Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16301) Arween válasza MartOOn (#16294) üzenetére


Arween
senior tag

Rendeben nyomom tovább :) factory reset nyomjak mindegyik felrakása előtt vagy csak utána? illetve a factory reset töröl minden adatomat ha jól tudom?

van egy kis gond, nem ismeri fel a gép frissítés után a telót ,ez mitől van:U

[ Szerkesztve ]

(#16302) hard74 válasza Haugland (#16300) üzenetére


hard74
senior tag

Itt van a rootolt 10e.
forum.xda-developers.com/g4/general/h815-europe-10e-rooted-image-t3191469

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#16303) bigdigit válasza mivan80 (#16298) üzenetére


bigdigit
addikt

Infobar lehúz csak rezgés beállít és a gyárinak sincs hangja.ennyi.

(#16304) Stauffenberg válasza mivan80 (#16298) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

A Lite csak próbaverzió. Én megvettem a teljeset, mert az előző telefojaimon nagyon jól jött.

G4-en viszont elvagyok a gyárival.

(#16305) Arween válasza Arween (#16301) üzenetére


Arween
senior tag

Na mindent újraindítottam, így már felismeri a gép a telefont.Viszont további frissítéseket nem ajánl fel az lg bridge.

(#16306) WolfLenny


WolfLenny
senior tag

Akinek 6.0 van jelentkezik a gmail néha nem szinkronizál hiba? Állítólag 6.0 hiba. Nexusoknál jelentkezett..

(#16307) zack válasza WolfLenny (#16306) üzenetére


zack
nagyúr

Bizony ám. :U V20B-n nem szinkronizálta a névjegyzéket. Minden mást igen, azt viszont nem tudtam életre kelteni. Folyamatosan felkiáltó jel fogadott a nevek mellett, hogy szinkron hiba. Nem tudtam megoldani.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#16308) kocsij válasza zack (#16307) üzenetére


kocsij
tag

Nálam mindent leszinkronizál tökéletesen V20b-n.

Galaxy S23 Ultra

(#16309) mivan80 válasza bigdigit (#16303) üzenetére


mivan80
aktív tag

Tudom. De jó lenne ennél valami állandóbb megoldás.

Pl. A kicsi most kezdett el kúszni. eddig még se fotózni se videón megörökíteni nem sikerült.
Ma délután megint megindult, én ugrottam a telóért, de eszembe sem jutott, hogy a hangot vegyem le róla, így videónál egyből csipogott a telefon.. Nyilván a gyerkőc azonnal megállt és kúszás helyett engem nézett...

Elég idegesítő tud lenni. :U

Az meg tudom, hogy én hibám, de ha a hangot leveszem, van hogy elfelejtem visszarakni, és így elmulasztok hívásokat...

(#16310) TODI1111 válasza toto0569 (#16272) üzenetére


TODI1111
addikt

Most tettem fel a v20c-t, v10e-re és nincs hiba.

(#16311) leslien


leslien
nagyúr

20C vel sincs egyelőre probléma... miért akarom én ezt eladni? :F


Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#16312) toto0569 válasza TODI1111 (#16310) üzenetére


toto0569
addikt

A tied Tré mobilos?

(#16313) TODI1111 válasza toto0569 (#16312) üzenetére


TODI1111
addikt

Telenoros.

(#16314) toto0569 válasza TODI1111 (#16313) üzenetére


toto0569
addikt

Igen,elvileg csak a T mobilos telefonoknál van a gond.De jó lenne összeszedni,hogy akinél jelentkezett a hiba, hova tartozik...

(#16315) Mike81 válasza leslien (#16311) üzenetére


Mike81
senior tag

Erre csak Te tudod a választ😈

(#16316) discrate válasza Quqesz (#16230) üzenetére


discrate
aktív tag

Akkor keri a jelszot es felh nevet amikor csatlakozom a ceges halozathoz. A policy is a szokasos blabla szoveg, most nem is lenyeges.
A bongeszot megnyitva jon fel automatikusan ez a security oldal. A lenyeg h az urlapadatokat nem tarolja.

(#16317) kocsij


kocsij
tag

Egyébként ezek a romok hol találhatóak meg hivatalosn? Mert akár hol nézem csak a V20A van kint hivatalosan. Gondolom ez lenne a hivatalos oldal: [link] viszont itt is csak 20A szerepel a Lengyeleknél.

Galaxy S23 Ultra

(#16318) Sebibalu


Sebibalu
őstag

V20C első töltéssel. BT, WiFi végig on.


(#16319) Quqesz válasza discrate (#16316) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Bár ezt erősítse meg más is, de a tanusítványok törlése nem segít?

Leslien
Mert telefonbuzi vagy :DD

Kocsij
Ezt az oldalt használtam én is régen, de a G4 esetében el van maradva nagyon. A hivatalos jelző meg erős...

Mivan80
Két gyerekem van, hidd el ha nem lesz a kamerának hangja akkor sem fogsz tudni róluk sokkal több fotót csinálni. Ahogy meglátja a kezedben vagy elkezd izeg-mozogni, vagy elfordul. Tapasztalat.....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#16320) Quqesz válasza Arween (#16305) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Melyik van most fent? Ha a bridge nem dob fel újat nézd meg ota.... Az fr csak az ucso frissítés után kell, addig nem, viszont mindent töröl a telóról ezért ments le mindent.

Zack
Nekem leszinkronizálta a névjegyeket, bár vmelyiknél nekem is felkiátó jel volt(asszem gmail) és kb 3-4x rá kellett nyomnom és jó lett.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#16321) zack válasza Quqesz (#16320) üzenetére


zack
nagyúr

Én 88x nyomtam rá, és nem lett jó. Újraindítás, fiók törlés-hozzáadás, mindent próbáltam.
Ahogy feltettem a V10E-t, megoldódott.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#16322) MartOOn


MartOOn
addikt

Nalam patentul működik a V20c. Szinkronizal, nem dob hibauzeneteket. Sot mar azt a qrva "Mirror link leallt" uzenetet sem dobalja bekapcsolaskor. Azt pedig gyari allapota ota csinalta viszont 2-3 hetente inditom ujra csak, akkor dobta fel 3x aztan rám hagyta. Most mar az sincs. Akksi alakul. Szoval nekem okes a dolog. Fingon sincs a regiokodomrol (manufactured refurbished, serult csomagalas. Uj, sima barna dobozba atcsomagolva. Carphone warehouse, független)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#16323) Aryon87


Aryon87
félisten

Nalam se hibauzenet, se szinkronizalas problema, se fc uzenetek nincsenek. V20c. Tegnap kapott egy gyari resetet, mert volt 1-2 doccenes, meg ereztem hogy valami nem okes. FR ota hibatlan es szaguld.
Akku is egesz jo a reset ellenere is. Arrol nem beszelve hogy 6 oras alvas alatt 1%-ot nem merult, pedig wifi vegig, es reggel mar az ertesitesek is zeneltek, rezegtek.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#16324) pit450


pit450
aktív tag

Akkor most még egyszer megkérdezném kijött már a 6.0 a t mobilosokra?

(#16325) Core2duo6600


Core2duo6600
veterán

Hello,

2 kártyás telot keresek, és többek közt az LG azon belül a G4 érdekelhet !

1.
Mivel itthon ezeket nem forgalmazzák, melyik az a változat ami az összes hazai szolgáltató hálózatán rendesen működik ?
Honnan lehet ezt tudni ?
Vagy honnan érdemes rendelni / megvenni ?

2.
Van a valami különbség az 1 kártyás és a 2 kártyás között a sim ek számán kívül ?
(Kamera, hálózati képesség stb .... )

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#16326) Aryon87 válasza pit450 (#16324) üzenetére


Aryon87
félisten

Meg nem. Csak a telenor, voda es fuggetlenek. Tmobil meg ulni fog rajta. KDZ-vel viszont felteheted. Keresovel megtalalod a linkeket. V20c-re keress ra.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#16327) Quqesz válasza Core2duo6600 (#16325) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Hi
A H818N-t vették többen. Amit figyelni kell, az a b20(800Mhz) sáv megléte, mert anélkül bizonyos helyeken nem lesz 4G(főleg voda használja). Ezen kívül más különbségről nem tudok.

Zack
Az érdekes, akkor vmi szivat rendesen MM alatt......

pit450
Mielőtt még1szer megkérdezed olvass vissza kb 2 oldalt és pont erről volt szó. Tré most frissítés terén elég tré.....állítólag ők elfogadták és az lg nem adja ki, szted az lg mit mond? Igen...megy a mutogatás.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#16328) WolfLenny


WolfLenny
senior tag

Én vagyok a béna, hogy nem találom az ébresztőnél a zene kiválasztást?

(#16329) Aryon87 válasza WolfLenny (#16328) üzenetére


Aryon87
félisten

Sokan belefutnak ebbe. Menj arra a részhez ahol az időt állítod be. Na ott az órás panelt told fel, a napok kiválasztása alatt van a többi beállítási lehetőség :)
Egy kis segítség:

Más: 8ó 50perc akkuidő, 3óra 49perc kijelzőidővel. Rengeteg fotózás, kis telefonálás, viber végig aktívan, messeger, facebook, instagram és böngészés. Még 22%-on vagyok, 3/4 része mobilnettel, váltakozó hálózaterősséggel és ugráló netkapcsolattal (3G, 4G - vidék). Hibátlan teljesítmény :D

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#16330) Tybike81


Tybike81
őstag

Egy valamit nem értek... Míg Samsung S5öm volt a Play áruházból telepített dolgok hetente frissültek, de mióta a G4et használom nem ad fel frissítést semmire. Nem igaz hogy 3 hete semmi se frissült??

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#16331) Vikooo válasza Tybike81 (#16330) üzenetére


Vikooo
addikt

Ez gyarto fuggetlen, szabin vannak a fejlesztoi azoknak az alkalmazasoknak amiket hasznalsz.
Nekem a Nova frissult 2 napja kb. Januar az holt szezon mindenhol.

(#16332) Stauffenberg válasza pit450 (#16324) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Felesleges követelőzni, ha vissszaolvasol vagy a keresőt használod, akkor hamarabb megtalálod erre a rendszeresen feltett kérdésre a választ.

(#16333) WolfLenny


WolfLenny
senior tag

5.1-es Vodafone van rajta.
Erre frissíthetem? Olyan mintha OTA-n jött volna?
Lényeg mivel teszt készülék, ezért semmilyen nem hivatalos mókolás nem lehet benne.

[ Szerkesztve ]

(#16334) neo_xperia válasza WolfLenny (#16333) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Igen erre frissitheted, ez teljesen hivatalos.
Na, én is feltettem reggel a v20c-t. Hibaüzenet nem volt, Telenoros a teló.
Meglátjuk lesz-e olyan jó mint a 20b...

(#16335) Bossi


Bossi
őstag

Sziasztok,

ezt vagy hasonlót próbált már valaki?
Wireless modul vezeték nélküli töléshez, NFC is - LG G4

[ Szerkesztve ]

(#16336) snorbi82 válasza pit450 (#16324) üzenetére


snorbi82
senior tag

Felesleges ilyen hangnemben kérdezni.. Kereső...

Bossi: Persze többen is... Összefoglalóban, youtube, találsz leírást... :)

[ Szerkesztve ]

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#16337) DaDa válasza Bossi (#16335) üzenetére


DaDa
senior tag

Keress rá a keresővel a NeWisdome szóra és fogsz pár választ kapni.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#16338) barky


barky
tag

Valaki nem írna le egy fényképezőgép beállítást :F

Mondjuk egy napalit illetve egy éjszakait. :)

állítgattam azaz inkább elállítgattam :DD :( már egy ideje használom a kicsikét de nem tudtam még mindig tökéletesre beállítani az értékeket...

"..lenni vagy nem lenni, valami van benne, amióta látok, azóta én vak lettem.."

(#16339) BigBlackDog válasza barky (#16338) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Mihez kell a beállítás ("nem adnál egy jó szerszámot" típusú kérdés)? :D

Szerintem a legegyszerűbben a következő módon lehetne elmagyarázni.
Lényeg, hogy az ISO minél alacsonyabban legyen. Ha kézből fényképezel, akkor 1/4 másodpercnél hosszabb záridőt ne használj. Legalábbis nálam itt van a határ, ha hosszabbat használok, akkor már nagyon nagy eséllyel bemozdul a kép. Értelemszerűen Nálad lehet, hogy ez rövidebb, esetleg hosszabb.
Ha még mindig sötét az (élő)kép, akkor vagy állványra teszed/letámasztod és emeled a záridőt, vagy emelsz az ISO-n.
Fehéregyensúlyt akkor módosítsd, ha látszik a képen a szüksége, tehát túl meleg, vagy hideg az élőkép. Szerintem ennél több dolog nem nagyon kell, nem "rocket science" ez! :)

[ Szerkesztve ]

(#16340) WolfLenny


WolfLenny
senior tag

Lefrissült: V20b-216-70
Vodánál van ennél frissebb valakinek?

(#16341) leslien


leslien
nagyúr

vki írta h a 20c vissza vonták... annyira h a kollégámnak reggel jött ota n... ne kérdezd h melyik régió.. mert már én is 1000 x mondtam neki h a dobozt nézze meg...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#16342) Vikooo válasza leslien (#16341) üzenetére


Vikooo
addikt

Pedig ez engem is erdekelne, MM ota nem jott update :D

(#16343) kocsij válasza leslien (#16341) üzenetére


kocsij
tag

Ez érdekes mert a tmobilos telóra a független v20b van fent, de nekem semmi sem jelez újabb kiadást. Az itt közzé tett 20c meg nem jó rá.

Galaxy S23 Ultra

(#16344) barky válasza BigBlackDog (#16339) üzenetére


barky
tag

:DD

Kösziii szépen a tippet :D

Igazából semmi extrára nem kell csak egy alap beállítást szeretnék napalra és éjszakára, estére is hogy mindig jó képet csináljak vele...napali és esti fény viszonyban is egyaránt kültéren...

"..lenni vagy nem lenni, valami van benne, amióta látok, azóta én vak lettem.."

(#16345) htc07 válasza Bossi (#16335) üzenetére


htc07
addikt

Ebayen kb. tized ennyiért lehet kapni.[link]

(#16346) Pőze


Pőze
aktív tag

Nem tudjátok mi lehet annak az oka, hogy egy tempered glass se megy fel a telefonra rendesen? bal felső sarokban egyik se tapad oda rendesen. Három fajtát próbáltam és pontosan ugyan az a végeredmény van felrakás után. Tuti, hogy nincs alatta semmi és nem is ujj lenyomat.

(#16347) htc07 válasza Pőze (#16346) üzenetére


htc07
addikt

Érdekes, ott nekem is feljött, a balfelső külső saroknál picit, a hangszóró két oldalánál viszont jobban. (+jobb oldalon egy olyan 5 centi hosszú csík, kb. 3 mm vastagon. Amikor feltettem, akkor még rendben volt pár hétig.

De úton van már a nillkin H+ pro, hátha az rendesen felfekszik majd.

(#16348) Aryon87 válasza Pőze (#16346) üzenetére


Aryon87
félisten

Szerintem a folua nem jo. Gsm boktban nekem 4et rontottak el, ugyanigy a sarkaknal volt a gond, pedig alaposan meg volt tisztitva. Masnap ugyanott, csak masik pultnal elsore sikerult feltenni, de a srac kozepen nyomta le, es ugy cuppant ra a kijelzore, mig elozoleg az aljatol vagy tetejetol kezdtek feltenni.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#16349) Pőze válasza Aryon87 (#16348) üzenetére


Pőze
aktív tag

Fürdőben párásítás után raktam fel és ragasztó szalaggal fixáltam előtte a másik oldalán, hogy biztos közepén legyen. Eddig mindenre így tettem fel és jól működik a módszer. Az az érdekes, hogy ilyen pókhálós minta volt mind a hármon ugyan ott. Pedig mind más fajta volt. Lehet, hogy a hajlított kijelző miatt nem feszül rá?

(#16350) fornettisuti válasza Aryon87 (#16348) üzenetére


fornettisuti
veterán

uvegfoliat mindig a kozepen kell megnyomni pozicionalas utan utolso lepeskent ugy nyomja ki a levegot. a simafoliaval ellentetben.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.