Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17801) snorbi82


snorbi82
senior tag

Peticiohoz annyit fűznék (alairtam én is), hogy több ismerostol hallom hogy szidják a G4em, hogy nem jött rá frissítés és hogy többet nem vesznek LG-t. Mint kiderult Telekomnal vették. Szerintem lassan az LG is bele szolhatna, mert vevőket vesztenek...

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#17802) smidipeti1


smidipeti1
tag

Aláírtam én is a petíciót.

(#17803) Sebibalu válasza Stauffenberg (#17775) üzenetére


Sebibalu
őstag

Aláírva :)

(#17804) SkiDev


SkiDev
senior tag

Szintén! :) Reméljük bejön!

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#17805) neo_xperia válasza Sebibalu (#17803) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

+1. Bár évekkel ezelőtt otthagytam a trémobilt, de az mégsem járja hogy az LG-t szidják miattuk.

(#17806) Quqesz válasza Stauffenberg (#17775) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Aláferkantva...

Na megvagyok a belakással. Mehet a tesztelés! :)
Viszont nagy piros pont a vodának,egy nappal a független után kiadták a frissítést! Gps-t rég használtam, de 2-ig nem tudtam elszámolni mire volt pozi....80%-->32%-ra ment le a teljes belakás alatt(kijelző 2:10h).

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#17807) Luperator


Luperator
tag

Sziasztok!

Nem nagyon volt időm mostanság fórumot olvasni meg a keresőben se lett meg a válasz. Szóval, mai nap wifire csatlakozva jött egy v20d (telenoros vagyok) frissítés ami 99mb volt. Leírásban annyi volt, hogy javítottak az akkuhasználtságon meg máson ami épp annyira nem érdekel.

Tud erről valaki valami bővebbet mondani? Xda oldalán is írt egy srác ő se kapott bővebb választ mint eddig én. Az eddig biztos, hogy mintha lassabban töltene fel a telefon de majd a napokban kiderül.

Ha volt már bocs, csak sehol nincs semmi. :DDD

(petíció aláírva :))

[ Szerkesztve ]

(#17808) Peter.70 válasza Quqesz (#17806) üzenetére


Peter.70
őstag

Mennyi alkalmazás van a telódon? :Y

(#17807) Luperator:én tegnap LG bridge-vel frissítettem, 1.5 GB volt

[ Szerkesztve ]

(#17809) Quqesz válasza Peter.70 (#17808) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Kb 30 app......de a herém mire letölti a kartográfiát, az sok( meg a 6 email beállítás)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#17810) debcamp válasza Stauffenberg (#17775) üzenetére


debcamp
aktív tag

Pipa

(#17811) toto0569 válasza Stauffenberg (#17775) üzenetére


toto0569
addikt

Aláírva... :K

(#17812) Tomtotom


Tomtotom
senior tag

Aláírtam.

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#17813) laszlomijin


laszlomijin
tag

Aláírva!

Üdv Laci

(#17814) Peter.70 válasza Quqesz (#17809) üzenetére


Peter.70
őstag

Hát ha egész világ térképet letöltöd :D :DD :DDD

Én is alá írtam

[ Szerkesztve ]

(#17815) DonMaster válasza Stevie12 (#17797) üzenetére


DonMaster
addikt

Nincs hivatalosan elismerve semmi ilyen jelegü Tipus hiba .
addig biztosan nem lesz.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#17816) Peter.70


Peter.70
őstag

Egy kis érdekesség [link]

[ Szerkesztve ]

(#17817) htc07 válasza Peter.70 (#17816) üzenetére


htc07
addikt

lehozta a ph is, de ez csak bulvár.

(#17818) Quqesz válasza Peter.70 (#17814) üzenetére


Quqesz
nagyúr

áááá dehogy,csak a sógorék,a tóthok és a szittyák térképe kellett.... :C

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#17819) Stevie12 válasza DonMaster (#17815) üzenetére


Stevie12
csendes tag

Van egy olyan érzésem, hogy hivatalos elismerés soha nem is lesz...
Kár érte, mert amíg ez az ügy nincs tisztázva, sok potenciális vásárlót veszít el az LG.

(#17820) Quqesz válasza Stevie12 (#17819) üzenetére


Quqesz
nagyúr

A samu pl elismerte már az amoled beégési hajlamát? nem tudom,kérdezem....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#17821) Aryon87 válasza Stauffenberg (#17775) üzenetére


Aryon87
félisten

Alairva es osztva is

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#17822) MartOOn válasza Stauffenberg (#17775) üzenetére


MartOOn
addikt

Aláírva bár rejtve és osztva. Sok sikert!

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#17823) Sanya válasza Peter.70 (#17816) üzenetére


Sanya
nagyúr

Senkit nem érdekel, de mindig belinkeli valaki...

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#17824) kentucky válasza Sanya (#17823) üzenetére


kentucky
őstag

Mennyire true :D

(#17825) hacki87 válasza Quqesz (#17820) üzenetére


hacki87
senior tag

Garanciaba csereli a beegett kijelzot. Ugy gondolom ezzel elismerte.

(#17826) Robip válasza Aryon87 (#17635) üzenetére


Robip
csendes tag

Csak azt tudnám miért kerül ez nekem ~7 órába... Na mindegy végül is lejött :)

[ Szerkesztve ]

(#17827) kentucky válasza hacki87 (#17825) üzenetére


kentucky
őstag

Nekem nem csereltek, az S3-nal a kijelzot, pedig sotetben lehetett latni a foltokat (bar az lehet a ragaszto, nem a beeges) , azt mondta ez a gyartastechnologiaval jar :/

(#17828) zombinyul válasza kentucky (#17827) üzenetére


zombinyul
addikt

A 800-as Lumiám is elég foltos volt, állítólag már gyárilag is.
A 735-ösöm viszont nem. De ott szó nélkül cseréli a Nokia / MS 1 óra alatt. Nem kell azt senkinek elismerni, mindenki ismeri az amoledet, hogy az beég. :)
A gyártók többsége garanciálisan javítja szó nélkül.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#17829) Bossi válasza Stauffenberg (#17775) üzenetére


Bossi
őstag

Csatlakoztam... Remélem lesz valami.

(#17830) buliforma válasza Stauffenberg (#17775) üzenetére


buliforma
csendes tag

Aláírva

(#17831) ady74 válasza Stauffenberg (#17775) üzenetére


ady74
csendes tag

Szintén aláírva!

(#17832) MaxxDamage válasza Stauffenberg (#17775) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Aláírva !
Telekomnál vagyok de csak mint előfizetéssel. (telefon POL független verzió)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#17833) sz.v.endre


sz.v.endre
csendes tag

Aláírás megejtve, még tegnap!

(#17834) kocsij


kocsij
tag

Egy érdekességre lettem figyelmes aminek szerintem van valóság alapja. Ugye a telekomos telókra a V20A és B tökéletes, nem jelez hibát a C és D viszont hibát jelez. Nézegettem és arra jöttem rá hogy a H81520B_00.kdz így néz ki a másik meg H81520D_00_0115.kdz így néz ki. Tehát az A és B nél a név után még kettő nulla van és más semmi, a C és D-nél viszont még van plusz 4 szám, tehát amiknél így van azok nem jók a telekomosra, szerintem ezt is figyelni kell ezután és az alapján már lehet tudni hogy fog-e hibát jelezni vagy nem. Remélem érthetően sikerült leírnom :)

Galaxy S23 Ultra

(#17835) geryboro válasza kentucky (#17781) üzenetére


geryboro
senior tag

hogy sikerült? :D

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#17836) geryboro


geryboro
senior tag

#2(na de mindegy)

tegnapi nap sikeresen visszakaptam a szervizből a készüléket, "szoftverfrissítés" címmel.
Telekom(14 nap után).
V10d volt a telon mielőtt beadtam, nagy nehezen sikerült rávarázsolniuk a kicsikére ugyanezt, szóval
ki lehet jelenteni hogy nem csináltak vele l*fsztsem így elsőre.
Ugyan ott lennék mint egy factory resettel,
lehet ők is így gondolták.
(reménykedtem hogy dobnak rá egy 6.0-t de túl jól teljesítettek volna...)
Kézhez kapva volt egy istant factory reset is biztos ami biztos alapon.

A szaggatás, laggolás jelenleg is jelentkezik az alábbiakat tapasztalva:
wi-fi-n adattovábbítás közben ki szerettem volna lépni a kezdőoldalra a Home gomb megnyomásával.
17*-re sikerűlt is.
Real Racing 3 szaggat.
Crimsonland (2d-s felülnézetes játék) szaggat.
most a gyári Launcheren próbáltam beállítani az Energy Flow-ot élőháttérképnek,
és csodát látva észrevettem hogy laggol vele a menü, az állapotsáv mint az állat.
Ha pedig az élő háttérképet és az LG Optimus nemhivatalos Lockscreen-jét használom(nem warez) Particle effect-el akkor pedig halál 10-12FPS-t produkál a készülék megjelenítés téren.

Nos egy 6 magos csúcskészüléktől nem ezt vártam, lehet hogy még mindig hardveres hibával küszködök,
ezt itt a fórumon néhány emberke alá támasztotta, de még egy kis megerősítésre lenne szükségem.

[ Szerkesztve ]

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#17837) snorbi82 válasza geryboro (#17836) üzenetére


snorbi82
senior tag

Tuti hardveres problémád van. Mert másnak ezek nem szaggatnak... Vidd be LG szervízbe és mutasd meg nekik mit csinál a készülék...

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#17838) kocsij válasza geryboro (#17836) üzenetére


kocsij
tag

Miért nem egyenesen az LG szervízbe viszed be? Nekem ha lesz valami gondom vele én tuti nem adom le a Telekomnak hanem beviszem inkább személyesen a szervízbe.

Galaxy S23 Ultra

(#17839) Quqesz válasza geryboro (#17836) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Szal: mivel a telekomnak adtad le nem az lg szervízben, hanem a telemaxban landolt(őket nem kell bemutatni),mert az is hivatalos márkaszervíz és a szolgáltatók odaküldik. Ha magad viszed be vagy küldöd be futárral,akkor foglalkozik vele az lg szervíz. Persze, hogy a v10d került rá,mert a tré hivatalosan ezt adta csak ki,ne is várj tőlük mást. Az lg optimus lockscreen meg szerintem nem lett 5.1-re továbbfejlesztve, ez miatt lehet akadás( az lg az optimus jelzőt a G óta nem is használja, az meg 4.1 volt max). Energy flow: uccsó frissítés 2014.05....szal ez sem mai,lehet ez is problema....

Viktor0610
én is inkább ilyenre tippelnék.....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#17840) Viktor0610 válasza geryboro (#17836) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tutira valamelyik programod csinálja.
Én (és még nagyon sokan mások) nem tapasztalunk ilyen durva akadásokat.
A Real Racing 3-at korábban is kipróbáltam, nem szaggatott. (Most rápróbálok ismét.)
Az Energy Flow-t már a múltkor is lehúztam. Simán lehet, hogy az lett rosszul megírva. Mint pl. a MyTV a Telenorról, korábban szaggatott sok készüléken, valamit csináltak vele a legutóbbi frissítéssel, azóta jó.

Samsung Galaxy A54

(#17841) Quqesz válasza geryboro (#17836) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Amit csinálhatsz: fr után minden app felrakása után nézed előjönnek-e az akadások, így ki tudod szűrni,melyik szivat.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#17842) geryboro válasza Quqesz (#17839) üzenetére


geryboro
senior tag

Telekomos a készülék, ezért a telekomon keresztül szervizeltettem.
Ha esetleg lehetséges az hogy egy hivatalos LG szervizen keresztül 6.0-t dobjanak rá, már futok is az LG szervizbe.

Szokásos programokat szoktam felrakni.
egy csúcskészüléknél nálam nem elfogadott az a tény hogy lehet hogy ez, lehet hogy az teszi a dolgot.
ha egy 2 éves snapi 800-as készüléken patikán futottak a dolgok, akkor valószínűleg itt is hasonló képpen kellene...

[ Szerkesztve ]

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#17843) Nikaré válasza geryboro (#17842) üzenetére


Nikaré
őstag

Telekomosra az LG szervizben sem fognak 6.0 rakni hiába viszed oda.
Nem akadozik nálam a telefon, játékok tekintetében nem tudok nyilatkozni.

[ Szerkesztve ]

(#17844) Aryon87 válasza geryboro (#17836) üzenetére


Aryon87
félisten

Lg kozponti szervizbe vidd. Korrektek, es hamar megcsinaltak volna ill csinaljak, es sporoltal volna egy plusz kort. G4 tul jo telefon, a topik is inkabb egyeni aprobb problemaktol porog leginkabb, es nem tobbfajta nagy hibaktol :)
Nalam a RR3 hibatlanul fut, 1-2 mikrodoccenessel, ami a grafikus egyseg miatt van inkabb, ennek ellenere szepen fut.
Az altalad emlitett szaggatasok semmilyen formaban nincs jelen nalam.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#17845) Roland861010


Roland861010
addikt

Tmobilos G4-re akkor most melyik is a legfrisebb gyári(nem tres) rom amit hibátlanul fel tudók tenni?

(#17846) Aryon87 válasza Roland861010 (#17845) üzenetére


Aryon87
félisten

V20B. Vagy a keresovel, vagy az osszefoglaloban megtalalod. A masik ketto hibauzenetes, de masfele panasz nincs ra ettol fuggetlenul.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#17847) leslien válasza Viktor0610 (#17840) üzenetére


leslien
nagyúr

előbb kezdek én el dadogni mint a G4.. és ahogy mondod külső program a hibás..
most pl es file explorer szórakozik nálam...

Stauffenberg ; aláírva...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#17848) DonMaster válasza geryboro (#17836) üzenetére


DonMaster
addikt

nem tudom te melyik topic-ot olvasod de itt nem igazán volt 1-2 HW hiba,
max alaplap csere egyébb okbol, de az is 2-3fönél fordult elö,
az hogy ilyen szarokat probálsz és ráfogod hogy a HW szar amikor a szoft van szarul meg irva amiket ráprobálsz, energy flow? ne vicelj már ennél nagyobb áramzabálot se lehet találni, lg lock screeen ? minke gyárilag is ez van, ha ezt választod ki,
real racing ben akad, lehet nálad kivan szedve a pipa annél a funkcionál hogy játékoptimalizálás. aminélkül full pixelel megy a játék és nem 1080-ban. persze etötl még lehet ez a véleményed, add el , és vegyél iphone-t és probléma emg oldva,
frissitésröl meg összefoglalot lehuzod és megcsinálod házilag v20b-ig hiba nélkül megy v20d is megy csak ujrianditás vagy ki-be kapcsnál vna 1 hiba üzenet, és enyni. az hogy bevitted a t-be akik elviszik nagy esetben a telemax- hoz kis esetben a lg váci uti szervizbe, ez van, de t-mobile még nema dot ki 6.0-lát csak telenor és voda.

van is erre egy elméletem hogy miért van vissza tartva a t-nél.
nos mivel mindenki jol tudja hogy a t-mobile -nál a samsung és iphone -ért még jutatást is kapnak az eladok, és az a 2 van nagyon spanolva, és mivel a samsungnál még a csucsra nem jöt ki frissités igy a konkurenciát azaz LG-t vissza fogja evvel az LG-nek kárt okozva, mivel már rég ota kiadta, ami nagyon nem fair, az sem lenne baj ha a v20d-t engednl simán feltenni semmi t-mobile-os marhasággal.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#17849) neo_xperia válasza leslien (#17847) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Tegnap este velem is szórakozott. Állandóan leállt inditás után.

DonMaster : mondjuk ha belegondolok, lehet nem is annyira valóságtól elrugaszkodott az elméleted. Simán el tudok képzelni egy ilyen samu-tré konspirációt.

[ Szerkesztve ]

(#17850) Roland861010 válasza Aryon87 (#17846) üzenetére


Roland861010
addikt

Köszi!
Amúgy mennyire van jelen ez a fátyolosság a képeken mint amit sok helyen meg említenek?
Eddig használtam Galaxy S6-ot jelenleg most P8-at használok és most be rendeltem egy G4-et a kamerája miatt de kezdek el bizonytalanodni, hogy ez jó ötlet volt-e mert sok helyen csak átlagosnak említik!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.