Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17251) snorbi82 válasza Stauffenberg (#17248) üzenetére


snorbi82
senior tag

én G2-n élem ki a romális vágyam.. Jelen pillanatban MIUI 7es van rajta, de nem igazi....

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#17252) buliforma válasza Stauffenberg (#17230) üzenetére


buliforma
csendes tag

Teljesen egyet tudok érteni. Én is amikor szabad vagyok 1,5 napot kényelmesen elmegy 4-4,5 óra kijelzővel. De ha dolgozom reggel 100% al indulok és egésznap a kocsiba a seggében van a töltő de így is 5-10%mire haza megyek. Az sem ritka, hogy a powerbankot is segítségül kell hívni. Viszont egésznap telefonálok akár 50-100 hívás 3 gmail és egy vállalati mail szinkronba folyamat mobilnet míg vezetek navi, van hogy táblázat szerkesztés is azon megy. Nekem ez a hordozható iroda és mind1 mit adsz lenullázom a nap közepére.

[ Szerkesztve ]

(#17253) QbHead


QbHead
aktív tag

Sziasztok!

Egy problémával fordulnék hozzátok. Tegnap vettünk használtan egy lg g4-et és az a problémánk hogy random elfordulásokat produkál tehát pl játszok asphalt 8-al megáll a játék feljön az érinthető gomb egy pillanatra visszafordul a játék és megy tovább. tegnap frissen lett újrarakva újraindítás volt már. ugyan ez van egy egyszerű youtube vagy telefonon játszott videónál is. akkor is ha ki van kapcsolva az autómata elforgatás (kalibrálva már lett a szenzor)

[ Szerkesztve ]

"A chiliszósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup."

(#17254) snorbi82 válasza QbHead (#17253) üzenetére


snorbi82
senior tag

Így első nekifutasra valami programra gondolnék ami beragad esetleg.

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#17255) QbHead válasza snorbi82 (#17254) üzenetére


QbHead
aktív tag

Háttérben minden le van állítva csak az a játék vagy valami van elindítva ami éppen kell

"A chiliszósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup."

(#17256) xmad válasza Tsebacsi (#17240) üzenetére


xmad
őstag

Nem vitazunk, de ha angliaban adnak 2 akksit ugyanazert a penzert akkor itt miert nem? Ezen van a hangsuly

(#17257) Tomtotom


Tomtotom
senior tag

Ez a Nillkin Nature tok nagyon jó. Mintha semmi tok nem lenne a telón. A jack csatlakozót és az usb-t is védi plusz a fogása is jobb lett a telónak.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#17258) Nikaré


Nikaré
őstag

Ma leadtam a Váci úti szervizbe a telefonomat.
Elmondtam a kamera rezgés, búgást és a térerő gondot.
A pultnál a srác azt mondta ilyet még nem is hallottak.
Azt azért láttam, hogy ott az asztalnál szerelt telefont, félre volt tolva egy szétkapott teló.
Egy hetes átfutást ígért, kíváncsi vagyok mikorra lesz kész.

(#17259) Tsebacsi válasza xmad (#17256) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Mert ez az elmaradott kelet. Ezen mi csodálkozni való van?

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#17260) snorbi82 válasza xmad (#17256) üzenetére


snorbi82
senior tag

Evvel az erővel miért nem adnak fizetést mint ott...

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#17261) dkovizoli válasza WolfLenny (#17239) üzenetére


dkovizoli
addikt

Ez nagyon nagy! :) minden téren! Tetszik.

(#17262) mivan80


mivan80
aktív tag

Srácok, gondoltam szólok, hogy a fehér Nokia Fatboy Qi töltő a magentás szolgáltató webshopjában 4491 Ft!

Rendeltem is gyorsan egyet.

A sima DT900-as meg színtől függően 2990-től indul .

[ Szerkesztve ]

(#17263) zoltan77 válasza dkovizoli (#17261) üzenetére


zoltan77
aktív tag

Jó árban van :Y :Y :Y

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

(#17264) kentucky válasza mivan80 (#17262) üzenetére


kentucky
őstag

DT900 el is fogyott. Kár, mert rendeltem volna.

(#17265) Csigger


Csigger
őstag

Sziasztok,

pár hete raktam fel a telómra a 6.0-t, akkor az LGBridge a V20a-t dobta fel, de ebben működik rendesen a knock code is, az 5.1-hez képest érezhetően jobban merül, de azt gondoltam majd beáll. Viszont olvasgatom, hogy már több helyen v20d is van.
Az én szoftververzióm a v20a-EUR-xx, ezt hogy lehetne frissíteni? Azt olvastam a 20c már javít ezen az aksi dolgon.

Köszi előre is!

Apple and Android user

(#17266) mivan80 válasza kentucky (#17264) üzenetére


mivan80
aktív tag

Kérj értesítést, amint beérkezik jön az email és már rendelheted is. ;)

(#17267) debcamp válasza WolfLenny (#17239) üzenetére


debcamp
aktív tag

Fúú de ocsmány :D ócska fröccsöntött műanyag vacak.. még viccnek is rossz..
1000x egy normális minőségi powerbank, mint ez a fekete tégla :W :Y
Pláne az árához képes.. VICC! :((

(#17268) petfoto válasza kentucky (#17264) üzenetére


petfoto
tag

Talán mert én hármat is vettem... Plusz egy fatboyt... Plusz egy cr200at. Mindet a magentás webshopban... :-)

(#17269) Nikaré válasza petfoto (#17268) üzenetére


Nikaré
őstag

Kisöpörted előlünk a készletet. :K Én kerkértem értesítőt

(#17270) Bontógojó válasza neo_xperia (#17182) üzenetére


Bontógojó
csendes tag


Én ezzel a bőrápolóval kezeltem le a barna hátlapot,vastagon befújtam kb. fél perc alatt beszívódott majd áttöröltem.Nem lett fényes tőle.Több mint tíz éve használom motoros bőrcuccokhoz(pár flakonnal kifújtam már),ápol és víztaszító.

[ Szerkesztve ]

(#17271) Bornie127


Bornie127
senior tag

Sziasztok!

Az alábbi bőrhátlapot/bumpert néztem ki. [link]
Ez szerintetek egy olyan bumper ami a gyári nem bőrös hátlapra megy fel, vagy ez már egyben hátlap is és csak fel kell pattintani!?

Szerintetek?
Én nem jöttem rá, de inkább az első.

(#17272) mivan80


mivan80
aktív tag

A CR-200-ba, hogy és mit kell állítani, hogy töltsön a telefon? Tokkal mennyire szűk?

(#17273) kentucky válasza petfoto (#17268) üzenetére


kentucky
őstag

Csak saját használatra, vagy kerül fel belőle apróra is? :DDD

(#17274) zombinyul válasza Bornie127 (#17271) üzenetére


zombinyul
addikt

Szerintem ez a muanyag hatlapra megy fel.

Vegre kaptam normalis uvegfoliat!! Tokeletesen passzol a telefonhoz, fedi az egesz elejet, allatul nez ki. Plusz a Telenoros csaj olyan aprolekosan, korultekintoen, profin tette fel, hogy ilyet meg nem lattam. 3ezer alatt volt, minden Forintja megerte. :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#17275) Bornie127 válasza zombinyul (#17274) üzenetére


Bornie127
senior tag

És milyen márkájú üveg? Most nézelődök én is, de ha 3 ezerből megvan itthon is, akkor nem rendelgetek ebayről Nillkint 2300-ért.

(#17276) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Hamár aksi: most olvasom a Xiaomi redmi note 3 tesztjét és fú vaze 4000mAh aksi van benne! De az utolsó oldalon írják, hogy bezony 4,5-5,5 óra kijelzőidő jön csak össze(5,5 col és "csak" fullhd). Szóval nem is olyan rossz a g4 értéke.....
Toyota: megvettük a vacsi új 2012 Avensis-t 2D motorral. Erre hidegben kereszteződésben néha fogta magát és leállt. Valami rettentően nyöszörgött benn, már majdnem kiszedték a hátsó szélvédőt,mikor kiderült az egyik kárpitfogó fém patent karcolja az üveget és az nyöszörög.

Szal nincsenek csodák....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#17277) xmad válasza snorbi82 (#17260) üzenetére


xmad
őstag

Ezt en is szeretném tudni

(#17278) Aryon87 válasza Bornie127 (#17271) üzenetére


Aryon87
félisten

Képek alapján ez egy tok, ami a hátlapra megy rá.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#17279) iMagic7 válasza Quqesz (#17276) üzenetére


iMagic7
tag

Másoknál tud az 7orat is... Az itteni tesztekre, nem lehet mindig adni ;)

(#17280) kentucky


kentucky
őstag

Gyerekek, most vagyok 50%-on és 3 óra 10 perc kijelző idő eddig. Ilyen jó még soha nem volt. V20C, chrome+messenger+youtube és persze wifin vagyok. 11 órája vettem le a töltőröl.

[ Szerkesztve ]

(#17281) Aryon87 válasza kentucky (#17280) üzenetére


Aryon87
félisten

En mondtam hogy tud ez tobbet is aktiv hasznalattal. :D
Milyen fenyeron hasznalod?
Sztem a v20c jobb akkuhasznalatban, mint az elozo ket verzio. Kivancsi vagyok az ujabbal mit javitanak majd.

Ez a tegnapi eredmenyem. Amit korabban tettem be az meg mult heten jott ossze

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#17282) #18001664 válasza kentucky (#17280) üzenetére


#18001664
törölt tag

Én sem panaszkodom...V20C.

(#17283) kentucky válasza Aryon87 (#17281) üzenetére


kentucky
őstag

Hat inkabb 0% fenyerovel hasznaltam de sokszor ment 60%on is.

(#17284) Aryon87 válasza kentucky (#17283) üzenetére


Aryon87
félisten

Az jo. Komolyan mondom a mai napig ra tudok csodalkozni erre a telefonra. Hivhat barki bolondnak, elfogultnak, de ez tokeletes, annak ellenere hogy az akku igencsak szeszelyes tud lenni. Masba ha akarnek, se tudnek belekotni. V20C eddig a legjobb.
Ezt koveti a Sony, de a Z szeriaval meg ketelyeim vannak, korabban meg kozep-felso kategorias telom volt toluk..
Ami meg csabito, es sztem lesz is masodlagos tartaleknak, az egy Xiaomi Redmi Note 2 vagy 3...

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#17285) xmad


xmad
őstag

Nem akarok kötekedni senkivel, de a tapasztalatok alapján kicsit gyengémek érzem az üzemidőt.. Oke persze a hatalmas kijelzőt etetni kell ez tény. De van egy 2 éves Z1 -em ami így 2 év utan tud kb 4 óra kijelző időt, és újkorához kepest erezhetoen szarabb az akksi.
A G4 pedig most igy új korában tud 5 órát? Ezt sajnalom, pedig nagyon tetszik a telefon..

(#17286) Aryon87 válasza xmad (#17285) üzenetére


Aryon87
félisten

Azt azert vedd figyelembe, hogy a Z1 meg TFT-LCD kijelzos, mig a G4 mar QHD.
Oriasi kulonbseg van a ketto kozt energiaigeny szempontjabol. Utobbi elegge ehes es ez a G3-G4 "gyengepontja". Elobbinek meg a 3ezres aksinak meg se kottyan.
Az IPS paneles tabomnak 4ezres az akksija, es xarabbul birja mint a G4. Az mas kerdes hogy 8" meretu :D

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#17287) DonMaster válasza xmad (#17285) üzenetére


DonMaster
addikt

persze nyugodtan miért nem hasonlitasz egy nokia 3310-est kapásbol üzem iödöben a g4 hez, nah ahoz képest pocsék a g4
pedig ott is lehet sms , wap, telefonálni, facebook is van, szoval akkor kijelzö idövel kijön a félnap simán. sött még több is, pedig az már mikori gyártás. ajaj most meg ugye bár egy g4 tud 5 ora sot ot eszem meg ál. most akkor mi legyen vegyek olyat mert az többet bir?
loxxxx g4 inkább. létezik power bank, és ténylegesne használattol függ, nekem v10d-n meg van az 5ora, és itt még nincs deep sleep meg hasonlo, a régi o3d a 3500-as aksival kibirt 7,5ora sot ot. de mitn jopárn mutatták van hozzá nagy akksi 10e mah ha jol láttam a legnagyobb, az 3x több mint a gyári, ha a gyári bir 5ora sot os akkor elméletileg a 3x nagyobb kikell birjon 15ora sot-ot.
viszont az már 1 24orás napbol 15ora mobil használat elégé beteges kategoria.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#17288) iMagic7 válasza xmad (#17285) üzenetére


iMagic7
tag

Ez az 5ora egyáltalán nem gyenge sot a mai mezőnyben ;)
Nagyon eltalálta ezt a készüléket az LG ,nincs komolyabb gyengéje ...

(#17289) kagzer


kagzer
aktív tag

Sziasztok

Lehet kiköveztek, de engem picit zavar, hogy az alig pár napos telefonom kijelzőjének felső részén kb 4 mm-es sávban kifakult.
És ez most a "fogadjukel" kategória mert a proci sütötte meg a kijelzőt és gondolom nem az egyetlen vagyok/leszek.

U.i.: A szabad vélemény és egyéni igények fenntartása ellen irányuló megjegyzéseket kérem mellőzni.

(#17290) Vikooo válasza kagzer (#17289) üzenetére


Vikooo
addikt

Kuldj fotot, nem tudom elkepzelni, hogy fakult ki.

(#17291) vigyori78 válasza Bornie127 (#17271) üzenetére


vigyori78
őstag

Ez egy plusz tok a gyári műanyag hátlapra kell pluszba rakni, a képekből ítélve elég vastag ( nem kicsit ) de mondjuk az összes képen G3-van :F G4 kép

(#17292) kagzer válasza Vikooo (#17290) üzenetére


kagzer
aktív tag

Megpróbálom jól lefotózni.
A szélétől induló lineáris átmenet ami leginkább a szürke színeken látható.
Pl ha oldalra fordítom és a bill ad egy szürke hátteret.

(#17293) Vikooo válasza kagzer (#17292) üzenetére


Vikooo
addikt

Az nem lehet, hogy csak bevilagitas? Az oldalt megvilagitott (edge lit) technologia legnagyobb hatranya foleg ha rosszul rakjak ossze a kijelzot.
Felhosodes is lehet de az ekkora alapteruletnel nem fordul elo.

Mielott megirna valaki, beeges biztos, hogy nem lehet, az LCDk nem egnek be.

Gondolkoztam, szerintem tuti bevilagitas problema, a kijelzo a hosszu oldalakon kapja a hatterfenyt egy-egy LED csiktol. A kijelzo alatt tobb reteg kulonbozo tipusu, papirvekonysagu lapok vannak amik egyenletesen tovabbitjak az oldalrol erkezo fenyt. Ha a valamelyik lap elmozdul vagy a ket reteg nem illeszkedik szorosan, okozhat ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#17294) vigyori78 válasza Vikooo (#17293) üzenetére


vigyori78
őstag

Vagy hasonló:
(#17206)
(#17207)
(#17210)

(#17295) vigyori78 válasza mivan80 (#17262) üzenetére


vigyori78
őstag

(#17296) kagzer válasza Vikooo (#17293) üzenetére


kagzer
aktív tag

Értem amit mondasz de számomra akkor is nonsense.
Itt a kép:

(#17297) kagzer


kagzer
aktív tag

Na mégegyszer:

(#17298) snorbi82


snorbi82
senior tag

Hát nem ide tartozik teljesen, de azért... Frissítés hiánya miatt perelik a Samsungot

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#17299) Bornie127 válasza vigyori78 (#17291) üzenetére


Bornie127
senior tag

Van másik eladó, ahol g4 kép is van és olcsóbb is egy picit, viszont ha nem G4 hez küld kérem vissza a pénzt, vagy felveszek egy ticket-et. Vastagnak vastag, viszont valamilyen bőr és nem kell, - nem is akarok - tokot rátenni.
Esetleg ha tudsz/tudtok olyan tokot ami bebújtatós mint a Bugatti, pl: [link] ez amibe beleférne, ne tartsátok magatokban, én sajnos nem találtam ekkorát.

(#17300) bardo


bardo
tag

Sziasztok,

Itt a 20D-s kdz

Üdv,
Bárdó

Huawei P9 L09C432, Mate 10 Pro Telekom single sim

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.