban, dél-afrikában, oroszországban. Google drive és a waze már vitt be az erdőbe,a sygic meg olyan kerülőúton vitt, mint egy igazi pesti taxis....

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#16535) fornettisuti válasza Rozog001 (#16526) üzenetére


fornettisuti
veterán

no offense, de biztos hogy szoftvert akarsz frissiteni -ugy, hogy meg az ebreszto is kifogott rajtad?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#16536) fornettisuti válasza Sanya (#16534) üzenetére


fornettisuti
veterán

engem here el akart mar kuldeni a mar csak 500meterre levo uticelhoz, hogy jobbra 100meterre volt a vasuti atjaro (amitol 500m a cel), balra a foldut es a getto, azon keresztul megkerulve a kozseget bejaratott volna velem kb 4km-t)

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#16537) Aryon87 válasza Sanya (#16533) üzenetére


Aryon87
félisten

OTA-n jelent meg a V20A, amire sokan panaszkodtak (én is). Bridge-el a V20B. KDZ-vel meg a V20C telepíthető (ahogy az előbbi 2 is)

Más:
Nektek mostanában hogy viselkedik az akku (főleg a régebbi tulajoknál)? Nálam tegnap valami borzasztó üzemidőt produkált, és értetlen vagyok miatta, mivel ugyanaz a felhasználói szint volt.. 2 óra kijelzőidő, és nagyon Titanic effektes merülés, 3 óra alatt kb 45%-ot esett. Nem szokványos szerintem.
Meg egy apróság. Ki mikor vette a telót? Kíváncsi vagyok ki a legrégebbi G4 tulaj a jelenlegi aktív csapatban :)
Én Júli 15-én.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#16538) kovacs65 válasza Quqesz (#16529) üzenetére


kovacs65
senior tag

Nekem az óra nincs prioritásba téve.
Mindig normálisan ébreszt.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#16539) kovacs65 válasza Aryon87 (#16537) üzenetére


kovacs65
senior tag

Érdekes, én is július 15.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#16540) Tsebacsi válasza Quqesz (#16529) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Amit én tudok a szerint a telefon csak slim portot tud nem mhl-t. A slim port átalakítóval tök szépen kiment a kép pl. egy tv-re. De erre a szarra nem. Pedig hivatalosan tudtommal így lehet hdmi-re jelet küldeni.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#16541) TODI1111 válasza Armi5 (#16523) üzenetére


TODI1111
addikt

A 10e img-t innen le tudod tölteni, aztán az összefoglaló leírása szerint felteszed.
Az én készülékem is telenoros.

(#16542) Zaji


Zaji
őstag

Egy nagyon bosszantó hiba jött elő a mobilomnál. A lenti képen bejelöltem azt a területet, ahol nem érzékel a kijelző, de a dolgot szoftveres eredetűnek gondolnám, mert például a Play-be belépve működik. Csak újraindítással orvosolható a hiba. Ez mitől lehet?

(#16543) jacis


jacis
nagyúr

Sziasztok,
Feleségem telefonja egész jól bírja stabilitás szempontjából.
Eddig ekkora futási időt még nem láttam.
katt

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#16544) Peter.70 válasza zack (#16528) üzenetére


Peter.70
őstag

Amikor ajánlottam a HERE-t szempont volt hogy offline legyen. A waze nem az igazi net nélkül, ha jól tudom

(#16545) Peter.70 válasza Sanya (#16534) üzenetére


Peter.70
őstag

Te kis világjáró :D

(#16546) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Nos aki csak a gps-rre hagyatkozik közlekedéskor az meg is érdemli. Én eddig a navigon,here,igo,mapfactor appokat használtam és egyik sem hibátlan, pedig ritkán használom....

Tsebacsi
Az lehet, vmi rémlik....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#16547) zack válasza Sanya (#16534) üzenetére


zack
nagyúr

Engem meg többször is bevitt egyirányúba másik oldalról a belvárosban. Fapados a fizetősekhez, és a Waze-hez képest. Ahogy írták egyik se hibátlan. A Here WP-n sokkal jobb volt, mint Androidon.
Waze-zel heti 6-700km megyek belföldön, még nem hibázott akkorát, hogy cseréljem, és funkciókban jobb mint a konkurencia, ha mondjuk sietek és a traffit is figyelni kell. Arról nem is beszélve, hogy dugó elkerülésben, és újratervezésben magasan a legjobb.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#16548) Armi5 válasza TODI1111 (#16541) üzenetére


Armi5
tag

Egyébként nem merül jobban a G4 Tweaksboxtól meg az xposedtől a telefon? Pár hete hallottam még ezt, hogy jelentősen rontja/ronthatja az üzemidőt valamiért.

“Maybe this is exactly how it’s supposed to be. Maybe everything is exactly as it should be.” - Dexter

(#16549) kocsij válasza zack (#16547) üzenetére


kocsij
tag

Nekem a G2 és a G4-n is az IGO szülinapi app van és eddig amikor használtam az is oda vitt ahová kellett, nálam még az sem hibázott.

Galaxy S23 Ultra

(#16550) snorbi82 válasza jacis (#16543) üzenetére


snorbi82
senior tag

Nekem van egy L65ös céges telóm... 3180:51:36 a futási ideje eddig... Ez csak azért, mert már volt egyszer rajta 5000 óra körül, csak leejtettem és kiesett aksi... :(
Akksi használat jelenleg rajta: 88 óra 7 perc, hívások 3,5 óra, képernyő 1 óra rajta és még 34 % az aksi.. :)

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.