Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16251) toto0569 válasza Quqesz (#16249) üzenetére


toto0569
addikt

H81520B ez az.

[ Szerkesztve ]

(#16252) neo_xperia válasza Quqesz (#16249) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Igen. A fr sugallat tőled jött :)

(#16253) Haugland válasza TODI1111 (#16247) üzenetére


Haugland
aktív tag

Köszönöm! :R

(#16254) Stauffenberg válasza Haugland (#16246) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

A gyári kamera app nem némítható külön, csak a rendszer némításával. De ez a legtöbb telefonon így van.

Más kamera appok viszont némíthatók (Camera FV-5 például biztosan).

Ha rootolsz, akkor nyilván a gyári kamerát is el tudod hallgattatni.

(#16255) dkovizoli válasza SkiDev (#16233) üzenetére


dkovizoli
addikt

Nekem is v20b van fennt, de nem jelez sebezhetőséget.
Mindenkinél még novemberi a legutolsó biztonsági hibajavítás?

(#16256) TODI1111 válasza Arween (#16250) üzenetére


TODI1111
addikt

Ha legalább azt az oldalt visszaolvasod ahol a kérdésedet feltetted akkor láthatod, hogy nem. :)

(#16257) kocsij válasza dkovizoli (#16255) üzenetére


kocsij
tag

Nekem sem jelez hibát v20b-nél

Galaxy S23 Ultra

(#16258) bigdigit válasza kocsij (#16242) üzenetére


bigdigit
addikt

Úgy írtam egyes romok esetén.De volt olyan kétszer raktam újra és jó lett.Nem a rom hibája volt G3 esetén.Aki akarta bevihette ezzel a hibával a telefont szervizbe és csináltak vele valamit.Keress rá G3 topikban.

(#16259) dkovizoli


dkovizoli
addikt

Akárhonnan is nézem, szerintem jól sikerült a 6.0. Nekem most 99 óra készenlétet hozott + majd 2 és fél óra sot. Folyamatos wifi, szinkron és 4g mellett. Azért ez nem rossz.

(#16260) Vikooo válasza Quqesz (#16249) üzenetére


Vikooo
addikt

Ha a +5V -ot lehuzom az alaplaprol akkor kapcsolat megmarad de toltes nem lesz. A telefonon beallithato, hogy csak toltson. Az nem allithato be, hogy csak adatatvitel legyen?

(#16261) Arween válasza TODI1111 (#16256) üzenetére


Arween
senior tag

Olvasom,de nekem mégsem dob fel frissítést OTA-n se lg progival.

Illetve esetleg valaki rendelt már ilyen bőr hátlapot a G4-re?

Bőr hátlap

[ Szerkesztve ]

(#16262) kozma1986


kozma1986
tag

Üdv!
A V20b sokat javít az akku időn?

(#16263) kocsij válasza kozma1986 (#16262) üzenetére


kocsij
tag

Szerintem igen, nekem nagyon jó lett vele az akku időm

Galaxy S23 Ultra

(#16264) Analyzero2


Analyzero2
csendes tag

Sziasztok szeretnek nemi segitseget! A Smart Settings nincs beallitva "otthoni hasznalatra", be kellene kapcsolnom a "Helyeim" finkciot az "Altalanos - Hely" beallitaokban, ahol sajnos az egesz gomb-csuszka-akarmi nem aktiv. Nem tudom valamiert bekapcsolni, hiaba el, hiaba van bekapcsolva a "Location" szolgaltatas.

Esetleg otlete valakinek?

Koszi szepen elore is!

(#16265) kozma1986 válasza kocsij (#16263) üzenetére


kozma1986
tag

És az LGUP-al raktad fel, ha igen, akkor frissítés, vagy újra minden?

(#16266) Quqesz válasza Analyzero2 (#16264) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ha jól emlékszem a tanusítványok törlése segített ilyen esetben.

dkovizoli
Nem, nálam dec 1.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#16267) Analyzero2 válasza Quqesz (#16266) üzenetére


Analyzero2
csendes tag

Az osszes tanusitvany torlese? Jol ertettem? Van beloluk x csillio.....

(#16268) kocsij válasza kozma1986 (#16265) üzenetére


kocsij
tag

Igen azzal raktam fel. A 20b előnek frissités utána meg megcsináltam teljes telepitésel is.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 Ultra

(#16269) Nikaré válasza Arween (#16261) üzenetére


Nikaré
őstag

Nem emlékszem, hogy ilyen hátlapot rendelt volna innen a fórumról bárki, legalább is nem írtak erről emlékeim szerint. :)

Más:
A korábban mások által írt és általam is jelzett hiba, bekapcsoláskor jelentkező hiba kiírása az nálam nem megfelelő (v10) kdz felrakása után jelentkezett. Ugyan is nemrég rájöttem, hogy a linkelt forrásból letöltött sw az dual sim-es készülékhez való volt. Ez miatt dobálta fel a bekapcs után.
(ne is kérdezzétek melyik link volt mert nem találom, próbáltam visszakeresni, de így is elveszek néha)

(#16270) dkovizoli válasza Quqesz (#16266) üzenetére


dkovizoli
addikt

Köszi! Melyik verzió van fent? 20a 20b vagy valamelyik előző? Vagy ota-n jött netán?

(#16271) Quqesz válasza Arween (#16261) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ez nen bőr hátlap, hanem bőrözött tok. Nem láttam még itt ilyet. Elvileg nem tűnik rossznak, de én biztos csakis a műanyag hátlapra raknám fel. Viszont kép alapján elég vaskosnak tűnik, ami szerint a súlya sem lehet kevés....

Analyzero2
Most pontosan nem emlékszem,de keresőben keress rá a smart settingsre és meglesz a válasz(asszem összeset.)

dkovizoli
Nos az én telom holland vodás rommal van és nekem a v20a LG Bridge-vel ment fel, erre jött ki a v20b ota, ami dec 1-i. Viszont akinek független van annak a dec 1-i frissítés a v20c lesz, ha kijön rendesen minden régióra(a v20a és b a függetlenen nov 1-i dátumos). Van egy ilyen eltolódásos sorszámozás az lg romjainál.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#16272) toto0569


toto0569
addikt

Annak is jelentkezett a hiba akinek 5.1 lolli alól lett felrakva a V20C?Vagy itt mindenki V20B-röl gyalult és telepített?
Más:Itt nincs már MLT a service menüben amit kilehetett kapcsolni?
Quqesz biztos tudja miről beszélek.

(#16273) Quqesz válasza toto0569 (#16272) üzenetére


Quqesz
nagyúr

De van MLT és szintén kikapcsolható! Hidden menü :
*# 546368 # * 815 #
Itt: SVC menu/LDB/LDB settings/MLT
Viszont MM alatt van még egy ilyen pont a "a telefonról" menüpont alján! Nem néztem, de sztem független egymástól.

Stauff
Lehetne azt, hogy a hidden menü kódot és a rom linkeket berakod az összefoglalóba és nem kellene mindég visszakeresni? Plíz......

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#16274) Zsmester89 válasza Arween (#16261) üzenetére


Zsmester89
őstag

Ez tok, nem sima hátlap.

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#16275) WolfLenny


WolfLenny
senior tag

Van nálam tesztre egy Vodás G4 rajta android 5.1
Szertném a 6.0-át kipróbálni. Valahonnan le tudom tölteni a hivatalos 6.0 Vodafone romot? Mókolni nem tudom, mert nem az enyém..

Ötlet?

(#16276) Haugland válasza Stauffenberg (#16254) üzenetére


Haugland
aktív tag

A gyari kamera app nemitasahoz milyen fajl-t kell toroljek vagy, hogyan lehet ezt elerni?

(#16277) Tutu7030 válasza Haugland (#16276) üzenetére


Tutu7030
veterán

A system/media/audio/ui alatt vannak a rendszerhangok.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#16278) htc07 válasza Arween (#16261) üzenetére


htc07
addikt

Ez nem hátlap ahogy nézem, hanem tok. :DDD

(#16279) geryboro


geryboro
senior tag

Bekapcsolásnál mindig megkérdezi a telefon a mobilinternet használatát. miért?
Bekapcsolásnál magától engedélyezi a hangokat a telefon érintésénél és a képernyő zár-billentyüzet érintésénél.
miért? :(

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#16280) Arween válasza Quqesz (#16271) üzenetére


Arween
senior tag

Oké tokra gondoltam nálam az a hátlap :) Pont ilyenre lenne szükségem mert a gyári műanyag az csúszik és vékony is nekem a telefon így ,rendeltem pár Pierre Cardin cuccot már mind jó minőség volt szerintem egy ilyen tokot bevállalok,csak nem tudok dönteni bordó vagy barna ....

Köszi Lg Bridge-n látom a frissítést már állok is neki :)

(#16281) mivan80 válasza Stauffenberg (#16254) üzenetére


mivan80
aktív tag

A Camera Zoom Fx-nél sem némul el... Csak ha lenémítom az összes hangot.

Az Fv-5-t tapasztalatból említetted, mert akkor töltöm le, és használom azt. :)

(#16282) Quqesz válasza Arween (#16280) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Bordó sztem. Én gyárit vettem, ami vörös és baromi jól néz ki. Kevés telón fogsz látni, egyedi lesz!

WolfLenny
Lg oldalán teló megkeres, oldalt terméktámogatásra katt. Letöltöd az usb illesztőszoftvert a szoftverfrissítés fülön, majd a pc sync fülön az LG Bridge letölt/telepít. Elindítás után 3-ik fül a szoftverfrissítés, a többit értelemszerűen. Nekem holland voda romos és a v20b-t kell felajánlania legvégül. Ez full gyári rom, semmi mókolás.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#16283) Quqesz válasza geryboro (#16279) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Frissítés után volt gyári visszaállítás? Ha nem tolj egyet. Mobilhálózatok beállításnál bepipaltad a adathálózat engedélyezést?(beáll/hálózatok/mobil adat bekapcsolva).

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#16284) sid87


sid87
senior tag

Srácok, más nem tapasztalt olyat, hogy a külső fénykép alkalmazás rosszul dátumozza a képeket?

SNAP kamera pl 2038-at állít tag-ben, a fájlnév jó, a Camera FV 5 pedig másfél órával korábbi időt tagel a képbe. :D Nem értem miért van ez...

Ötlet? :DDD

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#16285) Stauffenberg válasza mivan80 (#16281) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én korábbi telefonokon Camera FV-5-el fotóztam, G4-en csak kipróbáltam, de emlékeim szerint simán némítható a beállításokban.

(#16286) geryboro válasza Quqesz (#16283) üzenetére


geryboro
senior tag

frissítés után az volt az első hogy csináltam egy gyári visszaállítást.
minden bekapcsolás után felugrik egy ablak hogy engedélyezem-e a mobil adatkapcsolat használatát?
igen, és a mobilinternet is engedéylezve van.
újraindítom a telót, a hangbeállítások az érintés hangjelzés, a billentyűzet hang és a képernyő zár hangja vissza áll alapértelmezettre és pittyeg a telefon. :(((

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#16287) toto0569 válasza Quqesz (#16282) üzenetére


toto0569
addikt

(#16288) ak76


ak76
senior tag

Egy időre kiszállok a G4 tulajok boldog táborából,nem azért mert bármi problémám lenne a vassal,egyszerűen csak változatosságra vágyom.
Gyanítom hogy a G5-ös ismét az Lg felé fog vinni.... :K

[ Szerkesztve ]

(#16289) leslien válasza ak76 (#16288) üzenetére


leslien
nagyúr

milyen a Note 5 vs G4?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#16290) ak76 válasza leslien (#16289) üzenetére


ak76
senior tag

Jó cucc,elegáns ebben a kékesfekete színben,a kijelző eszméletlen,ez egyértelműen jobb mint a G4-é,pedig az is szinte tökéletes.
A sebessége meggyőző,ugyanazokkal a progikkal használom mint a G4-et,a 4 Gb ramból az első indítás után kb 1.7 volt szabad,így,belakva néha bemegy 1 Gb alá,ez nem valami nagy eresztés,a TW-nek úgy tűnik semmi nem elég. :(((
Ettől függetlenül veszett gyors a cucc,lagolás sehol (durva lenne...),minden azonnal történik,és jól működik a multitasking is (kb mint a G4-nél),a netre kicsit gyorsabban ugrik fel mint a G4,a face-t YT-ot gyorsabban tölti be,de elhanyagolható a különbség.
A programok csoportos frissítésénél melegedett rendesen a kamera környéke,meg a kijelző felső része.
Így elsőre kb ennyi,péntek óta van nálam,de nem értem rá foglalkozni vele,amúgy egyértelműen nem annyival jobb mint amennyivel többe kerül,de mivel én amoled buzi vagyok,hajlandó vagyok a többletet megfizetni (195 volt a 64 Gb-s ).
Ha az Lg valami csoda folytán ilyen panellel szerelné a G5-öst,esetleg P-Oleddel (nyilván nem fogja),vennék belőle vagy 3 darabot,és az lenne a tökéletes telefonom..:)

[ Szerkesztve ]

(#16291) Arween válasza Quqesz (#16282) üzenetére


Arween
senior tag

Akkor bordó lesz :) Na frissültem V20a-ra kell tennem valamit ( 1 napos a telefon nem sok minden van még rajta)

(#16292) pit450


pit450
aktív tag

Sziasztok! T-mobile ra kijött a 6.0?otan?

(#16293) leslien válasza ak76 (#16290) üzenetére


leslien
nagyúr

kipróbáltam volna én is, de mivel h volt S6 igy nem sok értelmét látom... mert sztem kamera ua. plusz 1gb ram van benne... jól látom? sajnos ez már betegség h nem tudunk kb fél évig egy telonál maradni... :DDD

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#16294) MartOOn válasza Arween (#16291) üzenetére


MartOOn
addikt

Ugraszd is egyből tovabb minimum a 'b' - re. De meginkabb a 'c' - re.
Belakas előtt csinald. Sztem tobbunknek is jobban muzsikált a 'b' vagy a 'c' verzio mint az 'a'. Aztan meg egy reset a tuti ami ziher biztos alapon es már lakhatod is be. Sztem.

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#16295) ak76 válasza leslien (#16293) üzenetére


ak76
senior tag

Én a G4-el személyes rekordot döntöttem az 5 hónapos periódussal,a Note5 tutira nem lesz meg ennyi ideig,már most látom... :K :B

[ Szerkesztve ]

(#16296) Analyzero2 válasza Quqesz (#16271) üzenetére


Analyzero2
csendes tag

Koszonom Kukesz, hogy idot forditottal ram, megprobalom, amit ajanlottal! ;)

(#16297) Analyzero2 válasza Analyzero2 (#16264) üzenetére


Analyzero2
csendes tag

Ezt talaltam, es nekem mar minden OK:

I've solved this problem!!!

Someone told me that "my place" can be only set on while using mobile network. If you use Wifi, "my place" can not be set on. This works with me! So happy I finally can turn on "my place" and use the smart setting. Hope this also works with you. Good luck!

(#16298) mivan80 válasza Stauffenberg (#16285) üzenetére


mivan80
aktív tag

A Lite-ot próbáltam volna ki, de teljesen le van butítva kemény 0,3 megapixel benne a max felbontás.. Szóval e mellett a hatalmas felbontás mellett tudja a némítást, e ez nem meggyőző. Az FX is tud hang nélkül fotót készíteni, ha a fotó "low resolution preview shot", de normál felbontáshoz kéri a rootot, pontosabban root után a kamera hangok törlését...

Megtennéd, hogy felrakod 6.0-ra a teljes verziót, és megnézed, hogy készít-e képet hang nélkül?

Sajnos nálam is kapkodja mind a két gyerek a fejét, ha meghallják a hangot...

(#16299) toto0569 válasza mivan80 (#16298) üzenetére


toto0569
addikt

Ment p.ü. :K

(#16300) Haugland


Haugland
aktív tag

Frissítettem a telómat v10e -re (v10d-ről) majd most szeretném root-olni.

Jól látom, hogy root-olni csak a:
H815 10C Nemzetközi rootolt system.img
H815 10D rootolt system.img
H815 10B Nemzetközi rootolt system.img
H818N/P V10C,D,E rootolt romok

rendszereket tudom? Magyarán vissza kellene mennem pl. v10d-re (ahonnan jöttem) és csak ott tudnék rootolni? Mert akkor adtam a sz@rnak egy pofont eddig :(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.