Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16601) geryboro válasza kentucky (#16599) üzenetére


geryboro
senior tag

milyen hibákat produkált ha megkérdezhetem?
és hogy zajlott a szervizelés?

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#16602) Borisz76


Borisz76
veterán

Sziasztok.

Még friss a készülékem így kiegészítő(k) vásárlásán gondolkodom.

Első körben egy jobb dokkoló állomást szereznék be.

Van ajánlott típus vagy mindegy csak Micro usb 2.0-s legyen ?

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#16603) vwadam


vwadam
tag

Üdv!
Megpróbáltam feltenni egy új systemui-t genesys 2.1 romra,folyamatosan systemui fc-t kaptam úgyhogy megpróbáltam adb-vel visszatenni az eredetit,de nem érzékelte a telefont,csak a belső és külső tárhelyhez fértem hozzá,megpróbáltam az LGUP-ot,de az sem érzékelte a telefont,majd download módba raktam és LG Flashtool-t is megpróbáltam,az is azt írja,hogy csatlakoztassam a telefont..
valami ötlet hogyan tudnék felrakni egy gyári kdz-t?

(#16604) Quqesz válasza Zaji (#16600) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Van a hidden menüben Device Test (készülékteszt) -> Service Menu (szervizmenü)– Manual Test (kézi tesztelés)-> Touch Draw Test (rajzolás teszt)– Manual (kézi) menüpontokon keresztül lehet eljutni. Azt nézd meg és ha ott is rossz, akkor kijelzőhiba, ha nem , akkor én tolnék egy fr-t.

geryboro
Csak 200gb-os kártyát támogat max....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#16605) snorbi82 válasza vwadam (#16603) üzenetére


snorbi82
senior tag

Gondolom Hard resetet próbáltad...

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#16606) kentucky válasza vwadam (#16603) üzenetére


kentucky
őstag

Másik gép, esetleg legújabb driver lehúzása LG Bridge-dzsel.

(#16607) vwadam válasza kentucky (#16606) üzenetére


vwadam
tag

megpróbáltam eltávolítani a drivereket mert hibát írt,most újra feltette őket,LGUP kiírta h Genesis rom,de ismeretlen,tehát nem enged kdz-t telepíteni,download modeba megpróbáltam lg flashtool 2014-et,most sikerült elindítani,de közbe kidobott egy olyat,hogy connection to server failed,de a % fut a telefon meg a gépen is,ha jól emlékszem akkor ezt csak ott kell hagyni,nem kell nyomni semmit és akkor jó lesz,nemsokára kiderül..

Szerk.: működik :D Driverek újratelepítésével és LG Flashtool alkalmazásával sikerült megoldani a problémát.

[ Szerkesztve ]

(#16608) Aryon87


Aryon87
félisten

Kicsit off tema: mivel a G3-on is MM van (v30b), valaki talalkozott mar ilyen uzenettel? Vajon ez egy ujdonsag lenne a 6.0-ban?

kep

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#16609) kentucky válasza Aryon87 (#16608) üzenetére


kentucky
őstag

Már lollin is írta melyik alkalmazás zabálja az akksit, de ilyenre nem emlékeztem.

(#16610) kentucky válasza geryboro (#16601) üzenetére


kentucky
őstag

Először az volt, hogy a beszédhangszóró recsegett, ezért volt az alaplapcsere, akkor egyben kicseréltél a vibramotort, meg a nyomógombokat is (ami sajnos még mindig ugyanúgy berezonál). Ez a szeptemberi szerelés csak egy napig tartott. A novemberi az miatt volt, hogy hiányosan érzékelte a kijelző az érintéseket. Azt mondták nem biztos, hogy lesz kijelzőcsere (mert lehet, hogy az üvegfólia miatt nem érzékel rendesen), de végül egy hét után új előlappal kaptam meg a telefont (a keretről lepattant egy darab, szerencsére még garanciáztatás előtt, úgy hogy megvolt a boldogság). Most már tökéletesen érzékeli az érintéseket, felső hangszóró nem recseg (csak max. hangerőn), egyedüli baja, hogy az alsó hangerőgomb berezonál rezgéskor, ha szabadon van. Ezt lehet megoldom majd úgy, hogy ebayről rendelek kamera-gombsor alkatrészt és kicserélem magamnak.

(#16611) 70hook


70hook
csendes tag

Üdv,
Quick circle tok használatánál elő lehet csalogatni valamiféle nem fogadott hívás, olvasatlan üzenetek figyelmeztetést a kijelző felébresztése, illetve a tok felnyitása nélkül ?
Köszönöm

(#16612) geryboro válasza kentucky (#16610) üzenetére


geryboro
senior tag

oksam.
nagyjából a garanciáztatható hibák érdekelnének, ami elő szokott fordulni, meg esetleg tipus/széria hiba lenne.

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#16613) Tutu7030 válasza 70hook (#16611) üzenetére


Tutu7030
veterán

Erre való az értesítési led. A gyári qc tokon ki is van vágva a helye.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#16614) Sanya válasza Aryon87 (#16608) üzenetére


Sanya
nagyúr

Loliban is volt, smart notice figyelmeztetés.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#16615) pepexyvz


pepexyvz
tag

Hátha valakinek segítséget ad. :U

Csuklópánt megoldáshoz ilyen hátlapot vettem:
http://www.speedshop.hu/termekek/2018686/spigen-sgp-slim-armor-lg-g4-gun-metal-hatlap-tok.html

Így oldottam meg, nem lehet leejteni, stb a telót:

A hátlapon lévő kitámasztót kivettem, ezen nyíláson át egy szalagot e hátlap belsejéhez szigszalaggal rögzítettem.
Vissza téve ezt a lapot a helyére, nagyon stabil lett. A szalagot egymás mellé kell leragasztani, így még jól elfér. Ez után a telót a helyére és kész.
Ha valaki nyakba akasztva is használná a telót, kell külön egy nyakpánt, amit a csuklópánthoz lehet akasztani.

(#16616) Vikooo


Vikooo
addikt

Nekem meg soha nem jelzett semmit a Smart Notice. Widget kint van, minden bepipalva.

(#16617) Zaji válasza Quqesz (#16604) üzenetére


Zaji
őstag

Ott nem rossz. PIN kód van képernyőzárnak. Arra is gondoltam lehet az okozza, mert pont azon a területen jelentkezik ez a hiba, ahol a PIN kód beviteli számlapja megjelenik feloldásnál. :U

(#16618) Sanya válasza Vikooo (#16616) üzenetére


Sanya
nagyúr

Nekem jelzi a gyakran hívott, de el nem mentett számokat, hogy mentsem el, jelez ha vihar van vagy nagy a köd és ha egy program sok aksiidőt fogyaszt. Havonta egyszer jelez, hogy pucoljunk szemetet.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#16619) 70hook válasza Tutu7030 (#16613) üzenetére


70hook
csendes tag

Ezen a Nillkinen nincs, különben nem kérdeztem volna.
Köszönöm.

(#16620) toto0569


toto0569
addikt

Lenne egy kérdésem...
A V20c verzióból csak az létezik ami az XDA-n található?

(#16621) Tomtotom


Tomtotom
senior tag

A kereten talán ezzel lehetne javítani :)
[link]
Kíváncsi lennék, hogy nézne ki. Ha esetleg nagyon kopna, akkor ez is egy jó megoldás.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#16622) Gaberking válasza toto0569 (#16620) üzenetére


Gaberking
senior tag

Szia Tesa!

Én nem találtam mást. ;)

(#16623) Stauffenberg válasza Tomtotom (#16621) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Azért ne lepődj meg, ha leveszed az alu bumpert pár hét múlva és még karcosabb a keret, mint addig bármikor.

Én csak gumi/szilikon bumpert vagy tokot raknék fel. Legyen kellően szoros, hogy ne menjen állandóan alá a kosz (felrakás előtt érdemes a porszemektől a telefont és a tokot is megtisztítani), meg azért legyen elég lágy is ahhoz, hogy ha mégis használat közben kosz megy alá, azt ne karistolja bele a keretbe.

Láttam én már nem egy fémkeretes telefont is, amibe a kemény műanyag tok vájt szép karcokat.

(#16624) toto0569 válasza Gaberking (#16622) üzenetére


toto0569
addikt

Köszi Tesa!Hétvégén megpróbálom csak frissíteni.Nem gyalulok semmit.Hátha...

(#16625) djdawed


djdawed
csendes tag

Sziasztok. Olyan problémám van, hogy ha bármit megakarok osztani vagy engedélyt kér valamelyik alkalmazás akkor ezt hozza be:

(#16626) kentucky válasza djdawed (#16625) üzenetére


kentucky
őstag

Messengert lődd ki arra az időre amíg megadod az engedélyt. (Nemrég bezárt alkalmazásokban kihúzod pl.)

(#16627) andrys83 válasza kentucky (#16610) üzenetére


andrys83
aktív tag

Hangszóró miatt is alaplapot kell cserélni?nem külön van rajta?

(#16628) Vikooo válasza djdawed (#16625) üzenetére


Vikooo
addikt

Torold vagy vedd el az engedelyt attol az alkalmazastol amelyik a kepernyobeallitast tudja modositani (pl Screen balance).

(#16629) Vikooo válasza andrys83 (#16627) üzenetére


Vikooo
addikt

A hatso keretben van, rugos csatlakozoval, kulon kiveheto.

(#16630) andrys83 válasza Vikooo (#16629) üzenetére


andrys83
aktív tag

Az oké de irta hogy a beszédhangszóró miatt alaplap cserét csináltak arra gondoltam.Lehidalok ha még az is alaplap függő már...

(#16631) andrys83


andrys83
aktív tag

Lg g4 szervíz javítási költségek itt:
http://gsmszerviz-mobiltartozekok.com/lgszerviz/386-lg-g4-szerviz-javitas.html

(#16632) Vikooo válasza andrys83 (#16630) üzenetére


Vikooo
addikt

Az az LCD Assembly resze es kivejeto.

(#16633) Vikooo válasza Sanya (#16618) üzenetére


Vikooo
addikt

A widget ki van rakva vagy csak az ertesitesi savban kapod a jelzeseket?
A SmartCleaning mar nekem is jelzett de az kulon is szabalyozhato.

(#16634) leslien


leslien
nagyúr

2016 MWC mi lesz ott.. juhuuu.. már ezt a pár hónapot csak kibírom vhogy.. :DDD

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#16635) Vikooo válasza leslien (#16634) üzenetére


Vikooo
addikt

Reg volt MWC-n LG flagship bejelentve. En is varom de nem valtok meg :)

[ Szerkesztve ]

(#16636) Aryon87 válasza leslien (#16634) üzenetére


Aryon87
félisten

En is kivancsian varom mar. Igaz nekem a G6 jut majd (persze ha lesz), de szeretem olvasni az ujdonsagokat. Az mar most biztos hogy utos lesz az idei ev a snapi 820-al.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#16637) Gabi 8906


Gabi 8906
senior tag

Sziasztok!

Ma csatlakoztam a klubhoz. :) Nem indul el a Play áruház. Folyton azt írja ki hogy háttér adatok letiltva.
Ilyennel találkozott már valaki? Mert nálam nincs letiltva semmi...

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#16638) Quqesz válasza Gabi 8906 (#16637) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Üdv a klubban!

Beáll/ált/alkalmazások/play/adatok törlése és jó lesz.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#16639) Vikooo válasza Gabi 8906 (#16637) üzenetére


Vikooo
addikt

Beallitasok-Mobil adat-jobb felul 3 potty-Hatteradatok korlatozasa ezt kapcsold ki.
Vagy, ugyan itt keresd meg a Play Arubazat es vedd ki a pipat a hatteradatok korlatozasa opciobol.

(#16640) Borisz76


Borisz76
veterán

Erre valaki ?

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#16641) Stauffenberg válasza leslien (#16634) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ez nagy baromság. Tavaly is ezt művelte az LG, direkt rászervezte a Samsung bemutatóra a sajátját, felfújta a hisztit, hogy valamennyire elvegye a figyelmet a Samsungtól (nem utolsósorban az újságírókat is megossza, hogy hova mennek).

De csak egy baromi nagy blöff volt, a világ legunalmasabb mobiljait (Magna, Joy, Spirit, Leon) mutatta be. Tipikus flottás egyforintos kacatok.

Az LG nagyot csattanna a falon, ha rászervezi a G5 bemutatót a Samsungra, mert mindegy mennyivel lenne jobb, ekkora PR tőkével szembemenni olyan lenne, mint hurrikánnal szemben pisálni. Jó volt a G4-nél használt stratégia, várni kell míg leülepszik az aktuális Galaxy hisztéria (tudod, mikor már jönnek az első fikázó kommentek, hogy ez még mindig nem tud multitaszkingolni :DDD ).

(#16602) Borisz76: Gondolom azért nem kaptál még választ, mert a keresőt használva te vagy a harmadik ember aki a topikban egyáltalán a "dokkoló" szót leírta. [link]

[ Szerkesztve ]

(#16642) leslien válasza Stauffenberg (#16641) üzenetére


leslien
nagyúr

azért tavaly nem volt ütő képes a Exynos 7 Octa 7420 szemben... most ott van készen a snap 820... mindenesetre már csak egy röpke hónap van... :D

btw nekem van egy elméletem h a Qualcomm össze szűrtea levet a Samsunggal.. és bármi lehetséges...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#16643) Stauffenberg válasza leslien (#16642) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Jó, most úgy őszintén: Ki a frászt érdekel, hogy milyen proci van benne? Téged érdekelt, mikor egy Snapdragon 808-as telefont vettél? Letojtad, hogy az S6 mennyivel erősebb.

A vásárlók többsége meg nem csak letojja, de még csak nem is érti. Véletlenül pont a reklámiparban dolgozom, még a top 10 selling point között sincs a processzor. Láttál mostanában reklámot, amiben a procival próbálta eladni magát egy telefon? Még a Samsung sem reklámozta ezzel az S6-ot (pedig akkor éppen lett volna miért, minden benchmarkot vitt).

Mellesleg nem a G5 lenne az egyetlen Snapdragon 820-as mobil, hanem mellette még 34 másik is. Ez önmagában kevés.

[ Szerkesztve ]

(#16644) leslien válasza Stauffenberg (#16643) üzenetére


leslien
nagyúr

nekem az elsődleges szempont h milyen kamera van benne..(kölkeim miatt) sajnos bele szaladtam a Sony foss kameráiba imx 220 és bandája .. Z3,meizu mx4,...de még a imx 214 sem volt a topon.. aztán jött a imx 240 Samsung g note 4( huu bammeg)
aztán a s6, majd G4.. szóval csak is a legjobbra törekszem.. utána jön a kijező és majd utána h mi hajtja meg...
azért Adreno 530 GPU ra te is felkapod majd a fejed... ;)

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#16645) MartOOn válasza leslien (#16644) üzenetére


MartOOn
addikt

de a topiklakokon kivul senki mas! erre utalt a Gazda es igaza van. attol h mi kockak erre (is) izgulunk attol meg mi vagyunk joval kevesebben. :DD

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#16646) FerNandor válasza Quqesz (#16552) üzenetére


FerNandor
őstag

Ezt még mindig nem értem. :D nem klónozzuk a telefonod?

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#16647) Stauffenberg válasza leslien (#16644) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Kamera egyébként a main selling point, nem csak nálad, hanem a vásárlók legtöbbjénél is. De így sincs jobb helyzetben a majdani G5, mivel a Samsung ebben mindig erős volt. Szóval nem okos dolog megpróbálni ellopni a show-t a Galaxy S7 alól.

Szerintem ezt az LG is érzi, nem véletlenül mutatta be a G4-et is pont akkor, amikor. Szóval ez a hír szerintem kacsa (talán szándékos).

(#16648) kentucky válasza Borisz76 (#16640) üzenetére


kentucky
őstag

Micro USB 2.0 legyen, USB 3.X szabványt nem támogatja a G4-ben lévő SoC.

[ Szerkesztve ]

(#16649) sid87


sid87
senior tag

Telenornál vajon mikor jön ki a 6.0? Továbbra se adja fel a frissítést. :(

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#16650) Aryon87 válasza sid87 (#16649) üzenetére


Aryon87
félisten

Pedig bridgen már rég kéne értesítsen. sőt asszem OTA-n is már kiadták.Én KDZ-vel tettem fel. Telenoros vagyok szintén, nem volt türelmem kivárni :D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.